ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
032 L 11.04.2020 12:00 BC STAR Sillamäe Kalev Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
039 L 11.04.2020 12:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Pärnu Spordikool Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
056 L 11.04.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Audentese Spordiklubi Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
008 L 11.04.2020 15:30 Keila Korvpallikool I SK Nord 2004 Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
030 P 12.04.2020 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
044 P 12.04.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas KK Viimsi Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
037 P 12.04.2020 15:00 TalTech BS/TSK TalTech BS/Fenster/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
062 L 18.04.2020 11:00 KK Viimsi U15 Must BC STAR Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
108 L 18.04.2020 11:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
072 L 18.04.2020 12:00 Kose Spordikool Rapla Korvpallikool Kose Gümnaasium PU16-klassi EMV
153 L 18.04.2020 12:00 Orissaare Sport TalTech BS/RIM/Haabersti SK Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
026 L 18.04.2020 12:00 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi/Siili PK II Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
051 L 18.04.2020 12:45 Audentese SK I Erkmaa KK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
063 L 18.04.2020 12:45 KK Viimsi U16 Must/TSK TalTech BS/Rae SK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
109 L 18.04.2020 12:45 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Rakvere Spordikool/Tarvas II Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
154 L 18.04.2020 15:00 Orissaare Sport TalTech BS/Rae SK II Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
049 L 18.04.2020 15:30 Audentese Spordiklubi Sillamäe Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
064 L 18.04.2020 15:45 BC STAR KK Viimsi U16 Must/TSK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
110 L 18.04.2020 16:00 KK HITO/BC Karjamaa Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
086 L 18.04.2020 16:30 Rakvere Spordikool/Tarvas SK Nord 2005/TSK Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
065 L 18.04.2020 17:30 TalTech BS/Rae SK KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
111 L 18.04.2020 17:45 Rakvere Spordikool/Tarvas II Tartu Ülikooli Korvpallikool Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
755 P 19.04.2020 10:30 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid DELTA/Nõo/Tartu vald Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
030 P 19.04.2020 12:00 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
756 P 19.04.2020 12:15 Reinar Halliku Korvpallikool II Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
757 P 19.04.2020 15:45 DELTA/Nõo/Tartu vald Reinar Halliku Korvpallikool II Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
758 P 19.04.2020 17:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
044 L 02.05.2020 12:00 Pärnu Spordikool Audentese Spordiklubi/Siili PK II Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
050 L 02.05.2020 12:00 BC STAR KA Tallinna Kalev Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
417 P 03.05.2020 11:00 TalTech BS/Altius KA Tallinna Kalev Play Arena TU14-klassi EMV
012 P 03.05.2020 12:00 Pärnu Spordikool Audentese Spordiklubi/TSK Pärnu Spordihall TU18-klassi EMV
025 P 03.05.2020 14:00 Tartu Kalev KA Tallinna Kalev Tartu Korvpallikool TU18-klassi EMV
094 L 09.05.2020 11:00 Paide KK7 Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
095 L 09.05.2020 12:15 Rapla Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
096 L 09.05.2020 13:30 TalTech BS/Kiili SK DELTA/Nõo/Tartu vald Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
097 L 09.05.2020 14:45 Rapla Korvpallikool Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
098 L 09.05.2020 16:00 TalTech BS/Kiili SK Tartu Kalevi Palliklubi Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
099 L 09.05.2020 17:15 Paide KK7 DELTA/Nõo/Tartu vald Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
100 P 10.05.2020 12:00 Paide KK7 Tartu Kalevi Palliklubi Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
019 P 10.05.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Pärnu Spordikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU18-klassi EMV
101 P 10.05.2020 13:15 Rapla Korvpallikool DELTA/Nõo/Tartu vald Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
102 P 10.05.2020 14:30 TalTech BS/Kiili SK Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
007 P 10.05.2020 17:00 Audentese Spordiklubi/TSK Tartu Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU18-klassi EMV
033 P 17.05.2020 Iisaku/RHKK Sillamäe Kalev/Gümnaasium Iisaku Gümnaasium Ida-Virumaa Esiliiga
036 P 17.05.2020 KK HITO/BC Karjamaa U18 Narva SK Energia Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
037 P 17.05.2020 Jõhvi Kossutiim Sillamäe Kalev/Gümnaasium Jõhvi Spordihall Ida-Virumaa Esiliiga
038 P 17.05.2020 BK Narva KK Pühajõe Narva, Energia SK Ida-Virumaa Esiliiga
039 P 17.05.2020 Iisaku/RHKK Virumaa Politsei spordiselts Iisaku Gümnaasium Ida-Virumaa Esiliiga
040 P 17.05.2020 Enteh Tööriistamarket/Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
041 P 17.05.2020 Narva SK Energia Iisaku/RHKK Narva, Energia SK Ida-Virumaa Esiliiga
 
1  2
 
Sünnipäevad
Täna, 6. aprill
Kristina Burba (49)
Jaak Jalakas (66)
Erkko Linnas (42)
Viljar Nummert (55)
Anna Rannaveski (30)
Tõnu Uusmaa (37)
Homme, 7. aprill
Kalle Kesa (48)
Olga Kolpakova (39)
Leemet Loik (19)
Menhart Mardo (27)
Viive-Kai Rebane (31)
Ege Sartakov (33)
Janar Talts (37)
Martin Talvari (33)
Tarvo Vent (31)
Sulge

Ülekanded