ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
118 N 17.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko TERE Kadrina Karud Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
103 R 18.03.2022 17:30 Rae Koss/Rae Spordikool Rapla Korvpallikool Jüri Spordihoone Saku II liiga
119 R 18.03.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
116 R 18.03.2022 19:00 TSA Kalev TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
104 R 18.03.2022 19:00 Jõgeva VSK KK ASKUS Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
177 R 18.03.2022 19:00 BK Ventspils Tallinna Kalev Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
117 R 18.03.2022 19:30 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window Turu tn spordihoone Saku I liiga
105 R 18.03.2022 19:30 Tartu Ülikool Terminal Oil Võrumaa Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
115 R 18.03.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Jüri Spordihoone Saku I liiga
120 R 18.03.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon G4S Noorteliiga Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
045 L 19.03.2022 Audentese Spordiklubi PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
046 L 19.03.2022 BC STAR/Westholm Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
047 L 19.03.2022 BC STAR/Westholm PÄRNU SPORDIKOOL TMini-klassi EMV
048 L 19.03.2022 Audentese Spordiklubi Keila/Rapla KK TMini-klassi EMV
049 L 19.03.2022 Tartu Kalev TSA Kalev TMini-klassi EMV
050 L 19.03.2022 Tartu Ülikooli KK/Hundid TalTech BS/Altius TMini-klassi EMV
051 L 19.03.2022 Tartu Ülikooli KK/Hundid TSA Kalev TMini-klassi EMV
052 L 19.03.2022 Tartu Kalev TalTech BS/Altius TMini-klassi EMV
178 L 19.03.2022 VEF RIGA Tartu Ülikool Maks & Moorits Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
181 L 19.03.2022 AVIS UTILITAS RAPLA Latvijas Universitate Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
076 L 19.03.2022 11:00 Rakvere Tarvas II SPORTKUNDA/Tarvas Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
149 L 19.03.2022 11:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 KK HITO/BC Karjamaa Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
014 L 19.03.2022 11:00 TalTech BS/Altius Audentese SK Play Arena PU13-klassi EMV
033 L 19.03.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool SK Nord/Cramo 1 Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
116 L 19.03.2022 12:00 TalTech BS/RIM BC Kalev/Saaremaa Spordikool Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
126 L 19.03.2022 12:00 Rae Spordikool Audentese SK Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
045 L 19.03.2022 12:00 Keila Korvpallikool Rae Spordikool/Kiili SK Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
150 L 19.03.2022 12:45 KK Viimsi U16 Valge Kadrina Karud/Tapa SK Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
061 L 19.03.2022 13:00 Rapla/Kohila Rakvere Tarvas I Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
077 L 19.03.2022 13:30 SPORTKUNDA/Tarvas Tartu Ülikooli KK Kotkad Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
117 L 19.03.2022 13:30 TalTech BS/NEWOX KK Pärnu Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
132 L 19.03.2022 13:45 Rae Spordikool/Kiili SK Keila Korvpallikool II Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
008 L 19.03.2022 14:00 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli KK 2006 Keila Kooli võimla PU16-klassi EMV
024 L 19.03.2022 14:30 KK Viimsi U13 Must Tartu Ülikool/PK Oliver Forus Spordikeskus Viimsi PU13-klassi EMV
118 L 19.03.2022 15:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/NEWOX Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
078 L 19.03.2022 16:00 Tartu Ülikooli KK Kotkad Rakvere Tarvas II Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
151 L 19.03.2022 16:15 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi U16 Valge Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
119 L 19.03.2022 17:00 KK Pärnu TalTech BS/RIM Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
179 L 19.03.2022 17:00 BC Kalev/Cramo BK Ogre Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
180 L 19.03.2022 17:00 BK Liepaja Tallinna Kalev Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
152 L 19.03.2022 18:00 Kadrina Karud/Tapa SK Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
010 P 20.03.2022 BC Kalev/Cramo Peterburi Zenit VTB Ühisliiga
056 P 20.03.2022 12:00 Rapla Korvpallikool TSA Kalev Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
079 P 20.03.2022 13:30 KK Viimsi TalTech BS/Fenster/TSK Forus Spordikeskus Viimsi PU18-klassi EMV
099 P 20.03.2022 14:00 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
032 P 20.03.2022 14:45 SK Nord Aid/Cramo Rakvere Tarvas I Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
007 P 20.03.2022 17:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
057 P 20.03.2022 17:00 Audentese Spordiklubi Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
182 P 20.03.2022 17:00 KK Viimsi/Sportland Pärnu Sadam Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
121 K 23.03.2022 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium TSA Kalev Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
 
... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Homme, 4. detsember
Olle Horm (54)
Nele Laurimaa (28)
Oliver Metsalu (28)
Elvis Toomistu (20)
Kaido Vahesalu (48)
Sulge

Ülekanded