ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
119 L 12.01.2019 17:00 BK Ventspils 77:56 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Olimpiskais centrs "Ventspils" OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
118 L 12.01.2019 20:00 Jurmala Betsafe 90:84 BK Ogre Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
070 R 11.01.2019 17:30 BC Kalev/Cramo I 80:77 Tartu Kalev/Estiko Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
463 R 11.01.2019 17:30 TTT Riga Juniors 79:63 BS Riga/TTT/Kadetes Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
069 R 11.01.2019 19:00 RSK Tarvas 105:101 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid Rakvere Spordihall Saku I liiga
072 R 11.01.2019 19:00 KK Viimsi/Noto 89:65 G4S Noorteliiga Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
011 R 11.01.2019 19:00 Põhja-Sakala vald 45 62:84 OSK 45 Sürgavere spordihoone meesseeniorite mv al 45+
408 R 11.01.2019 19:00 Tartu Ülikool/Kalev 68:49 BK Jelgava Tartu, TÜ sph Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
068 R 11.01.2019 19:30 KA Tallinna Kalev/TLÜ 68:88 Betoonimeister/Tskk/SK Nord Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
462 N 10.01.2019 18:00 Daugavpils University 52:47 G4S Noorteliiga Daugavpils Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
067 N 10.01.2019 18:30 Rapla KK/Kohila 65:76 Tamsalu Los Toros/TALTECH Rapla, Sadolin Spordihoone Saku I liiga
090 N 10.01.2019 19:30 TÜ/Kuremaa 75:87 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph Saku II liiga
063 N 10.01.2019 20:30 Keila Korvpallikool 53:65 Kadrina Karud Keila Tervisekeskus Saku II liiga
091 K 09.01.2019 18:30 Eesti Maaülikool/Ülenurme 60:62 Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline Ülenurme Gümn. sph Saku II liiga
111 K 09.01.2019 19:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 70:85 AVIS UTILITAS Rapla Valga Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
114 K 09.01.2019 19:00 Jurmala Betsafe 101:96 BK Liepaja Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
115 K 09.01.2019 19:00 Pärnu Sadam 82:64 Latvijas Universitate Pärnu Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
071 K 09.01.2019 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK 80:82 Paide Viking Window Tartu, TÜ sph Saku I liiga
424 K 09.01.2019 19:30 OSK 69:68 Payless Rapla Kristiine spordimaja OlyBet NKML II divisjon
112 K 09.01.2019 19:30 BK Ogre 94:77 Tallinna Kalev/TLÜ Ogres 1. vidusskola OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
113 K 09.01.2019 19:30 VEF Riga 84:66 BC Kalev/Cramo Elektrum Olimpiskais Sporta centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
461 T 08.01.2019 19:00 BK Jelgava 47:52 BK Saldus Jelgava Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
062 T 08.01.2019 19:15 BC Kalev II 72:75 Spordiklubi Haapsalu Tallinn, Kristiine PMM Saku II liiga
005 P 06.01.2019 14:30 Wombat 50 89:40 Vanad Kalad Tallinn, Sõbra sph meesseeniorite mv al 50+
411 P 06.01.2019 14:30 Luunja 61:74 Payless Rapla Luunja Keskkool OlyBet NKML II divisjon
110 P 06.01.2019 16:00 TALTECH 66:100 BC Kalev/Cramo Tallinn, TalTech Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
005 L 05.01.2019 10:00 Finland WU16 92:58 Sweden WU16 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U16 W
005 L 05.01.2019 11:00 Finland WU18 95:47 Sweden WU18 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U18 W
458 L 05.01.2019 12:00 Ukmerge Vilkmerge 70:56 Šiauliai Ukmerge Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
005 L 05.01.2019 12:15 Finland MU16 82:60 Sweden MU16 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U16 M
005 L 05.01.2019 13:15 Finland MU18 97:39 Sweden MU18 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U18 M
207 L 05.01.2019 14:00 Enteh 55:76 Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa karikavõistlused
459 L 05.01.2019 14:00 Klaipeda Fortuna 81:58 Tallinna Ülikool Klaipeda, Leedu Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
006 L 05.01.2019 14:30 Estonia WU16 66:82 Latvia WU16 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U16 W
457 L 05.01.2019 14:30 RSU 68:58 Vilniuse Kibirkstis Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
006 L 05.01.2019 15:30 Estonia WU18 61:80 Latvia WU18 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U18 W
006 L 05.01.2019 16:45 Estonia MU16 86:84 Latvia MU16 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U16 M
108 L 05.01.2019 17:00 Latvijas Universitate 61:89 BK Ventspils Elektrum Olimpiskais Sporta centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
006 L 05.01.2019 17:45 Estonia MU18 66:79 Latvia MU18 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U18 M
109 L 05.01.2019 18:00 Jekabpils/SMScredit.lv 49:71 VALMIERA GLASS VIA Jekabpils sporta nams OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
460 L 05.01.2019 19:30 TTT Riga 91:51 Kaunos Aistes-LSMU Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
003 R 04.01.2019 12:00 Sweden WU16 53:94 Latvia WU16 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U16 W
003 R 04.01.2019 13:00 Sweden WU18 59:77 Latvia WU18 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U18 W
003 R 04.01.2019 14:15 Sweden MU16 61:99 Latvia MU16 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U16 M
003 R 04.01.2019 15:15 Sweden MU18 77:96 Latvia MU18 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U18 M
004 R 04.01.2019 16:30 Finland WU16 105:37 Estonia WU16 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U16 W
004 R 04.01.2019 17:30 Finland WU18 90:63 Estonia WU18 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U18 W
004 R 04.01.2019 18:45 Finland MU16 107:111 Estonia MU16 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U16 M
004 R 04.01.2019 19:45 Finland MU18 81:59 Estonia MU18 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U18 M
001 N 03.01.2019 12:00 Latvia WU16 79:65 Finland WU16 Tallinn, Audentese Spordikeskus BSBC U16 W
 
... 8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 20. märts
Jaanus Levkoi (69)
Harri Nuka (62)
Märt Rohlin (30)
Homme, 21. märts
Andi Oras (28)
Annika Pajupuu (29)
Rauno Peerandi (31)
Priit Tammekänd (38)
Renald Vahi (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Final Four 2019