ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
065 L 19.01.2019 18:30 KK Viimsi/Kesklinna KK 95:69 BC Kalev II Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
128 L 19.01.2019 20:00 Tallinna Kalev/TLÜ 84:88 Latvijas Universitate Sõle Spordikeskus OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
077 R 18.01.2019 18:30 Betoonimeister/Tskk/SK Nord 88:65 BC Kalev/Cramo I Nordi Spordihoone Saku I liiga
432 R 18.01.2019 18:30 BC STAR 57:69 Pärnu Tallinna Südalinna kool OlyBet NKML II divisjon
468 R 18.01.2019 18:30 BK Saldus 40:70 TTT Riga Juniors Saldus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
018 R 18.01.2019 19:00 Spordiklubi Haapsalu 58:75 TTÜ Korvpallikool Haapsalu spordihoone Saku II liiga
086 R 18.01.2019 19:00 Valgamaa Kutseõppekeskus 51:104 Eesti Maaülikool/Ülenurme Valga Spordihoone Saku II liiga
006 R 18.01.2019 19:00 Põhja-Sakala vald 55 70:56 E-Tehno 55 Sürgavere spordihoone meesseeniorite mv al 55+
472 R 18.01.2019 19:00 Vilniuse Kibirkstis 68:54 Šiauliai Vilnius Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
125 R 18.01.2019 19:00 Pärnu Sadam 79:86 BK Ogre Pärnu Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
076 R 18.01.2019 19:30 KA Tallinna Kalev/TLÜ 80:91 RSK Tarvas Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
094 R 18.01.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 80:69 Võrumaa Jõhvi Spordihall Saku II liiga
078 R 18.01.2019 20:15 Paide Viking Window 103:102 KK Viimsi/Noto Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
011 N 17.01.2019 17:30 TOP Trust 50 69:43 Vanad Kalad Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 50+
029 N 17.01.2019 19:30 Kohtla-Nõmme 79:78 Alutaguse Kossutiim Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
075 N 17.01.2019 20:15 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid 89:66 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
064 N 17.01.2019 20:30 Keila Korvpallikool 71:59 Orissaare Träx Keila Tervisekeskus Saku II liiga
074 K 16.01.2019 18:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH 78:69 G4S Noorteliiga Tallinn, TalTech Spordihoone Saku I liiga
093 K 16.01.2019 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline 78:74 BC Narva Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
467 K 16.01.2019 19:00 BK Jelgava 66:59 G4S Noorteliiga Zemgale Olympic Centre Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
122 K 16.01.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 88:79 VALMIERA GLASS VIA Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
123 K 16.01.2019 19:00 Tartu Ülikool 75:81 VEF Riga Tartu, TÜ sph OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
124 K 16.01.2019 20:00 Jekabpils/SMScredit.lv 72:77 Jurmala Betsafe Jekabpils sporta nams OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
073 K 16.01.2019 20:15 Tartu Kalev/Estiko 101:61 Rapla KK/Kohila Turu tn spordihoone Saku I liiga
060 T 15.01.2019 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 71:69 Kadrina Karud Jüri Spordihoone Saku II liiga
006 P 13.01.2019 TOP Trust 50 Parim enne 50 Tallinn, T.Soku KK meesseeniorite mv al 50+
027 P 13.01.2019 09:45 Kadrina Karud/RSK Sportkunda 56:83 Rapla Korvpallikool Rapla Kesklinna Kool PU18-klassi EMV
006 P 13.01.2019 10:00 BC Kalev/STAR 73:41 Kose Spordikool Tallinna Südalinna kool PU14-klass EMV
157 P 13.01.2019 10:00 KK Pärnu 93:62 Audentese SK Pärnu Spordihall PU14-klass EMV
150 P 13.01.2019 10:30 Tartu Kalevi Palliklubi 79:65 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
018 P 13.01.2019 11:00 KK Viimsi/Kesklinna KK U14 40:76 Tiit Soku KK/SK Nord 3 Karulaugu Spordikeskus PU14-klass EMV
162 P 13.01.2019 11:00 Paide KK7 50:80 Reinar Halliku Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall PU14-klass EMV
176 P 13.01.2019 11:00 Keila Korvpallikool II 43:72 Orissaare Sport Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
180 P 13.01.2019 11:00 Viljandi SK 63:50 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Lõvid Viljandi Kesklinna Kooli võimla PU14-klass EMV
007 P 13.01.2019 11:30 RSKsPORTKUNDA 59:55 KK Viimsi U14 Must Tallinna Südalinna kool PU14-klass EMV
158 P 13.01.2019 11:30 TTÜ/Rae Spordikool 06 86:33 Saku KK Pärnu Spordihall PU14-klass EMV
024 P 13.01.2019 12:00 Rapla Korvpallikool 93:76 Tartu Kalevi Palliklubi Rapla Kesklinna Kool PU18-klassi EMV
088 P 13.01.2019 12:00 TTÜ Korvpallikool/RIM 87:63 Sillamäe Falcons Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
089 P 13.01.2019 12:00 KK HITO/BC Karjamaa 57:120 Tiit Soku KK/SK Nord Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
151 P 13.01.2019 12:00 Valga/Kuldre 42:35 EMÜ Korvpallikool Tartu Korvpallikool PU14-klass EMV
401 P 13.01.2019 12:00 KA Tallinna Kalev 51:57 BC Kalev STAR Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
009 P 13.01.2019 12:00 KA Tallinna Kalev 65:58 Pärnu Spordikool Turu tn spordihoone TU18-klassi EMV
019 P 13.01.2019 12:45 Tiit Soku KK/SK Nord 2 78:36 KK Viimsi U13 Must Karulaugu Spordikeskus PU14-klass EMV
177 P 13.01.2019 12:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 41:117 Keila Korvpallikool II Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
181 P 13.01.2019 12:45 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Lõvid 70:37 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Kotkad Viljandi Kesklinna Kooli võimla PU14-klass EMV
466 P 13.01.2019 12:45 Läti U16 35:60 BK Saldus Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
052 P 13.01.2019 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool 83:73 Audentese SK Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
163 P 13.01.2019 13:00 Reinar Halliku Korvpallikool 80:21 Reinar Halliku Korvpallikool II Paide E-Piim Spordihall PU14-klass EMV
010 P 13.01.2019 13:30 Tartu Kalev 83:52 Audentese SK/TSK Turu tn spordihoone TU18-klassi EMV
025 P 13.01.2019 13:45 Kadrina Karud/RSK Sportkunda 68:56 KK Pärnu Rapla Kesklinna Kool PU18-klassi EMV
 
... 6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 20. märts
Jaanus Levkoi (69)
Harri Nuka (62)
Märt Rohlin (30)
Homme, 21. märts
Andi Oras (28)
Annika Pajupuu (29)
Rauno Peerandi (31)
Priit Tammekänd (38)
Renald Vahi (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Final Four 2019