ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
086 L 25.01.2020 11:00 Audentese SK 72:59 Saku KK Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
151 L 25.01.2020 11:00 SK Haapsalu 48:41 Rapla Korvpallikool Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
144 L 25.01.2020 11:15 Rae Spordikool/KK Rae Koss 58:9 Sillamäe Kalev Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
020 L 25.01.2020 11:15 Rapla Korvpallikool 76:12 Abja Korvpalliklubi Rapla Korvpallikool TMini-klassi EMV
147 L 25.01.2020 12:00 KK Viimsi U12 Must/Estover 20:70 TalTech BS/Altius Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
178 L 25.01.2020 12:00 DELTA/Nõo/Tartu vald 68:38 SK Nord 2 Variku Spordihoone PMini-klass EMV
179 L 25.01.2020 12:00 Tartu Kalevi Palliklubi 67:37 TalTech BS/RIM II Variku Spordihoone PMini-klass EMV
023 L 25.01.2020 12:00 BC STAR 67:92 Audentese Spordiklubi Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
042 L 25.01.2020 12:00 Pärnu Spordikool 46:107 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
152 L 25.01.2020 12:15 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 25:53 TalTech BS/Kiili SK Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
021 L 25.01.2020 12:30 Audentese SK 78:18 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool TMini-klassi EMV
029 L 25.01.2020 13:00 Iisaku/RHKK 66:71 Jõhvi Kossutiim Iisaku Gümnaasium Ida-Virumaa Esiliiga
143 L 25.01.2020 13:00 Tartu Ülikool KK/KVL Ehitus 85:24 Audentese SK Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
180 L 25.01.2020 13:15 Korvpalliklubi Karud 67:42 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Variku Spordihoone PMini-klass EMV
181 L 25.01.2020 13:15 DELTA/Nõo/Tartu vald 65:32 TalTech BS/RIM II Variku Spordihoone PMini-klass EMV
148 L 25.01.2020 13:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 29:70 SK Nord 1 Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
153 L 25.01.2020 13:30 Orissaare Sport 24:63 Paide KK7 Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
022 L 25.01.2020 13:45 Abja Korvpalliklubi 15:120 Audentese SK Rapla Korvpallikool TMini-klassi EMV
145 L 25.01.2020 14:30 Sillamäe Kalev 34:46 Audentese SK Tartu, TÜ sph PMini-klass EMV
182 L 25.01.2020 14:30 Tartu Kalevi Palliklubi 66:17 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Variku Spordihoone PMini-klass EMV
183 L 25.01.2020 14:30 SK Nord 2 32:61 Korvpalliklubi Karud Variku Spordihoone PMini-klass EMV
154 L 25.01.2020 14:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 21:72 Rapla Korvpallikool Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
149 L 25.01.2020 15:00 TalTech BS/Altius 74:35 Rakvere Spordikool/Tarvas Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
023 L 25.01.2020 15:00 Pärnu Spordikool 31:44 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool TMini-klassi EMV
184 L 25.01.2020 15:45 Korvpalliklubi Karud 46:35 TalTech BS/RIM II Variku Spordihoone PMini-klass EMV
185 L 25.01.2020 15:45 Tartu Kalevi Palliklubi 75:34 SK Nord 2 Variku Spordihoone PMini-klass EMV
155 L 25.01.2020 16:00 Orissaare Sport 44:35 TalTech BS/Kiili SK Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
150 L 25.01.2020 16:30 SK Nord 1 82:21 KK Viimsi U12 Must/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
140 L 25.01.2020 17:00 BK Ventspils 97:76 Latvijas Universitate Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
141 L 25.01.2020 17:00 Jurmala Betsafe 62:72 VEF Riga Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
142 L 25.01.2020 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 90:76 Tartu Ülikool Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
143 L 25.01.2020 17:00 BK Ogre 86:84 Tallinna Kalev/TLÜ Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
025 L 25.01.2020 17:00 Tallinna Ülikool 66:88 TTT Riga Tallinn, TLÜ pms. Douglas BBL
156 L 25.01.2020 17:15 SK Haapsalu 45:46 Paide KK7 Haapsalu Spordikeskus PMini-klass EMV
186 L 25.01.2020 17:30 DELTA/Nõo/Tartu vald 67:17 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Variku Spordihoone PMini-klass EMV
084 R 24.01.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 121:75 Balteco Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
007 R 24.01.2020 19:00 Põhja-Sakala 55+ 77:66 Simuna Ivax Sürgavere spordihoone Meesseeniorite mv al M55
138 R 24.01.2020 19:00 Pärnu Sadam 58:107 BC Kalev/Cramo Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
139 R 24.01.2020 19:00 Rakvere Tarvas 95:86 TALTECH Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
083 R 24.01.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK 66:85 Kadrina Karud Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
081 N 23.01.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK 93:81 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
082 N 23.01.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 99:97 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
087 N 23.01.2020 20:30 KA Tallinna Kalev 88:70 Rapla Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku II liiga
090 K 22.01.2020 18:30 Terminal Oil 92:76 Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
088 K 22.01.2020 19:00 KK Viimsi 72:84 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Karulaugu spk (väike väljak) Saku II liiga
136 K 22.01.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA 74:87 Jurmala Betsafe Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
137 K 22.01.2020 19:00 Tallinna Kalev/TLÜ 89:99 BC Kalev/Cramo Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
080 K 22.01.2020 19:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 77:73 Tartu Kalev/Estiko Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
086 K 22.01.2020 20:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro 88:65 Tartu Ülikooli Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
006 T 21.01.2020 18:00 TOP Trust 78:49 E-Tehno Nord Cramo Spordihoone Meesseeniorite mv al M55
 
... 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 31. märts
Howard Frier (44)
Silver Leppik (37)
Sander Raieste (21)
Homme, 1. aprill
Egert Haller (25)
Artur Ikkonen (27)
Mare Illaste (60)
Üllar Kerde (66)
Raido Kuusk (44)
Ilme Toots (79)
Sulge

Ülekanded