ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
010 L 07.11.2020 14:30 TalTech/SK Rim 73:46 Föönix Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
094 L 07.11.2020 15:00 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn 46:70 BC STAR Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
033 L 07.11.2020 15:00 SK Nord/Cramo 1 41:60 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Nord Cramo Spordihoone PU13-klassi EMV
053 L 07.11.2020 15:00 TalTech BS/RIM II 35:24 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
063 L 07.11.2020 15:00 TalTech BS/Altius 80:17 SK Nord/Cramo I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
024 L 07.11.2020 15:00 KK Pelgulinn 70:87 Wildix/Esecom Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
034 L 07.11.2020 15:15 Narva PSK 31:89 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
028 L 07.11.2020 15:30 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover 79:10 Delta SK/Nõo Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
027 L 07.11.2020 15:45 Saku KK 54:44 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
072 L 07.11.2020 16:00 Kohila SK 45:20 Reinar Halliku Korvpallikool/Toila Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
205 L 07.11.2020 16:00 Reinar Halliku Korvpallikool 20:0 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Iisaku Gümnaasium PU16-klassi karikas
054 L 07.11.2020 16:15 Viljandi SK 45:47 TalTech BS/RIM Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
064 L 07.11.2020 16:15 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I 41:38 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
058 L 07.11.2020 16:30 TalTech BS/Altius 52:75 Keila/Saue Korvpallikool Play Arena PU13-klassi EMV
019 L 07.11.2020 17:00 Tallinna Ülikool 63:72 Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, TLÜ pms. Naiste karikas
008 L 07.11.2020 17:00 Orissaare Sport 57:83 Keila Korvpallikool Muhu Spordihall PU16-klassi EMV
029 L 07.11.2020 17:00 KK Viimsi U11/Estover 69:20 Tartu Ülikooli KK/Puumad Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
021 L 07.11.2020 17:00 Latvijas Universitate 69:78 BK Ventspils Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
055 L 07.11.2020 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 76:84 Rakvere Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
020 L 07.11.2020 17:30 G4S Noorteliiga 96:54 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste karikas
055 L 07.11.2020 17:30 TalTech BS/Haabersti SK 60:22 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
073 L 07.11.2020 17:30 Rapla Korvpallikool I 28:82 Tartu Ülikooli KK/PK Oliver Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
028 L 07.11.2020 18:00 Harku vald 63:56 Play Arena/Altius Tabasalu spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
030 L 07.11.2020 18:30 KK Viimsi U12 Valge/Estover 17:65 Delta/Tartu vald Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
054 L 07.11.2020 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ 74:92 BC Kalev/Cramo Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
028 R 06.11.2020 18:30 Tartu Kalev/Estiko 103:71 Tamsalu Los Toros/TALTECH Turu tn spordihoone Saku I liiga
027 R 06.11.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 86:67 Paide Viking Window Jüri Spordihoone Saku I liiga
030 R 06.11.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 67:72 Kadrina Karud Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
028 R 06.11.2020 19:00 Võrumaa 54:83 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
029 R 06.11.2020 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 76:91 Siris/Starforest Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
001 R 06.11.2020 19:00 Põhja-Sakala 45+ 60:69 KK Ribi Sürgavere spordihoone Meesseeniorite mv al M45
029 R 06.11.2020 19:30 Keila Korvpallikool 97:53 SK Nord Aid/Cramo Keila Tervisekeskus Saku I liiga
027 R 06.11.2020 19:30 Alutaguse 88:99 Rapla Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
030 R 06.11.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 121:58 Keila Korvpallikool II/Balteco Jõhvi Spordihall Saku II liiga
004 N 05.11.2020 19:00 BC Kalev/Cramo 85:92 Astana Tallinn, Saku Suurhall VTB Ühisliiga
023 N 05.11.2020 19:15 Jokker 63:70 TalTech BS/TSK Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
025 N 05.11.2020 19:30 Tartu Ülikool II 78:74 G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
030 N 05.11.2020 19:30 Kontsertlavad.ee 0:20 Jokker Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
043 N 05.11.2020 19:45 Kose Morsad 69:68 Raadius Arhitektid Kose Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
026 N 05.11.2020 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon 78:93 KK Viimsi/Noto Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
051 K 04.11.2020 Tartu Ülikool Maks & Moorits 64:71 TALTECH vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
002 K 04.11.2020 18:15 Rapla Korvpallikool 54:52 Narva PSK Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Naiste esiliiga
053 K 04.11.2020 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 64:71 TALTECH Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
026 K 04.11.2020 19:15 KK Viimsi 66:99 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Karulaugu spk (väike väljak) Saku II liiga
019 K 04.11.2020 19:15 KK Viimsi 63:57 A4 Haldus Karulaugu Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
014 K 04.11.2020 19:15 TalTech/SK Rim 69:94 Puhhid Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
020 K 04.11.2020 19:30 BK Liepaja 81:95 VEF Riga Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
033 K 04.11.2020 19:30 Baar Balti Jaamas 79:74 Ehton/Föönix Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
039 K 04.11.2020 19:30 Wildix/Esecom 94:87 Tabasalu Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
040 K 04.11.2020 19:30 Rehpol/Palliklubi 70:67 Kiili Spordiklubi Tallinna Õismäe Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
 
... 19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  ...
 
Sünnipäevad
Homme, 18. aprill
Artur Kusnerov (25)
Kristjan Laurits (41)
Jaak Lipso (81)
Erkki Mäeorg (43)
Ants Vändrik (63)
Sulge

Ülekanded