ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
004 L 03.10.2020 14:30 BC STAR 50:102 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
003 L 03.10.2020 16:00 Audentese Spordiklubi 77:55 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
003 L 03.10.2020 17:00 Tallinna Ülikool 124:56 Rapla Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. Naiste karikas
003 L 03.10.2020 17:00 BK Ogre 63:81 VEF Riga Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
002 L 03.10.2020 17:30 G4S Noorteliiga 92:62 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Naiste karikas
002 L 03.10.2020 19:00 Latvijas Universitate 70:85 Valmiera Glass/VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
005 R 02.10.2020 18:30 SK Nord Aid/Cramo 66:102 Paide Viking Window Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
006 R 02.10.2020 18:30 G4S Noorteliiga 56:100 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
004 R 02.10.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 105:74 Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
010 R 02.10.2020 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 70:98 Võrumaa Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
236 R 02.10.2020 19:00 TALTECH 73:80 Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone PAF Superkarikas
001 N 01.10.2020 18:45 Korvpallinaiskond OSK 72:76 BC Elva/CHK Tallinn, Kristiine PMM Naiste karikas
002 N 01.10.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 79:62 Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
003 N 01.10.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 86:89 Kadrina Karud Turu tn spordihoone Saku I liiga
008 N 01.10.2020 20:30 Keila Korvpallikool II/Balteco 75:85 Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus Saku II liiga
007 K 30.09.2020 18:30 Terminal Oil 88:64 Alutaguse Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
233 K 30.09.2020 18:30 Tartu Ülikool Maks & Moorits 69:88 BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph (sinine saal) PAF Superkarikas
218 K 30.09.2020 19:00 Rakvere Tarvas 116:58 G4S Noorteliiga Rakvere Spordihall PAF Superkarikas
238 K 30.09.2020 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ 76:75 AVIS UTILITAS Rapla Sõle Spordikeskus PAF Superkarikas
001 K 30.09.2020 20:00 Tartu Ülikool II 71:79 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
006 T 29.09.2020 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium 68:77 Siris/Starforest Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
405 P 27.09.2020 11:00 Kose Spordikool/Rae Spordikool 63:92 Rakvere Spordikool/Tarvas II Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
411 P 27.09.2020 11:00 KK Viimsi/TSK 86:75 Saku KK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
417 P 27.09.2020 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool 69:54 TalTech BS/Rae SK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
411 P 27.09.2020 11:00 Keila Korvpallikool 91:34 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
423 P 27.09.2020 11:00 KK Viimsi U14 Must 88:79 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
405 P 27.09.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid 90:57 Reinar Halliku Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
417 P 27.09.2020 12:00 Kesklinna KK/GAG KK U14 56:74 Delta SK/Nõo Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
001 P 27.09.2020 12:00 KA Tallinna Kalev 0:20 Rapla Korvpallikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU19-klassi EMV
001 P 27.09.2020 12:00 SK Nord/Cramo 64:32 Tartu Kalev Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
412 P 27.09.2020 12:30 Rapla Korvpallikool 37:74 KK Pärnu Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
424 P 27.09.2020 12:30 Audentese SK 125:39 Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
003 P 27.09.2020 12:30 Audentese Spordiklubi/TSK 43:77 Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinn, Kristiine PMM TU19-klassi EMV
406 P 27.09.2020 12:45 Keila Korvpallikool 68:102 Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
412 P 27.09.2020 12:45 Tartu Ülikooli KK/EVIKO 115:58 Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
418 P 27.09.2020 12:45 Rakvere Spordikool/Tarvas 96:90 SK Nord Aid/Cramo Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
406 P 27.09.2020 13:30 SK Nord/Cramo 1 81:45 SK Nord/Cramo 2 Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
418 P 27.09.2020 13:30 TalTech BS/Haabersti SK 46:86 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
423 P 27.09.2020 14:45 TalTech BS/Fenster/TSK 76:92 Audentese SK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
002 P 27.09.2020 15:00 Tartu Kalev 42:76 Pärnu Spordikool Tartu Korvpallikool TU19-klassi EMV
424 P 27.09.2020 16:30 BC STAR 79:57 KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
220 P 27.09.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 129:60 Keila Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. PAF Superkarikas
230 P 27.09.2020 17:00 Pärnu Sadam 83:49 Rae Koss/Hansaviimistlus Pärnu Spordihall PAF Superkarikas
006 L 26.09.2020 10:00 TalTech BS/Altius 20:0 BC STAR Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
407 L 26.09.2020 10:30 Rapla Korvpallikool 15:145 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
401 L 26.09.2020 11:00 Keila Korvpallikool 94:61 Kose Spordikool/Rae Spordikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
413 L 26.09.2020 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 101:71 Reinar Halliku Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
413 L 26.09.2020 11:00 TalTech BS/Haabersti SK 61:65 Kesklinna KK/GAG KK U14 Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
419 L 26.09.2020 11:00 Audentese SK 124:46 KK Viimsi U14 Must Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
007 L 26.09.2020 11:30 KA Tallinna Kalev 0:20 Audentese Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM TU14-klassi EMV
 
... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21
 
Sünnipäevad
Täna, 29. november
Jekaterina Kisseljova (32)
Kristo Seli (31)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

FIBA "mull"