ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
608 L 28.09.2019 14:00 Audentese SK 60:112 TalTech BS/Fenster/TSK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
415 L 28.09.2019 14:00 Rapla/Kohila 73:40 TalTech BS/Haabersti SK Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
416 L 28.09.2019 14:00 SK Nord II 46:97 Rakvere Spordikool/Tarvas Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
403 L 28.09.2019 15:30 Audentese SK 65:71 Saku KK Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
421 L 28.09.2019 15:30 Keila Korvpallikool I 114:60 Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
407 L 28.09.2019 16:30 TalTech BS/Rae SK 77:43 Reinar Halliku Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
603 L 28.09.2019 17:00 Reinar Halliku Korvpallikool 40:129 TalTech BS/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
609 L 28.09.2019 17:00 TalTech BS/Fenster/TSK 89:80 Keila Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
404 L 28.09.2019 17:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 76:87 KK Viimsi U14 Must Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
422 L 28.09.2019 17:00 Viljandi SK/Paide KK7 89:48 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
408 L 28.09.2019 18:00 Tartu Ülikooli KK/Lõvid 45:49 SK Nord I Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
001 R 27.09.2019 18:10 Tallinna Kalev/TLÜ 76:84 AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
002 R 27.09.2019 19:00 BK Ogre 85:83 Jurmala Betsafe Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 R 27.09.2019 19:30 Rapla Korvpallikool 89:93 Alutaguse KK Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
002 N 26.09.2019 19:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 88:66 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Jüri Spordihoone Saku II liiga
005 N 26.09.2019 20:30 KA Tallinna Kalev 80:91 Terminal Oil Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku II liiga
004 K 25.09.2019 19:45 Tartu Ülikooli Korvpallikool 91:71 Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu, TÜ sph Saku II liiga
611 P 22.09.2019 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 40:71 KK Viimsi U15 Must Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
613 P 22.09.2019 11:00 TalTech BS/Rae SK II 23:94 KK Viimsi U16 Must/TSK Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
612 P 22.09.2019 12:30 Keila Korvpallikool II 61:140 KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
614 P 22.09.2019 14:00 KK Viimsi U16 Must/TSK 68:58 Kose Spordikool Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
615 P 22.09.2019 16:30 Kose Spordikool 72:21 TalTech BS/Rae SK II Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
013 L 21.09.2019 10:00 BC STAR 56:61 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
601 L 21.09.2019 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 61:77 SK Nord 2005/TSK Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
604 L 21.09.2019 11:00 BC STAR 81:76 SK Nord 2004 Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
001 L 21.09.2019 11:00 Rapla Korvpallikool 61:54 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
014 L 21.09.2019 11:30 Audentese Spordiklubi 42:83 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
607 L 21.09.2019 12:00 KK HITO/BC Karjamaa 92:38 KK Viimsi U15 Must Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
002 L 21.09.2019 12:30 Pärnu Spordikool 58:45 Sillamäe Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
608 L 21.09.2019 13:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 73:57 Keila Korvpallikool II Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
602 L 21.09.2019 14:00 SK Nord 2005/TSK 65:63 Saku KK Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
605 L 21.09.2019 14:00 SK Nord 2004 130:61 Korvpalliklubi Pärnu Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
015 L 21.09.2019 14:00 Audentese Spordiklubi 90:49 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
003 L 21.09.2019 15:30 Pärnu Spordikool 47:62 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
016 L 21.09.2019 15:30 BC STAR 32:134 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
609 L 21.09.2019 16:30 Keila Korvpallikool II 49:88 KK Viimsi U15 Must Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
603 L 21.09.2019 17:00 Saku KK 73:75 Rakvere Spordikool/Tarvas II Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
606 L 21.09.2019 17:00 Korvpalliklubi Pärnu 58:123 BC STAR Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
004 L 21.09.2019 17:00 Rapla Korvpallikool 54:46 Sillamäe Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
610 L 21.09.2019 18:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 36:100 KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
601 P 15.09.2019 11:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 84:56 RSKsPORTKUNDA Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
604 P 15.09.2019 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool I 97:35 DELTA/Nõo/Tartu vald Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
610 P 15.09.2019 11:00 Kesklinna KK U14 32:97 SK Nord II Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
602 P 15.09.2019 14:00 RSKsPORTKUNDA 53:64 TalTech BS/Haabersti SK Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
605 P 15.09.2019 14:00 DELTA/Nõo/Tartu vald 34:78 Viljandi SK/Paide KK7 Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
611 P 15.09.2019 14:00 SK Nord II 72:69 Kuldre Kool/Baltic Steelarc Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
612 P 15.09.2019 16:00 Kuldre Kool/Baltic Steelarc 81:25 Kesklinna KK U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
603 P 15.09.2019 17:00 TalTech BS/Haabersti SK 39:67 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
606 P 15.09.2019 17:00 Viljandi SK/Paide KK7 70:58 Reinar Halliku Korvpallikool I Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
607 L 14.09.2019 11:00 Saku KK 47:46 Orissaare Sport Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
 
... 18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37
 
Sünnipäevad
Täna, 3. aprill
Peeter Ehala (32)
Kerttu Jallai (30)
Peeter Kokk (75)
Rainer Kruusla (46)
Jane Svilberg (25)
Homme, 4. aprill
Taago Pikas (32)
Kustas Põldoja (27)
Sulge

Ülekanded