ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
419 P 20.03.2022 13:00 Abja Korvpalliklubi 60:26 BC STAR/Westholm Abja Tervise- ja Spordikeskus TU14-klassi EMV
137 P 20.03.2022 13:15 Tartu Kalevi Palliklubi 56:81 Audentese SK II Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
413 P 20.03.2022 13:30 Pärnu Spordikool 39:55 Rapla Korvpallikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
143 P 20.03.2022 13:45 KK HITO/BC Karjamaa 108:77 KK Pärnu Iisaku Gümnaasium PU18-klassi EMV
081 P 20.03.2022 13:45 Nõo 71:81 Audentese SK Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
099 P 20.03.2022 14:00 Rapla Korvpallikool 79:80 Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
032 P 20.03.2022 14:45 SK Nord Aid/Cramo 73:76 Rakvere Spordikool/Tarvas I Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
140 P 20.03.2022 15:00 TalTech BS/RIM 58:81 Rakvere Spordikool/Tarvas II Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
138 P 20.03.2022 15:30 Rae Spordikool/Kose SK 107:88 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
144 P 20.03.2022 16:00 BC STAR 64:102 KK HITO/BC Karjamaa Iisaku Gümnaasium PU18-klassi EMV
082 P 20.03.2022 16:00 SK Haapsalu 50:92 Nõo Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
414 P 20.03.2022 16:00 Rapla Korvpallikool 49:70 TSA Kalev Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
007 P 20.03.2022 17:00 Tartu Ülikooli KK/Eviko 65:87 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
182 P 20.03.2022 17:00 KK Viimsi/Sportland 82:83 Pärnu Sadam Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
139 P 20.03.2022 17:15 Audentese SK II 66:88 Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
145 P 20.03.2022 17:45 KK Pärnu 70:149 Reinar Halliku Korvpallikool Iisaku Gümnaasium PU18-klassi EMV
083 P 20.03.2022 17:45 Audentese SK 88:63 Tartu Kalevi Palliklubi Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
015 L 19.03.2022 BK Ogre 76:64 BC Kalev/Cramo vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
137 L 19.03.2022 AVIS UTILITAS RAPLA 84:74 Latvijas Universitate vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
138 L 19.03.2022 BK Liepaja 79:80 Tallinna Kalev vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
140 L 19.03.2022 VEF Riga 86:93 Tartu Ülikool Maks & Moorits vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
014 L 19.03.2022 10:30 TalTech BS/Altius 101:55 Audentese SK Play Arena PU13-klassi EMV
149 L 19.03.2022 11:00 KK Viimsi U16 Valge 67:61 KK HITO/BC Karjamaa Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
201 L 19.03.2022 11:00 BC Estiko/Septicum 96:58 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
033 L 19.03.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool 63:81 SK Nord/Cramo 1 Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
061 L 19.03.2022 12:00 Rapla/Kohila 71:69 Rakvere Spordikool/Tarvas I Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
116 L 19.03.2022 12:00 TalTech BS/RIM 43:73 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
132 L 19.03.2022 12:00 Keila Korvpallikool II 56:67 Rae Spordikool/Kiili SK Keila Kooli Pargimaja PU16-klassi EMV
122 L 19.03.2022 12:00 TalTech BS/RIM 77:51 SK Nord/Cramo 1 Tallinn, Kristiine PMM PU13-klassi EMV
064 L 19.03.2022 12:30 Tartu Kalev 45:72 TalTech BS/Altius Variku Spordihoone TU16-klassi EMV
150 L 19.03.2022 12:45 KK Viimsi U16 Valge 67:72 Kadrina Karud/Tapa SK Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
022 L 19.03.2022 13:00 TalTech/NORDAID 73:57 Tallinna Ülikool Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
202 L 19.03.2022 13:00 BC Elva 75:60 YliCool Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
117 L 19.03.2022 13:30 TalTech BS/NEWOX 51:80 KK Pärnu Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
008 L 19.03.2022 14:00 Keila Korvpallikool 79:90 Tartu Ülikooli KK 2006 Keila Kooli Pargimaja PU16-klassi EMV
178 L 19.03.2022 14:00 VEF Riga 86:93 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
024 L 19.03.2022 14:30 KK Viimsi U13 Must 61:89 Tartu Ülikool/PK Oliver Forus Spordikeskus Viimsi PU13-klassi EMV
126 L 19.03.2022 15:00 Rae Spordikool 58:72 Audentese SK Kindluse spordihoone PU16-klassi EMV
203 L 19.03.2022 15:00 Roofix/SL Ehitus 79:75 Nõo Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
118 L 19.03.2022 15:30 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 65:56 TalTech BS/NEWOX Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
045 L 19.03.2022 16:00 Keila Korvpallikool 61:91 Rae Spordikool/Kiili SK Keila Kooli Pargimaja PU13-klassi EMV
151 L 19.03.2022 16:15 KK HITO/BC Karjamaa 27:81 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
160 L 19.03.2022 17:00 TalTech/OPTIBET 93:72 Rakvere Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone PAF Korvpalli Meistriliiga
119 L 19.03.2022 17:00 KK Pärnu 81:32 TalTech BS/RIM Tallinn, Lasnamäe SMM PU16-klassi EMV
016 L 19.03.2022 17:00 BK Ogre 76:64 BC Kalev/Cramo Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
180 L 19.03.2022 17:00 BK Liepaja 79:80 Tallinna Kalev Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
204 L 19.03.2022 17:00 BC Karl Infra 66:71 AMG/RULO Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
152 L 19.03.2022 18:00 Kadrina Karud/Tapa SK 49:94 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
181 L 19.03.2022 18:00 AVIS UTILITAS RAPLA 84:74 Latvijas Universitate Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
141 R 18.03.2022 BK Ventspils 93:54 Tallinna Kalev vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
 
... 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  ...
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Homme, 27. mai
Henry Aimre (30)
Aleksander Oliver Hint (22)
Taavi Hämarsalu (33)
Kasper Suurorg (20)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa