ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
016 P 25.10.2020 12:30 Sleepit/Retlar 54:56 Naudingud.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
017 P 25.10.2020 12:30 Coop/Mefab 60:97 Sportsbet Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
018 P 25.10.2020 12:30 MGT Team 56:58 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
070 P 25.10.2020 12:45 Kose Spordikool/Rae Spordikool 63:58 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
006 P 25.10.2020 13:00 Kambja vald 76:61 Nõo Lihavürst Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
005 P 25.10.2020 13:00 Tööriistamarket/Lüganuse 120:81 BC Narva Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
006 P 25.10.2020 14:00 KK Hito/Elvarem 69:42 Energia Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
007 P 25.10.2020 15:00 YliCool 61:49 Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
071 P 25.10.2020 15:30 Delta SK/Nõo 31:147 Kose Spordikool/Rae Spordikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
017 P 25.10.2020 16:30 Kontsertlavad.ee 78:94 Keila KK Keila Tervisekeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
043 P 25.10.2020 17:00 Pärnu Sadam 81:69 Rakvere Tarvas Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
008 P 25.10.2020 17:00 Tevo Ehituskaup 64:52 Aiakoda Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
072 P 25.10.2020 17:15 Tartu Kalevi Palliklubi 48:121 Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
032 P 25.10.2020 18:00 Kiili Spordiklubi 54:77 Kose Morsad Kiili Spordihall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
012 P 25.10.2020 19:30 Eurofasteners 56:63 Omniva/M.M GoSolar Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
040 L 24.10.2020 AVIS UTILITAS Rapla 92:76 Tallinna Kalev/TLÜ vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
042 L 24.10.2020 TALTECH 67:79 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
413 L 24.10.2020 11:00 KK Pärnu 77:26 TalTech BS/Haabersti SK Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
006 L 24.10.2020 11:00 RIM 70:56 Föönix Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
008 L 24.10.2020 11:00 Kose Morsad 81:66 TalTech/SK Rim Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
010 L 24.10.2020 11:00 Haabersti SK 44:63 BC Lival Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
025 L 24.10.2020 11:30 SK Nord/Cramo 22:117 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
001 L 24.10.2020 12:00 KK Viimsi/TSK 69:91 Tartu Ülikooli KK/EVIKO Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
414 L 24.10.2020 12:30 Sillamäe Kalev 22:121 TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
011 L 24.10.2020 12:30 West Tallinn 55:67 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
012 L 24.10.2020 12:30 Wildix/Esecom 73:57 MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
019 L 24.10.2020 12:30 Sportsbet 69:81 Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
006 L 24.10.2020 13:00 Pärnu Spordikool 53:63 Rapla Korvpallikool Pärnu sph (väike väljak) Naiste esiliiga
026 L 24.10.2020 13:00 TalTech BS/Altius 75:49 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
013 L 24.10.2020 14:00 BK Ogre 94:77 BK Liepaja Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 L 24.10.2020 14:30 Tartu Ülikooli KK/Hundid 31:78 KA Tallinna Kalev Tallinn, Lasnamäe SMM TMakro-klassi EMV
415 L 24.10.2020 14:45 TalTech BS/Altius 79:39 TalTech BS/Haabersti SK Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
002 L 24.10.2020 15:30 TalTech BS/Altius 39:55 Tartu Ülikooli KK/Hundid Tallinn, Lasnamäe SMM TMakro-klassi EMV
028 L 24.10.2020 16:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK II 60:74 SK Nord/Cramo Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
203 L 24.10.2020 16:00 Keila Korvpallikool 69:91 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Keila Tervisekeskus PU14-klassi karikas
416 L 24.10.2020 16:15 Sillamäe Kalev 29:105 KK Pärnu Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
001 L 24.10.2020 16:30 KA Tallinna Kalev 65:37 TalTech BS/Altius Tallinn, Lasnamäe SMM TMakro-klassi EMV
002 L 24.10.2020 17:00 Tallinna Ülikool 89:69 Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, TLÜ pms. Naiste meistriliiga
014 L 24.10.2020 17:00 BK Ventspils 113:90 VALMIERA GLASS VIA Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
042 L 24.10.2020 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 92:76 Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
044 L 24.10.2020 17:00 TALTECH 67:79 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
027 L 24.10.2020 17:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK I 92:32 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
004 L 24.10.2020 17:30 Enteh 70:62 Jõhvi Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
015 L 24.10.2020 19:00 VEF Riga 95:54 Latvijas Universitate Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
202 R 23.10.2020 15:30 Tartu Ülikooli KK/Leopardid 51:89 Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU14-klassi karikas
049 R 23.10.2020 19:00 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool 86:70 KK Viimsi Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
007 N 22.10.2020 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 90:71 Keila Korvpallikool Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
013 N 22.10.2020 18:30 DSV 68:55 Ehton/Föönix Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
011 N 22.10.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 60:87 Alexela/Mediq Eesti Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
013 N 22.10.2020 19:30 Tartu Ülikool II 64:70 Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
 
... 22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41
 
Sünnipäevad
Täna, 18. aprill
Artur Kusnerov (25)
Kristjan Laurits (41)
Jaak Lipso (81)
Erkki Mäeorg (43)
Ants Vändrik (63)
Homme, 19. aprill
Katrin Kallit (54)
Sven Keert (37)
Sulge

Ülekanded