ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
127 P 08.12.2019 12:30 KK HITO/BC Karjamaa 39:25 TalTech BS/RIM II Jõhvi Spordihall PMini-klass EMV
104 P 08.12.2019 12:45 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK 62:103 KK Viimsi U16 Must/TSK Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
103 P 08.12.2019 12:45 BC STAR 72:78 RSKsPORTKUNDA Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
107 P 08.12.2019 12:45 GAG Korvpalliklubi U14 70:39 Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
729 P 08.12.2019 12:45 SK Nord II 51:67 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
122 P 08.12.2019 13:15 DELTA/Nõo/Tartu vald 50:54 Korvpalliklubi Karud Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
738 P 08.12.2019 13:30 Reinar Halliku Korvpallikool II 56:70 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
114 P 08.12.2019 13:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 7:117 SK Haapsalu Haapsalu spordihoone PMini-klass EMV
188 P 08.12.2019 13:45 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn 46:74 DELTA/Nõo/Tartu vald Kallavere Keskkool PU14-klassi EMV
128 P 08.12.2019 13:45 Kadrina/Tamsalu 67:36 SK Nord 2 Jõhvi Spordihall PMini-klass EMV
043 P 08.12.2019 14:00 Rapla Korvpallikool 32:33 Paide KK7 Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
118 P 08.12.2019 14:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Pullid 70:21 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
091 P 08.12.2019 14:00 BK Liepaja 93:101 VALMIERA GLASS VIA Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 P 08.12.2019 14:30 Wombat 55+ 130:36 Simuna Ivax Tallinn, Sõbra sph Meesseeniorite mv al M55
123 P 08.12.2019 14:30 Korvpalliklubi Karud 52:56 Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
008 P 08.12.2019 14:30 Kaunos Aistes-LSMU 78:56 Tartu Ülikool/Kalev Kaunas Douglas BBL
129 P 08.12.2019 15:00 KK HITO/BC Karjamaa 73:31 SK Nord 2 Jõhvi Spordihall PMini-klass EMV
130 P 08.12.2019 15:00 Väike-Maarja RSK 75:20 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Jõhvi Spordihall PMini-klass EMV
730 P 08.12.2019 15:15 Tartu Ülikooli KK/Kotkad 61:66 SK Nord II Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
739 P 08.12.2019 15:15 Tartu Ülikooli KK/Lõvid 92:41 KK Viimsi U14 Must Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
044 P 08.12.2019 15:15 Paide KK7 44:37 TalTech BS/Kiili SK Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
119 P 08.12.2019 15:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 14:110 Tartu Ülikooli KK/Tiigrid Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
104 P 08.12.2019 15:45 Kadrina/Tamsalu 33:92 BC STAR Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
108 P 08.12.2019 15:45 Korvpalliklubi Pärnu 68:56 GAG Korvpalliklubi U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
121 P 08.12.2019 15:45 Tartu Kalevi Palliklubi 66:61 DELTA/Nõo/Tartu vald Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
105 P 08.12.2019 16:00 KK Viimsi U15 Must 45:63 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
190 P 08.12.2019 16:00 DELTA/Nõo/Tartu vald 60:27 KA Tallinna Kalev/Maardu Kallavere Keskkool PU14-klassi EMV
131 P 08.12.2019 16:15 Väike-Maarja RSK 60:13 TalTech BS/RIM II Jõhvi Spordihall PMini-klass EMV
132 P 08.12.2019 16:15 Kadrina/Tamsalu 56:29 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Jõhvi Spordihall PMini-klass EMV
191 P 08.12.2019 16:30 SK Nord I 67:60 Keila Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
045 P 08.12.2019 16:30 TalTech BS/Kiili SK 34:40 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
120 P 08.12.2019 16:45 Tartu Ülikooli KK/Tiigrid 73:32 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Pullid Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
205 P 08.12.2019 17:00 BK Narva 84:109 KK HITO/Elvarem Narva, Energia SK Ida-Virumaa karikavõistlused
731 P 08.12.2019 17:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 77:52 TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
740 P 08.12.2019 17:00 Kuldre Kool/Baltic Steelarc 64:78 Reinar Halliku Korvpallikool I Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
090 P 08.12.2019 17:00 Tartu Ülikool 77:80 Jurmala Betsafe Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
105 P 08.12.2019 17:30 RSKsPORTKUNDA 92:39 KK Viimsi U13 Must Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
109 P 08.12.2019 17:30 Rapla Korvpallikool 63:89 Kesklinna KK U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
133 P 08.12.2019 17:30 Kadrina/Tamsalu 51:36 TalTech BS/RIM II Jõhvi Spordihall PMini-klass EMV
106 P 08.12.2019 17:45 KK Viimsi U16 Must/TSK 95:63 Tartu Ülikooli Korvpallikool Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
189 P 08.12.2019 17:45 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 49:40 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Kallavere Keskkool PU14-klassi EMV
135 P 08.12.2019 18:00 Väike-Maarja RSK 75:20 SK Nord 2 Jõhvi Spordihall PMini-klass EMV
134 P 08.12.2019 18:45 KK HITO/BC Karjamaa 71:21 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Jõhvi Spordihall PMini-klass EMV
092 P 08.12.2019 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ 102:99 Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
145 L 07.12.2019 10:00 TalTech BS/Rae SK II 69:43 Keila Korvpallikool II Tallinn, Kristiine PMM PU16-klassi EMV
136 L 07.12.2019 10:00 Rae Spordikool/Lagedi 23:73 Keila Korvpallikool Jüri Spordihoone PMini-klass EMV
137 L 07.12.2019 11:15 TalTech BS/Haabersti SK 58:24 Rae Spordikool/Lagedi Jüri Spordihoone PMini-klass EMV
146 L 07.12.2019 11:45 TalTech BS/RIM/Haabersti SK 45:70 Korvpalliklubi Pärnu Tallinn, Kristiine PMM PU16-klassi EMV
025 L 07.12.2019 12:00 Narva PSK 45:60 Korvpallinaiskond OSK Sillamäe spordihoone Naiste esiliiga
010 L 07.12.2019 12:00 Erkmaa KK 88:68 Keila Korvpallikool I Kambja sph PU16-klassi EMV
 
... 13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 28. mai
Helen Austa (40)
Henrik Herman (36)
Reigo Kimmel (40)
Tiit Saluveer (70)
Greeta Üprus (26)
Homme, 29. mai
Harri Ausmaa (29)
Joosep Heinla (18)
Tauri Raja (37)
Priit Roosimägi (38)
Triin Teppo (30)
Veljo Vares (39)
Sulge

Ülekanded