ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
091 P 20.10.2019 12:00 Keila Korvpallikool I 39:40 Audentese SK Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
020 P 20.10.2019 13:00 Tartu Kalevi Palliklubi 53:78 Erkmaa KK Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
017 P 20.10.2019 13:00 Saku KK 76:60 Viljandi SK/Paide KK7 Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
038 P 20.10.2019 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 90:54 Rapla Korvpallikool Vinni Spordihoone PU18-klassi EMV
061 P 20.10.2019 14:30 SK Nord 93:83 TalTech BS/Fenster/TSK Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
031 P 20.10.2019 15:00 TalTech BS/TSK 102:63 Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
008 P 20.10.2019 15:00 KK Viimsi U14 Must 67:76 Reinar Halliku Korvpallikool I Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
068 P 20.10.2019 15:30 Korvpalliklubi Pärnu 74:72 Audentese SK Pauluse spordihall PU18-klassi EMV
018 P 20.10.2019 16:00 Siauliai 60:80 Tallinna Ülikool Siauliai Douglas BBL
072 P 20.10.2019 17:00 Rapla/Kohila 63:60 TalTech BS/Rae SK Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
033 P 20.10.2019 18:00 Pärnu Sadam 85:77 Tartu Ülikool Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
419 L 19.10.2019 11:00 Audentese SK I 116:52 SK Nord 2005/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
001 L 19.10.2019 11:00 KK HITO 67:55 Toila/RHKK Kohtla-Järve SK sph PMakro-klass
006 L 19.10.2019 11:00 Saku KK sinine 20:81 SK Nord I Saku valla spordikeskus PMakro-klass
001 L 19.10.2019 11:00 Paide KK7 24:53 Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
002 L 19.10.2019 11:00 Keila Korvpallikool 30:42 KA Tallinna Kalev Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
023 L 19.10.2019 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool 80:71 KK HITO/BC Karjamaa Iisaku Gümnaasium PU18-klassi EMV
002 L 19.10.2019 12:15 KK HITO/BC Karjamaa 56:37 KK Viimsi U11 Kohtla-Järve SK sph PMakro-klass
007 L 19.10.2019 12:15 Saku KK valge 25:48 SK Nord II Saku valla spordikeskus PMakro-klass
003 L 19.10.2019 12:15 Narva PSK 51:46 Paide KK7 Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
004 L 19.10.2019 12:15 KA Tallinna Kalev 78:24 Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
420 L 19.10.2019 12:30 KK Viimsi U15 Must 66:63 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
003 L 19.10.2019 13:30 KK HITO 63:56 Keila Korvpallikool/Lääne-Harju KK Kohtla-Järve SK sph PMakro-klass
008 L 19.10.2019 13:30 Saku KK sinine 44:50 GAG Korvpalliklubi Saku valla spordikeskus PMakro-klass
005 L 19.10.2019 13:30 KA Tallinna Kalev 85:20 Narva PSK Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
006 L 19.10.2019 13:30 Korvpalliklubi Karud 20:36 Keila Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
029 L 19.10.2019 14:00 BK Liepaja 91:109 BK Ogre Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 L 19.10.2019 14:45 KK HITO/BC Karjamaa 36:54 Toila/RHKK Kohtla-Järve SK sph PMakro-klass
009 L 19.10.2019 14:45 Saku KK valge 29:101 SK Nord I Saku valla spordikeskus PMakro-klass
007 L 19.10.2019 14:45 Keila Korvpallikool 76:21 Paide KK7 Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
008 L 19.10.2019 14:45 Narva PSK 29:54 Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
421 L 19.10.2019 15:30 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK 85:80 SK Nord 2005/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
005 L 19.10.2019 16:00 Keila Korvpallikool/Lääne-Harju KK 89:26 KK Viimsi U11 Kohtla-Järve SK sph PMakro-klass
010 L 19.10.2019 16:00 GAG Korvpalliklubi 52:41 SK Nord II Saku valla spordikeskus PMakro-klass
017 L 19.10.2019 16:30 SBK Liepaja/LSSS 94:67 Tallinna Ülikool Liepaja Douglas BBL
422 L 19.10.2019 17:00 KK Viimsi U15 Must 33:128 Audentese SK I Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
028 L 19.10.2019 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 86:69 TALTECH Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
030 L 19.10.2019 17:00 VEF Riga 80:69 Rakvere Tarvas Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
031 L 19.10.2019 17:00 BK Ventspils 97:61 Tallinna Kalev/TLÜ Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
032 L 19.10.2019 17:00 Jurmala Betsafe 91:53 Latvijas Universitate Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
019 L 19.10.2019 19:00 KK Viimsi 83:68 Alutaguse KK Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
018 R 18.10.2019 19:00 KK Viimsi/Noto 90:59 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
008 R 18.10.2019 19:00 Rapla Korvpallikool 72:64 Korvpallinaiskond OSK Rapla, Sadolin Spordihoone Naiste esiliiga
017 R 18.10.2019 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK 73:84 Paide Viking Window Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
020 R 18.10.2019 19:30 Võrumaa 88:56 KA Tallinna Kalev Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
016 R 18.10.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 69:97 Balteco Jõhvi Spordihall Saku I liiga
201 N 17.10.2019 17:15 TalTech BS/TSK/Fenster 86:61 Reinar Halliku Korvpallikool Tallinn, TalTech Spordihoone PU18-klassi karikas
014 N 17.10.2019 19:00 G4S Noorteliiga 86:67 Tartu Kalev/Estiko Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
013 N 17.10.2019 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK 109:77 Kadrina Karud Tartu, TÜ sph Saku I liiga
015 N 17.10.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 85:69 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
 
Sünnipäevad
Täna, 13. november
Grete Eerikson (19)
Allan Kuljus (49)
Homme, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)