ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
067 P 08.11.2020 14:00 Audentese SK 56:36 KK Viimsi U12 Must/Estover Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
077 P 08.11.2020 14:00 Kohila SK 38:48 Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
095 P 08.11.2020 14:30 KA Tallinna Kalev 43:75 Audentese SK II Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
009 P 08.11.2020 14:30 Enteh 84:75 KK Hito/Elvarem Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
017 P 08.11.2020 15:00 Väike-Maarja/Tarvas 73:53 Kadrina Karud/Viru-Nigula/Tapa SK Jõhvi Spordihall PU14-klassi EMV
019 P 08.11.2020 15:00 SK Nord/Cramo 69:64 BC STAR Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
201 P 08.11.2020 15:00 Tartu Ülikooli KK 90:67 Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi karikas
010 P 08.11.2020 15:15 Keila Korvpallikool 79:67 Pärnu Spordikool Keila Kooli võimla Naiste esiliiga
078 P 08.11.2020 15:30 Keila Korvpallikool 48:49 Reinar Halliku Korvpallikool/Toila Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
096 P 08.11.2020 16:00 Keila Korvpallikool II 108:13 TalTech BS/RIM Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
020 P 08.11.2020 16:30 TalTech BS/Altius 35:90 Audentese Spordiklubi Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
109 P 08.11.2020 17:00 Kesklinna KK/GAG KK U16 49:52 KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
078 P 08.11.2020 17:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 101:68 Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
079 P 08.11.2020 17:00 Rapla Korvpallikool I 53:46 KK HITO/BC Karjamaa Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
012 P 08.11.2020 17:00 Runso Masinakaubandus 29:62 Tevo Ehituskaup Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
012 P 08.11.2020 17:30 Play Arena/Altius 71:69 BC Torm Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
018 P 08.11.2020 18:00 Kadrina Karud/Viru-Nigula/Tapa SK 70:60 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PU14-klassi EMV
056 P 08.11.2020 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 88:80 Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
052 L 07.11.2020 Tallinna Kalev/TLÜ 74:92 BC Kalev/Cramo vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
053 L 07.11.2020 AVIS UTILITAS Rapla 76:84 Rakvere Tarvas vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
150 L 07.11.2020 10:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 103:44 Kuldre Kool Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
059 L 07.11.2020 10:00 SK Nord/Cramo I 45:43 KK Viimsi U12 Must/Estover Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
068 L 07.11.2020 10:00 Keila Korvpallikool 31:52 Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Kooli võimla PMini-klassi EMV
104 L 07.11.2020 10:30 Rae Spordikool 06 70:49 TalTech BS/RIM Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
032 L 07.11.2020 10:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK II 21:89 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
207 L 07.11.2020 10:30 Audentese SK 131:32 Rae SK/Kiili SK 2008 Tallinn, Audentes (väike saal) PU14-klassi karikas
152 L 07.11.2020 11:00 Delta SK/Nõo 62:84 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Variku Spordihoone PU16-klassi EMV
025 L 07.11.2020 11:00 Tartu Ülikooli KK/Puumad 13:73 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
034 L 07.11.2020 11:00 Saku KK 77:27 Keila Korvpallikool II Saku valla spordikeskus PMini-klassi EMV
050 L 07.11.2020 11:15 TalTech BS/RIM 54:18 Paide KK7 Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
060 L 07.11.2020 11:15 SK Nord/Cramo II 32:73 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
054 L 07.11.2020 11:30 SK Nord/Cramo 1 94:31 KK Viimsi U14 Must Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
069 L 07.11.2020 11:30 Kohila SK 28:96 Tartu Ülikooli KK/PK Oliver Keila Kooli võimla PMini-klassi EMV
009 L 07.11.2020 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 79:60 KK Viimsi U16 Must Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
135 L 07.11.2020 12:00 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 26:112 KK Pärnu Kuressaare Spordikeskus PU16-klassi EMV
151 L 07.11.2020 12:00 Paide KK7 70:109 Viljandi SK Paide E-Piim Spordihall PU16-klassi EMV
049 L 07.11.2020 12:00 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II 42:13 KA Tallinna Kalev Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
033 L 07.11.2020 12:15 Audentese Spordiklubi/Siili PK I 158:23 Narva PSK Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
035 L 07.11.2020 12:30 Rapla Korvpallikool 89:83 Tartu Kalevi Palliklubi Alu spordihoone PU16-klassi EMV
026 L 07.11.2020 12:30 Delta SK/Nõo 54:23 KK Viimsi U12 Valge/Estover Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
035 L 07.11.2020 12:30 Keila Korvpallikool II 40:42 Rapla Korvpallikool II Saku valla spordikeskus PMini-klassi EMV
051 L 07.11.2020 12:30 TalTech BS/RIM II 18:62 Viljandi SK Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
061 L 07.11.2020 12:30 Audentese SK 25:66 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
103 L 07.11.2020 12:45 KK HITO/BC Karjamaa 128:54 Sport Kunda/Tarvas Maidla Kooli sph PU16-klassi EMV
044 L 07.11.2020 13:00 Reinar Halliku Korvpallikool 82:72 Rae Spordikool/Kose Spordikool Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
070 L 07.11.2020 13:00 Rapla Korvpallikool I 49:56 Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Kooli võimla PMini-klassi EMV
021 L 07.11.2020 13:00 Park Minigolf 45:63 N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
023 L 07.11.2020 13:00 Sportsbet 73:38 Haabersti SK Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
018 L 07.11.2020 13:15 SK Nord/Cramo 2005/TSK 66:44 SK Nord/Cramo 2006 Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
022 L 07.11.2020 13:30 Tallinn Bobcats 61:71 Sleepit/Retlar Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
 
... 17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 12. aprill
Karl-Peeter Dorbek (41)
Martha-Liisa Oinits (21)
Saimon Sutt (26)
Diana Voltskova (16)
Homme, 13. aprill
Silver Jurno (25)
Mihkel Reinsalu (57)
Sulge

Ülekanded