ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
204 E 11.11.2019 18:30 Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Korvpallikool Rakvere Spordihall PU18-klassi karikas
038 T 12.11.2019 19:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK Võrumaa Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
041 K 13.11.2019 18:30 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikooli Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
037 K 13.11.2019 18:40 Terminal Oil Alutaguse KK Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
058 K 13.11.2019 19:00 BC Kalev/Cramo Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
032 K 13.11.2019 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Balteco Tallinn, TalTech Spordihoone Saku I liiga
031 K 13.11.2019 20:15 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window Turu tn spordihoone Saku I liiga
035 N 14.11.2019 19:00 G4S Noorteliiga KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
033 N 14.11.2019 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu, TÜ sph Saku I liiga
034 N 14.11.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON Kadrina Karud Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
039 N 14.11.2019 20:30 Keila Korvpallikool KK Viimsi Keila Tervisekeskus Saku II liiga
040 N 14.11.2019 20:30 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc KA Tallinna Kalev Jüri Spordihoone Saku II liiga
003 N 14.11.2019 21:00 Šveits Eesti Fribourg, SUI Naiste rahvuskoondis
036 R 15.11.2019 19:00 KK Viimsi/Noto KA Tallinna Kalev/TSK Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
042 R 15.11.2019 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tartu Kalevi Palliklubi Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
059 R 15.11.2019 19:00 Rakvere Tarvas BC Valga-Valka/Maks&Moorits Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
012 R 15.11.2019 19:30 Iisaku/RHKK Tööriistamarket/Lüganuse Iisaku Gümnaasium Ida-Virumaa Esiliiga
015 R 15.11.2019 19:30 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone Naiste esiliiga
066 L 16.11.2019 12:00 Kose Spordikool Rakvere Spordikool/Tarvas Kose Gümnaasium PU16-klassi EMV
092 L 16.11.2019 12:00 BC STAR Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
051 L 16.11.2019 12:00 KA Tallinna Kalev Sillamäe Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
046 L 16.11.2019 12:45 Audentese SK I Keila Korvpallikool I Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
023 L 16.11.2019 13:00 SK Nord 2005/TSK SK Nord 2004 Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
035 L 16.11.2019 13:30 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi U15 Must Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
036 L 16.11.2019 13:30 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK Viimsi U16 Must/TSK Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
093 L 16.11.2019 13:45 TalTech BS/Rae SK Tartu Ülikooli Korvpallikool Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
009 L 16.11.2019 15:00 Erkmaa KK Rapla Korvpallikool Kambja sph PU16-klassi EMV
094 L 16.11.2019 16:15 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK TalTech BS/Rae SK Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
037 L 16.11.2019 16:45 KK Viimsi U15 Must Rakvere Spordikool/Tarvas II Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
038 L 16.11.2019 16:45 KK Viimsi U16 Must/TSK KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
005 L 16.11.2019 17:00 G4S Noorteliiga BK Jelgava Tallinn, Audentes (väike saal) Douglas BBL II div
060 L 16.11.2019 17:00 BK Ventspils VEF Riga Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
062 L 16.11.2019 17:00 BK Ogre TALTECH Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
095 L 16.11.2019 18:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool BC STAR Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
061 L 16.11.2019 19:00 VALMIERA GLASS VIA Pärnu Sadam Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
021 P 17.11.2019 10:30 Tartu Kalevi Palliklubi Saaremaa Spordikool/SK Vesse Variku Spordihoone PU18-klassi EMV
008 P 17.11.2019 12:00 Pärnu Spordikool KA Tallinna Kalev Pärnu Spordihall TU18-klassi EMV
022 P 17.11.2019 12:30 Erkmaa KK Saaremaa Spordikool/SK Vesse Variku Spordihoone PU18-klassi EMV
049 P 17.11.2019 12:30 KK HITO/BC Karjamaa Audentese SK Jõhvi Spordihall PU18-klassi EMV
050 P 17.11.2019 12:30 Korvpalliklubi Pärnu Reinar Halliku Korvpallikool Jõhvi Spordihall PU18-klassi EMV
025 P 17.11.2019 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
062 P 17.11.2019 14:30 SK Nord KK Viimsi Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
032 P 17.11.2019 15:00 TalTech BS/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
051 P 17.11.2019 15:45 Reinar Halliku Korvpallikool Audentese SK Jõhvi Spordihall PU18-klassi EMV
052 P 17.11.2019 15:45 Korvpalliklubi Pärnu KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PU18-klassi EMV
204 P 17.11.2019 16:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool I TalTech BS/Rae SK Kääriku Spordikeskus PU14-klassi karikas
064 P 17.11.2019 17:00 Tartu Ülikool AVIS UTILITAS Rapla Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
063 P 17.11.2019 17:30 Latvijas Universitate BK Liepaja Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 P 17.11.2019 18:30 Eesti Venemaa Tallinn, TalTech Spordihoone Naiste rahvuskoondis
017 E 18.11.2019 Narva PSK Audentese SK Naiste esiliiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18
 
Sünnipäevad
Täna, 11. november
Raimo Alaküla (38)
Anthony Enden (32)
Anne Mallene (59)
Kristi Palo (41)
Martin Pius (41)
Liis Sild (35)
Homme, 12. november
Gert Merisalu (30)
Birgit Randala (32)
Thea Themas (60)
Siim-Sander Vene (29)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)