ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
045 N 12.11.2020 19:45 Kose Morsad 96:39 Keila KK/JP Kose Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
033 N 12.11.2020 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon 77:67 Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
034 N 12.11.2020 20:30 Siris/Starforest 96:75 KK HITO/BC Karjamaa Pauluse spordihall Saku II liiga
037 N 12.11.2020 20:30 KK Viimsi 47:72 Harku vald Karulaugu Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
001 N 12.11.2020 21:00 Bosnia ja Hertsegoviina 92:54 Eesti Sarajevo, BIH EuroBasketW 2021 kvalifikatsioon
055 K 11.11.2020 Pärnu Sadam 83:69 AVIS UTILITAS Rapla vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
201 K 11.11.2020 15:45 Rapla Korvpallikool 54:71 SK Nord/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone TU14-klassi karikas
057 K 11.11.2020 19:00 Pärnu Sadam 83:69 AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
032 K 11.11.2020 19:15 KK Viimsi 71:87 Võrumaa Karulaugu spk (väike väljak) Saku II liiga
028 K 11.11.2020 19:15 Omniva/M.M GoSolar 62:45 Sleepit/Retlar Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
031 T 10.11.2020 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium 88:70 Alutaguse Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
019 T 10.11.2020 18:00 Exmet 71:67 Eelviimased/Fit360.ee Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
032 T 10.11.2020 18:30 A4 Haldus 80:86 BC Torm Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
029 T 10.11.2020 19:30 IBIS Tallinn/Hausers 77:62 Rae Koss/Hansaviimistlus Sõle Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
044 T 10.11.2020 20:00 West Tallinn 51:64 Wildix/Esecom Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
008 T 10.11.2020 20:15 Keila Korvpallikool 51:62 Luunja vald Keila Kooli võimla Naiste esiliiga
048 E 09.11.2020 18:55 Swedbank 76:64 Kiili Spordiklubi Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
007 E 09.11.2020 19:00 Korvpallikarud 58:68 Eurofasteners Tallinn, Lasnamäe SMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
024 E 09.11.2020 19:15 Paldiski KK/Willenbrock 58:76 BC Southwestern Vasalemma Põhikooli Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
038 E 09.11.2020 20:15 Ehton/Föönix 88:70 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
046 E 09.11.2020 21:10 Raadius Arhitektid 61:59 Rehpol/Palliklubi Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
054 P 08.11.2020 Tartu Ülikool Maks & Moorits 88:80 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
009 P 08.11.2020 KA Tallinna Kalev Tartu Kalev TU19-klassi EMV
026 P 08.11.2020 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool BA Tallinna Kalev #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
074 P 08.11.2020 09:30 Keila Korvpallikool 22:106 Tartu Ülikooli KK/PK Oliver Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
093 P 08.11.2020 10:00 TalTech BS/RIM 13:62 KA Tallinna Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
031 P 08.11.2020 10:00 Delta SK/Nõo 15:57 KK Viimsi U11/Estover Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
056 P 08.11.2020 10:15 TalTech BS/RIM 61:18 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
017 P 08.11.2020 10:30 Audentese Spordiklubi 103:58 SK Nord/Cramo Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
065 P 08.11.2020 11:00 SK Nord/Cramo I 18:61 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
075 P 08.11.2020 11:00 Kohila SK 48:49 KK HITO/BC Karjamaa Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
009 P 08.11.2020 11:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp 47:93 Kambja vald Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
094 P 08.11.2020 11:30 Audentese SK II 51:49 Keila Korvpallikool II Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
032 P 08.11.2020 11:30 Delta/Tartu vald 22:64 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
057 P 08.11.2020 11:30 TalTech BS/Haabersti SK 21:55 Viljandi SK Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
005 P 08.11.2020 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 82:37 Delta SK/Nõo Rakvere Spordihall PU14-klassi EMV
016 P 08.11.2020 12:00 KK HITO/BC Karjamaa 45:72 Väike-Maarja/Tarvas Jõhvi Spordihall PU14-klassi EMV
018 P 08.11.2020 12:00 BC STAR 66:54 TalTech BS/Altius Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
025 P 08.11.2020 12:00 Haabersti SK 36:45 Coop/Mefab Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
026 P 08.11.2020 12:00 LakiLakid 59:62 Sleepit/Retlar Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
066 P 08.11.2020 12:30 SK Nord/Cramo II 11:67 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
076 P 08.11.2020 12:30 Rapla Korvpallikool I Reinar Halliku Korvpallikool/Toila Keila Tervisekeskus PMini-klassi EMV
208 P 08.11.2020 12:30 Kiili SK/Rae SK 2007 115:8 Sillamäe Kalev Jüri Spordihoone PU14-klassi karikas
028 P 08.11.2020 12:30 Keskturu Kossuklubi 53:78 BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
058 P 08.11.2020 12:45 TalTech BS/RIM II 33:32 Paide KK7 Tallinn, Kristiine PMM PMini-klassi EMV
033 P 08.11.2020 13:00 Tartu Ülikooli KK/Puumad 32:29 KK Viimsi U12 Valge/Estover Tartu, TÜ sph PMini-klassi EMV
010 P 08.11.2020 13:00 Nõo Lihavürst 47:75 BC Elva Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
007 P 08.11.2020 13:30 KK Pelgulinn 69:54 MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
027 P 08.11.2020 13:30 Tallinn Bobcats 51:67 Naudingud.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
008 P 08.11.2020 13:30 Jõhvi Kossutiim 81:68 Tööriistamarket/Lüganuse Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
 
... 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 12. aprill
Karl-Peeter Dorbek (41)
Martha-Liisa Oinits (21)
Saimon Sutt (26)
Diana Voltskova (16)
Homme, 13. aprill
Silver Jurno (25)
Mihkel Reinsalu (57)
Sulge

Ülekanded