ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
404 L 04.05.2019 15:15 TÜ korvpallikool Black 70:31 Tapiola Honka Green Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U12
011 L 04.05.2019 16:00 Krom TTÜ/Rae Koss Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13 Challenge
215 L 04.05.2019 16:15 KK Viimsi/Noto 97:80 G4S Noorteliiga Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
411 L 04.05.2019 16:30 Keila KK 40:35 Marupe SC Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U11
401 L 04.05.2019 16:30 TÜ korvpallikool Lõvid 46:69 BS Zalgiris Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
403 L 04.05.2019 16:30 Alba Berlin 39:51 Roma Stella Azzurra Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
012 L 04.05.2019 17:15 TÜ korvpallikool Kotkad SE United/Zebra Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13 Challenge
412 L 04.05.2019 17:45 TÜ korvpallikool Leopardid 36:47 DSN Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U11
402 L 04.05.2019 17:45 DSN 55:45 Moskva Dynamo Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
404 L 04.05.2019 17:45 Tel Aviv Maccabi 51:55 Marupe SC Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
216 L 04.05.2019 19:00 RSK Tarvas 97:87 KA Tallinna Kalev/TLÜ Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
001 R 03.05.2019 09:00 TÜ korvpallikool 35:21 Masu Basket Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U9
001 R 03.05.2019 09:00 TÜ korvpallikool 69:14 Ibrei Tbilisi Basket Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U10
001 R 03.05.2019 09:00 TÜ korvpallikool Leopardid 66:21 Ibrei Tbilisi Basket Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U11
001 R 03.05.2019 09:00 SE United/Raidor 29:51 Tornado KM Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U12
001 R 03.05.2019 09:00 BS Zalgiris 50:57 Roma Stella Azzurra Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
001 R 03.05.2019 09:00 TÜ korvpallikool Kotkad 37:75 Tartu Palliklubi/Kalev Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13 Challenge
002 R 03.05.2019 10:15 Rae Spordikool 18:60 Rapla KK Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U9
002 R 03.05.2019 10:15 Rae Spordikool 42:38 Masu Basket Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U10
002 R 03.05.2019 10:15 Moskva Dynamo 43:23 Masu Basket Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U11
002 R 03.05.2019 10:15 Marupe SC 44:33 Moskva Dynamo Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
002 R 03.05.2019 10:15 SE United/Zebra 34:68 TTÜ/Rae Koss Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13 Challenge
003 R 03.05.2019 10:30 Rae Spordikool 47:43 Marupe SC Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U11
002 R 03.05.2019 10:45 TÜ korvpallikool Black 55:28 Tapiola Honka White Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U12
003 R 03.05.2019 11:30 DSN/OZ 42:16 KK Valgamaa/Värska Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U9
003 R 03.05.2019 11:30 NKA "Hegelmann Litauen" 63:27 Rakvere SK/Tarvas Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U10
004 R 03.05.2019 11:30 TÜ korvpallikool Leopardid 72:13 SK Ekspress Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U11
003 R 03.05.2019 11:30 Tel Aviv Maccabi 57:54 Alba Berlin Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
003 R 03.05.2019 11:30 Krom 12:62 Marupe SC II Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13 Challenge
005 R 03.05.2019 11:45 DSN 36:23 Olimp Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U11
003 R 03.05.2019 12:00 TÜ korvpallikool White 41:21 Tapiola Honka Green Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U12
004 R 03.05.2019 12:45 Viljandi SK 39:2 DSN Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U9
005 R 03.05.2019 12:45 TÜ korvpallikool 45:32 Viimsi KK Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U9
004 R 03.05.2019 12:45 TÜ korvpallikool Pullid 56:21 Keila KK Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U10
012 R 03.05.2019 12:45 Rakvere SK/Tarvas 45:41 Marupe SC Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U12
004 R 03.05.2019 12:45 TÜ korvpallikool Lõvid 52:43 DSN Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
006 R 03.05.2019 13:00 Sillamäe Kalev 11:43 Rae Spordikool Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U11
006 R 03.05.2019 14:00 Keila KK 8:57 Rapla KK Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U9
007 R 03.05.2019 14:00 KK Valgamaa/Värska 26:24 Masu Basket Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U9
005 R 03.05.2019 14:00 Rae Spordikool 35:27 Ibrei Tbilisi Basket Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U10
005 R 03.05.2019 14:00 BS Zalgiris 45:38 Moskva Dynamo Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
004 R 03.05.2019 14:00 Tartu Palliklubi/Kalev TTÜ/Rae Koss Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13 Challenge
007 R 03.05.2019 14:30 Masu Basket 40:48 Keila KK Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U11
005 R 03.05.2019 14:45 SE United/Zebra Krom Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13 Challenge
008 R 03.05.2019 15:15 Viljandi SK 52:24 Rae Spordikool Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U9
006 R 03.05.2019 15:15 TÜ korvpallikool 66:31 Masu Basket Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U10
008 R 03.05.2019 15:15 TÜ korvpallikool Jaaguarid 14:52 Olimp Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U11
006 R 03.05.2019 15:15 Marupe SC 35:63 Roma Stella Azzurra Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
006 R 03.05.2019 15:15 TÜ korvpallikool Kotkad Marupe SC II Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13 Challenge
009 R 03.05.2019 15:45 Ibrei Tbilisi Basket 23:30 SK Ekspress Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U11
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 19. juuli
Liis Kangur (35)
Henn Koolmeister (53)
Kristjan Prüüs (37)
Andrus Renter (46)
Liisi Sepp (26)
Homme, 20. juuli
Taavi Eesalu (32)
Olaf Herman (64)
Jüri Kristal (67)
Karl Johan Lips (23)
Jüri Metsalu (65)
Sulge

Ülekanded