ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
001 L 05.10.2019 11:00 Pärnu Spordikool 18:88 SK Nord Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
002 L 05.10.2019 11:00 Korvpalliklubi Karud 8:89 KA Tallinna Kalev Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
003 L 05.10.2019 14:00 Korvpalliklubi Karud 18:76 SK Nord Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
004 L 05.10.2019 14:00 Pärnu Spordikool 12:124 KA Tallinna Kalev Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
001 L 05.10.2019 14:30 Virumaa Politsei spordiselts 84:77 Jõhvi Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
008 L 05.10.2019 16:00 Tartu Kalevi Palliklubi 84:100 Rapla Korvpallikool Tartu Korvpallikool Saku II liiga
002 L 05.10.2019 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse 65:63 KK HITO/BC Karjamaa U18 Maidla Kooli sph Ida-Virumaa Esiliiga
001 L 05.10.2019 17:00 G4S Noorteliiga 57:82 BJBS Riga/Juniors Tallinn, Audentes (väike saal) Douglas BBL II div
011 L 05.10.2019 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 96:99 VEF Riga Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
012 L 05.10.2019 17:00 Jurmala Betsafe 68:56 BC Kalev/Cramo Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
013 L 05.10.2019 17:00 BK Ventspils 89:93 BK Ogre Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
016 L 05.10.2019 17:00 Kaunos Aistes-LSMU 58:51 Tallinna Ülikool Kaunas Douglas BBL
011 L 05.10.2019 19:00 KK Viimsi 103:40 Iisaku Gümnaasium/RHKK Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
001 L 05.10.2019 19:00 Parksepa SK/Võru 70:46 Narva PSK Parksepa Keskkooli spordihoone Naiste esiliiga
006 R 04.10.2019 18:30 Tartu Kalev/Estiko 84:59 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Turu tn spordihoone Saku I liiga
015 R 04.10.2019 18:30 Vilniuse Kibirkstis 86:54 Tallinna Ülikool Vilnius Douglas BBL
004 R 04.10.2019 19:00 KK Viimsi/Noto 100:66 KK HITO/BC Karjamaa Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
007 R 04.10.2019 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro 81:86 Alutaguse KK Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
010 R 04.10.2019 19:00 Rakvere Tarvas 61:74 Pärnu Sadam Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
009 R 04.10.2019 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool 71:76 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu, TÜ sph Saku II liiga
012 R 04.10.2019 19:30 Võrumaa 83:88 Terminal Oil Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
005 R 04.10.2019 20:15 Paide Viking Window 91:71 Tamsalu Los Toros/TALTECH Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
002 N 03.10.2019 19:00 G4S Noorteliiga 94:87 Kadrina Karud Tallinn, Audentese Spordikeskus Saku I liiga
001 N 03.10.2019 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK 68:82 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu, TÜ sph Saku I liiga
003 N 03.10.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 92:83 Balteco Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
009 K 02.10.2019 19:00 VALMIERA GLASS VIA 68:73 Avis Utilitas Rapla Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
006 K 02.10.2019 19:30 VEF Riga 88:58 Latvijas Universitate Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
008 K 02.10.2019 19:30 BK Liepaja 46:97 BK Ventspils Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
610 P 29.09.2019 10:30 KK Viimsi 91:68 Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
604 P 29.09.2019 11:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO 108:57 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
417 P 29.09.2019 11:00 SK Nord II 77:69 TalTech BS/Haabersti SK Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
418 P 29.09.2019 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 58:61 Rapla/Kohila Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
423 P 29.09.2019 11:00 Viljandi SK/Paide KK7 87:40 Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
005 P 29.09.2019 11:00 Rapla Korvpallikool 30:89 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
411 P 29.09.2019 11:30 Tartu Ülikooli KK/Lõvid 83:51 Reinar Halliku Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
409 P 29.09.2019 12:15 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 67:75 Saku KK Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
424 P 29.09.2019 12:30 Tartu Ülikooli KK/Kotkad 42:89 Keila Korvpallikool I Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
006 P 29.09.2019 12:30 TalTech BS/Altius 52:29 BC STAR Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
001 P 29.09.2019 12:30 Pärnu Spordikool 54:78 Tartu Kalev Pärnu Spordihall TU18-klassi EMV
412 P 29.09.2019 13:00 SK Nord I 46:37 TalTech BS/Rae SK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
605 P 29.09.2019 14:00 KK HITO/BC Karjamaa 39:87 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
611 P 29.09.2019 14:00 Rapla Korvpallikool 68:66 Korvpalliklubi Pärnu Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
004 P 29.09.2019 14:00 BK Liepaja 65:81 Rakvere Tarvas Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
007 P 29.09.2019 15:30 TalTech BS/Altius 29:72 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
410 P 29.09.2019 15:45 Audentese SK 94:45 KK Viimsi U14 Must Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
606 P 29.09.2019 17:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 92:85 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
008 P 29.09.2019 17:00 Rapla Korvpallikool 54:51 BC STAR Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
002 P 29.09.2019 17:00 Audentese Spordiklubi/TSK 74:60 KA Tallinna Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU18-klassi EMV
005 P 29.09.2019 17:00 Pärnu Sadam 89:64 VALMIERA GLASS VIA Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
612 P 29.09.2019 17:15 Korvpalliklubi Pärnu 70:101 KK Viimsi Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
 
... 20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39
 
Sünnipäevad
Täna, 27. mai
Henry Aimre (28)
Aleksander Oliver Hint (20)
Taavi Hämarsalu (31)
Kasper Suurorg (18)
Homme, 28. mai
Helen Austa (40)
Henrik Herman (36)
Reigo Kimmel (40)
Tiit Saluveer (70)
Greeta Üprus (26)
Sulge

Ülekanded