ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
020 K 01.05.2019 17:00 Tartu Kalev 74:72 Audentese SK/TSK Turu tn spordihoone TU18-klassi EMV
201 T 30.04.2019 16:30 Audentese SK/Siili 83:30 Tartu Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
206 T 30.04.2019 17:00 Tiit Soku KK/SK Nord 77:83 Keila Korvpallikool Nordi Spordihoone PU18-klassi EMV
216 T 30.04.2019 17:30 BC Kalev/Cramo 89:72 Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Korvpalli Meistriliiga
207 T 30.04.2019 17:30 Kuremaa Spordikool 89:77 Tiit Soku KK/SK Nord Kuremaa ujula spordihoone PU16-klassi EMV
018 T 30.04.2019 18:30 Parim enne 50 74:77 TOP Trust 50 Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 50+
201 T 30.04.2019 18:30 TTÜ/Rae Spordikool 05 72:108 Audentese SK Jüri Spordihoone PU14-klass EMV
215 T 30.04.2019 19:00 TALTECH 92:97 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, TalTech Spordihoone OlyBet Korvpalli Meistriliiga
207 T 30.04.2019 19:00 Sillamäe Kalev/Gümnaasium 61:68 Alutaguse Kossutiim Sillamäe spordihoone Ida-Virumaa Esiliiga
206 T 30.04.2019 19:30 Iisaku 104:81 Kohtla-Nõmme Iisaku Gümnaasium Ida-Virumaa Esiliiga
202 E 29.04.2019 17:30 Rapla Korvpallikool 74:56 Kose Spordikool Rapla, Sadolin Spordihoone PU14-klass EMV
205 E 29.04.2019 18:30 Keila Korvpallikool 92:77 Tiit Soku KK/SK Nord Keila Kooli võimla PU18-klassi EMV
204 E 29.04.2019 18:30 Erkmaa KK 98:50 Parksepa SK/Võru Tartu, A.Le Coq Sport PU16-klassi EMV
214 E 29.04.2019 19:00 Pärnu Sadam 62:102 BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall OlyBet Korvpalli Meistriliiga
002 E 29.04.2019 19:00 Nordauto 35 57:83 Kontsertlavad Tallinn, Õismäe sportmängude hall meesseeniorite mv al 35+
032 E 29.04.2019 19:30 Korvpalliklubi Ribi 60:44 OSK 45 Ülenurme Gümn. sph meesseeniorite mv al 45+
203 P 28.04.2019 12:00 Tartu Kalevi Palliklubi 42:92 Tartu Ülikooli Korvpallikool Tartu Korvpallikool PU18-klassi EMV
205 P 28.04.2019 16:00 Saku KK 65:131 Rakvere Spordikool/Tarvas Saku Gümnaasium PU16-klassi EMV
016 P 28.04.2019 17:30 Audentese SK/TSK 77:29 KA Tallinna Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU18-klassi EMV
204 P 28.04.2019 18:30 KA Tallinna Kalev/TSK 78:106 Rapla Korvpallikool Tallinn, Lasnamäe SMM PU18-klassi EMV
031 L 27.04.2019 12:00 SMK PAULUS 45 56:53 Parim enne 45 Pauluse spordihall meesseeniorite mv al 45+
021 L 27.04.2019 12:00 KA Tallinna Kalev 66:50 Pärnu Spordikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU18-klassi EMV
202 L 27.04.2019 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool 89:53 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
801 L 27.04.2019 15:00 Virumaa Politsei spordiselts 76:81 Narva SK Energia Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
213 L 27.04.2019 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 94:86 TALTECH Nordi Spordihoone OlyBet Korvpalli Meistriliiga
201 R 26.04.2019 18:00 Rapla Korvpallikool 111:53 KA Tallinna Kalev/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
212 R 26.04.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 91:85 Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Korvpalli Meistriliiga
210 R 26.04.2019 19:00 RSK Tarvas 85:69 Betoonimeister/Tskk/SK Nord Rakvere Spordihall Saku I liiga
203 N 25.04.2019 17:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 101:71 Saku KK Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
211 N 25.04.2019 19:00 TALTECH 75:78 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, TalTech Spordihoone OlyBet Korvpalli Meistriliiga
202 N 25.04.2019 19:30 KK HITO/BC Karjamaa 87:75 Keila Korvpallikool Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
014 N 25.04.2019 21:00 Juurviljapõrgu 62:78 Sportland Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 35+
003 K 24.04.2019 TOP Trust 60 meesseeniorite mv al 60+
208 K 24.04.2019 17:00 Kadrina Karud/RSK Sportkunda 86:67 TTÜ Korvpallikool/TSK/Must Kadrina Spordikeskus PU18-klassi EMV
020 K 24.04.2019 17:25 OSK 45 77:68 SMK PAULUS 45 Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 45+
026 K 24.04.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 81:76 Lokomotiv-Kuban Tallinn, Saku Suurhall VTB Ühisliiga
218 K 24.04.2019 19:30 Võrumaa 20:0 KK Viimsi/Kesklinna KK Võru Spordikeskus Saku II liiga
008 K 24.04.2019 21:00 Kontsertlavad 77:82 Nordauto 35 Tallinn, Saku Suurhall meesseeniorite mv al 35+
175 T 23.04.2019 16:30 TTÜ Korvpallikool 79:65 Rapla Korvpallikool Tallinn, TalTech Spordihoone PU16-klassi EMV
204 T 23.04.2019 17:00 KK HITO/Elvarem 52:69 Alutaguse Kossutiim Jõhvi Spordihall Ida-Virumaa Esiliiga
213 T 23.04.2019 19:00 Tartu Ülikool/Kalev 75:90 Tallinna Ülikool Tartu, TÜ sph OlyBet Naiste meistriliiga
008 T 23.04.2019 19:45 Korvpalliklubi Pärnu 59:52 Vanad Kalad Pauluse spordihall meesseeniorite mv al 50+
207 E 22.04.2019 18:00 TTÜ Korvpallikool/TSK/Must 58:84 Kadrina Karud/RSK Sportkunda Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
015 E 22.04.2019 20:30 Juurviljapõrgu 72:64 Nordauto 35 Keila Kooli võimla meesseeniorite mv al 35+
056 P 21.04.2019 14:30 Tiit Soku KK/SK Nord 1 77:64 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
208 L 20.04.2019 17:00 Pärnu Sadam 88:76 AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Spordihall OlyBet Korvpalli Meistriliiga
025 L 20.04.2019 17:00 BC Kalev/Cramo 94:84 Nizhny Novgorod Tallinn, Saku Suurhall VTB Ühisliiga
207 R 19.04.2019 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 97:96 Tartu Ülikool Karulaugu Spordikeskus OlyBet Korvpalli Meistriliiga
022 N 18.04.2019 17:30 Parim enne 50 67:47 Vanad Kalad Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 50+
204 N 18.04.2019 19:00 KK Viimsi/Noto 76:72 Tamsalu Los Toros/TALTECH Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Sulge

Ülekanded