ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
001 L 10.10.2020 11:00 Sleepit/Retlar 57:59 Wildix/Esecom Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
002 L 10.10.2020 11:00 BC Lival 56:58 Coop/Mefab Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
003 L 10.10.2020 11:00 BC Connection 52:50 N.G.T Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
413 L 10.10.2020 12:00 Keila Korvpallikool 83:60 Tartu Kalevi Palliklubi Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
401 L 10.10.2020 12:00 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus 93:69 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
410 L 10.10.2020 12:30 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus 29:94 SK Nord/Cramo 1 Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
420 L 10.10.2020 12:30 SK Haapsalu 39:75 Keila/Saue Korvpallikool Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
007 L 10.10.2020 12:30 Alexela/Mediq Eesti 81:74 TalTech/SK Rim Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
004 L 10.10.2020 12:30 Keskturu Kossuklubi 51:60 Haabersti SK Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
005 L 10.10.2020 12:30 KK Pelgulinn 61:59 West Tallinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
408 L 10.10.2020 12:45 Orissaare Sport 72:55 TalTech BS/RIM Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
420 L 10.10.2020 12:45 SK Nord/Cramo 2005/TSK 83:49 Rapla Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
402 L 10.10.2020 13:30 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II 32:61 Paide KK7 Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
414 L 10.10.2020 13:45 Reinar Halliku Korvpallikool 58:97 KK Viimsi U16 Must Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
007 L 10.10.2020 14:00 BK Ogre 76:83 BK Ventspils Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
407 L 10.10.2020 15:30 SK Nord/Cramo 1 91:20 Korvpalliklubi Karud Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
421 L 10.10.2020 15:30 Keila/Saue Korvpallikool 83:44 TalTech BS/RIM Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
409 L 10.10.2020 16:00 TalTech BS/RIM 53:76 Rae Spordikool/Kose Spordikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
421 L 10.10.2020 16:00 Rapla Korvpallikool 123:58 Sport Kunda/Tarvas Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
008 L 10.10.2020 16:30 BC Elva/CHK 73:88 Tallinna Ülikool Elva Spordihoone Naiste karikas
403 L 10.10.2020 16:30 Paide KK7 28:96 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
415 L 10.10.2020 17:00 KK Viimsi U16 Must 84:55 Tartu Kalevi Palliklubi Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
408 L 10.10.2020 17:00 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus 62:52 KK Viimsi U13 Must Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
422 L 10.10.2020 17:00 SK Haapsalu 57:71 Saku KK Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
008 L 10.10.2020 17:00 VEF Riga 105:90 VALMIERA GLASS/VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
031 L 10.10.2020 17:00 TALTECH 65:69 Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
007 L 10.10.2020 17:30 G4S Noorteliiga 85:82 Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste karikas
410 L 10.10.2020 17:45 Orissaare Sport 61:78 SK Nord/Cramo 2006 Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
422 L 10.10.2020 17:45 SK Nord/Cramo 2005/TSK 90:88 Rakvere Spordikool/Tarvas Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
404 L 10.10.2020 18:00 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II 9:121 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
416 L 10.10.2020 18:45 Reinar Halliku Korvpallikool 94:92 Keila Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
009 R 09.10.2020 Paide Viking Window Tartu Ülikool II #edasi lükatud Saku I liiga
010 R 09.10.2020 18:30 G4S Noorteliiga 50:89 KA Tallinna Kalev/TSK Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
011 R 09.10.2020 18:30 SK Nord Aid/Cramo 81:93 KK Viimsi/Noto Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
008 R 09.10.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 79:88 Tartu Kalev/Estiko Jüri Spordihoone Saku I liiga
012 R 09.10.2020 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 73:70 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
013 R 09.10.2020 19:00 Võrumaa 84:85 Rapla Korvpallikool Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
012 R 09.10.2020 19:30 Kadrina Karud 96:75 Eesti Maaülikool/Skarcon Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
006 N 08.10.2020 18:45 Korvpallinaiskond OSK 64:68 Audentese Spordiklubi Tallinn, Kristiine PMM Naiste karikas
011 N 08.10.2020 20:30 Siris/Starforest 84:68 Terminal Oil Pauluse spordihall Saku II liiga
237 K 07.10.2020 19:00 Pärnu Sadam 61:62 TALTECH Pärnu Spordihall PAF Superkarikas
241 K 07.10.2020 19:00 Rakvere Tarvas 108:86 KK Viimsi/Noto Rakvere Spordihall PAF Superkarikas
004 K 07.10.2020 19:00 BK Ventspils 91:85 Latvijas Universitate Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
005 K 07.10.2020 19:00 VALMIERA GLASS/VIA 67:86 BK Ogre Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
014 K 07.10.2020 19:30 Alutaguse 88:76 KK Viimsi Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
006 K 07.10.2020 19:30 VEF Riga 104:63 BK Liepaja Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
239 T 06.10.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 79:90 Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone PAF Superkarikas
005 T 06.10.2020 20:00 Keila Korvpallikool 66:64 Rapla Korvpallikool Keila Kooli võimla Naiste karikas
010 P 04.10.2020 11:00 Rapla Korvpallikool II 48:38 TalTech BS/Altius Rapla Korvpallikool TU14-klassi EMV
014 P 04.10.2020 11:00 Pärnu Spordikool 47:53 Korvpalliklubi Karud Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
 
... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21
 
Sünnipäevad
Täna, 1. detsember
Ants Järv (37)
Rein Kaasik (79)
Ott Lumi (42)
Marko Pern (42)
Ivo Saksakulm (54)
Homme, 2. detsember
Jens Vendel (41)
Sulge

Ülekanded