ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
408 L 16.02.2019 15:00 Pärnu Spordikool 47:27 BC Kalev/STAR Tallinna Südalinna kool TMini-klass EMV
124 L 16.02.2019 15:30 KK Ülenurme/Tartu Kalev 59:57 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
166 L 16.02.2019 15:30 Saku KK 42:25 Väike-Maarja RSK Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
150 L 16.02.2019 15:45 KK Viimsi U12 Valge/Estover 43:41 GAG Korvpalliklubi Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
157 L 16.02.2019 16:00 KA Tallinna Kalev/Maardu 37:67 EMÜ KK Känguru/Nõo Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
414 L 16.02.2019 16:00 Tartu Kalev 61:75 KA Tallinna Kalev Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
546 L 16.02.2019 16:15 Šiauliai 57:83 Ukmerge Vilkmerge Siauliai Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
412 L 16.02.2019 16:30 Sillamäe Kalev 38:60 Audentese SK/Siili Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
409 L 16.02.2019 16:30 BC Kalev/STAR 18:40 Narva PSK Tallinna Südalinna kool TMini-klass EMV
167 L 16.02.2019 16:45 Saue Korvpallikool 88:7 Kadrina Karud Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
125 L 16.02.2019 17:00 KK Viimsi U16 Valge 0:20 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
001 L 16.02.2019 17:00 OlyBet EST-LAT All Stars 111:105 Korisliiga All Stars Tartu, TÜ sph All Star Game
158 L 16.02.2019 17:15 KK HITO/BC Karjamaa 35:44 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Jaaguarid Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
410 L 16.02.2019 17:45 Tiit Soku KK/SK Nord 2008 38:31 Pärnu Spordikool Tallinna Südalinna kool TMini-klass EMV
168 L 16.02.2019 18:00 KK Rae Koss/Rae Spordikool 77:14 Viru-Nigula Hundid Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
077 L 16.02.2019 18:30 KK Viimsi/Kesklinna KK 84:69 TTÜ Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
159 L 16.02.2019 18:30 KA Tallinna Kalev/Maardu 50:32 Tartu Kalevi Palliklubi Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
169 L 16.02.2019 19:15 SK Haapsalu 63:13 Tamsalu Los Toros Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
101 R 15.02.2019 17:30 BC Kalev/Cramo I 74:83 Paide Viking Window Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
512 R 15.02.2019 17:45 TTT Riga 97:36 RSU Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
102 R 15.02.2019 18:30 Betoonimeister/Tskk/SK Nord 83:72 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid Nordi Spordihoone Saku I liiga
105 R 15.02.2019 18:30 Eesti Maaülikool/Ülenurme 78:83 TÜ/Kuremaa Ülenurme Gümn. sph Saku II liiga
504 R 15.02.2019 18:30 Audentese Spordiklubi 67:85 TTT Riga Juniors Tallinn, Audentese Spordikeskus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
100 R 15.02.2019 19:00 Tartu Ülikool/Kuremaa SK 69:82 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, TÜ sph Saku I liiga
419 R 15.02.2019 19:00 OSK 62:59 Luunja Kristiine spordimaja OlyBet NKML II divisjon
425 R 15.02.2019 19:00 Parksepa SK/Võru 47:56 Pärnu Parksepa Keskkooli spordihoone OlyBet NKML II divisjon
067 R 15.02.2019 19:15 Orissaare Träx 88:51 Spordiklubi Haapsalu Orissaare Spordihoone Saku II liiga
427 R 15.02.2019 19:15 BC STAR 74:60 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club Tallinna Südalinna kool OlyBet NKML II divisjon
098 R 15.02.2019 19:30 KA Tallinna Kalev/TLÜ 92:83 KK Viimsi/Noto Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
099 R 15.02.2019 20:00 Rapla KK/Kohila 80:94 G4S Noorteliiga Kohila Spordihoone Saku I liiga
075 N 14.02.2019 17:00 TTÜ Korvpallikool 106:45 Spordiklubi Haapsalu Kristiine spordimaja Saku II liiga
018 N 14.02.2019 17:00 Avtodor 112:109 BC Kalev/Cramo Saratov, RUS VTB Ühisliiga
012 N 14.02.2019 17:10 TOP Trust 50 59:51 Parim enne 50 Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 50+
429 N 14.02.2019 17:30 Pärnu 85:38 Audentes SK Pärnu Spordihall OlyBet NKML II divisjon
012 N 14.02.2019 18:00 E-Tehno 55 49:57 Põhja-Sakala vald 55 Melliste Spordihoone meesseeniorite mv al 55+
503 N 14.02.2019 18:30 BK Saldus 55:58 BK Jelgava Saldus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
097 N 14.02.2019 19:00 Tartu Kalev/Estiko 85:100 RSK Tarvas Turu tn spordihoone Saku I liiga
074 N 14.02.2019 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 66:61 KK Viimsi/Kesklinna KK Jüri Spordihoone Saku II liiga
168 N 14.02.2019 19:00 Tartu Ülikool 101:55 Jekabpils/SMScredit.lv Tartu, TÜ sph OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
038 N 14.02.2019 19:30 KK HITO/Elvarem 68:97 BC Karjamaa Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
502 N 14.02.2019 19:30 BS Riga/TTT/Kadetes 68:80 Liepajas Papirs/LSSS Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
167 N 14.02.2019 20:00 Tallinna Kalev/TLÜ 83:86 AVIS UTILITAS Rapla Nordi Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
004 N 14.02.2019 20:30 AlpicAir 78:74 Rehpol/Palliklubi Tallinn, Sõbra sph meesseeniorite mv al 40+
104 K 13.02.2019 18:40 Terminal Oil 67:82 Võrumaa Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
164 K 13.02.2019 19:00 BK Ventspils 72:58 Jurmala Betsafe Olimpiskais centrs "Ventspils" OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
165 K 13.02.2019 19:00 Pärnu Sadam 91:79 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Pärnu Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
166 K 13.02.2019 19:30 BK Liepaja 70:78 Latvijas Universitate Liepajas Olimpiskais centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
518 T 12.02.2019 16:15 Kaunos Aistes-LSMU 82:62 Klaipeda Fortuna Kaunas Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
501 T 12.02.2019 18:30 Vilniuse Kibirkstis 69:76 RSU Vilnius Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
540 T 12.02.2019 19:00 Audentese Spordiklubi 66:71 G4S Noorteliiga Tallinn, Audentese Spordikeskus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 20. märts
Jaanus Levkoi (69)
Harri Nuka (62)
Märt Rohlin (30)
Homme, 21. märts
Andi Oras (28)
Annika Pajupuu (29)
Rauno Peerandi (31)
Priit Tammekänd (38)
Renald Vahi (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Final Four 2019