ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
202 T 02.04.2019 19:00 Tartu Ülikool/Kalev 91:72 Audentese Spordiklubi Tartu, TÜ sph OlyBet Naiste meistriliiga
204 T 02.04.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 96:59 Tartu Ülikool Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
610 T 02.04.2019 19:30 TÜ/Kuremaa 68:90 TTÜ Korvpallikool Tartu, TÜ sph Saku II liiga
203 E 01.04.2019 16:00 Rapla Korvpallikool 50:22 Narva PSK Rapla Korvpallikool TMini-klass EMV
728 P 31.03.2019 10:00 Tiit Soku KK/SK Nord 3 59:60 KK Viimsi U13 Must Nordi Spordihoone PU14-klass EMV
049 P 31.03.2019 10:00 KK Karud 59:63 Paide KK7 Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro
718 P 31.03.2019 10:30 Reinar Halliku Korvpallikool 133:43 Reinar Halliku Korvpallikool II Iisaku Gümnaasium PU14-klass EMV
724 P 31.03.2019 10:30 Rapla/Kohila 57:66 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK I Kohila Spordihoone PU14-klass EMV
094 P 31.03.2019 11:00 Valga/Kuldre 42:35 EMÜ Korvpallikool Kuldre kool PU14-klass EMV
175 P 31.03.2019 11:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Kotkad 39:59 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Lõvid Tartu, TÜ sph PU14-klass EMV
721 P 31.03.2019 11:00 Orissaare Sport 100:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Orissaare Spordihoone PU14-klass EMV
050 P 31.03.2019 11:00 Orissaare Sport 33:77 KK Rae Koss/Rae Spordikool Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro
729 P 31.03.2019 11:30 Tiit Soku KK/SK Nord 2 107:28 KK Viimsi/Kesklinna KK U14 Nordi Spordihoone PU14-klass EMV
719 P 31.03.2019 11:45 Reinar Halliku Korvpallikool 102:59 Paide KK7 Iisaku Gümnaasium PU14-klass EMV
074 P 31.03.2019 12:00 Rapla Korvpallikool 71:96 Rakvere Spordikool/Tarvas Rapla Korvpallikool PU14-klass EMV
725 P 31.03.2019 12:00 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK II 56:45 Märjamaa Korvpallikool Kohila Spordihoone PU14-klass EMV
051 P 31.03.2019 12:00 KK Rae Koss/Rae Spordikool 45:47 Paide KK7 Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro
095 P 31.03.2019 12:30 Tartu Kalevi Palliklubi 74:52 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kuldre kool PU14-klass EMV
117 P 31.03.2019 12:30 KK HITO/BC Karjamaa 76:94 TTÜ/Rae Spordikool 05 Jõhvi Spordihall PU14-klass EMV
174 P 31.03.2019 12:45 Viljandi SK 81:60 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Kotkad Tartu, TÜ sph PU14-klass EMV
722 P 31.03.2019 12:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 33:74 Keila Korvpallikool II Orissaare Spordihoone PU14-klass EMV
720 P 31.03.2019 13:00 Paide KK7 73:57 Reinar Halliku Korvpallikool II Iisaku Gümnaasium PU14-klass EMV
730 P 31.03.2019 13:00 KK Viimsi U13 Must 27:99 Tiit Soku KK/SK Nord 2 Nordi Spordihoone PU14-klass EMV
052 P 31.03.2019 13:00 KK Karud 67:55 Orissaare Sport Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro
055 P 31.03.2019 14:00 Enteh 101:53 BC Karjamaa Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
043 P 31.03.2019 14:00 Keila Korvpallikool I 78:65 Tiit Soku KK/SK Nord 1 Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
067 P 31.03.2019 14:00 Kuremaa Spordikool 60:98 Tartu Ülikooli Korvpallikool Kuremaa ujula spordihoone PU14-klass EMV
053 P 31.03.2019 14:00 KK Karud 49:78 KK Rae Koss/Rae Spordikool Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro
019 P 31.03.2019 14:30 Wombat 50 99:70 TOP Trust 50 Tallinn, Sõbra sph meesseeniorite mv al 50+
096 P 31.03.2019 14:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 103:10 EMÜ Korvpallikool Kuldre kool PU14-klass EMV
173 P 31.03.2019 14:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Lõvid 69:86 Viljandi SK Tartu, TÜ sph PU14-klass EMV
723 P 31.03.2019 14:30 Keila Korvpallikool II 44:77 Orissaare Sport Orissaare Spordihoone PU14-klass EMV
731 P 31.03.2019 14:30 KK Viimsi/Kesklinna KK U14 56:44 Tiit Soku KK/SK Nord 3 Nordi Spordihoone PU14-klass EMV
013 P 31.03.2019 15:00 TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge 82:38 TTÜ Korvpallikool/TSK/Must Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
726 P 31.03.2019 15:00 Märjamaa Korvpallikool 45:77 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK I Kohila Spordihoone PU14-klass EMV
075 P 31.03.2019 15:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 76:79 Audentese SK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
097 P 31.03.2019 16:00 Tartu Kalevi Palliklubi 24:55 Valga/Kuldre Kuldre kool PU14-klass EMV
068 P 31.03.2019 16:30 Keila Korvpallikool 80:92 KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
727 P 31.03.2019 16:30 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK II 64:66 Rapla/Kohila Kohila Spordihoone PU14-klass EMV
203 P 31.03.2019 17:00 Tartu Ülikool 59:84 BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
208 P 31.03.2019 17:00 BK Ventspils 94:80 Pärnu Sadam Olimpiskais centrs "Ventspils" OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
015 P 31.03.2019 17:30 Audentese SK/TSK 75:50 Pärnu Spordikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU18-klassi EMV
006 P 31.03.2019 18:30 KA Tallinna Kalev/TSK 43:80 Tartu Ülikooli Korvpallikool Tallinn, Lasnamäe SMM PU18-klassi EMV
206 P 31.03.2019 19:00 VEF Riga 121:71 AVIS UTILITAS Rapla Daugavas sporta nams OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
176 L 30.03.2019 Orissaare Sport 20:0 Paide KK7 Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
079 L 30.03.2019 10:00 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK 27:61 Kiili SK Tallinna Rocca al Mare Kool PU16-klassi EMV
020 L 30.03.2019 10:00 Rapla Korvpallikool 33:50 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool TMakro
206 L 30.03.2019 10:30 Tiit Soku KK/SK Nord 2007 40:19 Tiit Soku KK/SK Nord 2008 Nordi Spordihoone TMini-klass EMV
021 L 30.03.2019 10:50 Kuremaa Spordikool 39:61 KK Tallinn Rapla Korvpallikool TMakro
043 L 30.03.2019 11:00 Tartu Ülikooli Korvpallikooli Pullid 69:30 Tiit Soku KK/SK Nord 1 Tartu, TÜ sph PMakro
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Sulge

Ülekanded