ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
005 T 19.01.2021 17:30 Tallinna Ülikool G4S Noorteliiga Tallinn, TLÜ pms. Naiste meistriliiga
071 T 19.01.2021 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Jõgeva VSK/Tartu Ülikool #edasi lükatud Saku II liiga
088 T 19.01.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits TALTECH Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
030 T 19.01.2021 20:00 Keila Korvpallikool BC Elva/CHK #edasi lükatud Naiste esiliiga
031 K 20.01.2021 Narva PSK BC STAR #edasi lükatud Naiste esiliiga
032 K 20.01.2021 Luunja vald Audentese Spordiklubi #edasi lükatud Naiste esiliiga
028 K 20.01.2021 18:15 Rapla Korvpallikool Luunja vald #edasi lükatud Naiste esiliiga
089 K 20.01.2021 19:00 BC Kalev/Cramo Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
098 K 20.01.2021 19:15 KK Viimsi BA Tallinna Kalev Karulaugu Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
103 N 21.01.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Harku vald Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
073 N 21.01.2021 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide Viking Window #edasi lükatud Saku I liiga
072 N 21.01.2021 20:30 Siris/Starforest Rapla Korvpallikool #edasi lükatud Saku II liiga
073 N 21.01.2021 20:30 Keila Korvpallikool II/Balteco Alutaguse #edasi lükatud Saku II liiga
131 R 22.01.2021 17:00 VEF Riga VALMIERA GLASS/VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
078 R 22.01.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo G4S Noorteliiga #edasi lükatud Saku I liiga
074 R 22.01.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Keila Korvpallikool #edasi lükatud Saku I liiga
075 R 22.01.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Ülikool II #edasi lükatud Saku I liiga
076 R 22.01.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Tartu Kalev/Estiko #edasi lükatud Saku I liiga
075 R 22.01.2021 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Terminal Oil #edasi lükatud Saku II liiga
090 R 22.01.2021 19:00 Rakvere Tarvas AVIS UTILITAS Rapla Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
130 R 22.01.2021 19:00 BK Ventspils BK Ogre Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
077 R 22.01.2021 19:30 Kadrina Karud Tamsalu Los Toros/TALTECH #edasi lükatud Saku I liiga
074 R 22.01.2021 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Võrumaa #edasi lükatud Saku II liiga
008 L 23.01.2021 16:00 G4S Noorteliiga Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste meistriliiga
091 L 23.01.2021 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
132 L 23.01.2021 17:00 Latvijas Universitate BK Liepaja Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
025 P 24.01.2021 Nõo Lihavürst BC Karl Infra #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
026 P 24.01.2021 Runso Masinakaubandus BC Elva #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
027 P 24.01.2021 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Tevo Ehituskaup #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
028 P 24.01.2021 YliCool Kambja vald #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
099 P 24.01.2021 Ehton/Föönix A4 Haldus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
100 P 24.01.2021 BC Torm Keila KK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
102 P 24.01.2021 Jokker IBIS Tallinn/Hausers Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
104 P 24.01.2021 Play Arena/Altius TalTech BS/TSK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
105 P 24.01.2021 DSV Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
045 P 24.01.2021 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II SK Nord Aid/Cramo Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
084 P 24.01.2021 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool Kose Spordikool/Rae Spordikool Iisaku Gümnaasium PU18-klassi EMV
032 P 24.01.2021 12:00 Rapla Korvpallikool KK Viimsi/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
039 P 24.01.2021 12:30 Audentese SK Tartu Ülikooli KK/EVIKO Tallinn, Audentese Spordikeskus PU18-klassi EMV
085 P 24.01.2021 12:45 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Ülikooli KK/Metec Iisaku Gümnaasium PU18-klassi EMV
060 P 24.01.2021 13:00 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
012 P 24.01.2021 14:00 Tsmoki-Minsk BC Kalev/Cramo Minsk VTB Ühisliiga
033 P 24.01.2021 14:30 Reinar Halliku Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
088 P 24.01.2021 14:30 KK Pärnu KK Viimsi U14 Must Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
086 P 24.01.2021 16:00 Kose Spordikool/Rae Spordikool KK HITO/BC Karjamaa Iisaku Gümnaasium PU18-klassi EMV
093 P 24.01.2021 17:00 TALTECH Rakvere Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
087 P 24.01.2021 17:45 Tartu Ülikooli KK/Metec Reinar Halliku Korvpallikool Iisaku Gümnaasium PU18-klassi EMV
033 E 25.01.2021 Korvpallinaiskond OSK Luunja vald #edasi lükatud Naiste esiliiga
076 T 26.01.2021 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium KK Viimsi #edasi lükatud Saku II liiga
034 T 26.01.2021 18:00 Pärnu Spordikool BC Elva/CHK #edasi lükatud Naiste esiliiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
 
Sünnipäevad
Täna, 19. jaanuar
Maia Dorbek (65)
Ingmar Kaup (45)
Ingmar Nöps (33)
Tarmo Pillerpau (39)
Peeter Pukk (39)
Reemo Veski (41)
Homme, 20. jaanuar
Urmas Kask (47)
Taavi Leok (28)
Irina Lukjanovitš (37)
Margus Martin (46)
Tanel Sokk (36)
Raitel Võikar (32)
Sulge

Ülekanded