ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
058 P 12.12.2021 14:45 Sillamäe SK Rakvere Tarvas Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
041 P 12.12.2021 15:00 SK Nord Aid/Cramo TalTech BS/Altius Laulasmaa Põhikooli spordihoone PMikro-klassi mv
132 P 12.12.2021 15:00 TalTech BS/Haabersti SK Korvpalliklubi Karud Vändra Gümnaasiumi spordisaal PU14-klassi EMV
138 P 12.12.2021 15:00 Viru-Nigula Hundid KK Viimsi U11 Must/Estover Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
046 P 12.12.2021 15:00 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
082 P 12.12.2021 15:30 SK Haapsalu Nõo Turu tn spordihoone PU14-klassi EMV
042 P 12.12.2021 16:00 Lääne-Harju Korvpallikool Saku KK Laulasmaa Põhikooli spordihoone PMikro-klassi mv
025 P 12.12.2021 16:00 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Saku KK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
139 P 12.12.2021 16:10 KK HITO/BC Karjamaa Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
059 P 12.12.2021 16:15 Jõgeva Valla Spordikool Väike-Maarja/Tarvas Väike-Maarja Spordihoone PU14-klassi EMV
140 P 12.12.2021 16:15 BC Kalev/Saaremaa Spordikool SK Nord/Cramo Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
136 P 12.12.2021 16:30 KK Pärnu Kadrina Karud Kadrina Spordikeskus PU14-klassi EMV
132 P 12.12.2021 16:30 Paide KK7 Tartu valla Spordiklubi Lähte sph PMini-klassi EMV
133 P 12.12.2021 16:30 Tartu Ülikooli KK/Pantrid Parksepa SK/Võru Lähte sph PMini-klassi EMV
006 P 12.12.2021 17:00 Vanad Kalad 50+ Pärnu Paulus 50+ Kose Gümnaasium Meesseeniorite mv al M50
083 P 12.12.2021 17:00 Audentese SK Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PU14-klassi EMV
112 P 12.12.2021 17:00 Rae Spordikool/Kiili SK SK Nord/Cramo 2008 Kindluse spordihoone PU14-klassi EMV
048 P 12.12.2021 17:00 TSA Kalev PÄRNU SPORDIKOOL Tallinn, Lasnamäe SMM TU19-klassi EMV
075 P 12.12.2021 17:00 Latvijas Universitate TalTech/OPTIBET Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
076 P 12.12.2021 17:00 KK Viimsi/Sportland Tartu Ülikool Maks & Moorits Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
140 P 12.12.2021 17:20 Viru-Nigula Hundid Rae Spordikool/Kiili SK II Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
134 P 12.12.2021 17:45 Tartu Ülikooli KK/Puumad Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Lähte sph PMini-klassi EMV
210 P 12.12.2021 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/Eviko Iisaku Gümnaasium PU18-klassi karikas
131 P 12.12.2021 19:45 Eurofasteners Saku KK Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
069 E 13.12.2021 19:00 Korvpallikarud Play Arena/Altius Tallinn, Lasnamäe SMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
202 T 14.12.2021 19:15 Audentese Spordiklubi BC Elva CHK/Tartu Ülikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste Karikas
028 T 14.12.2021 20:15 Keila Korvpallikool Luunja korvpallinaiskond Keila Kooli võimla Naiste I Liiga
140 T 14.12.2021 20:30 Play Arena/Altius II Exmet Tallinn, Lasnamäe SMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
127 K 15.12.2021 18:00 Raadius Arhitektid Puhhid Kindluse spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
062 K 15.12.2021 18:30 TSA Kalev TERE Kadrina Karud Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
079 K 15.12.2021 18:30 Tallinna Kalev Tartu Ülikool Maks & Moorits Nord Cramo Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
061 K 15.12.2021 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Tartu Kalev/Estiko Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
077 K 15.12.2021 19:00 VALMIERA GLASS VIA BC Kalev/Cramo Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
078 K 15.12.2021 19:00 Pärnu Sadam Rakvere Tarvas Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
005 K 15.12.2021 19:15 Kuldkroon 50+ Pärnu Paulus 50+ Forus spk Viimsi (väike väljak) Meesseeniorite mv al M50
204 K 15.12.2021 19:15 TalTech/NORDAID Tallinna Ülikool Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Karikas
142 K 15.12.2021 19:30 Harku vald/Taltech BS Kiili Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
143 K 15.12.2021 19:30 Tabasalu TalTech BS/SK Rim Tabasalu spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
058 N 16.12.2021 Keila Korvpallikool II Haapsalu Saku II liiga
004 N 16.12.2021 18:15 Parim enne 50+ Vanad Kalad 50+ Nord Cramo sph (väike väljak) Meesseeniorite mv al M50
064 N 16.12.2021 19:15 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
001 N 16.12.2021 19:15 Kontsertlavad 40+ Scanweld 40+ Tallinn, Kristiine PMM Meesseeniorite mv al M40
057 N 16.12.2021 19:30 Tartu Ülikool Terminal Oil Rae Koss/Rae Spordikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
004 N 16.12.2021 19:30 Mooste Sumros Grupp 45+ Põhja-Sakala 45+ Kõrveküla Meesseeniorite mv al M45
066 R 17.12.2021 Keila Korvpallikool Tartu Ülikool/Eviko Keila Tervisekeskus Saku I liiga
063 R 17.12.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus SK Nord Aid/Cramo Jüri Spordihoone Saku I liiga
060 R 17.12.2021 20:00 KK HITO/BC Karjamaa BC Viljandi vald/Eesti Maavara Jõhvi Spordihall Saku II liiga
065 R 17.12.2021 20:15 Paide Viking Window G4S Noorteliiga Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
019 L 18.12.2021 Sillamäe SK Jõhvi Kossutiim Sillamäe spordihoone Ida regiooni rahvaliiga
058 L 18.12.2021 11:00 AMG/RULO BC Elva Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 9. detsember
Kristo Eisenberg (37)
Marko Savi (44)
Tanel Uudeberg (38)
Homme, 10. detsember
Algis Liblik (38)
Sulge

Ülekanded