ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
124 L 19.02.2022 12:45 Rae Spordikool Rakvere Tarvas I Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
041 L 19.02.2022 13:00 TalTech/NORDAID Klaipeda Neptunas Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
075 L 19.02.2022 13:00 BC Estiko/Septicum BC Karl Infra Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
086 L 19.02.2022 14:00 Audentese SK KK Viimsi U13 Must Tallinn, Audentes (väike saal) PU13-klassi EMV
076 L 19.02.2022 15:00 Runso Masinakaubandus KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
020 L 19.02.2022 16:00 Tallinna Ülikool Klaipeda International University LCC Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
151 L 19.02.2022 17:00 Latvijas Universitate BC Kalev/Cramo Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
077 L 19.02.2022 17:00 Roofix/SL Ehitus YliCool Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
154 P 20.02.2022 BK Ventspils VEF RIGA Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
049 P 20.02.2022 BC Torm IBIS Tallinn/Hausers Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
050 P 20.02.2022 Alexela/Mediq Eesti Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
051 P 20.02.2022 TalTech BS/TSK/FENSTER KK Viimsi Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
052 P 20.02.2022 Keila KK A4 Haldus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
054 P 20.02.2022 10:30 Rakvere Tarvas II Audentese SK II Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
005 P 20.02.2022 12:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko Rakvere Tarvas I Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
075 P 20.02.2022 12:00 SK Haapsalu Audentese SK Haapsalu Wiedemanni sph PU14-klassi EMV
109 P 20.02.2022 12:00 Paide KK7 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Paide Hillar Hanssoo põhikool PU14-klassi EMV
115 P 20.02.2022 12:00 Rae Spordikool/Kiili SK TalTech BS/Altius Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
129 P 20.02.2022 12:00 KK Pärnu Keila/Saue Korvpallikool Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
055 P 20.02.2022 12:15 TalTech BS/RIM Rae Spordikool/Kose SK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
021 P 20.02.2022 13:00 Tallinna Ülikool Klaipeda Neptunas Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
042 P 20.02.2022 13:00 TalTech/NORDAID Klaipeda International University LCC Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
061 P 20.02.2022 13:30 TalTech BS/Altius PÄRNU SPORDIKOOL Play Arena TU19-klassi EMV
022 P 20.02.2022 14:00 Keila Korvpallikool SK Nord Aid/Cramo Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
020 P 20.02.2022 14:00 Tartu Ülikool/KVL Ehitus Saku KK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
035 P 20.02.2022 15:00 TalTech BS/Fenster/TSK Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
013 P 20.02.2022 15:00 KK Viimsi U14 Must SK Nord/Cramo 2008 Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
056 P 20.02.2022 15:15 Audentese SK II TalTech BS/RIM Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
057 P 20.02.2022 17:00 Rae Spordikool/Kose SK Rakvere Tarvas II Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
155 P 20.02.2022 17:00 VALMIERA GLASS VIA Pärnu Sadam Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
156 P 20.02.2022 17:00 Tallinna Kalev KK Viimsi/Sportland Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
091 K 23.02.2022 KK Viimsi Rae Koss/Rae Spordikool Saku II liiga
104 K 23.02.2022 18:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tartu Ülikool/Eviko Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
092 N 24.02.2022 Keila Korvpallikool II Jõgeva VSK Saku II liiga
093 N 24.02.2022 18:15 Rapla Korvpallikool Võrumaa Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
105 R 25.02.2022 Keila Korvpallikool Rae Koss/Hansaviimistlus *kuupäev täpsustamisel Saku I liiga
106 R 25.02.2022 TSA Kalev G4S Noorteliiga *kuupäev täpsustamisel Saku I liiga
003 R 25.02.2022 Eesti Poola MM 2023 kvalifikatsioon
095 R 25.02.2022 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Haapsalu Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
108 R 25.02.2022 19:15 TERE Kadrina Karud SK Nord Aid/Cramo Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
107 R 25.02.2022 19:30 Tartu Kalev/Estiko Eesti Maaülikool/Skarcon Turu tn spordihoone Saku I liiga
094 R 25.02.2022 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Ülikool Terminal Oil Jõhvi Spordihall Saku II liiga
103 R 25.02.2022 20:15 Paide Viking Window Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
071 L 26.02.2022 SK Nord Aid/Cramo Tartu Kalev Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
056 L 26.02.2022 10:30 Rapla Korvpallikool Kohila SK Rapla Korvpallikool PU13-klassi EMV
102 L 26.02.2022 11:00 Nõo Saku KK Nõo Spordihoone PU16-klassi EMV
025 L 26.02.2022 11:00 Saku KK Rae Spordikool/Kiili SK II Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
013 L 26.02.2022 12:00 Rakvere Tarvas I Audentese SK Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
059 L 26.02.2022 12:00 Rapla/Kohila Reinar Halliku Korvpallikool Kohila Spordihoone PU16-klassi EMV
042 L 26.02.2022 12:00 Keila Korvpallikool TalTech BS/RIM Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
 
... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Homme, 4. detsember
Olle Horm (54)
Nele Laurimaa (28)
Oliver Metsalu (28)
Elvis Toomistu (20)
Kaido Vahesalu (48)
Sulge

Ülekanded