ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
141 L 05.03.2022 18:45 Keila Korvpallikool II KK Pärnu Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
117 P 06.03.2022 10:15 Rae Spordikool/Kiili SK Saku KK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
076 P 06.03.2022 11:00 SK Haapsalu KK Pärnu Haapsalu Spordikeskus PU14-klassi EMV
006 P 06.03.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
098 P 06.03.2022 12:00 Rapla Korvpallikool TalTech BS/Fenster/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
100 P 06.03.2022 12:00 Rae Spordikool/Kose SK KK HITO/BC Karjamaa Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
110 P 06.03.2022 12:00 Paide KK7 SK Nord/Cramo 2008 Paide Hillar Hanssoo põhikool PU14-klassi EMV
007 P 06.03.2022 12:00 Tartu Ülikool/PK Oliver TalTech BS/Altius Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
077 P 06.03.2022 12:45 Audentese SK Keila/Saue Korvpallikool Haapsalu Spordikeskus PU14-klassi EMV
078 P 06.03.2022 13:30 KK Viimsi Rakvere Tarvas I Forus Spordikeskus Viimsi PU18-klassi EMV
101 P 06.03.2022 13:45 Audentese SK II Reinar Halliku Korvpallikool Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
023 P 06.03.2022 14:00 Keila Korvpallikool Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
021 P 06.03.2022 14:00 Tartu Ülikool/KVL Ehitus KK Viimsi U14 Must Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
078 P 06.03.2022 15:00 KK Pärnu Audentese SK Haapsalu Spordikeskus PU14-klassi EMV
029 P 06.03.2022 16:00 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus TalTech BS/Altius Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
079 P 06.03.2022 16:45 Keila/Saue Korvpallikool SK Haapsalu Haapsalu Spordikeskus PU14-klassi EMV
102 P 06.03.2022 17:00 KK HITO/BC Karjamaa Audentese SK II Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
164 P 06.03.2022 17:00 Latvijas Universitate Tallinna Kalev Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
165 P 06.03.2022 17:00 KK Viimsi/Sportland AVIS UTILITAS RAPLA Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
103 P 06.03.2022 18:45 Reinar Halliku Korvpallikool Rae Spordikool/Kose SK Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
016 E 07.03.2022 Astana BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
166 K 09.03.2022 BC Kalev/Cramo VALMIERA GLASS VIA Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
167 K 09.03.2022 Tartu Ülikool Maks & Moorits BK Liepaja Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
109 K 09.03.2022 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
096 N 10.03.2022 18:15 Rapla Korvpallikool KK HITO/BC Karjamaa Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
111 N 10.03.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko TSA Kalev Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
169 R 11.03.2022 VEF RIGA KK Viimsi/Sportland Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
097 R 11.03.2022 17:30 Rae Koss/Rae Spordikool Võrumaa Jüri Spordihoone Saku II liiga
113 R 11.03.2022 18:45 G4S Noorteliiga TERE Kadrina Karud Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
098 R 11.03.2022 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara KK Viimsi Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
168 R 11.03.2022 19:00 Rakvere Tarvas Pärnu Sadam Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
170 R 11.03.2022 19:00 BK Ventspils AVIS UTILITAS RAPLA Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
112 R 11.03.2022 19:30 Keila Korvpallikool Tartu Kalev/Estiko Keila Tervisekeskus Saku I liiga
110 R 11.03.2022 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus Paide Viking Window Jüri Spordihoone Saku I liiga
114 R 11.03.2022 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon SK Nord Aid/Cramo Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
017 L 12.03.2022 Lokomotiv Kuban BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
112 L 12.03.2022 10:30 TalTech BS/Haabersti SK Saku KK Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
091 L 12.03.2022 10:30 Tartu Ülikooli KK II Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
051 L 12.03.2022 11:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Nõo Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
013 L 12.03.2022 11:00 TalTech BS/Altius SK Nord/Cramo 1 Play Arena PU13-klassi EMV
029 L 12.03.2022 11:00 Saku KK TalTech BS/Haabersti SK Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
014 L 12.03.2022 12:00 Rakvere Tarvas I SK Nord/Cramo 1 Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
020 L 12.03.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK 2006 Rae Spordikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
060 L 12.03.2022 12:00 Rapla/Kohila Keila Korvpallikool Kohila Spordihoone PU16-klassi EMV
092 L 12.03.2022 12:00 Audentese SK Reinar Halliku Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
113 L 12.03.2022 12:00 SK Nord Aid/Cramo 2007 Orissaare Sport Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
044 L 12.03.2022 12:00 Keila Korvpallikool Tartu Ülikool/PK Oliver Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
092 L 12.03.2022 12:00 Tartu Kalevi Palliklubi KK ASKUS Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
074 L 12.03.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL Audentese Spordiklubi/Siili PK Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
052 L 12.03.2022 12:45 KK Viimsi U16 Must Tartu Ülikooli KK 2007 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
 
... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Homme, 4. detsember
Olle Horm (54)
Nele Laurimaa (28)
Oliver Metsalu (28)
Elvis Toomistu (20)
Kaido Vahesalu (48)
Sulge

Ülekanded