ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
418 P 27.09.2020 13:30 TalTech BS/Haabersti SK 46:86 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
423 P 27.09.2020 14:45 TalTech BS/Fenster/TSK 76:92 Audentese SK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
002 P 27.09.2020 15:00 Tartu Kalev 42:76 Pärnu Spordikool Tartu Korvpallikool TU19-klassi EMV
424 P 27.09.2020 16:30 BC STAR 79:57 KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
220 P 27.09.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 129:60 Keila Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. PAF Superkarikas
230 P 27.09.2020 17:00 Pärnu Sadam 83:49 Rae Koss/Hansaviimistlus Pärnu Spordihall PAF Superkarikas
006 L 26.09.2020 10:00 TalTech BS/Altius 20:0 BC STAR Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
407 L 26.09.2020 10:30 Rapla Korvpallikool 15:145 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
401 L 26.09.2020 11:00 Keila Korvpallikool 94:61 Kose SK/Rae SK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
413 L 26.09.2020 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 101:71 Reinar Halliku Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
413 L 26.09.2020 11:00 TalTech BS/Haabersti SK 61:65 Kesklinna KK/GAG KK U14 Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
419 L 26.09.2020 11:00 Audentese SK 124:46 KK Viimsi U14 Must Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
007 L 26.09.2020 11:30 KA Tallinna Kalev 0:20 Audentese Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
407 L 26.09.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/EVIKO 96:48 KK Viimsi/TSK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
419 L 26.09.2020 12:00 Audentese SK 98:47 KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
401 L 26.09.2020 12:00 SK Nord/Cramo 1 77:74 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
408 L 26.09.2020 12:00 Kiili SK/Rae SK 55:66 KK Pärnu Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
002 L 26.09.2020 12:00 Korvpalliklubi Karud 41:63 Rapla Korvpallikool Vändra Gümnaasiumi spordisaal TU14-klassi EMV
414 L 26.09.2020 12:30 Delta SK/Nõo 53:74 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
420 L 26.09.2020 12:30 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 56:65 Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
402 L 26.09.2020 12:45 Rakvere Spordikool/Tarvas II 71:97 Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
414 L 26.09.2020 12:45 TalTech BS/Rae SK 35:85 SK Nord Aid/Cramo Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
402 L 26.09.2020 13:30 Reinar Halliku Korvpallikool 86:75 SK Nord/Cramo 2 Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
003 L 26.09.2020 13:30 Pärnu Spordikool 57:26 Rapla Korvpallikool II Vändra Gümnaasiumi spordisaal TU14-klassi EMV
408 L 26.09.2020 13:45 Saku KK 65:70 Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
420 L 26.09.2020 13:45 BC STAR 35:84 TalTech BS/Fenster/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
008 L 26.09.2020 14:30 Audentese Spordiklubi 100:25 TalTech BS/Altius Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
409 L 26.09.2020 15:00 KK Pärnu 47:112 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
415 L 26.09.2020 15:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 108:50 Kesklinna KK/GAG KK U14 Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
421 L 26.09.2020 15:30 Saku KK 54:88 KK Viimsi U14 Must Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
421 L 26.09.2020 15:45 TalTech BS/Fenster/TSK 104:37 KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
403 L 26.09.2020 16:00 Rapla Korvpallikool 101:37 Kose SK/Rae SK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
415 L 26.09.2020 16:00 SK Nord Aid/Cramo 84:72 Reinar Halliku Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
009 L 26.09.2020 16:00 BC STAR 0:20 KA Tallinna Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
403 L 26.09.2020 16:30 SK Nord/Cramo 2 43:114 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
404 L 26.09.2020 16:30 Reinar Halliku Korvpallikool 96:82 SK Nord/Cramo 1 Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
410 L 26.09.2020 16:30 Kiili SK/Rae SK 57:33 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
004 L 26.09.2020 16:30 Rapla Korvpallikool 68:25 Pärnu Spordikool Vändra Gümnaasiumi spordisaal TU14-klassi EMV
409 L 26.09.2020 17:00 Tartu Ülikooli KK/Metec 63:70 KK Viimsi/TSK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
416 L 26.09.2020 17:00 Delta SK/Nõo 61:52 TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
422 L 26.09.2020 17:00 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 55:115 Audentese SK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
422 L 26.09.2020 17:30 BC STAR 72:95 Audentese SK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
404 L 26.09.2020 17:45 Rakvere Spordikool/Tarvas II 92:79 Keila Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
416 L 26.09.2020 17:45 TalTech BS/Rae SK 49:103 Rakvere Spordikool/Tarvas Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
235 L 26.09.2020 18:00 TALTECH 102:83 Kadrina Karud Tallinn, TalTech Spordihoone PAF Superkarikas
005 L 26.09.2020 18:00 Rapla Korvpallikool II 21:83 Korvpalliklubi Karud Vändra Gümnaasiumi spordisaal TU14-klassi EMV
410 L 26.09.2020 18:45 Saku KK 47:120 Tartu Ülikooli KK/EVIKO Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
222 L 26.09.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 86:38 Tamsalu Los Toros/TALTECH Märjamaa spordihoone PAF Superkarikas
004 R 25.09.2020 19:00 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool 71:79 KK HITO/BC Karjamaa Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
224 R 25.09.2020 19:00 Tartu Ülikool 90:54 SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (sinine saal) PAF Superkarikas
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9
 
Sünnipäevad
Täna, 25. oktoober
Marko Parkonen (40)
Hugo Toom (18)
Homme, 26. oktoober
Andrus Aavaste (50)
Elina Arro (45)
Hendrik Eelmäe (20)
Kalle Ilves (80)
Tiina Kõva (37)
Sulge

Ülekanded