ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
120 P 22.03.2020 12:45 GAG Korvpalliklubi U14 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
023 P 22.03.2020 13:00 Saku KK Audentese SK Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
171 P 22.03.2020 14:30 Rapla Korvpallikool TalTech BS/NEWOX Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
121 P 22.03.2020 15:45 Orissaare Sport GAG Korvpalliklubi U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
172 P 22.03.2020 16:15 Korvpalliklubi Pärnu TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
196 P 22.03.2020 16:30 SK Nord I Viljandi SK/Paide KK7 Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
122 P 22.03.2020 17:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Kesklinna KK U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
711 P 22.03.2020 17:30 Latvijas Universitate Jurmala Betsafe Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
128 N 26.03.2020 19:00 G4S Noorteliiga Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
127 N 26.03.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
129 R 27.03.2020 19:00 KK Viimsi/Noto Tartu Kalev/Estiko Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
132 R 27.03.2020 19:15 Kadrina Karud Balteco Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
130 R 27.03.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
131 R 27.03.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Paide Viking Window Jõhvi Spordihall Saku I liiga
047 L 28.03.2020 14:00 Sillamäe Kalev Pärnu Spordikool Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
036 P 29.03.2020 11:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
017 P 29.03.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Tartu Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU18-klassi EMV
037 L 04.04.2020 11:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Audentese Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
025 L 04.04.2020 12:00 Rapla Korvpallikool BC STAR Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
059 L 04.04.2020 13:00 Sillamäe Kalev KA Tallinna Kalev Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
038 L 04.04.2020 14:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Audentese Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
048 P 05.04.2020 11:00 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
713 P 05.04.2020 11:00 Orissaare Sport TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Orissaare Spordihoone PU14-klassi EMV
718 P 05.04.2020 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kadrina Karud Värska Gümnaasium PU14-klassi EMV
077 P 05.04.2020 12:00 Rapla/Kohila SK Nord I Kohila Spordihoone PU14-klassi EMV
090 P 05.04.2020 12:00 Audentese SK Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
123 P 05.04.2020 12:00 Kesklinna KK U14 GAG Korvpalliklubi U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
150 P 05.04.2020 12:00 Keila Korvpallikool I Saku KK Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
018 P 05.04.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Audentese Spordiklubi/TSK Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU18-klassi EMV
049 P 05.04.2020 12:30 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tartu Ülikooli KK/Lõvid Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
714 P 05.04.2020 12:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/NEWOX Orissaare Spordihoone PU14-klassi EMV
719 P 05.04.2020 12:45 DELTA/Nõo/Tartu vald RSKsPORTKUNDA Värska Gümnaasium PU14-klassi EMV
707 P 05.04.2020 13:00 Viljandi SK/Paide KK7 TalTech BS/Rae SK Viljandi Spordihoone PU14-klassi EMV
011 P 05.04.2020 13:00 Pärnu Spordikool Tartu Kalev Pärnu Spordihall TU18-klassi EMV
050 P 05.04.2020 14:30 Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
720 P 05.04.2020 14:30 Kadrina Karud DELTA/Nõo/Tartu vald Värska Gümnaasium PU14-klassi EMV
715 P 05.04.2020 15:00 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK BC Kalev/Saaremaa Spordikool Orissaare Spordihoone PU14-klassi EMV
051 P 05.04.2020 16:00 Tartu Ülikooli KK/Lõvid Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
721 P 05.04.2020 16:15 RSKsPORTKUNDA Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Värska Gümnaasium PU14-klassi EMV
716 P 05.04.2020 16:45 TalTech BS/NEWOX Orissaare Sport Orissaare Spordihoone PU14-klassi EMV
032 L 11.04.2020 12:00 BC STAR Sillamäe Kalev Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
039 L 11.04.2020 12:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Pärnu Spordikool Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
056 L 11.04.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Audentese Spordiklubi Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
008 L 11.04.2020 15:30 Keila Korvpallikool I SK Nord 2004 Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18
 
Sünnipäevad
Täna, 12. november
Gert Merisalu (30)
Birgit Randala (32)
Thea Themas (60)
Siim-Sander Vene (29)
Homme, 13. november
Grete Eerikson (19)
Allan Kuljus (49)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)