ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
022 E 12.04.2021 Tallinna Kalev/TLÜ TALTECH *mängu ei toimu
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
051 E 12.04.2021 SK Nord Aid/Cramo Eesti Maaülikool/Skarcon #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
201 E 12.04.2021 19:00 Tartu Ülikool/Kalev Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
041 T 13.04.2021 G4S Noorteliiga Tartu Kalev/Estiko #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
029 K 14.04.2021 TALTECH Rakvere Tarvas *mängu ei toimu
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
009 K 14.04.2021 19:30 AVIS UTILITAS Rapla Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
062 N 15.04.2021 Eesti Maaülikool/Skarcon Rae Koss/Hansaviimistlus #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
065 N 15.04.2021 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu Ülikool II #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
202 N 15.04.2021 18:00 Tallinna Ülikool Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, TLÜ pms.
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
061 R 16.04.2021 SK Nord Aid/Cramo KA Tallinna Kalev/TSK #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
063 R 16.04.2021 Kadrina Karud KK Viimsi/Noto #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
064 R 16.04.2021 Keila Korvpallikool G4S Noorteliiga #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
066 R 16.04.2021 Tartu Kalev/Estiko Paide Viking Window #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
088 L 17.04.2021 10:00 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 TalTech BS/RIM II Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
132 L 17.04.2021 10:15 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Saku KK Järveküla kool PU13-klassi EMV
119 L 17.04.2021 11:00 Paide KK7 TalTech BS/Haabersti SK Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
089 L 17.04.2021 11:45 Jõgeva Valla Spordikool SK Nord/Cramo II Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
007 L 17.04.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK SK Nord/Cramo 2005/TSK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU16-klassi EMV
015 L 17.04.2021 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Rae Spordikool/Kose Spordikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
099 L 17.04.2021 12:00 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Paide KK7 Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
134 L 17.04.2021 12:00 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II SK Haapsalu Järveküla kool PU13-klassi EMV
120 L 17.04.2021 12:45 Sillamäe Kalev TalTech BS/RIM Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
029 L 17.04.2021 13:15 SK Nord/Cramo 2006 KK Viimsi U16 Must Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
100 L 17.04.2021 13:30 BC STAR Viljandi SK Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
090 L 17.04.2021 13:30 TalTech BS/RIM II Jõgeva Valla Spordikool Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
135 L 17.04.2021 13:30 KK Viimsi U13 Must Korvpalliklubi Karud Järveküla kool PU13-klassi EMV
071 L 17.04.2021 14:00 Audentese SK Reinar Halliku Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
051 L 17.04.2021 14:00 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus SK Nord/Cramo 1 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
121 L 17.04.2021 14:45 TalTech BS/Haabersti SK Sillamäe Kalev Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
091 L 17.04.2021 15:15 SK Nord/Cramo II GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
101 L 17.04.2021 16:00 Paide KK7 BC STAR Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
050 L 17.04.2021 16:00 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Keila/Saue Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU13-klassi EMV
136 L 17.04.2021 16:00 SK Haapsalu KK Viimsi U13 Must Järveküla kool PU13-klassi EMV
122 L 17.04.2021 16:30 TalTech BS/RIM Paide KK7 Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
003 L 17.04.2021 17:00 AVIS UTILITAS Rapla Rakvere Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
026 L 17.04.2021 17:00 TALTECH Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
027 L 17.04.2021 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
022 L 17.04.2021 17:00 BC Kalev/Cramo Himki Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
VTB Ühisliiga
065 L 17.04.2021 17:00 KK Pärnu TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
102 L 17.04.2021 17:30 Viljandi SK KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
137 L 17.04.2021 17:30 Korvpalliklubi Karud Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II Järveküla kool PU13-klassi EMV
203 P 18.04.2021 17:00 Tartu Ülikool/Kalev Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
023 K 21.04.2021 19:00 BC Kalev/Cramo Nižni Novgorod Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
VTB Ühisliiga
204 N 22.04.2021 18:00 Tallinna Ülikool Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, TLÜ pms.
Toimub vajadusel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
205 L 24.04.2021 Tartu Ülikool/Kalev Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph (punane saal)
Toimub vajadusel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
024 P 25.04.2021 14:00 Jenissei BC Kalev/Cramo Krasnojarsk VTB Ühisliiga
009 R 30.04.2021 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
020 R 30.04.2021 Keila Korvpallikool II/Balteco Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
040 R 30.04.2021 Keila Korvpallikool II/Balteco Võrumaa
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
042 R 30.04.2021 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku II liiga
 
1  2
 
Sünnipäevad
Täna, 12. aprill
Karl-Peeter Dorbek (41)
Martha-Liisa Oinits (21)
Saimon Sutt (26)
Diana Voltskova (16)
Homme, 13. aprill
Silver Jurno (25)
Mihkel Reinsalu (57)
Sulge

Ülekanded