ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
911 P 08.03.2020 10:00 Keila Korvpallikool II 63:72 TalTech BS/NEWOX Keila Kooli võimla PU14-klassi EMV
044 P 08.03.2020 11:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 82:78 SK Nord II Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
156 P 08.03.2020 11:00 Rapla Korvpallikool 51:80 Kesklinna KK U14 Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
083 P 08.03.2020 11:30 Tartu Kalevi Palliklubi 71:102 Reinar Halliku Korvpallikool Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
908 P 08.03.2020 11:45 RSKsPORTKUNDA 70:53 BC STAR Tamsalu Spordihoone PU14-klassi EMV
912 P 08.03.2020 11:45 SK Nord III 59:33 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Keila Kooli võimla PU14-klassi EMV
006 P 08.03.2020 12:00 KK Viimsi 76:103 Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
013 P 08.03.2020 12:00 Rapla Korvpallikool 86:94 TalTech BS/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
029 P 08.03.2020 12:00 Kuldre Kool/Baltic Steelarc 49:59 KK Viimsi U14 Must Kuldre kool PU14-klassi EMV
706 P 08.03.2020 12:00 Viljandi SK/Paide KK7 78:109 Rakvere Spordikool/Tarvas Paide E-Piim Spordihall PU14-klassi EMV
776 P 08.03.2020 12:00 DELTA/Nõo/Tartu vald 131:13 KA Tallinna Kalev/Maardu Vastse-Kuuste Kool PU14-klassi EMV
010 P 08.03.2020 12:00 Pärnu Spordikool 62:56 KA Tallinna Kalev Pärnu Spordihall TU18-klassi EMV
045 P 08.03.2020 12:30 Tartu Ülikooli KK/Kotkad 52:49 TalTech BS/Haabersti SK Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
157 P 08.03.2020 12:45 Korvpalliklubi Pärnu 70:62 GAG Korvpalliklubi U14 Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
022 P 08.03.2020 13:00 Saku KK 37:77 TalTech BS/Rae SK Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
027 P 08.03.2020 13:00 BC STAR 94:64 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
084 P 08.03.2020 13:15 Erkmaa KK 98:68 KK HITO/BC Karjamaa Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
030 P 08.03.2020 13:30 Tartu Ülikooli KK/Lõvid 69:66 Reinar Halliku Korvpallikool I Kuldre kool PU14-klassi EMV
777 P 08.03.2020 13:45 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 82:59 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Vastse-Kuuste Kool PU14-klassi EMV
029 P 08.03.2020 14:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO 99:60 SK Nord Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
043 P 08.03.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 96:54 TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
909 P 08.03.2020 14:00 KK Viimsi U13 Must 59:73 RSKsPORTKUNDA Tamsalu Spordihoone PU14-klassi EMV
913 P 08.03.2020 14:00 TalTech BS/NEWOX 109:47 SK Nord III Keila Kooli võimla PU14-klassi EMV
023 P 08.03.2020 14:00 Tartu Kalev 83:70 Audentese Spordiklubi/TSK Tartu Korvpallikool TU18-klassi EMV
031 P 08.03.2020 15:30 KK Viimsi U14 Must 32:92 Tartu Ülikooli KK/Lõvid Kuldre kool PU14-klassi EMV
046 P 08.03.2020 15:30 SK Nord II 77:47 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
158 P 08.03.2020 15:45 Kesklinna KK U14 60:66 Korvpalliklubi Pärnu Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
910 P 08.03.2020 15:45 BC STAR 66:42 Kadrina/Tamsalu Tamsalu Spordihoone PU14-klassi EMV
914 P 08.03.2020 15:45 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK 29:85 Keila Korvpallikool II Keila Kooli võimla PU14-klassi EMV
778 P 08.03.2020 16:00 KA Tallinna Kalev/Maardu 28:85 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Vastse-Kuuste Kool PU14-klassi EMV
085 P 08.03.2020 16:15 Reinar Halliku Korvpallikool 55:99 Erkmaa KK Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
202 P 08.03.2020 17:00 Parksepa SK/Võru 60:69 Korvpallinaiskond OSK Parksepa Keskkooli spordihoone Naiste esiliiga
032 P 08.03.2020 17:00 Reinar Halliku Korvpallikool I 70:47 Kuldre Kool/Baltic Steelarc Kuldre kool PU14-klassi EMV
047 P 08.03.2020 17:00 TalTech BS/Haabersti SK 54:100 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
189 P 08.03.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 89:76 Rakvere Tarvas Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
159 P 08.03.2020 17:30 GAG Korvpalliklubi U14 79:53 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
188 P 08.03.2020 17:30 Latvijas Universitate 66:69 AVIS UTILITAS Rapla Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
779 P 08.03.2020 17:45 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn 21:90 DELTA/Nõo/Tartu vald Vastse-Kuuste Kool PU14-klassi EMV
086 P 08.03.2020 18:00 KK HITO/BC Karjamaa 87:81 Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
191 P 08.03.2020 18:00 TALTECH 91:122 VEF Riga Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
119 L 07.03.2020 10:00 Audentese SK II 42:99 TalTech BS/Rae SK II Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
058 L 07.03.2020 11:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK I 60:42 KA Tallinna Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
120 L 07.03.2020 11:45 Saku KK 81:32 TalTech BS/RIM/Haabersti SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
177 L 07.03.2020 12:00 Korvpalliklubi Pärnu 90:78 Keila Korvpallikool II Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
046 L 07.03.2020 13:00 Sillamäe Kalev 49:74 Rapla Korvpallikool Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
121 L 07.03.2020 15:00 TalTech BS/Rae SK II 65:73 Saku KK Tallinn, Audentes (suur saal) PU16-klassi EMV
048 L 07.03.2020 15:00 Audentese Spordiklubi 73:54 Pärnu Spordikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
007 L 07.03.2020 15:30 Keila Korvpallikool I 82:69 Erkmaa KK Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
085 L 07.03.2020 16:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 75:84 Audentese SK I Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
122 L 07.03.2020 16:45 TalTech BS/RIM/Haabersti SK 46:54 Audentese SK II Tallinn, Audentes (suur saal) PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 31. märts
Howard Frier (44)
Silver Leppik (37)
Sander Raieste (21)
Homme, 1. aprill
Egert Haller (25)
Artur Ikkonen (27)
Mare Illaste (60)
Üllar Kerde (66)
Raido Kuusk (44)
Ilme Toots (79)
Sulge

Ülekanded