ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
013 P 11.10.2020 10:00 SK Nord/Cramo I 45:71 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
021 P 11.10.2020 10:30 BC STAR 77:66 Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
411 P 11.10.2020 11:00 Rae Spordikool/Kose Spordikool 96:74 Orissaare Sport Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
423 P 11.10.2020 11:00 Sport Kunda/Tarvas 50:107 SK Nord/Cramo 2005/TSK Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
405 P 11.10.2020 11:00 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I 99:11 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
411 P 11.10.2020 11:00 Korvpalliklubi Karud 50:75 Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
423 P 11.10.2020 11:00 TalTech BS/RIM 57:46 SK Haapsalu Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
007 P 11.10.2020 11:00 Rapla Korvpallikool I 41:39 Kohila SK Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
010 P 11.10.2020 11:00 KK Viimsi U12 Must/Estover 34:45 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
014 P 11.10.2020 11:00 TalTech BS/Altius 51:44 SK Nord/Cramo Play Arena TU16-klassi EMV
001 P 11.10.2020 11:00 Kambja vald 71:53 BC Elva Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
014 P 11.10.2020 11:30 Audentese SK 69:39 SK Nord/Cramo II Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
022 P 11.10.2020 12:00 Audentese Spordiklubi 96:52 KA Tallinna Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
002 P 11.10.2020 12:00 Föönix 54:78 Kose Morsad Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
006 P 11.10.2020 12:00 N.G.T 59:66 Sportsbet Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
008 P 11.10.2020 12:15 Kohila SK 51:50 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
011 P 11.10.2020 12:15 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I 18:60 TalTech BS/Altius Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
406 P 11.10.2020 12:30 Paide KK7 31:143 Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU13-klassi EMV
412 P 11.10.2020 12:30 KK Viimsi U13 Must 44:82 SK Nord/Cramo 1 Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
424 P 11.10.2020 12:30 Saku KK 50:73 Keila/Saue Korvpallikool Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
001 P 11.10.2020 12:30 KK HITO/BC Karjamaa 49:23 Reinar Halliku Korvpallikool/Toila Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
002 P 11.10.2020 12:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 41:53 Tartu Ülikooli KK/PK Oliver Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
412 P 11.10.2020 12:45 SK Nord/Cramo 2006 68:48 TalTech BS/RIM Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
418 P 11.10.2020 12:45 Keila Korvpallikool 77:93 KK Viimsi U16 Must Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
424 P 11.10.2020 12:45 Rakvere Spordikool/Tarvas 74:64 Rapla Korvpallikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
002 P 11.10.2020 13:00 YliCool 75:58 BC Karl Infra Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
015 P 11.10.2020 13:15 SK Nord/Cramo II 25:64 SK Nord/Cramo I Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
009 P 11.10.2020 13:30 Keila Korvpallikool 34:61 Rapla Korvpallikool I Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
012 P 11.10.2020 13:30 TalTech BS/Altius 52:40 KK Viimsi U12 Must/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
016 P 11.10.2020 13:30 Narva PSK 24:56 TalTech BS/Altius Play Arena TU16-klassi EMV
003 P 11.10.2020 13:30 RIM 70:68 Ehton Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Arctic Spor
008 P 11.10.2020 13:30 LakiLakid 70:69 Tallinn Bobcats Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
009 P 11.10.2020 13:30 Naudingud.ee 42:73 West Tallinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
003 P 11.10.2020 13:45 Tartu Ülikooli KK/PK Oliver 79:11 Reinar Halliku Korvpallikool/Toila Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
004 P 11.10.2020 13:45 Rakvere Spordikool/Tarvas 42:30 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
005 P 11.10.2020 15:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Toila 17:44 Rakvere Spordikool/Tarvas Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
006 P 11.10.2020 15:00 KK HITO/BC Karjamaa 25:67 Tartu Ülikooli KK/PK Oliver Jõhvi Spordihall PMini-klassi EMV
023 P 11.10.2020 15:00 Rapla Korvpallikool 49:96 Audentese Spordiklubi Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
003 P 11.10.2020 15:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp 58:61 Aiakoda Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
032 P 11.10.2020 16:00 Tallinna Kalev/TLÜ 73:100 Tartu Ülikool Maks & Moorits Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
024 P 11.10.2020 16:30 KA Tallinna Kalev 70:86 BC STAR Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
004 P 11.10.2020 17:00 Nõo Lihavürst 71:58 Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
015 P 11.10.2020 17:15 SK Nord/Cramo 79:40 Narva PSK Play Arena TU16-klassi EMV
009 P 11.10.2020 17:30 Latvijas Universitate 82:83 BK Liepaja Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
033 P 11.10.2020 18:00 Rakvere Tarvas 81:89 AVIS UTILITAS Rapla Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
407 L 10.10.2020 11:00 SK Nord/Cramo 2006 73:47 Rae Spordikool/Kose Spordikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
419 L 10.10.2020 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 141:47 Sport Kunda/Tarvas Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
409 L 10.10.2020 11:00 KK Viimsi U13 Must 82:37 Korvpalliklubi Karud Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
419 L 10.10.2020 11:00 Saku KK 73:40 TalTech BS/RIM Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
001 L 10.10.2020 11:00 Sleepit/Retlar 57:59 Wildix/Esecom Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend Spalding (I
 
... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21
 
Sünnipäevad
Täna, 1. detsember
Ants Järv (37)
Rein Kaasik (79)
Ott Lumi (42)
Marko Pern (42)
Ivo Saksakulm (54)
Homme, 2. detsember
Jens Vendel (41)
Sulge

Ülekanded