ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
081 K 03.02.2021 18:20 Rapla Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
083 K 03.02.2021 18:30 Terminal Oil KK HITO/BC Karjamaa Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
082 K 03.02.2021 19:15 KK Viimsi Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Karulaugu spk (väike väljak) Saku II liiga
085 N 04.02.2021 18:00 Kadrina Karud Tartu Ülikool II Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
085 R 05.02.2021 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Keila Korvpallikool II/Balteco *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
088 R 05.02.2021 18:30 Tartu Kalev/Estiko SK Nord Aid/Cramo Turu tn spordihoone Saku I liiga
086 R 05.02.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Tamsalu Los Toros/TALTECH Jüri Spordihoone Saku I liiga
090 R 05.02.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK KK Viimsi/Noto Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
089 R 05.02.2021 19:30 Keila Korvpallikool Eesti Maaülikool/Skarcon Keila Tervisekeskus Saku I liiga
084 R 05.02.2021 19:30 Alutaguse Siris/Starforest Pauluse spordihall Saku II liiga
087 R 05.02.2021 20:15 Paide Viking Window G4S Noorteliiga Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
012 L 06.02.2021 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu Ülikooli KK Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
084 L 06.02.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Delta SK/Nõo Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU16-klassi EMV
089 L 06.02.2021 12:00 Saku KK Rapla Korvpallikool II Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
047 L 06.02.2021 13:00 Reinar Halliku Korvpallikool SK Nord/Cramo 2006 Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
069 L 06.02.2021 14:00 Audentese SK SK Nord/Cramo 2005/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
075 L 06.02.2021 18:45 KK Viimsi U16 Must Rae SK/Kose SK 2005 Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
011 P 07.02.2021 Tartu Ülikooli KK/EVIKO KK Viimsi/TSK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
114 P 07.02.2021 BA Tallinna Kalev Alexela/Mediq Eesti Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
115 P 07.02.2021 Jokker BC Torm Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
116 P 07.02.2021 Rae Koss/Hansaviimistlus Ehton/Föönix Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
117 P 07.02.2021 DSV KK Viimsi Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
118 P 07.02.2021 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Baar Balti Jaamas Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
119 P 07.02.2021 TalTech BS/TSK A4 Haldus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
120 P 07.02.2021 Harku vald Keila KK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
121 P 07.02.2021 IBIS Tallinn/Hausers Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
069 P 07.02.2021 10:30 Kiili SK/Rae SK Saku KK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
046 P 07.02.2021 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
029 P 07.02.2021 11:00 Kambja vald Tevo Ehituskaup Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
070 P 07.02.2021 12:15 Kesklinna KK/GAG KK U14 Rapla Korvpallikool Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
030 P 07.02.2021 13:00 BC Elva YliCool Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
008 P 07.02.2021 13:30 Rakvere Spordikool/Tarvas KK Pärnu Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
038 P 07.02.2021 14:00 Delta SK/Nõo Keila Korvpallikool Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
079 P 07.02.2021 14:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid KK Viimsi U14 Must Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU14-klassi EMV
071 P 07.02.2021 14:30 Saku KK Kesklinna KK/GAG KK U14 Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
025 P 07.02.2021 15:00 SK Nord Aid/Cramo Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
057 P 07.02.2021 15:00 SK Nord/Cramo 1 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
031 P 07.02.2021 15:00 BC Karl Infra KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
061 P 07.02.2021 15:30 Rakvere Spordikool/Tarvas Rapla Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
083 P 07.02.2021 16:15 TalTech BS/Rae SK BC STAR Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
072 P 07.02.2021 16:15 Rapla Korvpallikool Kiili SK/Rae SK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
032 P 07.02.2021 17:00 Aiakoda Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
086 K 10.02.2021 18:20 Rapla Korvpallikool KK Viimsi Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
091 N 11.02.2021 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH KK Viimsi/Noto Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
087 N 11.02.2021 20:30 Keila Korvpallikool II/Balteco Terminal Oil Keila Tervisekeskus Saku II liiga
088 N 11.02.2021 20:30 Siris/Starforest Võrumaa Pauluse spordihall Saku II liiga
093 R 12.02.2021 18:30 Tartu Kalev/Estiko Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone Saku I liiga
095 R 12.02.2021 18:30 G4S Noorteliiga Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
096 R 12.02.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Kadrina Karud Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
092 R 12.02.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu Ülikool II Jüri Spordihoone Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19
 
Sünnipäevad
Täna, 27. oktoober
Juhan Anupõld (74)
Carlos Jürgens (22)
Taavi Leetus (32)
Aleksander Leonov (46)
Sergei Senedjak (40)
Janno Viilup (44)
Homme, 28. oktoober
Kaur Heinaru (42)
Martin Korjus (27)
Sergei Solovjov (68)
Taavi Tilk (37)
Avo Viil (81)
Sulge

Ülekanded