ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
784 L 21.03.2020 TalTech BS/RIM Rae Spordikool/KK Rae Koss PMini-klass EMV
785 L 21.03.2020 Saku KK Audentese SK PMini-klass EMV
786 L 21.03.2020 Audentese SK TalTech BS/RIM PMini-klass EMV
047 L 21.03.2020 Sillamäe Kalev Pärnu Spordikool TU16-klassi EMV
411 L 21.03.2020 Rapla Korvpallikool BC STAR TU14-klassi EMV
039 L 21.03.2020 SK Nord Pärnu Spordikool TMini-klassi EMV
040 L 21.03.2020 Tallinna Kalev Abja Korvpalliklubi TMini-klassi EMV
041 L 21.03.2020 Pärnu Spordikool Tallinna Kalev TMini-klassi EMV
042 L 21.03.2020 Abja Korvpalliklubi SK Nord TMini-klassi EMV
043 L 21.03.2020 Keila Korvpallikool Audentese SK TMini-klassi EMV
044 L 21.03.2020 TalTech BS/Altius Rapla Korvpallikool TMini-klassi EMV
045 L 21.03.2020 Audentese SK TalTech BS/Altius TMini-klassi EMV
046 L 21.03.2020 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool TMini-klassi EMV
007 P 15.03.2020 KK Viimsi Rapla Korvpallikool PU18-klassi EMV
045 P 15.03.2020 Korvpalliklubi Pärnu Tartu Kalevi Palliklubi PU18-klassi EMV
046 P 15.03.2020 Erkmaa KK Audentese SK PU18-klassi EMV
047 P 15.03.2020 Audentese SK Tartu Kalevi Palliklubi PU18-klassi EMV
048 P 15.03.2020 Erkmaa KK Korvpalliklubi Pärnu PU18-klassi EMV
060 P 15.03.2020 Keila Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas PU18-klassi EMV
067 P 15.03.2020 SK Nord TalTech BS/TSK PU18-klassi EMV
091 P 15.03.2020 Saaremaa Spordikool/SK Vesse KK HITO/BC Karjamaa PU18-klassi EMV
092 P 15.03.2020 Saaremaa Spordikool/SK Vesse Reinar Halliku Korvpallikool PU18-klassi EMV
096 P 15.03.2020 TalTech BS/Fenster/TSK Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO PU18-klassi EMV
149 P 15.03.2020 Keila Korvpallikool I SK Nord I PU14-klassi EMV
407 P 15.03.2020 Narva PSK Korvpalliklubi Karud TU14-klassi EMV
416 P 15.03.2020 TalTech BS/Altius SK Nord TU14-klassi EMV
418 P 15.03.2020 KA Tallinna Kalev Audentese Spordiklubi TU14-klassi EMV
419 P 15.03.2020 BC STAR Pärnu Spordikool TU14-klassi EMV
005 P 15.03.2020 Audentese Spordiklubi/TSK KA Tallinna Kalev TU18-klassi EMV
024 P 15.03.2020 Tartu Kalev Audentese Spordiklubi/TSK TU18-klassi EMV
015 L 14.03.2020 Erkmaa KK Kose Spordikool PU16-klassi EMV
032 L 14.03.2020 SK Nord 2005/TSK Audentese SK I PU16-klassi EMV
033 L 14.03.2020 SK Nord 2004 Rakvere Spordikool/Tarvas PU16-klassi EMV
058 L 14.03.2020 KK Viimsi U16 Must/TSK Kuremaa SK/Jõgeva valla SK PU16-klassi EMV
059 L 14.03.2020 KK Viimsi U15 Must Tartu Ülikooli Korvpallikool PU16-klassi EMV
060 L 14.03.2020 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK KK Viimsi U15 Must PU16-klassi EMV
061 L 14.03.2020 Tartu Ülikooli Korvpallikool KK Viimsi U16 Must/TSK PU16-klassi EMV
138 L 14.03.2020 Saku KK Orissaare Sport PU16-klassi EMV
139 L 14.03.2020 Audentese SK II Orissaare Sport PU16-klassi EMV
141 L 14.03.2020 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska KK HITO/BC Karjamaa U15 PU16-klassi EMV
142 L 14.03.2020 Tartu Kalevi Palliklubi Reinar Halliku Korvpallikool PU16-klassi EMV
143 L 14.03.2020 KK HITO/BC Karjamaa U15 Tartu Kalevi Palliklubi PU16-klassi EMV
144 L 14.03.2020 Reinar Halliku Korvpallikool Korvpalliklubi Valgamaa/Värska PU16-klassi EMV
164 L 14.03.2020 TalTech BS/Rae SK II Keila Korvpallikool II PU16-klassi EMV
165 L 14.03.2020 TalTech BS/RIM/Haabersti SK Korvpalliklubi Pärnu PU16-klassi EMV
166 L 14.03.2020 Keila Korvpallikool II TalTech BS/RIM/Haabersti SK PU16-klassi EMV
167 L 14.03.2020 Korvpalliklubi Pärnu TalTech BS/Rae SK II PU16-klassi EMV
028 L 14.03.2020 BC STAR Audentese Spordiklubi/Siili PK I TU16-klassi EMV
055 L 14.03.2020 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
123 K 11.03.2020 18:30 Terminal Oil 94:104 Rapla Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 13. juuli
Anžela Okuneva (36)
Homme, 14. juuli
Margus Kaschan (60)
Hanna Maria Sibul (16)
Ele-Riin Tammik (26)
Sulge

Ülekanded