ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
023 T 12.02.2019 19:15 BC Kalev II 46:103 Rae Koss/Hansaviimistlus Kristiine spordimaja Saku II liiga
407 T 12.02.2019 19:30 Payless Rapla 74:49 OSK Alu spordihoone OlyBet NKML II divisjon
019 E 11.02.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 109:91 Jenissei Tallinn, Kalevi Spordihall VTB Ühisliiga
496 E 11.02.2019 19:00 Ukmerge Vilkmerge 69:45 Tallinna Ülikool Ukmerge Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
027 E 11.02.2019 19:30 Korvpalliklubi Ribi 70:48 Põhja-Sakala vald 45 Ülenurme Gümn. sph meesseeniorite mv al 45+
009 P 10.02.2019 Korvpalliklubi Pärnu Wombat 50 Pauluse spordihall meesseeniorite mv al 50+
010 P 10.02.2019 Vanad Kalad Parim enne 50 Kose Gümnaasium meesseeniorite mv al 50+
070 P 10.02.2019 10:00 Tiit Soku KK/SK Nord 3 GAG Korvpalliklubi Nordi Spordihoone PMikro
010 P 10.02.2019 10:00 BC Kalev/STAR 84:58 TTÜ/Rae Spordikool 06 Tallinna Südalinna kool PU14-klass EMV
701 P 10.02.2019 10:00 Märjamaa Korvpallikool 39:91 Rapla/Kohila Märjamaa sph PU14-klass EMV
183 P 10.02.2019 10:30 EMÜ Korvpallikool 28:74 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Lõvid Nõo Spordihoone PU14-klass EMV
071 P 10.02.2019 10:50 Tiit Soku KK/SK Nord 4 Kesklinna KK Nordi Spordihoone PMikro
026 P 10.02.2019 11:00 KK Viimsi U13 Must 26:66 Reinar Halliku Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU14-klass EMV
027 P 10.02.2019 11:00 KK Viimsi/Kesklinna KK U14 75:40 Reinar Halliku Korvpallikool II Karulaugu Spordikeskus PU14-klass EMV
088 P 10.02.2019 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 71:12 Valga/Kuldre Valga Spordihoone PU14-klass EMV
196 P 10.02.2019 11:00 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK I 38:91 Orissaare Sport Tallinna Rocca al Mare Kool PU14-klass EMV
011 P 10.02.2019 11:30 Audentese SK 66:71 KK Viimsi U14 Must Tallinna Südalinna kool PU14-klass EMV
072 P 10.02.2019 11:40 Tiit Soku KK/SK Nord 3 Tartu Ülikooli korvpallikool 1 Nordi Spordihoone PMikro
702 P 10.02.2019 11:45 Rapla/Kohila 62:38 Keila Korvpallikool II Märjamaa sph PU14-klass EMV
065 P 10.02.2019 12:00 Kuremaa Spordikool 59:88 KK HITO/BC Karjamaa Kuremaa ujula spordihoone PU14-klass EMV
184 P 10.02.2019 12:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Kotkad 24:88 Tartu Kalevi Palliklubi Nõo Spordihoone PU14-klass EMV
187 P 10.02.2019 12:00 Kose Spordikool 72:31 Saku KK Kose Gümnaasium PU14-klass EMV
416 P 10.02.2019 12:00 TTT Riga Juniors 75:42 Tartu Ülikool/Kalev Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
073 P 10.02.2019 12:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool 2 GAG Korvpalliklubi Nordi Spordihoone PMikro
422 P 10.02.2019 12:30 Narva PSK 71:55 Luunja Narva, Energia SK OlyBet NKML II divisjon
128 P 10.02.2019 12:30 TTÜ/Rae Spordikool 05 56:78 Tiit Soku KK/SK Nord 1 Jüri Spordihoone PU14-klass EMV
197 P 10.02.2019 12:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 40:101 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK II Tallinna Rocca al Mare Kool PU14-klass EMV
089 P 10.02.2019 13:00 Valga/Kuldre 21:77 Viljandi SK Valga Spordihoone PU14-klass EMV
074 P 10.02.2019 13:20 Kesklinna KK Tartu Ülikooli korvpallikool 1 Nordi Spordihoone PMikro
185 P 10.02.2019 13:30 Tartu Kalevi Palliklubi 97:57 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Lõvid Nõo Spordihoone PU14-klass EMV
188 P 10.02.2019 13:30 KK Pärnu 69:63 RSKsPORTKUNDA Kose Gümnaasium PU14-klass EMV
703 P 10.02.2019 13:30 Keila Korvpallikool II 85:48 Märjamaa Korvpallikool Märjamaa sph PU14-klass EMV
099 P 10.02.2019 14:00 Kuremaa Spordikool 93:106 KK HITO/BC Karjamaa Kuremaa ujula spordihoone PU16-klassi EMV
028 P 10.02.2019 14:00 KK Viimsi U13 Must 95:24 Reinar Halliku Korvpallikool II Karulaugu Spordikeskus PU14-klass EMV
029 P 10.02.2019 14:00 KK Viimsi/Kesklinna KK U14 58:90 Reinar Halliku Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU14-klass EMV
198 P 10.02.2019 14:00 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK II 28:94 Orissaare Sport Tallinna Rocca al Mare Kool PU14-klass EMV
499 P 10.02.2019 14:00 Liepajas Papirs/LSSS 106:64 Audentese Spordiklubi Liepaja Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
075 P 10.02.2019 14:10 Tiit Soku KK/SK Nord 4 Tartu Ülikooli Korvpallikool 2 Nordi Spordihoone PMikro
012 P 10.02.2019 14:30 KK Viimsi U14 Must 67:46 TTÜ/Rae Spordikool 06 Tallinna Südalinna kool PU14-klass EMV
041 P 10.02.2019 14:30 Keila Korvpallikool I 94:66 Rapla Korvpallikool Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
084 P 10.02.2019 15:00 TTÜ Korvpallikool/TSK/Must 65:93 Audentese SK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
090 P 10.02.2019 15:00 Viljandi SK 52:53 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Valga Spordihoone PU14-klass EMV
186 P 10.02.2019 15:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Kotkad 68:52 EMÜ Korvpallikool Nõo Spordihoone PU14-klass EMV
199 P 10.02.2019 15:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 32:99 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK I Tallinna Rocca al Mare Kool PU14-klass EMV
189 P 10.02.2019 15:45 RSKsPORTKUNDA 79:53 Saku KK Kose Gümnaasium PU14-klass EMV
013 P 10.02.2019 16:00 Audentese SK 65:85 BC Kalev/STAR Tallinna Südalinna kool PU14-klass EMV
103 P 10.02.2019 17:00 BC Narva 83:80 Eesti Maaülikool/Ülenurme Narva, Energia SK Saku II liiga
160 P 10.02.2019 17:00 VALMIERA GLASS VIA 69:82 AVIS UTILITAS Rapla Vidzemes Olimpiskais Centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
162 P 10.02.2019 17:00 Pärnu Sadam 72:82 BK Ventspils Pärnu Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
190 P 10.02.2019 17:15 KK Pärnu 49:53 Kose Spordikool Kose Gümnaasium PU14-klass EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 20. märts
Jaanus Levkoi (69)
Harri Nuka (62)
Märt Rohlin (30)
Homme, 21. märts
Andi Oras (28)
Annika Pajupuu (29)
Rauno Peerandi (31)
Priit Tammekänd (38)
Renald Vahi (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Final Four 2019