ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
735 R 17.03.2023 19:00 VALMIERA GLASS VIA Keila KK Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
120 R 17.03.2023 19:15 Tere Kadrina Karud Eesti Maaülikool/Skarcon Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
119 R 17.03.2023 19:30 Paide Viking Window Tartu Ülikool/Estiko Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
124 R 17.03.2023 20:00 KK HITO/BC KARJAMAA Rapla Korvpallikool Jõhvi Spordihall Saku II liiga
125 R 17.03.2023 20:00 Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK Rock Tartu Terminal Tallinn, Audentes (väike saal) Saku II liiga
736 L 18.03.2023 BC Tarvas Tallinna Kalev/Audentes Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
016 L 18.03.2023 11:30 SK Nord/Cramo Tartu Kalev Nord Cramo sph (väike väljak) TU16-klassi EMV
126 L 18.03.2023 12:30 KK Askus Jetoil Haapsalu Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
011 L 18.03.2023 15:00 Audentese Spordiklubi/TSK Pärnu Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) TU16-klassi EMV
739 L 18.03.2023 15:00 VEF Riga BK Ogre Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
738 L 18.03.2023 17:00 Pärnu Sadam BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
737 L 18.03.2023 18:30 BC Prometey BK Ventspils Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
740 P 19.03.2023 Tartu Ülikool Maks & Moorits Viimsi/Sportland Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak) Paf Estonian-Latvian Basketball League
741 P 19.03.2023 15:00 Latvijas Universitate BK Liepaja Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
127 E 20.03.2023 19:30 TALTECH BS/FENSTER/TSK KK Askus Jetoil Kristiine spordimaja Saku II liiga
128 T 21.03.2023 19:30 KK Viimsi III KK HITO/BC KARJAMAA Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku II liiga
053 K 22.03.2023 19:30 Tartu Ülikool/Septicum Rock Tartu Terminal Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
129 N 23.03.2023 18:15 Rapla Korvpallikool SK Tünamo Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
121 R 24.03.2023 18:30 SK Nord/Cramo Tartu Ülikool/Estiko Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
122 R 24.03.2023 19:00 TSA Kalev Tere Kadrina Karud RING Sport&saunad pallisaal Saku I liiga
125 R 24.03.2023 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Audentese spordigümnaasium Jüri Spordihoone Saku I liiga
126 R 24.03.2023 19:00 Kuremaa SK KK Viimsi II Kuremaa ujula spordihoone Saku I liiga
123 R 24.03.2023 19:30 Paide Viking Window Tamsalu Los Toros/TalTech Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
124 R 24.03.2023 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
130 R 24.03.2023 20:00 Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Saku II liiga
131 L 25.03.2023 17:00 Haapsalu Rae Spordikool Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
127 K 29.03.2023 18:45 Audentese spordigümnaasium Paide Viking Window Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
129 N 30.03.2023 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium TSA Kalev Saku I liiga
128 N 30.03.2023 18:00 Tamsalu Los Toros/TalTech Tartu Ülikool/Estiko Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
131 R 31.03.2023 19:00 Kuremaa SK Eesti Maaülikool/Skarcon Kuremaa ujula spordihoone Saku I liiga
130 R 31.03.2023 19:15 Tere Kadrina Karud SK Nord/Cramo Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
132 R 31.03.2023 19:30 KK Viimsi II Rae Koss/Hansaviimistlus Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku I liiga
022 L 01.04.2023 11:30 Pärnu Spordikool SK Nord/Cramo Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
028 L 01.04.2023 12:00 Tartu Kalev Rapla Korvpallikool Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
010 P 02.04.2023 11:30 Rapla Korvpallikool TSA Kalev Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
015 P 02.04.2023 12:30 Pärnu Spordikool Audentese Spordiklubi/Siili PK Pärnu Spordihall TU19-klassi EMV
019 P 02.04.2023 15:00 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi/TSK Play Arena TU19-klassi EMV
005 P 09.04.2023 17:00 Audentese Spordiklubi/TSK Pärnu Spordikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
023 L 22.04.2023 11:30 Pärnu Spordikool Tartu Kalev Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
005 L 22.04.2023 12:30 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone TU16-klassi EMV
020 P 23.04.2023 15:00 TalTech BS/Altius TSA Kalev Play Arena TU19-klassi EMV
017 L 06.05.2023 11:30 SK Nord/Cramo Rapla Korvpallikool Nord Cramo sph (väike väljak) TU16-klassi EMV
029 L 06.05.2023 12:00 Tartu Kalev Audentese Spordiklubi/TSK Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 27. september
Peeter Ainsam (76)
Jevgeni Ignatjev (55)
Tarvo Kruup (43)
Freddy Talts (32)
Tatjana Tretjakova (38)
Homme, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers