ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
013 N 17.10.2019 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK 109:77 Kadrina Karud Tartu, TÜ sph Saku I liiga
015 N 17.10.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 85:69 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
023 N 17.10.2019 20:30 Keila Korvpallikool 116:61 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Keila Tervisekeskus Saku II liiga
201 K 16.10.2019 17:00 KK HITO/BC Karjamaa 113:48 Reinar Halliku Korvpallikool Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi karikas
021 K 16.10.2019 18:40 Terminal Oil 85:70 Tartu Ülikooli Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
027 K 16.10.2019 18:45 TALTECH 94:83 Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
026 K 16.10.2019 19:00 VALMIERA GLASS VIA 68:114 BK Ogre Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
025 K 16.10.2019 20:30 Tartu Ülikool 71:94 BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
022 T 15.10.2019 19:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK 66:92 Tartu Kalevi Palliklubi Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
024 T 15.10.2019 19:30 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 91:75 Rapla Korvpallikool Jüri Spordihoone Saku II liiga
417 P 13.10.2019 10:00 Keila Korvpallikool I 95:80 BC STAR Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
016 P 13.10.2019 10:00 TalTech BS/Altius 41:49 Keila/Kohila/Saue KK Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
001 P 13.10.2019 10:00 SK Nord 15:43 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone TMini-klassi EMV
412 P 13.10.2019 10:45 Rapla Korvpallikool 74:75 Erkmaa KK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
405 P 13.10.2019 11:00 KK HITO/BC Karjamaa 66:92 SK Nord 2004 Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
005 P 13.10.2019 11:00 Keila Korvpallikool 30:48 Pärnu Spordikool Keila Tervisekeskus TMini-klassi EMV
017 P 13.10.2019 11:15 SK Nord 1 55:28 Korvpalliklubi Pärnu Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
002 P 13.10.2019 11:15 Tallinna Kalev 49:26 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TMini-klassi EMV
418 P 13.10.2019 11:30 TalTech BS/Rae SK 69:73 Kose Spordikool Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
007 P 13.10.2019 12:00 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover 34:50 Paide KK7 Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
037 P 13.10.2019 12:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 21:80 Orissaare Sport Valga Spordihoone PMini-klass EMV
411 P 13.10.2019 12:15 KK Viimsi U16 Must/TSK 109:78 Rakvere Spordikool/Tarvas II Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
010 P 13.10.2019 12:15 TalTech BS/Altius 76:16 Abja Korvpalliklubi Keila Tervisekeskus TMini-klassi EMV
014 P 13.10.2019 12:30 SK Nord 1 58:37 Keila/Kohila/Saue KK Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
003 P 13.10.2019 12:30 Tallinna Kalev 42:38 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone TMini-klassi EMV
406 P 13.10.2019 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool 63:84 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
019 P 13.10.2019 13:00 BC STAR 61:65 Rapla Korvpallikool Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
008 P 13.10.2019 13:15 KK Viimsi U11/Estover 42:41 Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
038 P 13.10.2019 13:15 Tartu Ülikooli KK/Tiigrid 117:6 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Valga Spordihoone PMini-klass EMV
008 P 13.10.2019 13:30 TalTech BS/Altius 28:34 Pärnu Spordikool Keila Tervisekeskus TMini-klassi EMV
015 P 13.10.2019 13:45 TalTech BS/Altius 52:31 Korvpalliklubi Pärnu Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
004 P 13.10.2019 13:45 SK Nord 20:50 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TMini-klassi EMV
004 P 13.10.2019 14:00 Enteh 88:51 Sillamäe Kalev/Gümnaasium Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
024 P 13.10.2019 14:00 BK Liepaja 90:77 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
009 P 13.10.2019 14:30 TalTech BS/Altius II 29:19 TalTech BS/Kiili SK Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
039 P 13.10.2019 14:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Pullid 18:81 SK Haapsalu Valga Spordihoone PMini-klass EMV
007 P 13.10.2019 14:45 Keila Korvpallikool 56:20 Abja Korvpalliklubi Keila Tervisekeskus TMini-klassi EMV
201 P 13.10.2019 15:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool II 57:88 TalTech BS/Rae SK Tartu, TÜ sph PU14-klassi karikas
002 P 13.10.2019 15:00 Daugavpils 67:50 G4S Noorteliiga Daugavpils Douglas BBL II div
003 P 13.10.2019 16:00 Siauliai 60:67 Tartu Ülikool/Kalev Siauliai Douglas BBL
023 P 13.10.2019 17:30 Latvijas Universitate 65:59 Tartu Ülikool Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
023 L 12.10.2019 Korvpalliklubi Karud 0:20 TalTech BS/Haabersti SK Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
024 L 12.10.2019 Korvpalliklubi Karud 0:20 Rae Spordikool/Lagedi Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
026 L 12.10.2019 Korvpalliklubi Karud 0:20 Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
413 L 12.10.2019 10:00 TalTech BS/Rae SK 81:73 Keila Korvpallikool I Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
040 L 12.10.2019 11:00 KK HITO/BC Karjamaa 36:60 Väike-Maarja RSK Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
414 L 12.10.2019 11:30 BC STAR 53:69 Kose Spordikool Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
025 L 12.10.2019 11:30 DELTA/Nõo/Tartu vald 36:43 TalTech BS/Haabersti SK Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
407 L 12.10.2019 12:00 Rapla Korvpallikool 78:75 KK Viimsi U16 Must/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
001 L 12.10.2019 12:00 KK Viimsi U11/Estover 46:27 TalTech BS/Kiili SK Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
 
... 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23
 
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (46)
Martin Dorbek (29)
Madis Külaots (33)
Ib Lamp (73)
Markkus Mõttus (17)
Andre Treier (17)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (34)
Vjatšeslav Botškarjov (43)
Tatjana Drozdova (20)
Kalle Kollin (50)
Laina Mesila-Kaarmann (33)
Sulge

Ülekanded