ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
007 P 06.03.2022 12:00 Tartu Ülikool/PK Oliver 74:72 TalTech BS/Altius Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
177 P 06.03.2022 12:30 TalTech BS/Altius 60:17 Paide KK7 Nord Cramo sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
077 P 06.03.2022 12:45 Audentese SK 68:82 Keila/Saue Korvpallikool Haapsalu Spordikeskus PU14-klassi EMV
021 P 06.03.2022 13:00 TSA Kalev 82:6 Tartu Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TMini-klassi EMV
006 P 06.03.2022 13:00 Tallinna Ülikool 61:53 BS Riga Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
028 P 06.03.2022 13:00 TalTech/NORDAID 59:83 RSU Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
172 P 06.03.2022 13:15 Nõo 97:49 Rapla Korvpallikool Variku Spordihoone PU14-klassi EMV
101 P 06.03.2022 13:45 Audentese SK II 32:123 Reinar Halliku Korvpallikool Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
023 P 06.03.2022 14:00 Keila Korvpallikool 80:113 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
130 P 06.03.2022 14:00 Tartu Ülikooli KK/Metec 98:54 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
134 P 06.03.2022 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 119:75 KK Pärnu Tallinna Südalinna kool PU18-klassi EMV
021 P 06.03.2022 14:00 Tartu Ülikool/KVL Ehitus 94:42 KK Viimsi U14 Must Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
022 P 06.03.2022 14:15 TalTech BS/Altius 8:47 Tartu Ülikooli KK/Hundid Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TMini-klassi EMV
078 P 06.03.2022 15:00 KK Pärnu 98:74 Audentese SK Haapsalu Spordikeskus PU14-klassi EMV
135 P 06.03.2022 15:30 TalTech BS/RIM 58:63 BC STAR Tallinna Südalinna kool PU18-klassi EMV
173 P 06.03.2022 15:30 Kadrina Karud 75:78 Nõo Variku Spordihoone PU14-klassi EMV
229 P 06.03.2022 15:30 Play Arena/Altius 69:63 Estonian Business School Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
029 P 06.03.2022 16:00 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus 68:64 TalTech BS/Altius Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
162 P 06.03.2022 16:00 VALMIERA GLASS VIA 80:75 Rakvere Tarvas Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
023 P 06.03.2022 16:15 Tartu Kalev 15:50 TalTech BS/Altius Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TMini-klassi EMV
069 P 06.03.2022 16:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK 76:41 Rapla Korvpallikool Kristiine spordimaja TU16-klassi EMV
079 P 06.03.2022 16:45 Keila/Saue Korvpallikool 113:58 SK Haapsalu Haapsalu Spordikeskus PU14-klassi EMV
102 P 06.03.2022 17:00 KK HITO/BC Karjamaa 83:57 Audentese SK II Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
164 P 06.03.2022 17:00 Latvijas Universitate 92:64 Tallinna Kalev Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
165 P 06.03.2022 17:00 KK Viimsi/Sportland 91:84 AVIS UTILITAS RAPLA Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
179 P 06.03.2022 17:00 BC Kalev/Cramo 94:69 BK Ogre Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
174 P 06.03.2022 17:15 Rapla Korvpallikool 76:73 Tartu Kalevi Palliklubi Variku Spordihoone PU14-klassi EMV
024 P 06.03.2022 17:30 Tartu Ülikooli KK/Hundid 29:42 TSA Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TMini-klassi EMV
103 P 06.03.2022 18:45 Reinar Halliku Korvpallikool 68:80 Rae Spordikool/Kose SK Jüri Spordihoone PU18-klassi EMV
025 P 06.03.2022 19:15 BC Torm 89:59 Alexela/Mediq Eesti Tallinn, Sõbra sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
151 L 05.03.2022 Tartu Ülikool Maks & Moorits 68:81 TalTech/OPTIBET vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
153 L 05.03.2022 BK Liepaja 84:70 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
169 L 05.03.2022 10:00 SK Nord/Cramo 2011 33:22 Paide KK7 Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
052 L 05.03.2022 10:30 Rapla Korvpallikool 72:33 Rae Spordikool/Kiili SK II Rapla Korvpallikool PU13-klassi EMV
173 L 05.03.2022 11:00 Nõo 67:130 Tartu Ülikooli KK 2007 Nõo Spordihoone PU16-klassi EMV
176 L 05.03.2022 11:00 KK HITO/BC Karjamaa 50:74 Rakvere Spordikool/Tarvas II Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
035 L 05.03.2022 11:00 Audentese SK 52:48 Korvpalliklubi Karud Tallinn, Audentese Spordikeskus TMakro-klassi EMV
047 L 05.03.2022 11:00 Paide/Türi KK7 34:97 Audentese Spordiklubi/Siili PK Konesko Türi Spordihoone TMakro-klassi EMV
048 L 05.03.2022 11:00 Rapla Korvpallikool 40:67 Keila Korvpallikool Konesko Türi Spordihoone TMakro-klassi EMV
170 L 05.03.2022 11:15 TSA Kalev 29:60 Tartu Ülikooli KK/Pantrid Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
125 L 05.03.2022 12:00 Rae Spordikool 59:66 Rapla/Kohila Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
138 L 05.03.2022 12:00 KK Pärnu 71:61 Rae Spordikool/Kiili SK Paikuse spordikeskus PU16-klassi EMV
146 L 05.03.2022 12:00 KK Viimsi U16 Valge 32:107 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
043 L 05.03.2022 12:00 Keila Korvpallikool 101:80 Audentese SK Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
049 L 05.03.2022 12:00 BK Narva/Narva PSK 24:84 Rapla Korvpallikool Konesko Türi Spordihoone TMakro-klassi EMV
050 L 05.03.2022 12:00 Keila Korvpallikool 93:25 Paide/Türi KK7 Konesko Türi Spordihoone TMakro-klassi EMV
107 L 05.03.2022 12:15 Tartu Ülikool/PK Oliver 62:45 TalTech BS/RIM Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
053 L 05.03.2022 12:30 Kohila SK 57:73 KK HITO/BC Karjamaa Rapla Korvpallikool PU13-klassi EMV
171 L 05.03.2022 12:30 TalTech BS/Altius 38:45 Tartu Ülikooli KK/Puumad Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
177 L 05.03.2022 12:45 Kadrina Karud/Tapa SK 62:72 SPORTKUNDA/Tarvas Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
 
... 11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  ...
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 11. august
Anete-Elisabeth Adler (19)
Viktor Dergatšov (65)
Timo Ilves (36)
Pille-Riin Tammik (39)
Marek Viik (53)
Homme, 12. august
Kristi Kallassalu (44)
Taavi Kangur (48)
Mare Krutta Nõmmik (59)
Mihkel Kurg (35)
Priit Pihelgas (48)
Nikolai Porhun (47)
Igor Solomkin (64)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents