ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
145 L 09.03.2019 12:00 Parksepa SK/Võru 92:83 BC Kalev/STAR Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
166 L 09.03.2019 12:00 Orissaare Sport 88:51 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
116 L 09.03.2019 12:30 Audentese SK 105:55 Kuremaa Spordikool Tallinn, Audentese Spordikeskus PU16-klassi EMV
083 L 09.03.2019 13:00 Kadrina Karud 106:83 Keila Korvpallikool Kadrina Spordikeskus Saku II liiga
155 L 09.03.2019 13:00 EMÜ Korvpallikool 23:91 Viljandi SK Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
801 L 09.03.2019 13:00 Kaunos Aistes-LSMU 93:61 Tallinna Ülikool Vilnius Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
091 L 09.03.2019 13:45 Tiit Soku KK/SK Nord 78:71 Saku KK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
167 L 09.03.2019 14:00 Orissaare Sport 79:76 KK Ülenurme/Tartu Kalev Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
189 L 09.03.2019 14:00 Jekabpils/SMScredit.lv 58:115 BK Ventspils Olimpiskais centrs "Ventspils" OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
146 L 09.03.2019 14:30 BC Kalev/STAR 83:84 KK Rae Koss/Rae Spordikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
165 L 09.03.2019 14:30 TTÜ Korvpallikool 74:56 Tartu Ülikool/EVIKO Tallinn, Kristiine PMM PU16-klassi EMV
022 L 09.03.2019 15:00 KK HITO/BC Karjamaa 51:76 Erkmaa KK Maidla Kooli sph PU16-klassi EMV
156 L 09.03.2019 15:00 Viljandi SK 74:49 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
095 L 09.03.2019 15:30 TTÜ Korvpallikool/Haabersti SK 34:100 Rakvere Spordikool/Tarvas II Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
094 L 09.03.2019 16:00 KK Viimsi U16 Valge 0:20 Rakvere Spordikool/Tarvas II Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
147 L 09.03.2019 16:00 Parksepa SK/Võru 71:48 KA Tallinna Kalev Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
802 L 09.03.2019 16:00 TTT Riga 96:71 Vilniuse Kibirkstis Vilnius Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
092 L 09.03.2019 17:00 Saku KK 57:88 Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
186 L 09.03.2019 17:00 Tartu Ülikool 52:68 Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
187 L 09.03.2019 17:00 BK Liepaja 75:93 BK Ogre Liepajas Olimpiskais centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
188 L 09.03.2019 17:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 78:90 Tallinna Kalev/TLÜ Valga Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
531 L 09.03.2019 17:30 G4S Noorteliiga 79:65 Daugavpils University Tallinn, Audentese Spordikeskus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
093 L 09.03.2019 18:45 Tiit Soku KK/SK Nord 82:77 KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
113 R 08.03.2019 19:00 RSK Tarvas 95:86 Betoonimeister/Tskk/SK Nord Rakvere Spordihall Saku I liiga
070 R 08.03.2019 19:00 Spordiklubi Haapsalu 60:102 Rae Koss/Hansaviimistlus Haapsalu spordihoone Saku II liiga
034 R 08.03.2019 20:10 Parim enne 45 56:79 Korvpalliklubi Ribi Laagri Spordihoone meesseeniorite mv al 45+
114 R 08.03.2019 20:15 Paide Viking Window 91:88 Rapla KK/Kohila Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
111 N 07.03.2019 17:30 G4S Noorteliiga 83:103 KA Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Audentese Spordikeskus Saku I liiga
529 N 07.03.2019 18:30 BK Saldus 89:55 Läti U16 Saldus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
102 N 07.03.2019 19:30 TÜ/Kuremaa 87:76 Terminal Oil Tartu, TÜ sph Saku II liiga
112 N 07.03.2019 20:15 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid 89:90 BC Kalev/Cramo I Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
526 K 06.03.2019 17:00 TTT Riga Juniors 61:86 Liepajas Papirs/LSSS Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
411 K 06.03.2019 17:30 Tartu Ülikool/Kalev 82:57 G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
201 K 06.03.2019 19:00 Payless Rapla 88:75 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club Rapla, Sadolin Spordihoone OlyBet NKML II divisjon
525 K 06.03.2019 19:00 BS Riga/TTT/Kadetes 70:60 Daugavpils University Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
177 K 06.03.2019 19:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 80:102 BK Liepaja Valga Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
183 K 06.03.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 88:77 Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
184 K 06.03.2019 19:00 Jurmala Betsafe 81:69 VALMIERA GLASS VIA Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
110 K 06.03.2019 19:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 77:63 KK Viimsi/Noto Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
010 K 06.03.2019 19:30 Rehpol/Palliklubi 53:42 AlpicAir Tallinna Õismäe Gümnaasium meesseeniorite mv al 40+
185 K 06.03.2019 19:30 BK Ogre 75:90 VEF Riga Ogres 1. vidusskola OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
040 K 06.03.2019 19:45 Tartu Ülikool/Kuremaa SK 69:71 Tartu Kalev/Estiko Tartu, TÜ sph Saku I liiga
182 T 05.03.2019 18:30 AVIS UTILITAS Rapla 104:80 Jekabpils/SMScredit.lv Rapla, Sadolin Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
002 T 05.03.2019 19:00 Simuna IVAX/Sõmeru 73:57 E-Tehno 55 Sõmeru Põhikooli võimla meesseeniorite mv al 55+
026 T 05.03.2019 19:15 TTÜ Korvpallikool 88:54 BC Kalev II Tallinn, Kristiine PMM Saku II liiga
078 T 05.03.2019 19:30 Spordiklubi Haapsalu 57:125 Keila Korvpallikool Haapsalu spordihoone Saku II liiga
203 E 04.03.2019 18:45 OSK 93:39 Pärnu Kristiine spordimaja OlyBet NKML II divisjon
524 P 03.03.2019 12:00 BK Jelgava 92:60 Läti U16 Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
042 P 03.03.2019 12:30 Kohtla-Nõmme 79:129 Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
418 P 03.03.2019 13:00 Daugavpils University 60:55 Tartu Ülikool/Kalev Daugavpils Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
 
... 7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 21. juuli
Olga Krasnovskaja (32)
Taavi Mets (37)
Indrek Reinbok (43)
Jaagup Toome (32)
Homme, 22. juuli
Teet Anier (57)
Marelle Grünthal-Drell (52)
Aarne Innos (68)
Annika Köster (27)
Jaan Malmberg (63)
Marek Suits (34)
Priit Vilba (66)
Sulge

Ülekanded