ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
119 R 06.03.2020 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro 94:82 KA Tallinna Kalev Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
004 R 06.03.2020 19:00 Simuna Ivax 52:46 Tartu E-Tehno Simuna Põhikooli võimla Meesseeniorite mv al M60
114 R 06.03.2020 19:15 Kadrina Karud 95:99 KK HITO/BC Karjamaa Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
008 R 06.03.2020 19:30 KK Ribi 82:64 Põhja-Sakala 45+ Tartu, TÜ sph Meesseeniorite mv al M45
112 R 06.03.2020 20:15 Paide Viking Window 82:89 KK Viimsi/Noto Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
003 N 05.03.2020 17:30 G4S Noorteliiga 68:78 Tallinna Ülikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste meistriliiga
115 N 05.03.2020 18:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK 63:91 Alutaguse KK Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
110 N 05.03.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 80:76 Eesti Maaülikool/SKARCON Turu tn spordihoone Saku I liiga
006 N 05.03.2020 19:00 AlpicAir / BC Tondi 71:77 Rehpol Palliklubi Tallinn, Sõbra sph Meesseeniorite mv al M40
109 N 05.03.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK 80:62 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
117 N 05.03.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 89:81 Võrumaa Jüri Spordihoone Saku II liiga
116 N 05.03.2020 20:30 Keila Korvpallikool 86:77 Terminal Oil Keila Tervisekeskus Saku II liiga
005 N 05.03.2020 20:45 Scanweld 67:60 Sportland Tallinn, Audentese Spordikeskus Meesseeniorite mv al M40
094 K 04.03.2020 19:00 TALTECH 61:102 BC Kalev/Cramo Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
182 K 04.03.2020 19:00 Tartu Ülikool 84:66 Rakvere Tarvas Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
183 K 04.03.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA 90:98 Tallinna Kalev/TLÜ Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
184 K 04.03.2020 19:00 Pärnu Sadam 126:80 BK Liepaja Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
079 T 03.03.2020 17:30 G4S Noorteliiga 79:63 Paide Viking Window Tallinn, Audentes (väike saal) Saku I liiga
011 T 03.03.2020 18:00 TOP Trust 66:62 Põhja-Sakala 55+ Nord Cramo Spordihoone Meesseeniorite mv al M55
179 T 03.03.2020 19:00 VEF Riga 82:71 BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
120 T 03.03.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi 79:99 Tartu Ülikooli Korvpallikool Turu tn spordihoone Saku II liiga
082 P 01.03.2020 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 75:36 Keila Korvpallikool I Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
195 P 01.03.2020 16:30 SK Nord I 87:22 Saku KK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
016 P 01.03.2020 17:00 Vanad Kalad 54:70 TOP Trust Kose Gümnaasium Meesseeniorite mv al M50
707 L 29.02.2020 11:00 Rae Spordikool/KK Rae Koss 42:52 Keila/Kohila/Saue KK Pärnu Spordihall PMini-klass EMV
706 L 29.02.2020 12:15 Korvpalliklubi Pärnu 42:56 Rae Spordikool/KK Rae Koss Pärnu Spordihall PMini-klass EMV
771 L 29.02.2020 12:30 DELTA/Nõo/Tartu vald 72:53 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
708 L 29.02.2020 13:30 Keila/Kohila/Saue KK 84:21 Audentese SK Pärnu Spordihall PMini-klass EMV
709 L 29.02.2020 15:00 Korvpalliklubi Pärnu 69:23 Audentese SK Pärnu Spordihall PMini-klass EMV
178 L 29.02.2020 17:00 BK Ventspils 96:74 AVIS UTILITAS Rapla Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
180 L 29.02.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 94:74 Latvijas Universitate Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
109 R 28.02.2020 19:30 Alutaguse KK 77:103 Terminal Oil Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
076 N 27.02.2020 18:00 Rapla/Kohila 92:65 Viljandi SK/Paide KK7 Kohila Spordihoone PU14-klassi EMV
069 N 27.02.2020 19:00 G4S Noorteliiga 83:71 KK Viimsi/Noto Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
127 N 27.02.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 75:69 Alutaguse KK Jüri Spordihoone Saku II liiga
001 K 26.02.2020 17:30 Tallinna Ülikool 87:99 Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, TLÜ pms. Naiste meistriliiga
174 K 26.02.2020 19:00 BC Kalev/Cramo 104:77 Rakvere Tarvas Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
175 K 26.02.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA 94:59 BK Liepaja Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
176 K 26.02.2020 19:00 VEF Riga 107:57 Tartu Ülikool Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
074 T 25.02.2020 19:00 G4S Noorteliiga 91:99 Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
408 T 25.02.2020 19:10 Pärnu Spordikool 67:59 Narva PSK Pärnu Spordihall Naiste esiliiga
036 P 23.02.2020 TalTech BS/TSK Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO PU18-klassi EMV
133 P 23.02.2020 10:00 Kadrina/Tamsalu 35:89 Reinar Halliku Korvpallikool II Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
115 P 23.02.2020 11:00 KK Viimsi U13 Must 95:71 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
793 P 23.02.2020 11:00 TalTech BS/NEWOX 72:41 GAG Korvpalliklubi U14 Tallinn, Lasnamäe SMM PU14-klassi EMV
797 P 23.02.2020 11:00 SK Nord III 24:86 Orissaare Sport Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
798 P 23.02.2020 11:00 Keila Korvpallikool II 77:58 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
134 P 23.02.2020 11:45 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 57:60 Kadrina/Tamsalu Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
006 P 23.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK 73:75 Audentese SK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
116 P 23.02.2020 12:45 BC STAR 20:0 KA Tallinna Kalev/Maardu Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 5. aprill
Kristiine Agu (49)
Anna Helena Ehala (20)
Annika Rüütli (35)
Homme, 6. aprill
Kristina Burba (49)
Jaak Jalakas (66)
Erkko Linnas (42)
Viljar Nummert (55)
Anna Rannaveski (30)
Tõnu Uusmaa (37)
Sulge

Ülekanded