ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
159 L 08.02.2020 17:00 Tartu Ülikool Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
160 L 08.02.2020 17:00 BK Ogre Rakvere Tarvas Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
090 L 08.02.2020 17:15 Rapla Korvpallikool KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
162 P 09.02.2020 BC Valga-Valka/Maks&Moorits VALMIERA GLASS VIA Valga Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
014 P 09.02.2020 Tartu Ülikool/Kalev Vilniuse Kibirkstis Tartu, TÜ sph (punane saal) Douglas BBL
081 P 09.02.2020 11:30 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/Rae SK Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
075 P 09.02.2020 12:00 Rapla/Kohila Saku KK Kohila Spordihoone PU14-klassi EMV
705 P 09.02.2020 12:00 Viljandi SK/Paide KK7 Keila Korvpallikool I Paide E-Piim Spordihall PU14-klassi EMV
091 P 09.02.2020 12:00 Paide KK7 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
009 P 09.02.2020 12:00 Pärnu Spordikool Audentese Spordiklubi/TSK Pärnu Spordihall TU18-klassi EMV
092 P 09.02.2020 13:15 Rapla Korvpallikool TalTech BS/RIM II Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
041 P 09.02.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
065 P 09.02.2020 14:30 SK Nord Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
093 P 09.02.2020 14:30 TalTech BS/Kiili SK SK Nord 2 Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
035 P 09.02.2020 15:00 TalTech BS/TSK KK Viimsi Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
161 P 09.02.2020 16:00 TALTECH Latvijas Universitate Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
194 P 09.02.2020 16:30 SK Nord I Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
103 E 10.02.2020 Võrumaa Alutaguse KK *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
105 E 10.02.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK KA Tallinna Kalev *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
163 T 11.02.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla VEF Riga Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
108 K 12.02.2020 18:30 Rapla Korvpallikool BC Eesti Maavara/Baltic Agro Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
104 K 12.02.2020 18:40 Terminal Oil KK Viimsi Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
164 K 12.02.2020 19:00 BK Ventspils Pärnu Sadam Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
165 K 12.02.2020 19:00 BK Ogre Tartu Ülikool Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
106 N 13.02.2020 20:30 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli Korvpallikool Keila Tervisekeskus Saku II liiga
107 N 13.02.2020 20:30 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu Kalevi Palliklubi Jüri Spordihoone Saku II liiga
166 R 14.02.2020 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinna Kalev/TLÜ Valga Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
167 R 14.02.2020 Rakvere Tarvas BK Liepaja Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
099 R 14.02.2020 17:45 Balteco Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
097 R 14.02.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu Ülikool/Kuremaa SK Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
100 R 14.02.2020 19:15 Kadrina Karud Eesti Maaülikool/SKARCON Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
102 R 14.02.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK KK Viimsi/Noto Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
101 R 14.02.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa G4S Noorteliiga Jõhvi Spordihall Saku I liiga
098 R 14.02.2020 20:15 Paide Viking Window Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
170 L 15.02.2020 Pärnu Sadam AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
054 L 15.02.2020 11:00 KK Viimsi U15 Must KK HITO/BC Karjamaa Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
029 L 15.02.2020 12:00 Pärnu Spordikool BC STAR Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
055 L 15.02.2020 12:45 KK Viimsi U16 Must/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas II Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
029 L 15.02.2020 13:00 SK Nord 2004 SK Nord 2005/TSK Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
006 L 15.02.2020 14:30 Keila Korvpallikool I Audentese SK I Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
077 L 15.02.2020 14:30 Rapla Korvpallikool Erkmaa KK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
118 L 15.02.2020 14:30 Audentese SK II Saku KK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
056 L 15.02.2020 15:45 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi U16 Must/TSK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
084 L 15.02.2020 16:30 Rakvere Spordikool/Tarvas Kose Spordikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
012 L 15.02.2020 17:00 G4S Noorteliiga TTT Riga Juniors Tallinn, Audentes (väike saal) Douglas BBL II div
168 L 15.02.2020 17:00 VEF Riga BK Ventspils Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
169 L 15.02.2020 17:00 Jurmala Betsafe Tartu Ülikool Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
057 L 15.02.2020 17:30 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
111 P 16.02.2020 10:00 GAG Korvpalliklubi U14 Keila Korvpallikool II Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
168 P 16.02.2020 10:15 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK TalTech BS/NEWOX Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18
 
Sünnipäevad
Täna, 11. november
Raimo Alaküla (38)
Anthony Enden (32)
Anne Mallene (59)
Kristi Palo (41)
Martin Pius (41)
Liis Sild (35)
Homme, 12. november
Gert Merisalu (30)
Birgit Randala (32)
Thea Themas (60)
Siim-Sander Vene (29)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)