ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
111 P 31.01.2021 IBIS Tallinn/Hausers KK Viimsi Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
113 P 31.01.2021 Keila KK A4 Haldus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
012 P 31.01.2021 Enteh Energia Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
013 P 31.01.2021 Energia Tööriistamarket/Lüganuse Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
014 P 31.01.2021 BC Narva KK Hito/Elvarem Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
016 P 31.01.2021 Jõhvi Kossutiim Energia Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
017 P 31.01.2021 KK Hito/Elvarem Sillamäe gümnaasium Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
018 P 31.01.2021 BC Narva Enteh Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
019 P 31.01.2021 Sillamäe gümnaasium Enteh Sillamäe spordihoone Ida regiooni rahvaliiga
020 P 31.01.2021 KK Hito/Elvarem Tööriistamarket/Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
021 P 31.01.2021 BC Narva Jõhvi Kossutiim Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
098 P 31.01.2021 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
012 E 01.02.2021 19:00 BC Kalev/Cramo Jenissei Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
VTB Ühisliiga
099 T 02.02.2021 AVIS UTILITAS Rapla Tallinna Kalev/TLÜ *postponed
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
081 K 03.02.2021 18:20 Rapla Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium #edasi lükatud Saku II liiga
083 K 03.02.2021 18:30 Terminal Oil KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud Saku II liiga
100 K 03.02.2021 19:00 BC Kalev/Cramo TALTECH Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
082 K 03.02.2021 19:15 KK Viimsi Jõgeva VSK/Tartu Ülikool #edasi lükatud Saku II liiga
003 N 04.02.2021 16:30 Venemaa Eesti Orenburg, RUS EuroBasketW 2021 kvalifikatsioon
085 N 04.02.2021 18:00 Kadrina Karud Tartu Ülikool II #edasi lükatud Saku I liiga
037 N 04.02.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
116 N 04.02.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Ehton/Föönix Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
085 R 05.02.2021 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Keila Korvpallikool II/Balteco #edasi lükatud Saku II liiga
088 R 05.02.2021 18:30 Tartu Kalev/Estiko SK Nord Aid/Cramo #edasi lükatud Saku I liiga
086 R 05.02.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Tamsalu Los Toros/TALTECH #edasi lükatud Saku I liiga
090 R 05.02.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK KK Viimsi/Noto #edasi lükatud Saku I liiga
101 R 05.02.2021 19:00 Rakvere Tarvas Pärnu Sadam Rakvere Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
089 R 05.02.2021 19:30 Keila Korvpallikool Eesti Maaülikool/Skarcon #edasi lükatud Saku I liiga
084 R 05.02.2021 19:30 Alutaguse Siris/Starforest #edasi lükatud Saku II liiga
136 R 05.02.2021 19:30 BK Liepaja VALMIERA GLASS/VIA Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
087 R 05.02.2021 20:15 Paide Viking Window G4S Noorteliiga #edasi lükatud Saku I liiga
011 L 06.02.2021 11:00 Korvpalliklubi Karud SK Haapsalu Vändra Gümnaasiumi spordisaal PU13-klassi EMV
074 L 06.02.2021 11:00 Keila/Saue Korvpallikool Saku KK Keila Kooli võimla PU13-klassi EMV
012 L 06.02.2021 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu Ülikooli KK Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
084 L 06.02.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Delta SK/Nõo Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU16-klassi EMV
089 L 06.02.2021 12:00 Saku KK Rapla Korvpallikool II Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
133 L 06.02.2021 12:00 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II KK Viimsi U13 Must Jüri Spordihoone PU13-klassi EMV
070 L 06.02.2021 12:30 Sillamäe Kalev Paide KK7 Sillamäe spordihoone PU13-klassi EMV
047 L 06.02.2021 13:00 Reinar Halliku Korvpallikool SK Nord/Cramo 2006 Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
004 L 06.02.2021 13:30 Eesti Bosnia ja Hertsegoviina Orenburg, RUS EuroBasketW 2021 kvalifikatsioon
069 L 06.02.2021 14:00 Audentese SK SK Nord/Cramo 2005/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
045 L 06.02.2021 14:00 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
114 L 06.02.2021 14:00 Orissaare Sport BC Kalev/Saaremaa Spordikool Orissaare Spordihoone PU13-klassi EMV
138 L 06.02.2021 14:00 Latvijas Universitate BK Ventspils Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
062 L 06.02.2021 14:30 KK Pärnu SK Nord/Cramo 1 Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
099 L 06.02.2021 14:30 TalTech BS/Altius Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Play Arena PU13-klassi EMV
157 L 06.02.2021 15:00 TalTech BS/NEWOX TalTech BS/Haabersti SK Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
087 L 06.02.2021 15:30 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 Jõgeva Valla Spordikool Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
102 L 06.02.2021 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ TALTECH Sõle Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
137 L 06.02.2021 17:00 VEF Riga BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
 
Sünnipäevad
Täna, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (60)
Ago Markson (54)
Sander-Mel Mellikov (31)
Rain Peerandi (37)
Tõnu Tomson (68)
Homme, 28. jaanuar
Agur Lunden (61)
Mihkel Mager (32)
Mihkel Männiste (32)
Rutmar Ploomipuu (52)
Janne Pulk (21)
Sulge

Ülekanded