ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
024 K 20.10.2021 19:00 BC Kalev/Cramo 69:67 Latvijas Universitate Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
009 K 20.10.2021 19:30 Wildix/Esecom 72:44 Play Arena/Altius II Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
105 K 20.10.2021 19:30 TalTech BS/SK Rim 45:65 Harku vald/Taltech BS Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
033 K 20.10.2021 20:00 GoSolar/Omniva 68:53 Korvpallikarud Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
108 K 20.10.2021 20:00 BC Southwestern 79:63 Puhhid Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
001 T 19.10.2021 16:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 61:53 BK Liepaja Valmiera ENBL
007 T 19.10.2021 18:00 Alexela/Mediq Eesti 61:68 KK Viimsi Tallinna Ehte Humanitaargümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
003 T 19.10.2021 19:30 IBIS Tallinn/Hausers 79:83 A4 Haldus Sõle Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
029 T 19.10.2021 19:30 Genius Sports 56:70 Swedbank Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
101 T 19.10.2021 20:00 Exmet 62:61 Raadius Arhitektid Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
107 T 19.10.2021 20:40 SkyMobile 79:69 Eurofasteners Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
006 E 18.10.2021 19:15 TalTech BS/TSK/FENSTER 95:100 A4 Haldus Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
019 E 18.10.2021 20:00 Keila KK/JP 59:68 Ehton/Föönix Keila Kooli võimla Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
001 P 17.10.2021 Tartu Kalev Keila/Rapla KK #edasi lükatud TMini-klassi EMV
002 P 17.10.2021 Tartu Ülikooli KK/Hundid PÄRNU SPORDIKOOL #edasi lükatud TMini-klassi EMV
003 P 17.10.2021 Keila/Rapla KK Tartu Ülikooli KK/Hundid #edasi lükatud TMini-klassi EMV
004 P 17.10.2021 Tartu Kalev PÄRNU SPORDIKOOL #edasi lükatud TMini-klassi EMV
005 P 17.10.2021 TSA Kalev BC STAR/Westholm #edasi lükatud TMini-klassi EMV
006 P 17.10.2021 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi #edasi lükatud TMini-klassi EMV
007 P 17.10.2021 Audentese Spordiklubi TSA Kalev #edasi lükatud TMini-klassi EMV
008 P 17.10.2021 BC STAR/Westholm TalTech BS/Altius #edasi lükatud TMini-klassi EMV
028 P 17.10.2021 Nordauto Keila KK/JP Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
099 P 17.10.2021 TalTech BS/SK Rim 49:78 Saku KK Tallinn, Kristiine PMM Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
100 P 17.10.2021 Kiili Spordiklubi Tabasalu Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
001 P 17.10.2021 11:00 Saku KK 54:41 Keila Korvpallikool Saku valla spordikeskus PMini-klassi EMV
025 P 17.10.2021 11:00 Tartu Ülikooli KK/Pantrid 75:31 Paide KK7 Tartu, TÜ sph (punane saal) PMini-klassi EMV
026 P 17.10.2021 12:15 Paide KK7 66:43 Tartu Ülikooli KK/Puumad Tartu, TÜ sph (punane saal) PMini-klassi EMV
030 P 17.10.2021 12:15 Keila Korvpallikool 28:60 Rae Spordikool/Kiili SK Saku valla spordikeskus PMini-klassi EMV
003 P 17.10.2021 13:00 Tallinna Ülikool 63:70 Liepaja Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
025 P 17.10.2021 13:00 TalTech/NORDAID 51:58 Daugavpils Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
025 P 17.10.2021 13:30 SK Nord Aid/Cramo 75:77 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
027 P 17.10.2021 13:30 Tartu Ülikooli KK/Puumad 23:90 Tartu Ülikooli KK/Pantrid Tartu, TÜ sph (punane saal) PMini-klassi EMV
031 P 17.10.2021 13:30 Rae Spordikool/Kiili SK 56:37 Saku KK Saku valla spordikeskus PMini-klassi EMV
006 P 17.10.2021 14:00 Jõhvi Kossutiim 93:43 Enteh Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
047 P 17.10.2021 15:30 SK Nord Aid/Cramo 43:47 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
002 P 17.10.2021 17:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko 91:51 Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
021 P 17.10.2021 17:00 AVIS UTILITAS RAPLA 90:85 Rakvere Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
023 P 17.10.2021 18:00 TalTech/OPTIBET 92:67 Tallinna Kalev Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 P 17.10.2021 19:00 Puhhid 80:68 Eurofasteners Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
006 L 16.10.2021 10:00 TalTech BS/Haabersti SK 20:43 TalTech BS/RIM Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klassi EMV
012 L 16.10.2021 10:00 SK Nord/Cramo 2010 64:49 KK Viimsi U12 Must/Estover Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
013 L 16.10.2021 10:00 Audentese SK 65:43 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Must Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
018 L 16.10.2021 10:00 Rae Spordikool/Kiili SK II 51:43 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
021 L 16.10.2021 10:30 TSA Kalev 14:66 TalTech BS/Altius Mustjõe Gümnaasium PMini-klassi EMV
009 L 16.10.2021 11:00 Parksepa SK/Võru 48:28 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Parksepa Keskkooli spordihoone PMini-klassi EMV
048 L 16.10.2021 11:00 Rapla Korvpallikool 55:66 Audentese Spordiklubi/Siili PK Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
007 L 16.10.2021 11:15 TalTech BS/RIM 57:12 TalTech BS/Vivasport Tallinna Järveotsa Gümn PMini-klassi EMV
019 L 16.10.2021 11:15 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge 47:39 KK Viimsi U11 Must/Estover Jüri Spordihoone PMini-klassi EMV
015 L 16.10.2021 11:30 Audentese SK 74:50 KK Viimsi U12 Must/Estover Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
016 L 16.10.2021 11:30 SK Nord/Cramo 2010 73:35 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Must Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
 
... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 9. detsember
Kristo Eisenberg (37)
Marko Savi (44)
Tanel Uudeberg (38)
Homme, 10. detsember
Algis Liblik (38)
Sulge

Ülekanded