ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
209 L 21.11.2020 14:00 Audentese SK 106:85 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi karikas
026 L 21.11.2020 14:00 BK Liepaja 79:72 VALMIERA GLASS VIA Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
065 L 21.11.2020 14:00 BC Kalev/Cramo 113:59 TALTECH Tallinn, Saku Suurhall Paf Estonian-Latvian Basketball League
019 L 21.11.2020 14:30 Rapla Korvpallikool I 55:43 SK Nord/Cramo II Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
133 L 21.11.2020 15:00 Keila Korvpallikool 98:80 TalTech BS/RIM Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
138 L 21.11.2020 15:45 Paide KK7 46:99 KK Pärnu Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
020 L 21.11.2020 16:00 Kohila SK 45:55 SK Nord/Cramo I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
134 L 21.11.2020 16:45 Orissaare Sport 60:90 Rae Spordikool 06 Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
027 L 21.11.2020 17:00 BK Ogre 83:58 Latvijas Universitate Ogres 1. vidusskola
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
064 L 21.11.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 83:89 AVIS UTILITAS Rapla Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
059 L 21.11.2020 17:30 KK Pärnu 69:74 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus Pärnu Spordihall PU13-klassi EMV
021 L 21.11.2020 17:30 Keila Korvpallikool 35:56 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
061 R 20.11.2020 Rakvere Tarvas 72:76 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
039 R 20.11.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 105:54 Rae Koss/Hansaviimistlus Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
025 R 20.11.2020 19:00 BK Ventspils 84:97 VEF Riga Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
063 R 20.11.2020 19:00 Rakvere Tarvas 72:76 Pärnu Sadam Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
011 R 20.11.2020 19:30 Tööriistamarket/Lüganuse 79:67 Sillamäe gümnaasium Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
039 R 20.11.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 83:74 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Jõhvi Spordihall Saku II liiga
042 R 20.11.2020 20:15 Paide Viking Window 85:71 Tamsalu Los Toros/TALTECH Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
037 N 19.11.2020 18:00 Kadrina Karud 105:84 Keila Korvpallikool Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
046 N 19.11.2020 18:30 DSV 69:74 A4 Haldus Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
040 N 19.11.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 85:78 Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
044 N 19.11.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 73:75 KK Viimsi Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
038 N 19.11.2020 19:30 Tartu Ülikool II 78:59 SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
038 N 19.11.2020 20:30 Siris/Starforest 96:74 KK Viimsi Pauluse spordihall Saku II liiga
059 K 18.11.2020 TALTECH 67:81 BC Kalev/Cramo vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
060 K 18.11.2020 Tartu Ülikool Maks & Moorits 72:93 Rakvere Tarvas vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
037 K 18.11.2020 18:20 Rapla Korvpallikool 71:83 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
036 K 18.11.2020 18:30 Terminal Oil 72:84 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
022 K 18.11.2020 18:45 Audentese Spordiklubi 87:73 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste karikas
062 K 18.11.2020 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 72:93 Rakvere Tarvas Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
061 K 18.11.2020 19:30 TALTECH 67:81 BC Kalev/Cramo Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
207 T 17.11.2020 17:00 SK Nord/Cramo 103:32 Viljandi SK Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi karikas
209 T 17.11.2020 17:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 85:44 KK Viimsi U14 Must Rakvere Spordihall PU14-klassi karikas
043 T 17.11.2020 18:00 Alexela/Mediq Eesti 64:68 Ehton/Föönix Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
009 T 17.11.2020 18:00 Exmet 67:46 Eurofasteners Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
049 T 17.11.2020 19:30 Harku vald 49:48 IBIS Tallinn/Hausers Sõle Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
075 T 17.11.2020 20:10 Sleepit/Retlar 67:73 BC Southwestern Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
077 E 16.11.2020 19:00 Nordauto 77:59 Korvpallikarud Tallinn, Õismäe sportmängude hall Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
021 E 16.11.2020 19:30 BC Elva/CHK 60:65 Keila Korvpallikool Elva Spordihoone Naiste karikas
053 E 16.11.2020 20:10 Keila KK/JP 64:110 West Tallinn Keila Kooli võimla Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
058 P 15.11.2020 Pärnu Sadam 77:69 TALTECH vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
078 P 15.11.2020 Delta SK/Nõo 0:20 KK HITO/BC Karjamaa PU18-klassi EMV
081 P 15.11.2020 Reinar Halliku Korvpallikool 20:0 Delta SK/Nõo PU18-klassi EMV
035 P 15.11.2020 A4 Haldus 20:0 Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
036 P 15.11.2020 Baar Balti Jaamas IBIS Tallinn/Hausers #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
022 P 15.11.2020 10:30 TalTech BS/Haabersti SK 47:40 TalTech BS/RIM Tallinna Järveotsa Gümn PU13-klassi EMV
097 P 15.11.2020 11:00 Keila Korvpallikool 94:68 BC STAR Keila Kooli võimla PU18-klassi EMV
001 P 15.11.2020 11:00 Korvpalliklubi Karud 26:20 Paide/Järva-Jaani KK7 Vändra Gümnaasiumi spordisaal TMini-klassi EMV
079 P 15.11.2020 11:30 Tartu Kalevi Palliklubi 85:92 KK HITO/BC Karjamaa Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
 
... 14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  ...
 
Sünnipäevad
Homme, 18. aprill
Artur Kusnerov (25)
Kristjan Laurits (41)
Jaak Lipso (81)
Erkki Mäeorg (43)
Ants Vändrik (63)
Sulge

Ülekanded