ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
074 L 12.03.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL Audentese Spordiklubi/Siili PK Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
052 L 12.03.2022 12:45 KK Viimsi U16 Must Tartu Ülikooli KK 2007 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
075 L 12.03.2022 13:00 Tartu Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
100 L 12.03.2022 14:00 Haapsalu Jõgeva VSK Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
087 L 12.03.2022 14:00 Audentese SK Rae Spordikool/Kiili SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU13-klassi EMV
114 L 12.03.2022 14:15 Saku KK SK Nord Aid/Cramo 2007 Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
093 L 12.03.2022 14:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
053 L 12.03.2022 15:15 Nõo KK Viimsi U16 Must Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
115 L 12.03.2022 15:45 Orissaare Sport TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
094 L 12.03.2022 16:00 KK ASKUS Tartu Ülikooli KK II Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
073 L 12.03.2022 16:00 Audentese Spordiklubi SK Nord Aid/Cramo Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
054 L 12.03.2022 17:00 Tartu Ülikooli KK 2007 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
171 L 12.03.2022 17:00 VALMIERA GLASS VIA Latvijas Universitate Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
172 L 12.03.2022 17:00 BK Ogre KK Viimsi/Sportland Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
173 L 12.03.2022 17:00 BK Liepaja AVIS UTILITAS RAPLA Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
174 L 12.03.2022 18:00 Tallinna Kalev TalTech/OPTIBET Nord Cramo Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
088 P 13.03.2022 00:00 KK Pärnu Audentese SK II Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
085 P 13.03.2022 10:00 Audentese SK II BC STAR Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
090 P 13.03.2022 11:00 Tartu Ülikooli KK/Metec Rakvere Tarvas II Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
086 P 13.03.2022 11:30 Rae Spordikool/Kose SK KK Pärnu Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
072 P 13.03.2022 11:45 SK Nord/Cramo 2008 Rae Spordikool/Kiili SK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
048 P 13.03.2022 12:00 Rakvere Tarvas I Keila Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
084 P 13.03.2022 12:00 TalTech BS/Haabersti SK Orissaare Sport Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
122 P 13.03.2022 12:00 Rae Spordikool/Kiili SK II Väike-Maarja/Tarvas Kindluse spordihoone PU14-klassi EMV
091 P 13.03.2022 12:45 Tartu Kalevi Palliklubi TalTech BS/RIM Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
037 P 13.03.2022 13:00 TalTech BS/Altius Tartu Ülikool/KVL Ehitus Play Arena PU14-klassi EMV
085 P 13.03.2022 13:45 TalTech BS/Tabasalu PK BC Kalev/Saaremaa Spordikool Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
007 P 13.03.2022 14:00 Saku KK Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
123 P 13.03.2022 14:15 Väike-Maarja/Tarvas Rakvere Tarvas Kindluse spordihoone PU14-klassi EMV
087 P 13.03.2022 14:30 BC STAR Rae Spordikool/Kose SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
031 P 13.03.2022 14:45 SK Nord Aid/Cramo KK Viimsi Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
037 P 13.03.2022 15:00 TalTech BS/Fenster/TSK Tartu Ülikooli KK/Eviko Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
092 P 13.03.2022 15:00 Rakvere Tarvas II Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
014 P 13.03.2022 15:00 KK Viimsi U14 Must Paide KK7 Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
064 P 13.03.2022 15:30 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Reinar Halliku Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. PU18-klassi EMV
086 P 13.03.2022 16:00 Orissaare Sport TalTech BS/Tabasalu PK Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
124 P 13.03.2022 16:30 Rakvere Tarvas Rae Spordikool/Kiili SK II Kindluse spordihoone PU14-klassi EMV
093 P 13.03.2022 16:45 TalTech BS/RIM Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
087 P 13.03.2022 17:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
049 T 15.03.2022 19:00 BK Ventspils BK Liepaja Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
101 K 16.03.2022 KK Viimsi Haapsalu Saku II liiga
175 K 16.03.2022 19:00 BC Kalev/Cramo TalTech/OPTIBET Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
176 K 16.03.2022 19:00 BK Ogre VALMIERA GLASS VIA Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
102 N 17.03.2022 Keila Korvpallikool II BC Viljandi vald/Eesti Maavara Saku II liiga
118 N 17.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko TERE Kadrina Karud Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
103 R 18.03.2022 17:30 Rae Koss/Rae Spordikool Rapla Korvpallikool Jüri Spordihoone Saku II liiga
119 R 18.03.2022 18:30 SK Nord Aid/Cramo Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
116 R 18.03.2022 19:00 TSA Kalev TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
104 R 18.03.2022 19:00 Jõgeva VSK KK ASKUS Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
 
... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Homme, 4. detsember
Olle Horm (54)
Nele Laurimaa (28)
Oliver Metsalu (28)
Elvis Toomistu (20)
Kaido Vahesalu (48)
Sulge

Ülekanded