ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
098 P 22.11.2020 Reinar Halliku Korvpallikool TalTech BS/Haabersti SK #edasi lükatud PU14-klassi EMV
099 P 22.11.2020 SK Nord/Cramo 2 Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU14-klassi EMV
100 P 22.11.2020 TalTech BS/Haabersti SK Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid #edasi lükatud PU14-klassi EMV
042 P 22.11.2020 BC Torm BA Tallinna Kalev #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
047 P 22.11.2020 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Keila KK #edasi lükatud Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
048 P 22.11.2020 TalTech BS/TSK 20:0 Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
101 P 22.11.2020 10:00 Kesklinna KK/GAG KK U14 79:38 Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
022 P 22.11.2020 10:00 SK Nord/Cramo I 61:40 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
024 P 22.11.2020 10:00 Audentese SK 60:41 Rapla Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
082 P 22.11.2020 10:30 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 98:31 KK Pärnu Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
012 P 22.11.2020 10:30 Audentese Spordiklubi/TSK 77:51 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) TU19-klassi EMV
032 P 22.11.2020 11:00 Pärnu Spordikool 61:63 KA Tallinna Kalev Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
013 P 22.11.2020 11:00 Aiakoda 38:107 Kambja vald Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
023 P 22.11.2020 11:30 SK Nord Aid/Cramo 72:71 TalTech BS/Fenster/TSK Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
023 P 22.11.2020 11:30 SK Nord/Cramo II 51:62 Kohila SK Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
041 P 22.11.2020 11:30 LakiLakid 61:59 Naudingud.ee Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
102 P 22.11.2020 11:45 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool 62:58 Saku KK Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
020 P 22.11.2020 12:00 Rapla Korvpallikool II 37:41 Tartu Kalev Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
038 P 22.11.2020 12:00 Sportsbet 63:74 BC Lival Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
038 P 22.11.2020 12:30 Audentese SK 85:72 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
033 P 22.11.2020 12:30 Korvpalliklubi Karud 110:46 TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
004 P 22.11.2020 13:00 Tartu Ülikooli KK/EVIKO 100:67 Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
014 P 22.11.2020 13:00 Runso Masinakaubandus 69:72 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
039 P 22.11.2020 13:00 Coop/Mefab 60:56 Keskturu Kossuklubi Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
043 P 22.11.2020 13:30 KK Viimsi U14 Must Delta SK/Nõo Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
019 P 22.11.2020 13:30 Rapla Korvpallikool 61:20 SK Nord/Cramo Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
010 P 22.11.2020 14:30 Wombat 50+ 69:57 BC Kuldkroon Tallinn, Sõbra sph Meesseeniorite mv al M50
028 P 22.11.2020 14:30 Audentese SK 84:60 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Audentes (väike saal) PU14-klassi EMV
015 P 22.11.2020 15:00 Nõo Lihavürst 59:71 YliCool Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
103 P 22.11.2020 15:15 Rapla Korvpallikool 55:98 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
022 P 22.11.2020 15:30 Tartu Kalev 40:89 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
034 P 22.11.2020 15:30 KA Tallinna Kalev 85:42 Korvpalliklubi Karud Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
024 P 22.11.2020 17:00 Tartu Ülikool/Kalev 104:69 Korvpallinaiskond OSK Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste karikas
104 P 22.11.2020 17:00 Saku KK 76:61 Kesklinna KK/GAG KK U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
021 P 22.11.2020 17:00 SK Nord/Cramo 54:27 Rapla Korvpallikool II Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
035 P 22.11.2020 17:00 TalTech BS/Altius 36:79 Pärnu Spordikool Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
016 P 22.11.2020 17:00 BC Karl Infra 62:66 Tevo Ehituskaup Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
009 P 22.11.2020 18:45 KK Viimsi/TSK 86:77 Rakvere Spordikool/Tarvas II Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
062 L 21.11.2020 Tallinna Kalev/TLÜ 83:89 AVIS UTILITAS Rapla vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
063 L 21.11.2020 BC Kalev/Cramo 113:59 TALTECH vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
137 L 21.11.2020 10:00 KK Pärnu 54:50 Viljandi SK Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
016 L 21.11.2020 10:00 SK Nord/Cramo I 51:43 Rapla Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
131 L 21.11.2020 10:15 Rae Spordikool 06 84:93 Keila Korvpallikool Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
036 L 21.11.2020 10:30 Audentese Spordiklubi 98:28 BC STAR Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
017 L 21.11.2020 11:30 SK Nord/Cramo II 38:41 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
136 L 21.11.2020 11:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 35:92 Paide KK7 Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
132 L 21.11.2020 12:00 TalTech BS/RIM 89:76 Orissaare Sport Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
055 L 21.11.2020 13:00 SK Nord/Cramo 1 101:65 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
018 L 21.11.2020 13:00 Audentese SK 54:39 Kohila SK Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
139 L 21.11.2020 14:00 Viljandi SK 140:28 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Pärnu Spordihall PU16-klassi EMV
 
... 13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  ...
 
Sünnipäevad
Homme, 18. aprill
Artur Kusnerov (25)
Kristjan Laurits (41)
Jaak Lipso (81)
Erkki Mäeorg (43)
Ants Vändrik (63)
Sulge

Ülekanded