ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
410 L 16.02.2019 10:30 Audentese SK/Siili 57:40 Rapla Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
404 L 16.02.2019 10:30 Tiit Soku KK/SK Nord 2007 41:51 Audentese Spordiklubi Nordi Spordihoone TMini-klass EMV
153 L 16.02.2019 11:00 KK HITO/BC Karjamaa 55:29 Tartu Kalevi Palliklubi Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
405 L 16.02.2019 11:00 Audentese SK 61:57 Tiit Soku KK/SK Nord 1 Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klass EMV
417 L 16.02.2019 11:00 Rapla/Kohila 23:62 KK Pärnu Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
405 L 16.02.2019 11:00 BC Kalev/STAR 22:43 Tiit Soku KK/SK Nord 2008 Tallinna Südalinna kool TMini-klass EMV
163 L 16.02.2019 11:45 Saue Korvpallikool 65:34 Väike-Maarja RSK Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
036 L 16.02.2019 12:00 Iisaku 70:88 KK Pühajõe Iisaku Gümnaasium Ida-Virumaa Esiliiga
072 L 16.02.2019 12:00 Rapla Korvpallikool 76:67 Audentese SK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
122 L 16.02.2019 12:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 76:46 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
136 L 16.02.2019 12:00 Erkmaa KK 71:67 Rakvere Spordikool/Tarvas Kambja sph PU16-klassi EMV
705 L 16.02.2019 12:00 Tiit Soku KK/SK Nord 2 85:33 Tiit Soku KK/SK Nord 3 Nordi Spordihoone PU14-klass EMV
147 L 16.02.2019 12:00 KK Viimsi U12 Valge/Estover 48:26 Kesklinna KK U12/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
402 L 16.02.2019 12:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Draakonid 43:45 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
154 L 16.02.2019 12:15 Reinar Halliku Korvpallikool II 19:80 EMÜ KK Känguru/Nõo Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
406 L 16.02.2019 12:15 Audentese SK 61:58 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klass EMV
418 L 16.02.2019 12:15 KK Pärnu 38:43 Räpina Spordikool Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
406 L 16.02.2019 12:15 Narva PSK 42:25 Pärnu Spordikool Tallinna Südalinna kool TMini-klass EMV
100 L 16.02.2019 12:30 Kuremaa Spordikool 60:106 TTÜ Korvpallikool Kuremaa ujula spordihoone PU16-klassi EMV
401 L 16.02.2019 12:30 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK 32:28 Tiit Soku KK/SK Nord 2 Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klass EMV
072 L 16.02.2019 13:00 Kadrina Karud 114:80 BC Kalev II Kadrina Spordikeskus Saku II liiga
005 L 16.02.2019 13:00 Tartu Ülikool/EVIKO 100:67 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
164 L 16.02.2019 13:00 KK Rae Koss/Rae Spordikool 67:15 Tamsalu Los Toros Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
148 L 16.02.2019 13:15 KK Viimsi U12 Must/Estover 47:39 GAG Korvpalliklubi Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
403 L 16.02.2019 13:15 Rakvere Spordikool/Tarvas 47:41 Reinar Halliku Korvpallikool I Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
123 L 16.02.2019 13:30 KK Viimsi U16 Valge 0:20 KK Ülenurme/Tartu Kalev Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
155 L 16.02.2019 13:30 KA Tallinna Kalev/Maardu 32:59 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Jaaguarid Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
407 L 16.02.2019 13:30 Keila Korvpallikool 46:55 Tiit Soku KK/SK Nord 1 Tallinn, Audentese Spordikeskus PMini-klass EMV
419 L 16.02.2019 13:30 Räpina Spordikool 44:32 Rapla/Kohila Rapla Korvpallikool PMini-klass EMV
411 L 16.02.2019 13:30 Rapla Korvpallikool 49:55 Sillamäe Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
407 L 16.02.2019 13:45 Tiit Soku KK/SK Nord 2008 25:41 Narva PSK Tallinna Südalinna kool TMini-klass EMV
500 L 16.02.2019 14:00 Tallinna Ülikool 82:84 Klaipeda Fortuna Kristiine spordimaja Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
506 L 16.02.2019 14:00 Liepajas Papirs/LSSS 103:65 Läti U16 Liepaja Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
165 L 16.02.2019 14:15 SK Haapsalu 53:41 Viru-Nigula Hundid Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
149 L 16.02.2019 14:30 KK Viimsi U12 Must/Estover 59:18 Kesklinna KK U12/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
404 L 16.02.2019 14:30 Reinar Halliku Korvpallikool I 41:54 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Draakonid Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
156 L 16.02.2019 14:45 Reinar Halliku Korvpallikool II 42:38 Tartu Kalevi Palliklubi Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
706 L 16.02.2019 15:00 Paide KK7 31:53 Tiit Soku KK/SK Nord 3 Nordi Spordihoone PU14-klass EMV
413 L 16.02.2019 15:00 Audentese SK/TSK 74:47 Pärnu Spordikool Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
408 L 16.02.2019 15:00 Pärnu Spordikool 47:27 BC Kalev/STAR Tallinna Südalinna kool TMini-klass EMV
124 L 16.02.2019 15:30 KK Ülenurme/Tartu Kalev 59:57 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
166 L 16.02.2019 15:30 Saku KK 42:25 Väike-Maarja RSK Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
150 L 16.02.2019 15:45 KK Viimsi U12 Valge/Estover 43:41 GAG Korvpalliklubi Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
157 L 16.02.2019 16:00 KA Tallinna Kalev/Maardu 37:67 EMÜ KK Känguru/Nõo Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
414 L 16.02.2019 16:00 Tartu Kalev 61:75 KA Tallinna Kalev Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
546 L 16.02.2019 16:15 Šiauliai 57:83 Ukmerge Vilkmerge Siauliai Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
412 L 16.02.2019 16:30 Sillamäe Kalev 38:60 Audentese SK/Siili Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
409 L 16.02.2019 16:30 BC Kalev/STAR 18:40 Narva PSK Tallinna Südalinna kool TMini-klass EMV
167 L 16.02.2019 16:45 Saue Korvpallikool 88:7 Kadrina Karud Saku Gümnaasium PMini-klass EMV
125 L 16.02.2019 17:00 KK Viimsi U16 Valge 0:20 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
 
... 10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Sulge

Ülekanded