ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
761 P 02.02.2020 13:30 Korvpalliklubi Pärnu Keila Korvpallikool II Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
762 P 02.02.2020 13:30 Rapla Korvpallikool SK Nord III Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
079 P 02.02.2020 13:45 Korvpalliklubi Pärnu Tartu Kalevi Palliklubi Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
165 P 02.02.2020 13:45 TalTech BS/NEWOX Orissaare Sport Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
028 P 02.02.2020 14:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO KK Viimsi Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
057 P 02.02.2020 14:00 Keila Korvpallikool TalTech BS/TSK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
027 P 02.02.2020 14:00 SK Nord Keila Korvpallikool Play Arena TMini-klassi EMV
053 P 02.02.2020 14:30 KK HITO/BC Karjamaa Reinar Halliku Korvpallikool Kunda Spordikeskus PU18-klassi EMV
087 P 02.02.2020 14:30 Audentese SK Keila Korvpallikool I Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
769 P 02.02.2020 14:30 Reinar Halliku Korvpallikool II KK Viimsi U13 Must Tallinna Südalinna kool PU14-klassi EMV
011 P 02.02.2020 15:00 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Alu spordihoone PU18-klassi EMV
011 P 02.02.2020 15:00 BK Jelgava G4S Noorteliiga Zemgale Olympic Centre Douglas BBL II div
072 P 02.02.2020 16:00 KK HITO/BC Karjamaa Tamsalu Los Toros/TALTECH Jõhvi Spordihall Saku I liiga
080 P 02.02.2020 16:00 Erkmaa KK Korvpalliklubi Pärnu Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
166 P 02.02.2020 16:00 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/NEWOX Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
770 P 02.02.2020 16:00 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid BC STAR Tallinna Südalinna kool PU14-klassi EMV
130 P 02.02.2020 16:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kadrina/Tamsalu Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
193 P 02.02.2020 16:30 SK Nord I Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
151 P 02.02.2020 17:00 Tartu Ülikool BK Ventspils Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
152 P 02.02.2020 17:30 Latvijas Universitate BC Valga-Valka/Maks&Moorits Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
081 P 02.02.2020 17:45 Tartu Kalevi Palliklubi Audentese SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
167 P 02.02.2020 17:45 Orissaare Sport TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
131 P 02.02.2020 18:00 DELTA/Nõo/Tartu vald RSKsPORTKUNDA Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
403 E 03.02.2020 Rapla Korvpallikool Audentese SK Naiste esiliiga
411 E 03.02.2020 Narva PSK BC STAR Naiste esiliiga
412 E 03.02.2020 Parksepa SK/Võru Keila Korvpallikool Naiste esiliiga
153 E 03.02.2020 19:00 Pärnu Sadam Rakvere Tarvas Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 E 03.02.2020 20:00 Juurviljapõrgu Nordauto Keila Kooli võimla Meesseeniorite mv al M35
002 T 04.02.2020 18:00 TOP Trust Simuna Ivax Nord Cramo Spordihoone Meesseeniorite mv al M60
100 T 04.02.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu Korvpallikool Saku II liiga
005 K 05.02.2020 17:20 OSK Setu Sauna Selts Nord Cramo Spordihoone Meesseeniorite mv al M45
154 K 05.02.2020 19:00 Rakvere Tarvas Latvijas Universitate Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
097 K 05.02.2020 19:30 Alutaguse KK KK Viimsi Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
004 K 05.02.2020 19:30 Rehpol Palliklubi Sportland Tallinna Õismäe Gümnaasium Meesseeniorite mv al M40
155 K 05.02.2020 19:30 BK Liepaja TALTECH Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
416 N 06.02.2020 18:30 BC STAR Pärnu Spordikool Tallinna Südalinna kool Naiste esiliiga
092 N 06.02.2020 18:45 Tamsalu Los Toros/TALTECH Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, TalTech Spordihoone Saku I liiga
091 N 06.02.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko G4S Noorteliiga Turu tn spordihoone Saku I liiga
156 N 06.02.2020 19:00 BC Kalev/Cramo AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
099 N 06.02.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Terminal Oil Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
098 N 06.02.2020 20:30 KA Tallinna Kalev Võrumaa Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku II liiga
094 R 07.02.2020 17:45 Balteco KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
096 R 07.02.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo KK Viimsi/Noto Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
102 R 07.02.2020 19:00 Rapla Korvpallikool Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Saku II liiga
013 R 07.02.2020 19:00 Vilniuse Kibirkstis Tartu Ülikool/Kalev Vilnius Douglas BBL
093 R 07.02.2020 19:15 Kadrina Karud Tartu Ülikool/Kuremaa SK Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
101 R 07.02.2020 19:30 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Keila Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Sünnipäevad
Täna, 23. jaanuar
Boris Bazanov (60)
Sander Kuusk (32)
Maria Metsaorg (27)
Mikko Virkala (40)
Homme, 24. jaanuar
Veiko Innos (56)
Gerly Kostla (40)
Triinu Toomla (40)
Sulge

Ülekanded