ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
053 P 02.02.2020 14:30 KK HITO/BC Karjamaa Reinar Halliku Korvpallikool Kunda Spordikeskus PU18-klassi EMV
087 P 02.02.2020 14:30 Audentese SK Keila Korvpallikool I Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
011 P 02.02.2020 15:00 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Alu spordihoone PU18-klassi EMV
166 P 02.02.2020 16:00 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/NEWOX Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
130 P 02.02.2020 16:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kadrina Karud Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
193 P 02.02.2020 16:30 SK Nord I Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
151 P 02.02.2020 17:00 Tartu Ülikool BK Ventspils Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
152 P 02.02.2020 17:30 Latvijas Universitate BC Valga-Valka/Maks&Moorits Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
167 P 02.02.2020 17:45 Orissaare Sport TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
131 P 02.02.2020 18:00 DELTA/Nõo/Tartu vald RSKsPORTKUNDA Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
098 E 03.02.2020 KA Tallinna Kalev Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
101 E 03.02.2020 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
153 E 03.02.2020 19:00 Pärnu Sadam Rakvere Tarvas Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
100 T 04.02.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu Korvpallikool Saku II liiga
154 K 05.02.2020 19:00 Rakvere Tarvas Latvijas Universitate Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
097 K 05.02.2020 19:30 Alutaguse KK KK Viimsi Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
155 K 05.02.2020 19:30 BK Liepaja TALTECH Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
092 N 06.02.2020 18:45 Tamsalu Los Toros/TALTECH Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, TalTech Spordihoone Saku I liiga
091 N 06.02.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko G4S Noorteliiga Turu tn spordihoone Saku I liiga
156 N 06.02.2020 19:00 BC Kalev/Cramo AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
099 N 06.02.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Terminal Oil Tartu, TÜ sph Saku II liiga
094 R 07.02.2020 17:45 Balteco KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
096 R 07.02.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo KK Viimsi/Noto Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
102 R 07.02.2020 19:00 Rapla Korvpallikool Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
013 R 07.02.2020 19:00 Vilniuse Kibirkstis Tartu Ülikool/Kalev Vilnius Douglas BBL
093 R 07.02.2020 19:15 Kadrina Karud Tartu Ülikool/Kuremaa SK Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
095 R 07.02.2020 20:15 Paide Viking Window KA Tallinna Kalev/TSK Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
158 L 08.02.2020 Pärnu Sadam VEF Riga Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
026 L 08.02.2020 Tallinna Ülikool Vilniuse Kibirkstis Kristiine spordimaja Douglas BBL
040 L 08.02.2020 11:00 Tartu Ülikooli KK/Kotkad KK Viimsi U14 Must Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
085 L 08.02.2020 11:00 Rapla Korvpallikool SK Nord 2 Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
013 L 08.02.2020 12:00 Erkmaa KK Rakvere Spordikool/Tarvas Kambja sph PU16-klassi EMV
070 L 08.02.2020 12:00 Kose Spordikool Keila Korvpallikool I Kose Gümnaasium PU16-klassi EMV
043 L 08.02.2020 12:00 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
086 L 08.02.2020 12:15 Paide KK7 TalTech BS/RIM II Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
041 L 08.02.2020 12:30 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Reinar Halliku Korvpallikool I Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
049 L 08.02.2020 12:45 Audentese SK I SK Nord 2004 Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
028 L 08.02.2020 13:00 SK Nord 2005/TSK Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
087 L 08.02.2020 13:30 TalTech BS/Kiili SK KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
088 L 08.02.2020 14:45 Paide KK7 SK Nord 2 Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
042 L 08.02.2020 15:30 KK Viimsi U14 Must Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
089 L 08.02.2020 16:00 TalTech BS/Kiili SK TalTech BS/RIM II Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
043 L 08.02.2020 17:00 Reinar Halliku Korvpallikool I Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
157 L 08.02.2020 17:00 Jurmala Betsafe BK Ventspils Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18
 
Sünnipäevad
Täna, 11. november
Raimo Alaküla (38)
Anthony Enden (32)
Anne Mallene (59)
Kristi Palo (41)
Martin Pius (41)
Liis Sild (35)
Homme, 12. november
Gert Merisalu (30)
Birgit Randala (32)
Thea Themas (60)
Siim-Sander Vene (29)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)