ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
068 L 14.12.2019 12:00 Kose Spordikool 47:72 Erkmaa KK Kose Gümnaasium PU16-klassi EMV
149 L 14.12.2019 12:00 Orissaare Sport 82:59 Saku KK Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
052 L 14.12.2019 12:00 KA Tallinna Kalev 51:72 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
048 L 14.12.2019 12:45 Audentese SK I 96:53 SK Nord 2005/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
025 L 14.12.2019 13:00 Paide KK7 29:60 Korvpalliklubi Karud Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMikro-klass
125 L 14.12.2019 13:15 Reinar Halliku Korvpallikool 78:71 Tartu Kalevi Palliklubi Maidla Kooli sph PU16-klassi EMV
053 L 14.12.2019 14:15 KA Tallinna Kalev 63:31 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
150 L 14.12.2019 15:00 Orissaare Sport 108:56 Audentese SK II Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
005 L 14.12.2019 15:30 Keila Korvpallikool I 105:88 Rapla Korvpallikool Keila Kooli võimla PU16-klassi EMV
126 L 14.12.2019 15:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 56:65 Reinar Halliku Korvpallikool Maidla Kooli sph PU16-klassi EMV
023 L 14.12.2019 16:00 Tallinna Ülikool 69:57 RSU Kristiine spordimaja Douglas BBL
082 L 14.12.2019 17:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 77:96 SK Nord 2004 Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
096 L 14.12.2019 17:00 TALTECH 83:95 BK Ventspils Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
097 L 14.12.2019 17:00 VEF Riga 91:85 Avis Utilitas Rapla Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
098 L 14.12.2019 17:00 Jurmala Betsafe 92:100 VALMIERA GLASS VIA Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
127 L 14.12.2019 17:15 Tartu Kalevi Palliklubi 62:69 KK HITO/BC Karjamaa U15 Maidla Kooli sph PU16-klassi EMV
058 R 13.12.2019 19:00 KK Viimsi/Noto 73:70 Paide Viking Window Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
058 R 13.12.2019 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro 86:75 Võrumaa Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
095 R 13.12.2019 19:00 Rakvere Tarvas 87:78 BK Ventspils Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
031 R 13.12.2019 19:15 Rapla Korvpallikool 95:53 BC STAR Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Naiste esiliiga
059 R 13.12.2019 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK 84:57 Balteco Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
060 R 13.12.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 76:94 Kadrina Karud Jõhvi Spordihall Saku I liiga
003 N 12.12.2019 19:00 Simuna Ivax 65:73 E-Tehno Simuna Põhikooli võimla Meesseeniorite mv al M55
009 N 12.12.2019 19:00 Tallinna Ülikool 87:69 Tartu Ülikool/Kalev Kristiine spordimaja Douglas BBL
061 N 12.12.2019 19:30 Alutaguse KK 79:64 Iisaku Gümnaasium/RHKK Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
066 N 12.12.2019 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool 84:63 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph Saku II liiga
057 N 12.12.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 74:73 Tartu Kalev/Estiko Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
065 N 12.12.2019 20:30 KA Tallinna Kalev 82:93 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku II liiga
203 K 11.12.2019 15:00 KA Tallinna Kalev 81:43 Rapla Korvpallikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi karikas
064 K 11.12.2019 18:30 Rapla Korvpallikool 93:97 KK Viimsi Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
062 K 11.12.2019 18:40 Terminal Oil 66:78 Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
056 K 11.12.2019 19:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 82:78 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
055 T 10.12.2019 17:30 G4S Noorteliiga 91:97 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tallinn, Audentes (väike saal) Saku I liiga
003 T 10.12.2019 18:00 TOP Trust 70:65 Vanad Kalad Nord Cramo Spordihoone Meesseeniorite mv al M50
208 E 09.12.2019 16:15 SK Nord 77:42 Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi karikas
063 E 09.12.2019 19:00 Võrumaa 75:66 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
022 E 09.12.2019 19:00 Audentese SK 113:68 Pärnu Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste esiliiga
018 E 09.12.2019 19:30 KK HITO/BC Karjamaa U18 83:98 Iisaku/RHKK Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
736 P 08.12.2019 10:00 Reinar Halliku Korvpallikool I 71:88 Tartu Ülikooli KK/Lõvid Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
103 P 08.12.2019 11:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool 84:76 KK Viimsi U15 Must Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
102 P 08.12.2019 11:00 KK Viimsi U13 Must 108:56 Kadrina/Tamsalu Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
106 P 08.12.2019 11:00 Kesklinna KK U14 59:51 Korvpalliklubi Pärnu Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
726 P 08.12.2019 11:00 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 37:136 Orissaare Sport Kuressaare Spordikeskus PU14-klassi EMV
728 P 08.12.2019 11:00 TalTech BS/Haabersti SK 34:38 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
112 P 08.12.2019 11:00 SK Haapsalu 72:40 Orissaare Sport Haapsalu spordihoone PMini-klass EMV
737 P 08.12.2019 11:45 KK Viimsi U14 Must 55:75 Kuldre Kool/Baltic Steelarc Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
074 P 08.12.2019 12:00 Rapla/Kohila 73:57 Audentese SK Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
079 P 08.12.2019 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 73:85 Viljandi SK/Paide KK7 Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
187 P 08.12.2019 12:00 KA Tallinna Kalev/Maardu 15:73 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kallavere Keskkool PU14-klassi EMV
113 P 08.12.2019 12:15 Orissaare Sport 76:10 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Haapsalu spordihoone PMini-klass EMV
 
... 12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 26. mai
Madis Kukk (80)
Jano Kunts (33)
Triin Maripuu (35)
Homme, 27. mai
Henry Aimre (28)
Aleksander Oliver Hint (20)
Taavi Hämarsalu (31)
Kasper Suurorg (18)
Sulge

Ülekanded