ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
014 L 18.12.2021 12:10 KK ASKUS KK Viimsi Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
059 L 18.12.2021 13:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Roofix/SL Ehitus Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
082 L 18.12.2021 14:30 Latvijas Universitate VALMIERA GLASS VIA Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
060 L 18.12.2021 15:00 BC Estiko/Septicum Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
242 L 18.12.2021 17:00 BC Kalev/Cramo KK Viimsi/Sportland Tartu, TÜ sph (sinine saal) Superkarikas 2021
081 L 18.12.2021 17:00 BK Liepaja BK Ogre Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
061 L 18.12.2021 17:00 YliCool Nõo Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
080 L 18.12.2021 18:10 VEF RIGA BK Ventspils Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
241 L 18.12.2021 19:45 Tartu Ülikool Maks & Moorits TalTech/OPTIBET Tartu, TÜ sph (sinine saal) Superkarikas 2021
029 P 19.12.2021 TalTech BS/TSK/FENSTER BC Torm Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
030 P 19.12.2021 Keila KK Alexela/Mediq Eesti Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
031 P 19.12.2021 A4 Haldus IBIS Tallinn/Hausers Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
032 P 19.12.2021 KK Viimsi Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
068 P 19.12.2021 Paldiski KK/Willenbrock Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
070 P 19.12.2021 Kose Morsad GoSolar/Omniva Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
071 P 19.12.2021 Estonian Business School Genius Sports Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
072 P 19.12.2021 Ehton/Föönix Nordauto Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
139 P 19.12.2021 BC Connection SkyMobile Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
062 P 19.12.2021 11:30 Grosberg InvestBK.eu Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
064 P 19.12.2021 11:30 Keskturu Kossuklubi Wildix/Esecom Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
066 P 19.12.2021 11:30 West Tallinn Coop/Mefab Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
063 P 19.12.2021 13:00 Alexela/Mediq Eesti RSK Viimsi Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
065 P 19.12.2021 13:00 KK Pelgulinn RIM Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
067 P 19.12.2021 13:00 Haabersti SK Ehton/Föönix Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
043 P 19.12.2021 13:30 Nõo Kadrina Karud Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
138 P 19.12.2021 17:00 Saku KK Puhhid Saku valla spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
018 P 19.12.2021 19:30 Eurofasteners BC Southwestern Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
067 E 20.12.2021 20:10 Keila KK/JP Rehpol/Palliklubi Keila Kooli võimla Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
133 T 21.12.2021 20:30 Play Arena/Altius II BC Southwestern Tallinn, Lasnamäe SMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
006 T 21.12.2021 21:30 BC Kalev/Cramo Bursa Tofas Tallinn, Saku Suurhall Basketball Champions League
084 K 22.12.2021 17:00 Latvijas Universitate BK Liepaja Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
083 K 22.12.2021 18:30 AVIS UTILITAS RAPLA KK Viimsi/Sportland Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
085 K 22.12.2021 19:00 Pärnu Sadam BK Ogre Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
087 K 22.12.2021 19:00 VALMIERA GLASS VIA Tartu Ülikool Maks & Moorits Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
088 K 22.12.2021 19:00 TalTech/OPTIBET Rakvere Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
086 K 22.12.2021 19:30 Tallinna Kalev BK Ventspils Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
089 T 28.12.2021 19:00 KK Viimsi/Sportland BC Kalev/Cramo Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 K 29.12.2021 19:00 Põhja-Sakala 55+ TOP Trust 55+ Kõpu Spordihoone Meesseeniorite mv al M55
091 K 29.12.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
090 N 30.12.2021 19:00 AVIS UTILITAS RAPLA TalTech/OPTIBET Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
092 N 30.12.2021 19:00 VEF RIGA VALMIERA GLASS VIA Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
006 L 01.01.2022 Tallinna Ülikool BS Riga *kuupäev täpsustamisel Naiste Balti Liiga
007 L 01.01.2022 Tallinna Ülikool RSU *kuupäev täpsustamisel Naiste Balti Liiga
028 L 01.01.2022 TalTech/NORDAID RSU *kuupäev täpsustamisel Naiste Balti Liiga
029 L 01.01.2022 TalTech/NORDAID BS Riga *kuupäev täpsustamisel Naiste Balti Liiga
150 E 03.01.2022 19:30 Harku vald/Taltech BS Tabasalu Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
094 T 04.01.2022 BK Ventspils VALMIERA GLASS VIA Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
095 K 05.01.2022 19:00 BK Ogre Rakvere Tarvas Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
147 K 05.01.2022 19:30 BC Connection Wildix/Esecom Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
144 K 05.01.2022 20:00 BC Southwestern Saku KK Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 9. detsember
Kristo Eisenberg (37)
Marko Savi (44)
Tanel Uudeberg (38)
Homme, 10. detsember
Algis Liblik (38)
Sulge

Ülekanded