ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
011 L 17.10.2020 12:00 KK Hito 35:44 KK HITO/BC Karjamaa Voka Spordihoone PMakro-klassi EMV
020 L 17.10.2020 12:00 Abja Gümnaasium 23:74 Hiidlaste Korvpalliklubi Askus Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro-klassi EMV
003 L 17.10.2020 12:30 Kesklinna KK 46:44 Paide KK7 Paide E-Piim Spordihall PMakro-klassi EMV
004 L 17.10.2020 12:30 GAG Korvpalliklubi 61:51 KA Tallinna Kalev Paide E-Piim Spordihall PMakro-klassi EMV
015 L 17.10.2020 12:30 Parksepa SK/Võru 32:80 Tartu Kalevi Palliklubi Valga Spordihoone PMakro-klassi EMV
016 L 17.10.2020 12:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II 49:41 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I Valga Spordihoone PMakro-klassi EMV
009 L 17.10.2020 13:00 KK HITO/BC Karjamaa 36:57 Toila/RHKK Voka Spordihoone PMakro-klassi EMV
021 L 17.10.2020 13:00 Abja Gümnaasium 19:77 Korvpalliklubi Karud Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro-klassi EMV
402 L 17.10.2020 13:15 Rae Spordikool 06 71:76 Audentese SK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU16-klassi EMV
005 L 17.10.2020 14:00 Paide KK7 53:68 KA Tallinna Kalev Paide E-Piim Spordihall PMakro-klassi EMV
006 L 17.10.2020 14:00 Kesklinna KK 37:60 GAG Korvpalliklubi Paide E-Piim Spordihall PMakro-klassi EMV
017 L 17.10.2020 14:00 Tartu Kalevi Palliklubi 68:36 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I Valga Spordihoone PMakro-klassi EMV
018 L 17.10.2020 14:00 Parksepa SK/Võru 66:46 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II Valga Spordihoone PMakro-klassi EMV
022 L 17.10.2020 14:00 Korvpalliklubi Pärnu 42:49 Hiidlaste Korvpalliklubi Askus Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro-klassi EMV
012 L 17.10.2020 15:00 Tartu Ülikool/Kalev 69:63 BC Elva/CHK Tartu, TÜ sph (punane saal) Naiste karikas
024 L 17.10.2020 15:00 Hiidlaste Korvpalliklubi Askus 43:70 Korvpalliklubi Karud Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro-klassi EMV
038 L 17.10.2020 15:00 Tallinna Kalev/TLÜ 94:93 Rakvere Tarvas Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
403 L 17.10.2020 16:00 Audentese SK 79:68 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU16-klassi EMV
023 L 17.10.2020 16:00 Korvpalliklubi Pärnu 79:36 Abja Gümnaasium Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro-klassi EMV
011 L 17.10.2020 17:00 Tallinna Ülikool 111:38 Keila Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. Naiste karikas
011 L 17.10.2020 17:00 VEF Riga 96:93 BK Ventspils Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
404 L 17.10.2020 17:45 Rae Spordikool 06 69:94 Tartu Ülikooli KK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU16-klassi EMV
010 L 17.10.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA 86:88 BK Liepaja Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
009 R 16.10.2020 18:30 Audentese Spordiklubi 57:80 G4S Noorteliiga Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste karikas
016 R 16.10.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 84:73 Paide Viking Window Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
017 R 16.10.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 76:68 Tamsalu Los Toros/TALTECH Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
017 R 16.10.2020 19:00 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool 81:70 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
019 R 16.10.2020 19:00 Võrumaa 76:83 KK HITO/BC Karjamaa Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
015 R 16.10.2020 19:30 Keila Korvpallikool 78:87 Tartu Kalev/Estiko Keila Tervisekeskus Saku I liiga
018 R 16.10.2020 19:30 Kadrina Karud 97:54 SK Nord Aid/Cramo Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
010 R 16.10.2020 19:30 Rapla Korvpallikool 60:68 Korvpallinaiskond OSK Rapla, Sadolin Spordihoone Naiste karikas
004 N 15.10.2020 18:00 Alexela/Mediq Eesti 69:74 A4 Haldus Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
008 N 15.10.2020 18:30 DSV 59:55 Harku vald Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
009 N 15.10.2020 19:30 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool 71:76 TalTech BS/TSK Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
014 N 15.10.2020 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon 80:73 G4S Noorteliiga Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
006 N 15.10.2020 20:30 Rae Koss/Hansaviimistlus 64:84 Kontsertlavad.ee Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
035 K 14.10.2020 Pärnu Sadam 76:62 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
015 K 14.10.2020 18:20 Rapla Korvpallikool 79:87 Siris/Starforest Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
016 K 14.10.2020 18:30 Terminal Oil 97:104 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
036 K 14.10.2020 19:00 Pärnu Sadam 76:62 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
018 K 14.10.2020 19:30 Alutaguse 86:90 Keila Korvpallikool II/Balteco Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
004 K 14.10.2020 20:00 BC Southwestern 68:71 TalTech/SK Rim Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
034 T 13.10.2020 AVIS UTILITAS Rapla 50:57 TALTECH vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
034 T 13.10.2020 19:30 AVIS UTILITAS Rapla 50:57 TALTECH Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 E 12.10.2020 19:00 Korvpallikarud 58:85 Eelviimased/Fit360.ee Tallinn, Lasnamäe SMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
004 E 12.10.2020 19:15 Audentese Spordiklubi 75:51 Pärnu Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste esiliiga
002 E 12.10.2020 19:15 Paldiski KK/Willenbrock 69:86 Nordauto Vasalemma Põhikooli Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
032 P 11.10.2020 Tallinna Kalev/TLÜ 73:100 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
033 P 11.10.2020 Rakvere Tarvas 81:89 AVIS UTILITAS Rapla vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
003 P 11.10.2020 Lokomotiv Kuban 20:0 BC Kalev/Cramo Krasnodar VTB Ühisliiga
 
... 18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37
 
Sünnipäevad
Täna, 6. märts
Karl Andres Matute Perner (20)
Risto Rammul (41)
Inna Saad (65)
Joosep Sibul (32)
Pille Tali-Toodo (51)
Homme, 7. märts
Hindrek Eiskop (44)
Hillar Kasu (70)
Raul Koppel (37)
Sulge

Ülekanded