ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
012 P 03.05.2020 12:00 Pärnu Spordikool Audentese Spordiklubi/TSK Pärnu Spordihall TU18-klassi EMV
025 P 03.05.2020 14:00 Tartu Kalev KA Tallinna Kalev Tartu Korvpallikool TU18-klassi EMV
094 L 09.05.2020 11:00 Paide KK7 Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
095 L 09.05.2020 12:15 Rapla Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
096 L 09.05.2020 13:30 TalTech BS/Kiili SK DELTA/Nõo/Tartu vald Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
097 L 09.05.2020 14:45 Rapla Korvpallikool Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
098 L 09.05.2020 16:00 TalTech BS/Kiili SK Tartu Kalevi Palliklubi Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
099 L 09.05.2020 17:15 Paide KK7 DELTA/Nõo/Tartu vald Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
100 P 10.05.2020 12:00 Paide KK7 Tartu Kalevi Palliklubi Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
019 P 10.05.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Pärnu Spordikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU18-klassi EMV
101 P 10.05.2020 13:15 Rapla Korvpallikool DELTA/Nõo/Tartu vald Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
102 P 10.05.2020 14:30 TalTech BS/Kiili SK Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
007 P 10.05.2020 17:00 Audentese Spordiklubi/TSK Tartu Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU18-klassi EMV
005 N 12.11.2020 Bosnia ja Hertsegoviina Eesti *kellaaeg ja koht täpsustamisel Naiste rahvuskoondis
006 P 15.11.2020 Eesti Šveits *kellaaeg ja koht täpsustamisel Naiste rahvuskoondis
007 N 04.02.2021 Venemaa Eesti *kellaaeg ja koht täpsustamisel Naiste rahvuskoondis
008 P 07.02.2021 Eesti Bosnia ja Hertsegoviina *kellaaeg ja koht täpsustamisel Naiste rahvuskoondis
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Sünnipäevad
Täna, 23. jaanuar
Boris Bazanov (60)
Sander Kuusk (32)
Maria Metsaorg (27)
Mikko Virkala (40)
Homme, 24. jaanuar
Veiko Innos (56)
Gerly Kostla (40)
Triinu Toomla (40)
Sulge

Ülekanded