ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
078 P 10.11.2019 18:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 54:60 Saku KK Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
051 L 09.11.2019 Korvpalliklubi Pärnu 0:20 Tartu Ülikool KK/KVL Ehitus Kohila Spordihoone PMini-klass EMV
052 L 09.11.2019 Sillamäe Kalev 20:0 Korvpalliklubi Pärnu Kohila Spordihoone PMini-klass EMV
015 L 09.11.2019 10:00 Audentese SK 80:22 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TMini-klassi EMV
054 L 09.11.2019 11:00 Paide KK7 62:30 Kadrina/Tamsalu Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
016 L 09.11.2019 11:15 Rapla Korvpallikool 51:34 TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus TMini-klassi EMV
023 L 09.11.2019 12:00 Korvpallinaiskond OSK 67:50 Parksepa SK/Võru Kristiine spordimaja Naiste esiliiga
073 L 09.11.2019 12:00 Rapla Korvpallikool 78:76 SK Nord 2005/TSK Rapla Korvpallikool PU16-klassi EMV
133 L 09.11.2019 12:00 Saku KK 83:58 Audentese SK II Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
050 L 09.11.2019 12:00 Keila/Kohila/Saue KK 63:20 Sillamäe Kalev Kohila Spordihoone PMini-klass EMV
067 L 09.11.2019 12:00 Orissaare Sport 34:53 Keila Korvpallikool Orissaare Spordihoone PMini-klass EMV
011 L 09.11.2019 12:00 Abja Korvpalliklubi 3:93 SK Nord Abja Tervise- ja Spordikeskus TMini-klassi EMV
203 L 09.11.2019 12:00 TalTech BS/Rae SK 88:39 BC STAR Jüri Spordihoone PU16-klassi karikas
055 L 09.11.2019 12:15 Rapla Korvpallikool 47:49 KK HITO/BC Karjamaa Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
087 L 09.11.2019 12:30 Tartu Kalevi Palliklubi 85:55 Viljandi SK Turu tn spordihoone PU16-klassi EMV
017 L 09.11.2019 12:30 Keila Korvpallikool 16:50 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TMini-klassi EMV
022 L 09.11.2019 13:00 SK Nord 2004 62:72 Audentese SK I Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
201 L 09.11.2019 13:00 BC STAR 55:68 Rapla Korvpallikool Tallinna Südalinna kool TU16-klassi karikas
068 L 09.11.2019 13:15 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 18:68 Rae Spordikool/Lagedi Orissaare Spordihoone PMini-klass EMV
012 L 09.11.2019 13:15 Pärnu Spordikool 14:77 Tallinna Kalev Abja Tervise- ja Spordikeskus TMini-klassi EMV
056 L 09.11.2019 13:30 TalTech BS/Kiili SK 42:53 Väike-Maarja RSK Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
053 L 09.11.2019 13:45 Tartu Ülikool KK/KVL Ehitus 71:45 Keila/Kohila/Saue KK Kohila Spordihoone PMini-klass EMV
018 L 09.11.2019 13:45 TalTech BS/Altius 27:54 Audentese SK Tallinn, Audentese Spordikeskus TMini-klassi EMV
088 L 09.11.2019 14:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 72:63 DELTA/Nõo/Tartu vald Turu tn spordihoone PU16-klassi EMV
069 L 09.11.2019 14:30 SK Haapsalu 38:39 TalTech BS/Haabersti SK Orissaare Spordihoone PMini-klass EMV
057 L 09.11.2019 14:45 Rapla Korvpallikool 39:67 Kadrina/Tamsalu Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
013 L 09.11.2019 14:45 SK Nord 45:19 Pärnu Spordikool Abja Tervise- ja Spordikeskus TMini-klassi EMV
123 L 09.11.2019 15:00 KK HITO/BC Karjamaa U15 88:63 Reinar Halliku Korvpallikool Maidla Kooli sph PU16-klassi EMV
103 L 09.11.2019 15:00 SK Nord 2 18:67 KK Viimsi U11/Estover Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
003 L 09.11.2019 15:30 Keila Korvpallikool I 73:63 Kose Spordikool Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
080 L 09.11.2019 15:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 71:61 Erkmaa KK Sõmeru Põhikooli võimla PU16-klassi EMV
058 L 09.11.2019 16:00 TalTech BS/Kiili SK 21:46 KK HITO/BC Karjamaa Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
014 L 09.11.2019 16:00 Tallinna Kalev 81:6 Abja Korvpalliklubi Abja Tervise- ja Spordikeskus TMini-klassi EMV
019 L 09.11.2019 16:00 Tallinna Ülikool 104:68 SBK Liepaja/LSSS Kristiine spordimaja Douglas BBL
089 L 09.11.2019 16:15 Viljandi SK 58:65 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Turu tn spordihoone PU16-klassi EMV
104 L 09.11.2019 16:15 TalTech BS/RIM II 27:40 TalTech BS/Altius II Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
070 L 09.11.2019 16:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 19:50 Keila Korvpallikool Orissaare Spordihoone PMini-klass EMV
053 L 09.11.2019 17:00 BK Ventspils 93:38 Tartu Ülikool Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
055 L 09.11.2019 17:00 Pärnu Sadam 68:61 Jurmala Betsafe Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
059 L 09.11.2019 17:15 Paide KK7 35:52 Väike-Maarja RSK Paide E-Piim Spordihall PMini-klass EMV
100 L 09.11.2019 17:30 Keila Korvpallikool II 85:107 Korvpalliklubi Pärnu Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
105 L 09.11.2019 17:30 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn 24:19 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
090 L 09.11.2019 18:00 DELTA/Nõo/Tartu vald 33:96 Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PU16-klassi EMV
071 L 09.11.2019 18:00 SK Haapsalu 90:23 Rae Spordikool/Lagedi Orissaare Spordihoone PMini-klass EMV
106 L 09.11.2019 18:45 TalTech BS/RIM II 24:55 KK Viimsi U11/Estover Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
054 L 09.11.2019 19:00 VALMIERA GLASS VIA 74:87 VEF Riga Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
072 L 09.11.2019 19:15 Orissaare Sport 29:74 TalTech BS/Haabersti SK Orissaare Spordihoone PMini-klass EMV
027 R 08.11.2019 17:45 Balteco 76:88 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
013 R 08.11.2019 18:00 Audentese SK 89:57 Parksepa SK/Võru Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste esiliiga
030 R 08.11.2019 19:00 KK Viimsi/Noto 88:69 G4S Noorteliiga Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
 
... 20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39
 
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (61)
Davis Kostõgov (41)
Kristian Kullamäe (21)
Kai Puumets (50)
Henri Räim (31)
Homme, 26. mai
Madis Kukk (80)
Jano Kunts (33)
Triin Maripuu (35)
Sulge

Ülekanded