ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
088 R 31.01.2020 19:15 Kadrina Karud G4S Noorteliiga Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
086 R 31.01.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
003 R 31.01.2020 19:30 Tuula Dynamo Nordauto Ruila spordihoone Meesseeniorite mv al M35
148 R 31.01.2020 19:30 VEF Riga VALMIERA GLASS VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
087 R 31.01.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi/Noto Jõhvi Spordihall Saku I liiga
410 R 31.01.2020 20:00 Narva PSK Parksepa SK/Võru Sillamäe spordihoone Naiste esiliiga
132 L 01.02.2020 10:15 TalTech BS/Rae SK BC STAR Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
710 L 01.02.2020 10:30 Saku KK TalTech BS/Altius Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
083 L 01.02.2020 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Korvpallikool I Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
134 L 01.02.2020 11:00 Saku KK Korvpalliklubi Pärnu Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
057 L 01.02.2020 11:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK II KA Tallinna Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
711 L 01.02.2020 11:45 TalTech BS/RIM SK Nord 1 Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
012 L 01.02.2020 12:00 Erkmaa KK SK Nord 2005/TSK Kambja sph PU16-klassi EMV
069 L 01.02.2020 12:00 Kose Spordikool SK Nord 2004 Kose Gümnaasium PU16-klassi EMV
076 L 01.02.2020 12:00 Rapla Korvpallikool Audentese SK I Alu spordihoone PU16-klassi EMV
116 L 01.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK II Orissaare Sport Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
784 L 01.02.2020 12:00 TalTech BS/Haabersti SK SK Nord II Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
031 L 01.02.2020 12:00 Sillamäe Kalev BC STAR Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
135 L 01.02.2020 12:45 Audentese SK II Keila Korvpallikool II Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
712 L 01.02.2020 13:00 TalTech BS/Altius TalTech BS/RIM Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
713 L 01.02.2020 14:15 SK Nord 1 Saku KK Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
136 L 01.02.2020 14:30 Korvpalliklubi Pärnu Audentese SK II Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
405 L 01.02.2020 14:30 SK Nord TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
117 L 01.02.2020 15:00 TalTech BS/RIM/Haabersti SK Orissaare Sport Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
001 L 01.02.2020 16:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK HITO/BC Karjamaa Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
137 L 01.02.2020 16:15 Keila Korvpallikool II Saku KK Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
053 L 01.02.2020 16:30 KK Viimsi U16 Must/TSK KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
163 L 01.02.2020 17:00 TalTech BS/RIM/Haabersti SK TalTech BS/Rae SK II Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
149 L 01.02.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ BK Ventspils Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
150 L 01.02.2020 18:00 TALTECH Jurmala Betsafe Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
767 P 02.02.2020 10:00 BC STAR Reinar Halliku Korvpallikool II Tallinna Südalinna kool PU14-klassi EMV
024 P 02.02.2020 10:00 TalTech BS/Altius SK Nord Play Arena TMini-klassi EMV
128 P 02.02.2020 11:00 RSKsPORTKUNDA Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
754 P 02.02.2020 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool I KK Viimsi U14 Must Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
759 P 02.02.2020 11:00 SK Nord III Korvpalliklubi Pärnu Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
760 P 02.02.2020 11:00 Keila Korvpallikool II Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
025 P 02.02.2020 11:15 Tallinna Kalev Keila Korvpallikool Play Arena TMini-klassi EMV
768 P 02.02.2020 11:30 KK Viimsi U13 Must Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Tallinna Südalinna kool PU14-klassi EMV
404 P 02.02.2020 11:30 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi Play Arena TU14-klassi EMV
078 P 02.02.2020 12:00 Audentese SK Erkmaa KK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
004 P 02.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK Rapla/Kohila Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
110 P 02.02.2020 12:00 GAG Korvpalliklubi U14 Kesklinna KK U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
164 P 02.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK BC Kalev/Saaremaa Spordikool Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
016 P 02.02.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Tartu Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU18-klassi EMV
030 P 02.02.2020 12:30 Virumaa Politsei spordiselts Tööriistamarket/Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
129 P 02.02.2020 12:45 Kadrina/Tamsalu DELTA/Nõo/Tartu vald Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
026 P 02.02.2020 12:45 TalTech BS/Altius Tallinna Kalev Play Arena TMini-klassi EMV
107 P 02.02.2020 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
704 P 02.02.2020 13:00 Viljandi SK/Paide KK7 Saku KK Viljandi Kesklinna Kooli võimla PU14-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Sünnipäevad
Täna, 23. jaanuar
Boris Bazanov (60)
Sander Kuusk (32)
Maria Metsaorg (27)
Mikko Virkala (40)
Homme, 24. jaanuar
Veiko Innos (56)
Gerly Kostla (40)
Triinu Toomla (40)
Sulge

Ülekanded