ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
002 P 01.11.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/EVIKO SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
065 P 01.11.2020 12:00 KK HITO/BC Karjamaa Keila Korvpallikool Kohtla-Järve SK sph PU18-klassi EMV
037 P 01.11.2020 12:30 Audentese SK TalTech BS/Fenster/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
074 P 01.11.2020 12:30 SK Nord/Cramo 2 Saku KK Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
015 P 01.11.2020 13:00 SK Nord/Cramo 2 Abja Gümnaasium Abja Tervise- ja Spordikeskus PMikro-klassi EMV
022 P 01.11.2020 13:00 KK Viimsi U10 Valge Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi Keila Tervisekeskus PMikro-klassi EMV
003 P 01.11.2020 13:00 Korvpalliklubi Karud Tartu Ülikooli KK/Gepardid Tartu, TÜ sph (roheline saal) TMikro-klassi EMV
006 P 01.11.2020 13:00 Keila Korvpallikool Paide/Türi KK7 Türi Spordihoone TMikro-klassi EMV
013 P 01.11.2020 13:15 Reinar Halliku Korvpallikool Kesklinna KK/GAG KK U14 Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU14-klassi EMV
066 P 01.11.2020 13:45 Reinar Halliku Korvpallikool Saku KK Kohtla-Järve SK sph PU18-klassi EMV
016 P 01.11.2020 14:00 Korvpalliklubi Pärnu SK Nord/Cramo 1 Abja Tervise- ja Spordikeskus PMikro-klassi EMV
023 P 01.11.2020 14:00 KA Tallinna Kalev KK Viimsi U10 Valge Keila Tervisekeskus PMikro-klassi EMV
077 P 01.11.2020 14:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid SK Nord/Cramo 1 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
007 P 01.11.2020 14:00 Energia Sillamäe gümnaasium Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
027 P 01.11.2020 14:30 Audentese SK Keila Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
035 P 01.11.2020 14:30 Delta SK/Nõo KK Pärnu Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
025 P 01.11.2020 14:30 SK Nord/Cramo TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
017 P 01.11.2020 15:00 Korvpalliklubi Pärnu SK Nord/Cramo 2 Abja Tervise- ja Spordikeskus PMikro-klassi EMV
024 P 01.11.2020 15:00 Keila Korvpallikool Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi Keila Tervisekeskus PMikro-klassi EMV
075 P 01.11.2020 15:00 Rapla Korvpallikool SK Nord/Cramo 2 Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
005 P 01.11.2020 15:15 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Kalevi Palliklubi Kohtla-Järve SK sph PU13-klassi EMV
018 P 01.11.2020 16:00 Abja Gümnaasium SK Nord/Cramo 1 Abja Tervise- ja Spordikeskus PMikro-klassi EMV
014 P 01.11.2020 16:00 Kiili SK/Rae SK Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU14-klassi EMV
042 P 01.11.2020 16:00 KK Viimsi U14 Must Rakvere Spordikool/Tarvas Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
026 P 01.11.2020 16:00 Tartu Kalev KA Tallinna Kalev Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
076 P 01.11.2020 16:30 Saku KK TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
031 P 01.11.2020 16:30 Keila KK Alexela/Mediq Eesti Keila Tervisekeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
067 P 01.11.2020 16:45 Keila Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool Kohtla-Järve SK sph PU18-klassi EMV
234 P 01.11.2020 17:00 BC Kalev/Cramo Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, Saku Suurhall PAF Superkarikas
015 P 01.11.2020 17:45 Kesklinna KK/GAG KK U14 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU14-klassi EMV
008 P 01.11.2020 18:00 KK Viimsi/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
017 P 01.11.2020 18:00 Puhhid Paldiski KK/Willenbrock Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
037 P 01.11.2020 18:00 Kiili Spordiklubi Keila KK/JP Kiili Spordihall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
068 P 01.11.2020 18:30 Saku KK KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve SK sph PU18-klassi EMV
021 P 01.11.2020 19:15 BC Torm IBIS Tallinn/Hausers Tallinn, Sõbra sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
041 E 02.11.2020 00:00 Keila KK/JP Swedbank Keila Kooli võimla Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
202 E 02.11.2020 19:00 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu Ülikooli KK Turu tn spordihoone PU16-klassi karikas
017 E 02.11.2020 19:30 BC Elva/CHK Audentese Spordiklubi Elva Spordihoone Naiste karikas
022 E 02.11.2020 19:30 Eelviimased/Fit360.ee TalTech/SK Rim Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
206 T 03.11.2020 16:00 KK Viimsi U14 Must TalTech BS/Altius Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi karikas
004 T 03.11.2020 17:30 G4S Noorteliiga Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste meistriliiga
052 T 03.11.2020 19:00 Pärnu Sadam Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
051 T 03.11.2020 19:30 AVIS UTILITAS Rapla BC Kalev/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 T 03.11.2020 20:00 Keila Korvpallikool Korvpallinaiskond OSK Keila Kooli võimla Naiste karikas
042 T 03.11.2020 20:00 West Tallinn Altius/Play Arena Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
021 T 03.11.2020 20:10 Sleepit/Retlar Eurofasteners Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
002 K 04.11.2020 18:15 Rapla Korvpallikool Narva PSK Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Naiste esiliiga
053 K 04.11.2020 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits TALTECH Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
026 K 04.11.2020 19:15 KK Viimsi Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Karulaugu spk (väike väljak) Saku II liiga
014 K 04.11.2020 19:15 TalTech/SK Rim Puhhid Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 31. oktoober
Sven Kaldre (29)
Priit Sarapuu (48)
Eveli Strandson (37)
Karl Vimberg (31)
Homme, 1. november
Olev Baar (62)
Tarmo Kapper (48)
Mario Polusk (42)
Janek Saluse (36)
Aleksei Sobolev (44)
Risto Valge (21)
Sulge

Ülekanded