ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
044 T 23.03.2021 Kadrina Karud G4S Noorteliiga *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
009 T 23.03.2021 19:30 Tartu Ülikool/Kalev Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
081 K 24.03.2021 19:00 BC Kalev/Cramo AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
155 K 24.03.2021 19:00 BK Ogre BK Ventspils Ogres 1. vidusskola
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
006 K 24.03.2021 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ Rakvere Tarvas Sõle Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
108 K 24.03.2021 19:30 TALTECH Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
121 N 25.03.2021 19:30 Tartu Ülikool II Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
018 R 26.03.2021 AVIS UTILITAS Rapla Tartu Ülikool Maks & Moorits *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
125 R 26.03.2021 18:30 G4S Noorteliiga Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
122 R 26.03.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Eesti Maaülikool/Skarcon Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
123 R 26.03.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Kadrina Karud Karulaugu Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
124 R 26.03.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK SK Nord Aid/Cramo Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
113 R 26.03.2021 19:00 Rakvere Tarvas BC Kalev/Cramo Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
156 R 26.03.2021 19:00 BK Liepaja VALMIERA GLASS/VIA Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
126 R 26.03.2021 20:15 Paide Viking Window Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
022 L 27.03.2021 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ TALTECH Sõle Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
018 L 27.03.2021 17:00 G4S Noorteliiga Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
137 L 27.03.2021 17:00 VEF Riga BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
021 P 28.03.2021 BC Kalev/Cramo Lokomotiv Kuban VTB Ühisliiga
011 P 28.03.2021 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas SK Nord/Cramo 1 Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
041 P 28.03.2021 14:00 Delta SK/Nõo Tartu Ülikooli KK/Draakonid Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
032 P 28.03.2021 14:30 Audentese SK KK Viimsi U14 Must Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
021 T 30.03.2021 19:00 Pärnu Sadam Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
094 T 30.03.2021 19:00 BC Kalev/Cramo Rakvere Tarvas Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
139 T 30.03.2021 19:00 BK Ventspils BK Liepaja Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
019 T 30.03.2021 19:30 AVIS UTILITAS Rapla TALTECH Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
128 N 01.04.2021 19:00 Tartu Kalev/Estiko G4S Noorteliiga Turu tn spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
100 N 01.04.2021 19:00 BC Kalev/Cramo TALTECH Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
127 N 01.04.2021 20:30 Eesti Maaülikool/Skarcon KA Tallinna Kalev/TSK Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
017 R 02.04.2021 Rakvere Tarvas Pärnu Sadam *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
114 R 02.04.2021 Tartu Ülikool Maks & Moorits BC Kalev/Cramo *to be confirmed
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
157 R 02.04.2021 17:00 VEF Riga BK Liepaja Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
132 R 02.04.2021 18:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Paide Viking Window Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
131 R 02.04.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Tartu Ülikool II Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
129 R 02.04.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus KK Viimsi/Noto Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
130 R 02.04.2021 19:30 Keila Korvpallikool Kadrina Karud Keila Tervisekeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
060 L 03.04.2021 13:30 SK Nord/Cramo 1 Delta SK/Nõo Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
159 L 03.04.2021 14:00 Latvijas Universitate BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
158 L 03.04.2021 17:00 VALMIERA GLASS/VIA BK Ventspils Vidzemes Olimpiskais Centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 P 04.04.2021 AVIS UTILITAS Rapla Rakvere Tarvas *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
085 P 04.04.2021 Tallinna Kalev/TLÜ BC Kalev/Cramo Sõle Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
025 P 04.04.2021 14:00 Keila Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
081 P 04.04.2021 14:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Audentese SK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU14-klassi EMV
047 P 04.04.2021 16:00 KK Viimsi U14 Must KK Pärnu Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
005 P 04.04.2021 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits TALTECH Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
023 T 06.04.2021 19:00 Pärnu Sadam AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
024 K 07.04.2021 19:00 Rakvere Tarvas Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
016 K 07.04.2021 19:30 TALTECH Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
075 N 08.04.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Ülikool II Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
073 N 08.04.2021 20:30 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide Viking Window Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7
 
Sünnipäevad
Täna, 26. veebruar
Anna-Helena Kase (33)
Marje Möldre-Vähi (57)
Vallo Rahnik (55)
Mark Shein (44)
Homme, 27. veebruar
Olavi Ratas (79)
Anton Tõshtshuk (35)
Sulge

Ülekanded