ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
108 P 14.03.2021 18:30 Keila Korvpallikool Saku KK Saku valla spordikeskus PU18-klassi EMV
113 T 16.03.2021 Rakvere Tarvas BC Kalev/Cramo *to be confirmed Paf Estonian-Latvian Basketball League
106 T 16.03.2021 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Terminal Oil Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
114 K 17.03.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
107 K 17.03.2021 19:15 KK Viimsi Siris/Starforest Karulaugu spk (väike väljak) Saku II liiga
116 N 18.03.2021 19:30 Tartu Ülikool II Tartu Kalev/Estiko Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
115 N 18.03.2021 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon SK Nord Aid/Cramo Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
109 R 19.03.2021 Võrumaa Keila Korvpallikool II/Balteco *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
118 R 19.03.2021 19:00 KK Viimsi/Noto G4S Noorteliiga Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
108 R 19.03.2021 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara KK HITO/BC Karjamaa Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
110 R 19.03.2021 19:00 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Rapla Korvpallikool Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
117 R 19.03.2021 19:30 Kadrina Karud Rae Koss/Hansaviimistlus Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
120 R 19.03.2021 19:30 Keila Korvpallikool Paide Viking Window Keila Tervisekeskus Saku I liiga
119 R 19.03.2021 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH KA Tallinna Kalev/TSK Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
040 L 20.03.2021 10:00 Audentese SK Keila Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klassi EMV
041 L 20.03.2021 11:30 SK Nord/Cramo I Rapla Korvpallikool I Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klassi EMV
006 L 20.03.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK KK Viimsi U16 Must Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU16-klassi EMV
042 L 20.03.2021 13:00 SK Nord/Cramo II Kohila SK Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klassi EMV
043 L 20.03.2021 14:30 Keila Korvpallikool SK Nord/Cramo I Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klassi EMV
044 L 20.03.2021 16:00 Kohila SK Audentese SK Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klassi EMV
045 L 20.03.2021 17:30 Rapla Korvpallikool I SK Nord/Cramo II Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klassi EMV
046 P 21.03.2021 10:00 Audentese SK Rapla Korvpallikool I Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klassi EMV
047 P 21.03.2021 11:30 SK Nord/Cramo I Kohila SK Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klassi EMV
048 P 21.03.2021 13:00 SK Nord/Cramo II Keila Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klassi EMV
121 N 25.03.2021 19:30 Tartu Ülikool II Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
125 R 26.03.2021 18:30 G4S Noorteliiga Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
122 R 26.03.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Eesti Maaülikool/Skarcon Jüri Spordihoone Saku I liiga
123 R 26.03.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Kadrina Karud Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
124 R 26.03.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK SK Nord Aid/Cramo Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
126 R 26.03.2021 20:15 Paide Viking Window Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
011 P 28.03.2021 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas SK Nord/Cramo 1 Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
041 P 28.03.2021 14:00 Delta SK/Nõo Tartu Ülikooli KK/Draakonid Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
032 P 28.03.2021 14:30 Audentese SK KK Viimsi U14 Must Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
128 N 01.04.2021 19:00 Tartu Kalev/Estiko G4S Noorteliiga Turu tn spordihoone Saku I liiga
127 N 01.04.2021 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon KA Tallinna Kalev/TSK Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
131 R 02.04.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Tartu Ülikool II Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
129 R 02.04.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus KK Viimsi/Noto Jüri Spordihoone Saku I liiga
130 R 02.04.2021 19:30 Keila Korvpallikool Kadrina Karud Keila Tervisekeskus Saku I liiga
132 R 02.04.2021 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Paide Viking Window Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
060 L 03.04.2021 13:30 SK Nord/Cramo 1 Delta SK/Nõo Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
025 P 04.04.2021 14:00 Keila Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
081 P 04.04.2021 14:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Audentese SK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU14-klassi EMV
047 P 04.04.2021 16:00 KK Viimsi U14 Must KK Pärnu Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
073 P 11.04.2021 11:00 Tartu Ülikooli KK/Metec Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
050 P 11.04.2021 11:45 Tartu Kalevi Palliklubi TalTech BS/Rae SK Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
113 P 11.04.2021 12:00 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover KK Viimsi U12 Valge/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
074 P 11.04.2021 12:45 Kose Spordikool/Rae Spordikool KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
051 P 11.04.2021 13:30 Delta SK/Nõo BC STAR Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
114 P 11.04.2021 13:30 KK Viimsi U12 Valge/Estover KK Viimsi U11/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
007 P 11.04.2021 14:30 Tartu Ülikooli KK/EVIKO Audentese SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18
 
Sünnipäevad
Täna, 5. detsember
Jaak Karus (79)
Reet Nurme Muhk (74)
Kalju Pluutus (72)
Kaiko Tavaste (45)
Homme, 6. detsember
Mariel Gregor (40)
Mihkel Kirves (24)
Rene Rooneem (30)
Raigo Sooär (36)
Viktor Viktorov (68)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Raamat "Esimesed sada"