ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
047 L 07.12.2019 12:45 Audentese SK I Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
025 L 07.12.2019 13:00 SK Nord 2005/TSK Kose Spordikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
039 L 07.12.2019 13:30 KK HITO/BC Karjamaa BC STAR Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
040 L 07.12.2019 13:30 Rakvere Spordikool/Tarvas II TalTech BS/Rae SK Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
114 L 07.12.2019 13:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool SK Haapsalu Haapsalu spordihoone PMini-klass EMV
053 L 07.12.2019 14:00 Paide Viking Window KK HITO/BC Karjamaa Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
197 L 07.12.2019 14:00 TalTech BS/NEWOX Keila Korvpallikool II Tallinn, Lasnamäe SMM PU14-klassi EMV
147 L 07.12.2019 15:00 Keila Korvpallikool II TalTech BS/RIM/Haabersti SK Tallinn, Kristiine PMM PU16-klassi EMV
198 L 07.12.2019 15:45 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK SK Nord III Tallinn, Lasnamäe SMM PU14-klassi EMV
041 L 07.12.2019 16:45 BC STAR Rakvere Spordikool/Tarvas II Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
042 L 07.12.2019 16:45 TalTech BS/Rae SK KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
148 L 07.12.2019 16:45 Korvpalliklubi Pärnu TalTech BS/Rae SK II Tallinn, Kristiine PMM PU16-klassi EMV
019 L 07.12.2019 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse BK Narva Maidla Kooli sph Ida-Virumaa Esiliiga
008 L 07.12.2019 17:00 G4S Noorteliiga Daugavpils Tallinn, Audentes (väike saal) Douglas BBL II div
087 L 07.12.2019 17:00 AVIS UTILITAS Rapla Latvijas Universitate Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
088 L 07.12.2019 17:00 BK Ventspils BC Valga-Valka/Maks&Moorits Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
089 L 07.12.2019 17:00 VEF Riga TALTECH Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
199 L 07.12.2019 18:00 Keila Korvpallikool II TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Tallinn, Lasnamäe SMM PU14-klassi EMV
701 L 07.12.2019 19:45 SK Nord III TalTech BS/NEWOX Tallinn, Lasnamäe SMM PU14-klassi EMV
187 P 08.12.2019 10:00 KA Tallinna Kalev/Maardu Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kallavere Keskkool PU14-klassi EMV
103 P 08.12.2019 11:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool KK Viimsi U15 Must Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
102 P 08.12.2019 11:00 KK Viimsi U13 Must Kadrina Karud Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
106 P 08.12.2019 11:00 Kesklinna KK U14 Korvpalliklubi Pärnu Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
726 P 08.12.2019 11:00 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Orissaare Sport Kuressaare Spordikeskus PU14-klassi EMV
188 P 08.12.2019 11:45 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn DELTA/Nõo/Tartu vald Kallavere Keskkool PU14-klassi EMV
074 P 08.12.2019 12:00 Rapla/Kohila Audentese SK Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
079 P 08.12.2019 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Viljandi SK/Paide KK7 Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
104 P 08.12.2019 12:45 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK KK Viimsi U16 Must/TSK Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
103 P 08.12.2019 12:45 BC STAR RSKsPORTKUNDA Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
107 P 08.12.2019 12:45 GAG Korvpalliklubi U14 Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
189 P 08.12.2019 14:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Kallavere Keskkool PU14-klassi EMV
043 P 08.12.2019 14:00 Rapla Korvpallikool Paide KK7 Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
091 P 08.12.2019 14:00 BK Liepaja VALMIERA GLASS VIA Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
008 P 08.12.2019 14:30 Kaunos Aistes-LSMU Tartu Ülikool/Kalev Kaunas Douglas BBL
044 P 08.12.2019 15:15 Paide KK7 TalTech BS/Kiili SK Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
104 P 08.12.2019 15:45 Kadrina Karud BC STAR Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
108 P 08.12.2019 15:45 Korvpalliklubi Pärnu GAG Korvpalliklubi U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
190 P 08.12.2019 15:45 DELTA/Nõo/Tartu vald KA Tallinna Kalev/Maardu Kallavere Keskkool PU14-klassi EMV
105 P 08.12.2019 16:00 KK Viimsi U15 Must Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
191 P 08.12.2019 16:30 SK Nord I Keila Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
045 P 08.12.2019 16:30 TalTech BS/Kiili SK Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
090 P 08.12.2019 17:00 Tartu Ülikool Jurmala Betsafe Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
105 P 08.12.2019 17:30 RSKsPORTKUNDA KK Viimsi U13 Must Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
109 P 08.12.2019 17:30 Rapla Korvpallikool Kesklinna KK U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
106 P 08.12.2019 17:45 KK Viimsi U16 Must/TSK Tartu Ülikooli Korvpallikool Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
092 P 08.12.2019 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
032 E 09.12.2019 Keila Korvpallikool Parksepa SK/Võru Naiste esiliiga
063 E 09.12.2019 19:00 Võrumaa Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
055 T 10.12.2019 17:30 G4S Noorteliiga Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tallinn, Audentes (väike saal) Saku I liiga
093 T 10.12.2019 19:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits BC Kalev/Cramo Valga Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18
 
Sünnipäevad
Täna, 11. november
Raimo Alaküla (38)
Anthony Enden (32)
Anne Mallene (59)
Kristi Palo (41)
Martin Pius (41)
Liis Sild (35)
Homme, 12. november
Gert Merisalu (30)
Birgit Randala (32)
Thea Themas (60)
Siim-Sander Vene (29)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)