ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
046 P 18.11.2018 14:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 88:48 TTÜ/Rae Spordikool 05 Rakvere, Rahu hall PU14-klass EMV
010 P 18.11.2018 15:00 TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge 84:86 Audentese SK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
051 P 18.11.2018 15:00 Tiit Soku KK/SK Nord 1 79:54 Rapla Korvpallikool Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
006 P 18.11.2018 15:30 Audentese SK/TSK 57:56 Tartu Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU18-klassi EMV
038 P 18.11.2018 16:15 Sillamäe Kalev 60:72 KA Tallinna Kalev Sillamäe spordihoone TU14-klassi EMV
008 P 18.11.2018 17:00 Zenit 100:87 BC Kalev/Cramo St. Peterburg VTB Ühisliiga
007 P 18.11.2018 17:00 KA Tallinna Kalev 41:57 Pärnu Spordikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU18-klassi EMV
070 P 18.11.2018 17:00 Pärnu Sadam 70:65 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
077 P 18.11.2018 17:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool 83:75 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph PU14-klass EMV
039 P 18.11.2018 18:00 Audentese SK 52:14 KA Tallinna Kalev/Tallinn Sillamäe spordihoone TU14-klassi EMV
002 P 18.11.2018 18:30 KA Tallinna Kalev/TSK 51:67 KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK Tallinn, Lasnamäe SMM PU18-klassi EMV
107 L 17.11.2018 10:00 SK Haapsalu 18:59 Saue Korvpallikool Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
004 L 17.11.2018 10:30 Pärnu Spordikool 90:50 Tartu Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
060 L 17.11.2018 11:00 Keila Korvpallikool 58:70 KK Viimsi U15 Must Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
016 L 17.11.2018 11:00 KA Tallinna Kalev 98:59 Audentese SK/Siili Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
108 L 17.11.2018 11:15 Saku KK 57:24 KK Rae Koss/Rae Spordikool Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
081 L 17.11.2018 12:00 Parksepa SK/Võru 85:77 BC Kalev/STAR Parksepa Keskkooli spordihoone PU16-klassi EMV
139 L 17.11.2018 12:00 Kose Spordikool 76:26 Kiili SK Kose Gümnaasium PU16-klassi EMV
003 L 17.11.2018 12:00 Rapla Korvpallikool 46:68 Sillamäe Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
061 L 17.11.2018 12:30 Saku KK 64:82 Tiit Soku KK/SK Nord Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
109 L 17.11.2018 12:45 KK Rae Koss/Rae Spordikool 46:58 Saue Korvpallikool Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
019 L 17.11.2018 13:00 Kadrina Karud 89:75 Orissaare Träx Kadrina Spordikeskus Saku II liiga
082 L 17.11.2018 13:30 KA Tallinna Kalev 43:81 KK Rae Koss/Rae Spordikool Parksepa Keskkooli spordihoone PU16-klassi EMV
112 L 17.11.2018 13:30 Audentese SK 103:99 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Audentese Spordikeskus PU16-klassi EMV
020 L 17.11.2018 14:00 KK HITO/BC Karjamaa 80:82 Rapla Korvpallikool Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi EMV
097 L 17.11.2018 14:00 Kuremaa Spordikool 86:88 Tartu Ülikool/EVIKO Kuremaa ujula spordihoone PU16-klassi EMV
110 L 17.11.2018 14:00 Saku KK 47:30 SK Haapsalu Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
001 L 17.11.2018 14:30 Rapla Korvpallikool 60:71 Tartu Kalev Rapla Kesklinna Kool TU16-klassi EMV
002 L 17.11.2018 14:30 Pärnu Spordikool 69:38 Sillamäe Kalev Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
017 L 17.11.2018 15:00 KA Tallinna Kalev 68:72 Audentese SK/TSK Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
062 L 17.11.2018 15:30 Tiit Soku KK/SK Nord 90:68 KK Viimsi U15 Must Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
111 L 17.11.2018 15:30 Saue Korvpallikool 42:45 Saku KK Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
083 L 17.11.2018 16:00 KK Rae Koss/Rae Spordikool 94:77 BC Kalev/STAR Parksepa Keskkooli spordihoone PU16-klassi EMV
015 L 17.11.2018 16:30 Narva SK Energia 95:71 Virumaa Politsei spordiselts Narva, Energia SK Ida-Virumaa Esiliiga
112 L 17.11.2018 16:45 SK Haapsalu 52:61 KK Rae Koss/Rae Spordikool Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
001 L 17.11.2018 17:00 Eesti 63:113 Valgevene Tallinn, TalTech Spordihoone Naiste rahvuskoondis
063 L 17.11.2018 17:00 Saku KK 55:97 Keila Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
068 L 17.11.2018 17:00 BK Ventspils 95:85 VALMIERA GLASS VIA Olimpiskais centrs "Ventspils" OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
069 L 17.11.2018 17:00 BK Ogre 95:68 BK Liepaja Ogres 1. vidusskola OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
084 L 17.11.2018 17:30 KA Tallinna Kalev 53:102 Parksepa SK/Võru Parksepa Keskkooli spordihoone PU16-klassi EMV
017 L 17.11.2018 18:00 KK Viimsi/Kesklinna KK 98:75 Rae Koss/Hansaviimistlus Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
021 L 17.11.2018 19:00 Parksepa SK/Võru 54:50 Eesti Maaülikool/Vabank Tartu Club Parksepa Keskkooli spordihoone OlyBet NKML II divisjon
005 L 17.11.2018 19:00 Liepajas Papirs/LSSS 76:70 BS Riga/TTT/Kadetes Liepaja Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
055 R 16.11.2018 18:30 RSU 71:47 Daugavpils University Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
033 R 16.11.2018 19:00 KK Viimsi/Noto 60:70 KA Tallinna Kalev/TLÜ Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
036 R 16.11.2018 19:00 RSK Tarvas 87:63 Tartu Kalev/Estiko Rakvere Spordihall Saku I liiga
040 R 16.11.2018 19:00 Valgamaa Kutseõppekeskus 50:119 Võrumaa Valga Põhikool Saku II liiga
047 R 16.11.2018 19:00 Eesti Maaülikool/Ülenurme 87:84 BC Narva Ülenurme Gümn. sph Saku II liiga
067 R 16.11.2018 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 97:71 Tartu Ülikool Rapla, Sadolin Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
034 R 16.11.2018 19:45 Tamsalu Los Toros/TALTECH 82:60 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
 
... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 20. jaanuar
Urmas Kask (45)
Taavi Leok (26)
Irina Lukjanovitš (35)
Margus Martin (44)
Janno Piht (41)
Tanel Sokk (34)
Raitel Võikar (30)
Homme, 21. jaanuar
Teet Dooner (45)
Martin Dorbek (28)
Madis Külaots (32)
Ib Lamp (72)
Andre Treier (16)
Sulge

Ülekanded