ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
031 L 12.10.2019 12:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 5:78 SK Haapsalu Valga Spordihoone PMini-klass EMV
012 L 12.10.2019 12:00 Sillamäe Kalev 41:34 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
018 L 12.10.2019 12:00 BC STAR 62:85 Pärnu Spordikool Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
041 L 12.10.2019 12:15 Väike-Maarja RSK 65:27 Kadrina/Tamsalu Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
027 L 12.10.2019 12:45 Tartu Kalevi Palliklubi 50:52 Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
401 L 12.10.2019 13:15 Tartu Ülikooli Korvpallikool 69:86 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
402 L 12.10.2019 13:15 Rakvere Spordikool/Tarvas 61:85 SK Nord 2004 Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
002 L 12.10.2019 13:15 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover 16:40 Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
011 L 12.10.2019 13:15 TalTech BS/RIM 26:91 Tartu Ülikooli KK/Leopardid Saku valla spordikeskus PMini-klass EMV
019 L 12.10.2019 13:15 KK Viimsi U12 Must/Estover 48:40 Audentese SK Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
032 L 12.10.2019 13:15 Tartu Ülikooli KK/Tiigrid 72:21 Orissaare Sport Valga Spordihoone PMini-klass EMV
408 L 12.10.2019 13:30 Rakvere Spordikool/Tarvas II 58:89 Erkmaa KK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
042 L 12.10.2019 13:30 Kadrina/Tamsalu 22:64 KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
029 L 12.10.2019 14:00 DELTA/Nõo/Tartu vald 69:51 Rae Spordikool/Lagedi Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
415 L 12.10.2019 14:30 Kose Spordikool 87:100 Keila Korvpallikool I Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
003 L 12.10.2019 14:30 TalTech BS/Altius II 55:40 Paide KK7 Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
012 L 12.10.2019 14:30 TalTech BS/RIM 49:32 Sillamäe Kalev Saku valla spordikeskus PMini-klass EMV
020 L 12.10.2019 14:30 KK Viimsi U12 Must/Estover 22:41 Rae Spordikool/KK Rae Koss Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
033 L 12.10.2019 14:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Pullid 57:18 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Valga Spordihoone PMini-klass EMV
030 L 12.10.2019 15:15 Tartu Kalevi Palliklubi 38:41 TalTech BS/Haabersti SK Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
009 L 12.10.2019 15:30 Sillamäe Kalev 14:130 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
004 L 12.10.2019 15:45 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover 33:36 TalTech BS/Kiili SK Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
013 L 12.10.2019 15:45 Saku KK 55:95 Tartu Ülikooli KK/Leopardid Saku valla spordikeskus PMini-klass EMV
021 L 12.10.2019 15:45 Rakvere Spordikool/Tarvas 55:23 Audentese SK Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
034 L 12.10.2019 15:45 Tartu Ülikooli KK/Tiigrid 58:33 SK Haapsalu Valga Spordihoone PMini-klass EMV
416 L 12.10.2019 16:00 BC STAR 83:73 TalTech BS/Rae SK Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
409 L 12.10.2019 16:30 Erkmaa KK 93:66 KK Viimsi U16 Must/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
028 L 12.10.2019 16:30 DELTA/Nõo/Tartu vald 51:56 Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
403 L 12.10.2019 16:45 Tartu Ülikooli Korvpallikool 66:119 SK Nord 2004 Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
404 L 12.10.2019 16:45 Rakvere Spordikool/Tarvas 108:70 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
005 L 12.10.2019 17:00 TalTech BS/Altius II 54:38 Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
035 L 12.10.2019 17:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Pullid 50:41 Orissaare Sport Valga Spordihoone PMini-klass EMV
020 L 12.10.2019 17:00 BK Ventspils 107:72 VALMIERA GLASS VIA Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
021 L 12.10.2019 17:00 Jurmala Betsafe 93:57 TALTECH Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
022 L 12.10.2019 17:00 BK Ogre 81:73 AVIS UTILITAS Rapla Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
002 L 12.10.2019 17:00 SBK Liepaja/LSSS 80:63 Tartu Ülikool/Kalev Liepaja Douglas BBL
022 L 12.10.2019 17:45 Tartu Kalevi Palliklubi 52:46 Rae Spordikool/Lagedi Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
410 L 12.10.2019 18:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 50:74 Rapla Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
006 L 12.10.2019 18:15 KK Viimsi U11/Estover 49:36 Paide KK7 Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
036 L 12.10.2019 18:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 35:34 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Valga Spordihoone PMini-klass EMV
010 R 11.10.2019 17:30 Balteco 105:100 KK Viimsi/Noto Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
019 R 11.10.2019 19:00 Rakvere Tarvas 80:76 Tallinna Kalev/TLÜ Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
009 R 11.10.2019 19:15 Kadrina Karud 54:86 KA Tallinna Kalev/TSK Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
013 R 11.10.2019 19:30 Alutaguse KK 86:75 Tartu Kalevi Palliklubi Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
015 R 11.10.2019 19:30 Rapla Korvpallikool 83:80 KA Tallinna Kalev Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
008 R 11.10.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 81:83 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Jõhvi Spordihall Saku I liiga
007 N 10.10.2019 19:00 Tartu Kalev/Estiko 53:56 Tamsalu Los Toros/TALTECH Turu tn spordihoone Saku I liiga
016 N 10.10.2019 19:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 67:76 KK Viimsi Jüri Spordihoone Saku II liiga
014 N 10.10.2019 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool 74:83 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tartu, TÜ sph Saku II liiga
017 N 10.10.2019 20:30 Keila Korvpallikool 76:51 Võrumaa Keila Tervisekeskus Saku II liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
 
Sünnipäevad
Täna, 13. november
Grete Eerikson (19)
Allan Kuljus (49)
Homme, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)