ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
004 T 21.09.2021 18:30 Rapla Korvpallikool 61:77 KK Viimsi Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
202 T 21.09.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 77:66 Reinar Halliku Korvpallikool Jüri sph (väike väljak) Superkarikas 2021
219 T 21.09.2021 19:00 TSA Kalev 31:101 BC Kalev/Cramo Tallinn, Kalevi Spordihall Superkarikas 2021
228 T 21.09.2021 19:15 Kadrina Karud 65:89 TalTech/OPTIBET Kadrina Spordikeskus Superkarikas 2021
226 E 20.09.2021 18:45 G4S Noorteliiga 59:115 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, Audentes (suur saal) Superkarikas 2021
617 P 19.09.2021 10:00 Rae Spordikool 119:34 Keila Korvpallikool II Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
602 P 19.09.2021 10:15 Reinar Halliku Korvpallikool 85:68 SK Nord Aid/Cramo 2007 Kadrina Spordikeskus PU16-klassi EMV
611 P 19.09.2021 10:15 Tartu Ülikooli KK 2007 116:54 TalTech BS/NEWOX Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
618 P 19.09.2021 11:45 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 63:66 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
612 P 19.09.2021 12:00 Nõo 84:65 KK Pärnu Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
603 P 19.09.2021 12:15 SK Nord Aid/Cramo 2007 123:35 Kadrina Karud/Tapa SK Kadrina Spordikeskus PU16-klassi EMV
002 P 19.09.2021 14:00 Enteh 51:93 KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
601 P 19.09.2021 14:15 Kadrina Karud/Tapa SK 36:123 Reinar Halliku Korvpallikool Kadrina Spordikeskus PU16-klassi EMV
217 P 19.09.2021 16:00 Keila Korvpallikool 62:103 KK Viimsi/Sportland Keila Tervisekeskus Superkarikas 2021
613 L 18.09.2021 10:00 Rae Spordikool 104:59 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
607 L 18.09.2021 10:15 Tartu Ülikooli KK 2007 130:64 Nõo Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
614 L 18.09.2021 11:45 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 94:63 Keila Korvpallikool II Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
604 L 18.09.2021 12:00 Saku KK 60:68 Orissaare Sport Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
608 L 18.09.2021 12:00 KK Pärnu 85:74 TalTech BS/NEWOX Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
001 L 18.09.2021 12:30 Sillamäe SK 52:80 BK Narva Sillamäe spordihoone Ida regiooni rahvaliiga
605 L 18.09.2021 14:30 Orissaare Sport 98:37 Tartu Ülikooli KK Kotkad Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
615 L 18.09.2021 15:00 Keila Korvpallikool II 81:121 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
609 L 18.09.2021 15:15 TalTech BS/NEWOX 67:116 Nõo Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
616 L 18.09.2021 16:30 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 45:91 Rae Spordikool Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
606 L 18.09.2021 17:00 Tartu Ülikooli KK Kotkad 33:113 Saku KK Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
610 L 18.09.2021 17:00 KK Pärnu 53:100 Tartu Ülikooli KK 2007 Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
204 R 17.09.2021 19:00 TSA Kalev 115:64 KK Viimsi II Tallinna Õismäe Vene Lütseum Superkarikas 2021
603 R 17.09.2021 19:00 Utena Juventus 81:86 BC Kalev/Cramo Tallinn, Saku Suurhall Basketball Champions League
216 N 16.09.2021 18:30 Kadrina Karud 122:74 Audentese SK/Tallinna Ülikool Kadrina Spordikeskus Superkarikas 2021
208 N 16.09.2021 20:30 Keila Korvpallikool 100:41 Kose Keila Tervisekeskus Superkarikas 2021
207 K 15.09.2021 19:00 Kose 59:105 Keila Korvpallikool Kose Gümnaasium Superkarikas 2021
211 K 15.09.2021 19:15 BC Torm 60:70 G4S Noorteliiga Tallinn, Sõbra sph Superkarikas 2021
210 K 15.09.2021 19:30 Tartu Ülikool/Eviko 72:63 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Tartu, TÜ sph (punane saal) Superkarikas 2021
603 K 15.09.2021 19:30 Reinar Halliku Korvpallikool 79:78 KK Viimsi Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku I liiga testturniir
602 K 15.09.2021 20:00 Mornar Bar 89:104 BC Kalev/Cramo Tallinn, Saku Suurhall Basketball Champions League
214 K 15.09.2021 20:15 Tartu Kalev/Estiko 99:65 SK Nord Aid/Cramo Turu tn spordihoone Superkarikas 2021
601 T 14.09.2021 18:00 Jõgeva VSK 71:78 Reinar Halliku Korvpallikool Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku I liiga testturniir
206 T 14.09.2021 19:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH 81:77 Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Superkarikas 2021
215 T 14.09.2021 19:15 Audentese SK/Tallinna Ülikool 62:90 Kadrina Karud Tallinn, Audentes (väike saal) Superkarikas 2021
602 T 14.09.2021 20:30 KK Viimsi 100:59 Siris/Starforest Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku I liiga testturniir
601 E 13.09.2021 20:00 Sporting CP 69:86 BC Kalev/Cramo Tallinn, Saku Suurhall Basketball Champions League
610 P 12.09.2021 10:00 Kadrina Karud 97:41 Sillamäe SK Kadrina Spordikeskus PU14-klassi EMV
607 P 12.09.2021 10:30 Tartu Kalevi Palliklubi 60:72 Nõo Variku Spordihoone PU14-klassi EMV
613 P 12.09.2021 11:00 KK Pärnu 112:34 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U14 Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
608 P 12.09.2021 12:45 Nõo 90:50 TalTech BS/RIM Variku Spordihoone PU14-klassi EMV
611 P 12.09.2021 13:30 Sillamäe SK 17:142 Rae Spordikool/Kiili SK Kadrina Spordikeskus PU14-klassi EMV
614 P 12.09.2021 13:45 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U14 55:78 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
609 P 12.09.2021 15:15 TalTech BS/RIM 68:78 Tartu Kalevi Palliklubi Variku Spordihoone PU14-klassi EMV
615 P 12.09.2021 16:30 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus 51:81 KK Pärnu Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
612 P 12.09.2021 16:45 Rae Spordikool/Kiili SK 123:77 Kadrina Karud Kadrina Spordikeskus PU14-klassi EMV
 
... 42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded