ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
601 L 22.09.2018 11:00 Tartu Kalevi Palliklubi 76:54 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
617 L 22.09.2018 11:00 TTÜ/Rae Spordikool 05 73:42 Tiit Soku KK/SK Nord 2 Jüri Spordihoone PU14-klass EMV
623 L 22.09.2018 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 113:36 Reinar Halliku Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU14-klass EMV
612 L 22.09.2018 11:45 Paide KK7 0:20 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Kotkad Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
602 L 22.09.2018 12:30 TTÜ/Rae Spordikool 06 54:73 BC Kalev/STAR Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
618 L 22.09.2018 12:30 KK Pärnu 71:46 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Lõvid Jüri Spordihoone PU14-klass EMV
624 L 22.09.2018 12:30 KK Viimsi U13 Must 47:104 Rapla Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU14-klass EMV
613 L 22.09.2018 13:00 Saku KK 75:47 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Kotkad Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
603 L 22.09.2018 14:00 Orissaare Sport 80:44 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
625 L 22.09.2018 14:00 Keila Korvpallikool II 11:104 Rakvere Spordikool/Tarvas Rakvere, Rahu hall PU14-klass EMV
604 L 22.09.2018 15:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 40:77 TTÜ/Rae Spordikool 06 Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
619 L 22.09.2018 15:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Lõvid 46:66 Tiit Soku KK/SK Nord 2 Jüri Spordihoone PU14-klass EMV
626 L 22.09.2018 15:30 Reinar Halliku Korvpallikool 67:52 KK Viimsi U13 Must Rakvere, Rahu hall PU14-klass EMV
615 L 22.09.2018 16:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Kotkad 19:122 Keila Korvpallikool I Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
614 L 22.09.2018 16:15 Paide KK7 0:20 Keila Korvpallikool I Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
605 L 22.09.2018 17:00 BC Kalev/STAR 91:64 Orissaare Sport Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
620 L 22.09.2018 17:00 KK Pärnu 63:99 TTÜ/Rae Spordikool 05 Jüri Spordihoone PU14-klass EMV
627 L 22.09.2018 17:00 Rapla Korvpallikool 88:38 Keila Korvpallikool II Rakvere, Rahu hall PU14-klass EMV
601 P 16.09.2018 11:00 BC Kalev/STAR 43:89 Audentese SK Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
614 P 16.09.2018 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 70:68 KK Rae Koss/Rae Spordikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
602 P 16.09.2018 13:30 Audentese SK 119:27 Orissaare Sport Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
615 P 16.09.2018 13:30 Kuremaa Spordikool 62:44 Kose Spordikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
603 P 16.09.2018 16:00 Orissaare Sport 56:92 BC Kalev/STAR Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
002 P 16.09.2018 21:15 Serbia 91:65 Eesti Belgrad, SRB MM 2019 kvalifikatsiooni 2.ring
604 L 15.09.2018 11:00 Erkmaa KK 20:0 Paide KK7 Kambja sph PU16-klassi EMV
610 L 15.09.2018 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 74:85 Kuremaa Spordikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
606 L 15.09.2018 12:00 Saku KK 38:99 Erkmaa KK Kambja sph PU16-klassi EMV
607 L 15.09.2018 12:00 KK HITO/BC Karjamaa 86:44 Kiili SK Jõhvi Vene Põhikool PU16-klassi EMV
611 L 15.09.2018 12:30 Kose Spordikool 60:69 KK Rae Koss/Rae Spordikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
605 L 15.09.2018 14:00 Paide KK7 0:20 Saku KK Kambja sph PU16-klassi EMV
608 L 15.09.2018 15:00 Kiili SK 34:59 Parksepa SK/Võru Jõhvi Vene Põhikool PU16-klassi EMV
612 L 15.09.2018 15:30 KK Rae Koss/Rae Spordikool 87:102 Kuremaa Spordikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
613 L 15.09.2018 17:00 Kose Spordikool 77:73 Rakvere Spordikool/Tarvas II Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
609 L 15.09.2018 18:00 Parksepa SK/Võru 44:89 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Vene Põhikool PU16-klassi EMV
001 N 13.09.2018 19:00 Eesti 43:86 Saksamaa Tallinn, Saku Suurhall MM 2019 kvalifikatsiooni 2.ring
002 R 07.09.2018 19:00 Eesti 55:68 Belgia Rakvere Spordihall Meeste Rahvuskoondise mängud
001 N 06.09.2018 19:00 Eesti 60:98 Belgia Tartu, TÜ sph Meeste Rahvuskoondise mängud
 
... 34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53
 
Sünnipäevad
Täna, 26. mai
Madis Kukk (79)
Jano Kunts (32)
Triin Maripuu (34)
Jonas Pillai (42)
Tarmo Tamme (33)
Homme, 27. mai
Henry Aimre (27)
Aleksander Oliver Hint (19)
Taavi Hämarsalu (30)
Kasper Suurorg (17)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U14 finaalturniir 2019