ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
010 P 03.11.2019 15:15 BC STAR 52:36 Narva PSK Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
140 P 03.11.2019 15:30 KA Tallinna Kalev/Maardu 51:61 Kadrina/Tamsalu Kadrina Spordikeskus PU14-klassi EMV
144 P 03.11.2019 15:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 39:75 Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
008 P 03.11.2019 16:00 Tartu Ülikooli KK 61:36 KK HITO Tartu, TÜ sph PMikro-klass
096 P 03.11.2019 16:00 Reinar Halliku Korvpallikool II 55:60 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Värska Gümnaasium PU14-klassi EMV
097 P 03.11.2019 16:00 KK Viimsi U13 Must 53:60 BC STAR Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
045 P 03.11.2019 16:00 Tartu Ülikool 65:63 VALMIERA GLASS VIA Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
163 P 03.11.2019 16:15 Kesklinna KK U14 49:72 Keila Korvpallikool II Keila Kooli võimla PU14-klassi EMV
146 P 03.11.2019 17:00 TalTech BS/NEWOX 59:25 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Tallinn, Lasnamäe SMM PU14-klassi EMV
145 P 03.11.2019 17:15 Orissaare Sport 100:42 Korvpalliklubi Pärnu Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
022 P 03.11.2019 17:30 Audentese Spordiklubi 95:64 BC STAR Tallinn, Audentes (väike saal) TU16-klassi EMV
048 P 03.11.2019 17:30 Latvijas Universitate 49:85 BC Kalev/Cramo Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
046 P 03.11.2019 18:00 TALTECH 79:78 Rakvere Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 L 02.11.2019 11:00 Paide KK7 55:34 KK Viimsi U9 Paide E-Piim Spordihall PMikro-klass
202 L 02.11.2019 11:15 Audentese SK 50:93 Rapla/Kohila Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi karikas
092 L 02.11.2019 11:30 SK Nord II 64:51 TalTech BS/Haabersti SK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
002 L 02.11.2019 12:00 Saue KK/Lääne-Harju KK 77:20 KK Viimsi U10 Valge Paide E-Piim Spordihall PMikro-klass
011 L 02.11.2019 12:00 Toila/RHKK 56:52 KK Tallinn U10 Voka Spordihoone PMikro-klass
009 L 02.11.2019 12:00 Parksepa SK/Võru 86:62 BC STAR Parksepa Keskkooli spordihoone Naiste esiliiga
034 L 02.11.2019 12:00 KK HITO/BC Karjamaa 79:69 Rakvere Spordikool/Tarvas II Kunda Spordikeskus PU16-klassi EMV
091 L 02.11.2019 12:00 TalTech BS/Rae SK II 59:32 TalTech BS/RIM/Haabersti SK Tallinn, Kristiine PMM PU16-klassi EMV
020 L 02.11.2019 12:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK II 42:58 Rapla Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
045 L 02.11.2019 12:45 Audentese SK I 100:61 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
003 L 02.11.2019 13:00 Paide KK7 37:32 Keila Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall PMikro-klass
012 L 02.11.2019 13:00 Tartu Kalevi Palliklubi 37:22 Kesklinna KK Voka Spordihoone PMikro-klass
008 L 02.11.2019 13:00 Iisaku/RHKK 88:131 BK Narva Iisaku Gümnaasium Ida-Virumaa Esiliiga
020 L 02.11.2019 13:00 SK Nord 2005/TSK 61:83 Erkmaa KK Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
017 L 02.11.2019 13:15 SK Nord 45:38 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
044 L 02.11.2019 13:30 BC STAR 87:82 TalTech BS/Rae SK Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
004 L 02.11.2019 14:00 KK Viimsi U9 32:54 Saue KK/Lääne-Harju KK Paide E-Piim Spordihall PMikro-klass
013 L 02.11.2019 14:00 KK Tallinn U10 53:36 Tartu Kalevi Palliklubi Voka Spordihoone PMikro-klass
043 L 02.11.2019 14:00 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK 69:81 Tartu Ülikooli Korvpallikool Kuremaa ujula spordihoone PU16-klassi EMV
021 L 02.11.2019 14:45 SK Nord 2004 73:57 Kose Spordikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
018 L 02.11.2019 14:45 KA Tallinna Kalev 56:43 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
005 L 02.11.2019 15:00 KK Viimsi U10 Valge 18:69 Keila Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall PMikro-klass
014 L 02.11.2019 15:00 Kesklinna KK 19:57 Toila/RHKK Voka Spordihoone PMikro-klass
002 L 02.11.2019 15:30 Keila Korvpallikool I 91:76 Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
015 L 02.11.2019 16:00 KK Tallinn U10 42:22 Kesklinna KK Voka Spordihoone PMikro-klass
052 L 02.11.2019 16:30 KK Viimsi U15 Must 49:96 KK Viimsi U16 Must/TSK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
016 L 02.11.2019 17:00 Toila/RHKK 60:34 Tartu Kalevi Palliklubi Voka Spordihoone PMikro-klass
006 L 02.11.2019 17:00 Tööriistamarket/Lüganuse 94:62 Narva SK Energia Maidla Kooli sph Ida-Virumaa Esiliiga
019 L 02.11.2019 17:00 KA Tallinna Kalev 50:30 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
043 L 02.11.2019 17:00 Avis Utilitas Rapla 60:92 BC Kalev/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
044 L 02.11.2019 17:00 BK Ventspils 79:55 Jurmala Betsafe Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
020 L 02.11.2019 17:30 SK Nord 67:64 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
027 L 02.11.2019 19:00 KK Viimsi 104:70 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
022 R 01.11.2019 17:30 Balteco 83:75 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
024 R 01.11.2019 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo 86:77 KK HITO/BC Karjamaa Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
202 R 01.11.2019 19:00 Rapla Korvpallikool 82:109 TalTech BS/TSK/Fenster Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi karikas
023 R 01.11.2019 20:15 Paide Viking Window 81:79 Kadrina Karud Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
 
... 20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39
 
Sünnipäevad
Täna, 7. juuli
Juhan Toel (63)
Homme, 8. juuli
Veigo Juuse (57)
Keyu-Katre Kulla (36)
Martin Mardo (32)
Sulge

Ülekanded