ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
213 L 27.04.2019 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 94:86 TALTECH Nordi Spordihoone OlyBet Korvpalli Meistriliiga
201 R 26.04.2019 18:00 Rapla Korvpallikool 111:53 KA Tallinna Kalev/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
212 R 26.04.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 91:85 Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Korvpalli Meistriliiga
210 R 26.04.2019 19:00 RSK Tarvas 85:69 Betoonimeister/Tskk/SK Nord Rakvere Spordihall Saku I liiga
203 N 25.04.2019 17:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 101:71 Saku KK Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
211 N 25.04.2019 19:00 TALTECH 75:78 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, TalTech Spordihoone OlyBet Korvpalli Meistriliiga
202 N 25.04.2019 19:30 KK HITO/BC Karjamaa 87:75 Keila Korvpallikool Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
014 N 25.04.2019 21:00 Juurviljapõrgu 62:78 Sportland Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 35+
003 K 24.04.2019 TOP Trust 60 meesseeniorite mv al 60+
208 K 24.04.2019 17:00 Kadrina Karud/RSK Sportkunda 86:67 TTÜ Korvpallikool/TSK/Must Kadrina Spordikeskus PU18-klassi EMV
020 K 24.04.2019 17:25 OSK 45 77:68 SMK PAULUS 45 Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 45+
026 K 24.04.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 81:76 Lokomotiv-Kuban Tallinn, Saku Suurhall VTB Ühisliiga
218 K 24.04.2019 19:30 Võrumaa 20:0 KK Viimsi/Kesklinna KK Võru Spordikeskus Saku II liiga
008 K 24.04.2019 21:00 Kontsertlavad 77:82 Nordauto 35 Tallinn, Saku Suurhall meesseeniorite mv al 35+
175 T 23.04.2019 16:30 TTÜ Korvpallikool 79:65 Rapla Korvpallikool Tallinn, TalTech Spordihoone PU16-klassi EMV
204 T 23.04.2019 17:00 KK HITO/Elvarem 52:69 Alutaguse Kossutiim Jõhvi Spordihall Ida-Virumaa Esiliiga
213 T 23.04.2019 19:00 Tartu Ülikool/Kalev 75:90 Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph OlyBet Naiste meistriliiga
008 T 23.04.2019 19:45 Korvpalliklubi Pärnu 59:52 Vanad Kalad Pauluse spordihall meesseeniorite mv al 50+
207 E 22.04.2019 18:00 TTÜ Korvpallikool/TSK/Must 58:84 Kadrina Karud/RSK Sportkunda Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
015 E 22.04.2019 20:30 Juurviljapõrgu 72:64 Nordauto 35 Keila Kooli võimla meesseeniorite mv al 35+
056 P 21.04.2019 14:30 Tiit Soku KK/SK Nord 1 77:64 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
208 L 20.04.2019 17:00 Pärnu Sadam 88:76 AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Spordihall OlyBet Korvpalli Meistriliiga
025 L 20.04.2019 17:00 BC Kalev/Cramo 94:84 Nizhny Novgorod Tallinn, Saku Suurhall VTB Ühisliiga
207 R 19.04.2019 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 97:96 Tartu Ülikool Karulaugu Spordikeskus OlyBet Korvpalli Meistriliiga
022 N 18.04.2019 17:30 Parim enne 50 67:47 Vanad Kalad Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 50+
204 N 18.04.2019 19:00 KK Viimsi/Noto 76:72 Tamsalu Los Toros/TALTECH Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
217 N 18.04.2019 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline 95:69 Terminal Oil Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
203 N 18.04.2019 19:45 KK Pühajõe 79:87 BC Karjamaa Voka Spordihoone Ida-Virumaa Esiliiga
206 K 17.04.2019 19:00 Tartu Ülikool 77:83 Tallinna Kalev/TLÜ Tartu, TÜ sph OlyBet Korvpalli Meistriliiga
006 K 17.04.2019 19:00 Nordauto 35 78:81 Juurviljapõrgu Tallinn, Õismäe sportmängude hall meesseeniorite mv al 35+
015 K 17.04.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 96:80 Zenit Tallinn, Kalevi Spordihall VTB Ühisliiga
613 K 17.04.2019 19:15 Orissaare Träx 0:20 TÜ/Kuremaa Orissaare Spordihoone Saku II liiga
211 K 17.04.2019 19:30 Tallinna Ülikool 97:74 Tartu Ülikool/Kalev Kristiine spordimaja OlyBet Naiste meistriliiga
208 K 17.04.2019 20:15 Betoonimeister/Tskk/SK Nord 81:69 RSK Tarvas Nordi Spordihoone Saku I liiga
023 T 16.04.2019 18:00 Parim enne 45 82:52 Põhja-Sakala vald 45 Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 45+
212 T 16.04.2019 18:30 Audentese Spordiklubi 74:91 G4S Noorteliiga Tallinn, Audentese Spordikeskus OlyBet Naiste meistriliiga
205 T 16.04.2019 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 82:80 Pärnu Sadam Rapla, Sadolin Spordihoone OlyBet Korvpalli Meistriliiga
005 T 16.04.2019 19:00 Kontsertlavad 72:80 Sportland Tallinn, Saku Suurhall meesseeniorite mv al 35+
081 T 16.04.2019 19:15 Tartu Ülikooli Korvpallikool 99:59 Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph PU14-klass EMV
174 E 15.04.2019 17:15 TTÜ Korvpallikool 102:77 KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, TalTech Spordihoone PU16-klassi EMV
209 E 15.04.2019 17:30 G4S Noorteliiga 69:91 Audentese Spordiklubi Tallinn, Audentese Spordikeskus OlyBet Naiste meistriliiga
210 E 15.04.2019 19:00 Tartu Ülikool/Kalev 90:76 Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph OlyBet Naiste meistriliiga
213 P 14.04.2019 10:00 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK 36:43 Räpina Spordikool Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
214 P 14.04.2019 11:30 Keila Korvpallikool 44:48 Reinar Halliku Korvpallikool I Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
423 P 14.04.2019 11:30 Audentese SK/Siili 88:37 BC Star Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
075 P 14.04.2019 12:00 Rapla Korvpallikool 78:84 KK HITO/BC Karjamaa Rapla Korvpallikool PU14-klass EMV
425 P 14.04.2019 12:00 KA Tallinna Kalev 36:74 Audentese SK Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
055 P 14.04.2019 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool 105:46 TTÜ Korvpallikool/TSK/Must Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
212 P 14.04.2019 13:00 Rapla Korvpallikool 27:50 Tiit Soku KK/SK Nord 2007 Rakvere Spordihall TMini-klass EMV
024 P 14.04.2019 14:00 KK HITO/BC Karjamaa 55:95 Audentese SK Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 21. juuli
Olga Krasnovskaja (32)
Taavi Mets (37)
Indrek Reinbok (43)
Jaagup Toome (32)
Homme, 22. juuli
Teet Anier (57)
Marelle Grünthal-Drell (52)
Aarne Innos (68)
Annika Köster (27)
Jaan Malmberg (63)
Marek Suits (34)
Priit Vilba (66)
Sulge

Ülekanded