ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
003 P 15.11.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/EVIKO 96:78 TalTech BS/Fenster/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
030 P 15.11.2020 12:00 Rapla Korvpallikool 71:94 Audentese SK Alu spordihoone PU18-klassi EMV
058 P 15.11.2020 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 126:71 Rakvere Spordikool/Tarvas II Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
077 P 15.11.2020 12:00 Kose Spordikool/Rae Spordikool 66:87 Tartu Ülikooli KK/Metec Kose Gümnaasium PU18-klassi EMV
006 P 15.11.2020 12:00 KA Tallinna Kalev 53:85 Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinna Õismäe Vene Lütseum TU19-klassi EMV
004 P 15.11.2020 12:00 TalTech BS/Altius 32:46 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) TMini-klassi EMV
032 P 15.11.2020 12:00 Sleepit/Retlar 56:66 KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
034 P 15.11.2020 12:00 BC Lival 48:70 BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
033 P 15.11.2020 12:30 Coop/Mefab 53:79 N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
098 P 15.11.2020 12:45 Saku KK 64:70 TalTech BS/Rae SK Keila Kooli võimla PU18-klassi EMV
002 P 15.11.2020 12:45 Paide/Järva-Jaani KK7 25:34 Pärnu Spordikool Vändra Gümnaasiumi spordisaal TMini-klassi EMV
005 P 15.11.2020 13:15 Audentese SK 69:12 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) TMini-klassi EMV
035 P 15.11.2020 13:30 West Tallinn 53:47 LakiLakid Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
037 P 15.11.2020 13:30 Naudingud.ee 63:60 MGT Team Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
101 P 15.11.2020 13:45 KK HITO/BC Karjamaa 46:113 Reinar Halliku Korvpallikool Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
036 P 15.11.2020 14:00 Keskturu Kossuklubi 55:70 Park Minigolf Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
008 P 15.11.2020 14:30 Wombat 50+ 73:30 Vanad Kalad Tallinn, Sõbra sph Meesseeniorite mv al M50
083 P 15.11.2020 14:30 KK Pärnu 37:103 Audentese SK Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
003 P 15.11.2020 14:30 Pärnu Spordikool 26:24 Korvpalliklubi Karud Vändra Gümnaasiumi spordisaal TMini-klassi EMV
006 P 15.11.2020 15:30 Keila Korvpallikool 28:66 Audentese SK Tallinn, Audentes (väike saal) TMini-klassi EMV
080 P 15.11.2020 16:00 Reinar Halliku Korvpallikool 118:66 Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
099 P 15.11.2020 16:00 BC STAR 70:80 Saku KK Keila Kooli võimla PU18-klassi EMV
007 P 15.11.2020 16:45 Rapla Korvpallikool 14:55 TalTech BS/Altius Tallinn, Audentes (väike saal) TMini-klassi EMV
060 P 15.11.2020 17:00 Pärnu Sadam 77:69 TALTECH Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
025 P 15.11.2020 17:30 Play Arena/Altius 84:81 DSV Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
100 P 15.11.2020 17:45 TalTech BS/Rae SK 80:92 Keila Korvpallikool Keila Kooli võimla PU18-klassi EMV
026 P 15.11.2020 18:00 Puhhid 88:80 Nordauto Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
006 P 15.11.2020 19:30 Eurofasteners 84:69 Paldiski KK/Willenbrock Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
057 L 14.11.2020 Tartu Ülikool Maks & Moorits 75:67 Tallinna Kalev/TLÜ vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
029 L 14.11.2020 Narva PSK 0:20 Rapla Korvpallikool Narva Spordikeskus TU16-klassi EMV
031 L 14.11.2020 KA Tallinna Kalev 20:0 Narva PSK Narva Spordikeskus TU16-klassi EMV
142 L 14.11.2020 10:00 TalTech BS/Haabersti SK 85:51 Saku KK Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
110 L 14.11.2020 10:30 Kesklinna KK/GAG KK U16 35:102 BC STAR Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
105 L 14.11.2020 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 87:37 Delta SK/Nõo Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
071 L 14.11.2020 11:00 Keila/Saue Korvpallikool 78:76 SK Nord/Cramo 1 Keila Kooli võimla PU13-klassi EMV
143 L 14.11.2020 11:30 TalTech BS/NEWOX 64:73 Rapla Korvpallikool II Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
053 L 14.11.2020 11:30 SK Nord/Cramo II 14:73 TalTech BS/RIM II Nord Cramo Spordihoone PU13-klassi EMV
002 L 14.11.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK 65:43 SK Nord/Cramo 2006 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
006 L 14.11.2020 12:00 SK Haapsalu 75:42 Korvpalliklubi Karud Haapsalu Spordikeskus PU13-klassi EMV
111 L 14.11.2020 12:15 KK Viimsi U15 Must 70:54 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
127 L 14.11.2020 12:30 KK HITO/BC Karjamaa 57:81 Rapla Korvpallikool Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
128 L 14.11.2020 12:30 Sport Kunda/Tarvas 55:94 Tartu Kalevi Palliklubi Jõhvi Spordihall PU16-klassi EMV
052 L 14.11.2020 12:30 Paide KK7 79:31 Sillamäe Kalev Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
106 L 14.11.2020 12:45 Kuldre Kool 47:48 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
029 L 14.11.2020 13:00 Park Minigolf 77:81 BC Lival Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
030 L 14.11.2020 13:00 Wildix/Esecom 62:50 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
019 L 14.11.2020 13:15 SK Nord/Cramo 2005/TSK 66:38 Rae Spordikool/Kose Spordikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
144 L 14.11.2020 13:30 Saku KK 94:57 TalTech BS/NEWOX Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
021 L 14.11.2020 13:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 21:102 Orissaare Sport Kuressaare Spordikeskus PU13-klassi EMV
066 L 14.11.2020 14:00 Audentese SK 68:93 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
 
... 15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  ...
 
Sünnipäevad
Homme, 18. aprill
Artur Kusnerov (25)
Kristjan Laurits (41)
Jaak Lipso (81)
Erkki Mäeorg (43)
Ants Vändrik (63)
Sulge

Ülekanded