ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
010 L 07.12.2019 12:00 Erkmaa KK 88:68 Keila Korvpallikool I Kambja sph PU16-klassi EMV
005 L 07.12.2019 12:00 TTT Riga 114:47 Tartu Ülikool/Kalev Riia Douglas BBL
074 L 07.12.2019 12:30 Rapla Korvpallikool 80:96 SK Nord 2004 Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
138 L 07.12.2019 12:30 Keila Korvpallikool 47:64 TalTech BS/Haabersti SK Jüri Spordihoone PMini-klass EMV
047 L 07.12.2019 12:45 Audentese SK I 91:84 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
025 L 07.12.2019 13:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 67:71 KK Pühajõe Sillamäe spordihoone Ida-Virumaa Esiliiga
039 L 07.12.2019 13:30 KK HITO/BC Karjamaa 95:91 BC STAR Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
040 L 07.12.2019 13:30 Rakvere Spordikool/Tarvas II 41:87 TalTech BS/Rae SK Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
053 L 07.12.2019 14:00 Paide Viking Window 82:92 KK HITO/BC Karjamaa Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
025 L 07.12.2019 14:00 SK Nord 2005/TSK 86:84 Kose Spordikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
197 L 07.12.2019 14:00 TalTech BS/NEWOX 84:74 Keila Korvpallikool II Tallinn, Lasnamäe SMM PU14-klassi EMV
115 L 07.12.2019 14:00 KK Viimsi U11/Estover 35:36 TalTech BS/Altius II Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
147 L 07.12.2019 15:00 Keila Korvpallikool II 52:50 TalTech BS/RIM/Haabersti SK Tallinn, Kristiine PMM PU16-klassi EMV
116 L 07.12.2019 15:30 TalTech BS/Altius II 32:27 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
198 L 07.12.2019 15:45 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK 35:24 SK Nord III Tallinn, Lasnamäe SMM PU14-klassi EMV
041 L 07.12.2019 16:45 BC STAR 83:78 Rakvere Spordikool/Tarvas II Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
042 L 07.12.2019 16:45 TalTech BS/Rae SK 94:55 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
148 L 07.12.2019 16:45 Korvpalliklubi Pärnu 58:60 TalTech BS/Rae SK II Tallinn, Kristiine PMM PU16-klassi EMV
019 L 07.12.2019 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse 72:96 BK Narva Maidla Kooli sph Ida-Virumaa Esiliiga
117 L 07.12.2019 17:00 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover 40:27 KK Viimsi U11/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
008 L 07.12.2019 17:00 G4S Noorteliiga 94:78 Daugavpils Tallinn, Audentes (väike saal) Douglas BBL II div
087 L 07.12.2019 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 80:54 Latvijas Universitate Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
089 L 07.12.2019 17:00 VEF Riga 74:69 TALTECH Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
199 L 07.12.2019 18:00 Keila Korvpallikool II 94:32 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Tallinn, Lasnamäe SMM PU14-klassi EMV
701 L 07.12.2019 19:45 SK Nord III 47:108 TalTech BS/NEWOX Tallinn, Lasnamäe SMM PU14-klassi EMV
207 R 06.12.2019 17:00 Audentese SK 84:74 Tartu Ülikooli Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi karikas
202 R 06.12.2019 17:00 Pärnu Spordikool 61:63 Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall TU16-klassi karikas
054 R 06.12.2019 17:45 Balteco 68:77 Kadrina Karud Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
002 R 06.12.2019 19:00 Põhja-Sakala 45+ 77:102 KK Ribi Sürgavere spordihoone Meesseeniorite mv al M45
086 R 06.12.2019 19:00 Rakvere Tarvas 79:102 BK Ogre Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
088 R 06.12.2019 19:00 BK Ventspils 109:71 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
201 N 05.12.2019 17:00 Tartu Kalev 52:62 KA Tallinna Kalev Tartu Korvpallikool TU18-klassi karikas
057 N 05.12.2019 18:30 Rapla Korvpallikool 88:90 Terminal Oil Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
051 N 05.12.2019 18:45 Tamsalu Los Toros/TALTECH 74:75 G4S Noorteliiga Tallinn, TalTech Spordihoone Saku I liiga
027 N 05.12.2019 19:00 Pärnu Spordikool 51:75 Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall Naiste esiliiga
050 N 05.12.2019 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK 87:91 Eesti Maaülikool/SKARCON Tartu, TÜ sph Saku I liiga
056 N 05.12.2019 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 111:59 Iisaku Gümnaasium/RHKK Jüri Spordihoone Saku II liiga
055 N 05.12.2019 20:30 Keila Korvpallikool 77:55 Alutaguse KK Keila Tervisekeskus Saku II liiga
060 N 05.12.2019 20:30 KA Tallinna Kalev 97:79 Tartu Ülikooli Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku II liiga
207 K 04.12.2019 17:20 Rapla/Kohila 91:83 Tartu Ülikooli Korvpallikool I Rapla Korvpallikool PU14-klassi karikas
206 K 04.12.2019 17:30 TalTech BS/Rae SK 66:69 SK Nord Jüri Spordihoone PU16-klassi karikas
052 K 04.12.2019 18:00 Betoonimeister/SK Nord/Cramo 84:93 KA Tallinna Kalev/TSK Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
206 K 04.12.2019 18:00 TalTech BS/TSK 79:87 TalTech BS/TSK/Fenster Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi karikas
085 K 04.12.2019 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 86:68 Pärnu Sadam Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
083 K 04.12.2019 19:30 BK Liepaja 93:87 Tartu Ülikool Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
084 K 04.12.2019 19:30 Latvijas Universitate 71:63 TALTECH Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
049 K 04.12.2019 20:15 Tartu Kalev/Estiko 38:73 KK Viimsi/Noto Turu tn spordihoone Saku I liiga
002 T 03.12.2019 18:00 TOP Trust 85:70 Põhja-Sakala 50+ Nord Cramo Spordihoone Meesseeniorite mv al M50
059 T 03.12.2019 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi 85:78 KK Viimsi Tartu Korvpallikool Saku II liiga
028 E 02.12.2019 18:30 BC STAR 34:91 Audentese SK Tallinna Südalinna kool Naiste esiliiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 25. jaanuar
Arthur Herman Entsik (20)
Kristjan Evart (30)
Kristjan Jääts (39)
Raimond Kesa (45)
Allan Pajo (32)
Homme, 26. jaanuar
Marko Mägi (45)
Kahro Peedosaar (37)
Kalev Pius (80)
Martin Tombak (41)
Sulge

Ülekanded