ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
078 R 18.01.2019 20:15 Paide Viking Window 103:102 KK Viimsi/Noto Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
011 N 17.01.2019 17:30 TOP Trust 50 Vanad Kalad Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 50+
029 N 17.01.2019 19:30 Kohtla-Nõmme 79:78 Alutaguse Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
075 N 17.01.2019 20:15 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid 89:66 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
064 N 17.01.2019 20:30 Keila Korvpallikool 71:59 Orissaare Träx Keila Tervisekeskus Saku II liiga
074 K 16.01.2019 18:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH 78:69 G4S Noorteliiga Tallinn, TalTech Spordihoone Saku I liiga
093 K 16.01.2019 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline 78:74 BC Narva Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
467 K 16.01.2019 19:00 BK Jelgava 66:59 G4S Noorteliiga Zemgale Olympic Centre Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
122 K 16.01.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 88:79 VALMIERA GLASS VIA Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
123 K 16.01.2019 19:00 Tartu Ülikool 75:81 VEF Riga Tartu, TÜ sph OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
124 K 16.01.2019 20:00 Jekabpils/SMScredit.lv 72:77 Jurmala Betsafe Jekabpils sporta nams OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
073 K 16.01.2019 20:15 Tartu Kalev/Estiko 101:61 Rapla KK/Kohila Turu tn spordihoone Saku I liiga
412 T 15.01.2019 KK Tallinn Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel OlyBet NKML II divisjon
431 T 15.01.2019 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club Parksepa SK/Võru *kuupäev täpsustamisel OlyBet NKML II divisjon
060 T 15.01.2019 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 71:69 Kadrina Karud Jüri Spordihoone Saku II liiga
010 P 13.01.2019 Korvpalliklubi Ribi Setu Sauna Selts meesseeniorite mv al 45+
012 P 13.01.2019 Parim enne 45 SMK PAULUS 45 meesseeniorite mv al 45+
006 P 13.01.2019 TOP Trust 50 Parim enne 50 Tallinn, T.Soku KK meesseeniorite mv al 50+
027 P 13.01.2019 09:45 Kadrina Karud/RSK Sportkunda 56:83 Rapla Korvpallikool Rapla Kesklinna Kool PU18-klassi EMV
006 P 13.01.2019 10:00 BC Kalev/STAR 73:41 Kose Spordikool Tallinna Südalinna kool PU14-klass EMV
157 P 13.01.2019 10:00 KK Pärnu 93:62 Audentese SK Pärnu Spordihall PU14-klass EMV
150 P 13.01.2019 10:30 Tartu Kalevi Palliklubi 79:65 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
018 P 13.01.2019 11:00 KK Viimsi/Kesklinna KK U14 40:76 Tiit Soku KK/SK Nord 3 Karulaugu Spordikeskus PU14-klass EMV
162 P 13.01.2019 11:00 Paide KK7 50:80 Reinar Halliku Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall PU14-klass EMV
176 P 13.01.2019 11:00 Keila Korvpallikool II 43:72 Orissaare Sport Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
180 P 13.01.2019 11:00 Viljandi SK 63:50 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Lõvid Viljandi Kesklinna Kooli võimla PU14-klass EMV
007 P 13.01.2019 11:30 RSKsPORTKUNDA 59:55 KK Viimsi U14 Must Tallinna Südalinna kool PU14-klass EMV
158 P 13.01.2019 11:30 TTÜ/Rae Spordikool 06 86:33 Saku KK Pärnu Spordihall PU14-klass EMV
024 P 13.01.2019 12:00 Rapla Korvpallikool 93:76 Tartu Kalevi Palliklubi Rapla Kesklinna Kool PU18-klassi EMV
088 P 13.01.2019 12:00 TTÜ Korvpallikool/RIM 87:63 Sillamäe Falcons Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
089 P 13.01.2019 12:00 KK HITO/BC Karjamaa 57:120 Tiit Soku KK/SK Nord Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
151 P 13.01.2019 12:00 Valga/Kuldre 42:35 EMÜ Korvpallikool Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
401 P 13.01.2019 12:00 KA Tallinna Kalev 51:57 BC Kalev STAR Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
009 P 13.01.2019 12:00 KA Tallinna Kalev 65:58 Pärnu Spordikool Turu tn spordihoone TU18-klassi EMV
019 P 13.01.2019 12:45 Tiit Soku KK/SK Nord 2 78:36 KK Viimsi U13 Must Karulaugu Spordikeskus PU14-klass EMV
177 P 13.01.2019 12:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 41:117 Keila Korvpallikool II Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
181 P 13.01.2019 12:45 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Lõvid 70:37 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Kotkad Viljandi Kesklinna Kooli võimla PU14-klass EMV
466 P 13.01.2019 12:45 Läti U16 35:60 BK Saldus Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
052 P 13.01.2019 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool 83:73 Audentese SK Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
163 P 13.01.2019 13:00 Reinar Halliku Korvpallikool 80:21 Reinar Halliku Korvpallikool II Paide E-Piim Spordihall PU14-klass EMV
010 P 13.01.2019 13:30 Tartu Kalev 83:52 Audentese SK/TSK Turu tn spordihoone TU18-klassi EMV
025 P 13.01.2019 13:45 Kadrina Karud/RSK Sportkunda 68:56 KK Pärnu Rapla Kesklinna Kool PU18-klassi EMV
152 P 13.01.2019 13:45 EMÜ Korvpallikool 21:96 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
159 P 13.01.2019 14:00 Saku KK 67:83 Audentese SK Pärnu Spordihall PU14-klass EMV
013 P 13.01.2019 14:15 Tsmoki-Minsk 82:95 BC Kalev/Cramo Minsk VTB Ühisliiga
008 P 13.01.2019 14:30 KK Viimsi U14 Must 46:64 Kose Spordikool Tallinna Südalinna kool PU14-klass EMV
053 P 13.01.2019 14:30 Tiit Soku KK/SK Nord 1 77:94 Tartu Ülikooli Korvpallikool Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
178 P 13.01.2019 14:30 Orissaare Sport 103:36 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
182 P 13.01.2019 14:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Kotkad 37:90 Viljandi SK Viljandi Kesklinna Kooli võimla PU14-klass EMV
011 P 13.01.2019 15:00 TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge 82:83 KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 20. jaanuar
Urmas Kask (45)
Taavi Leok (26)
Irina Lukjanovitš (35)
Margus Martin (44)
Janno Piht (41)
Tanel Sokk (34)
Raitel Võikar (30)
Homme, 21. jaanuar
Teet Dooner (45)
Martin Dorbek (28)
Madis Külaots (32)
Ib Lamp (72)
Andre Treier (16)
Sulge

Ülekanded