ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
703 K 20.03.2019 19:00 TALTECH 83:99 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, TalTech Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
007 K 20.03.2019 19:30 Rehpol/Palliklubi 78:80 Scanweld Tallinna Õismäe Gümnaasium meesseeniorite mv al 40+
417 T 19.03.2019 18:30 BK Saldus 66:75 Tartu Ülikool/Kalev Saldus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
156 T 19.03.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 97:59 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
206 E 18.03.2019 18:45 OSK 70:60 Luunja Kristiine spordimaja OlyBet NKML II divisjon
011 E 18.03.2019 19:15 Scanweld 71:64 AlpicAir Tallinn, Audentese Spordikeskus meesseeniorite mv al 40+
208 E 18.03.2019 20:00 Keila Korvpallikool 67:58 Payless Rapla Keila Kooli võimla OlyBet NKML II divisjon
164 P 17.03.2019 10:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 86:68 Orissaare Sport Rakvere Rahu hall PU16-klassi EMV
207 P 17.03.2019 12:00 Parksepa SK/Võru 58:50 Pärnu Parksepa Keskkooli spordihoone OlyBet NKML II divisjon
022 P 17.03.2019 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 91:72 KK HITO/BC Karjamaa Rakvere, Rahu hall PU14-klass EMV
019 P 17.03.2019 12:30 Tartu Kalev 63:47 KA Tallinna Kalev Turu tn spordihoone TU18-klassi EMV
034 P 17.03.2019 13:00 Audentese SK 91:83 TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge Tallinn, Audentese Spordikeskus PU18-klassi EMV
054 P 17.03.2019 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool 78:81 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
055 P 17.03.2019 13:00 Tiit Soku KK/SK Nord 1 106:38 Kuremaa Spordikool Tallinn, T.Soku KK PU14-klass EMV
538 P 17.03.2019 14:00 BK Saldus 75:64 G4S Noorteliiga Saldus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
050 P 17.03.2019 15:00 Lüganuse 72:63 KK Pühajõe Maidla Kooli sph Ida-Virumaa Esiliiga
086 P 17.03.2019 15:00 TTÜ Korvpallikool/TSK/Must 69:93 Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
537 P 17.03.2019 15:30 BS Riga/TTT/Kadetes 51:66 Audentese Spordiklubi Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
701 P 17.03.2019 16:00 Jekabpils/SMScredit.lv 57:90 Latvijas Universitate Jekabpils sporta nams OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
017 P 17.03.2019 16:30 Vanad Kalad 62:93 Wombat 50 Kose Gümnaasium meesseeniorite mv al 50+
022 P 17.03.2019 17:00 BC Kalev/Cramo 85:96 Khimki Tallinn, Kalevi Spordihall VTB Ühisliiga
198 P 17.03.2019 17:00 Pärnu Sadam 87:72 Jurmala Betsafe Pärnu Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
199 P 17.03.2019 17:00 VALMIERA GLASS VIA 86:75 TALTECH Vidzemes Olimpiskais Centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
061 P 17.03.2019 19:00 KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK 107:63 KA Tallinna Kalev/TSK Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
035 L 16.03.2019 12:00 SMK PAULUS 45 54:46 OSK 45 Pauluse spordihall meesseeniorite mv al 45+
046 L 16.03.2019 12:00 Iisaku 87:78 Enteh Iisaku Gümnaasium Ida-Virumaa Esiliiga
016 L 16.03.2019 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 66:71 Audentese SK Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
073 L 16.03.2019 12:00 Rapla Korvpallikool 117:51 KK HITO/BC Karjamaa Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
137 L 16.03.2019 12:00 Erkmaa KK 75:88 TTÜ Korvpallikool Kambja sph PU16-klassi EMV
023 L 16.03.2019 12:15 Sillamäe Kalev 65:42 Rapla Korvpallikool Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
006 L 16.03.2019 13:00 Tartu Ülikool/EVIKO 89:59 Kuremaa Spordikool Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
047 L 16.03.2019 14:00 Alutaguse Kossutiim 62:100 Virumaa Politsei spordiselts Mäetaguse PK Ida-Virumaa Esiliiga
205 L 16.03.2019 14:00 Luunja 67:72 OSK Luunja Keskkool OlyBet NKML II divisjon
415 L 16.03.2019 14:00 Tartu Kalev 63:81 Pärnu Spordikool Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
024 L 16.03.2019 14:45 Rapla Korvpallikool 27:70 Audentese SK/Siili Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
048 L 16.03.2019 16:00 BC Karjamaa 94:95 Kohtla-Nõmme Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
163 L 16.03.2019 17:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 86:58 Orissaare Sport Rakvere Spordihall PU16-klassi EMV
416 L 16.03.2019 17:00 KA Tallinna Kalev 50:62 Audentese SK/TSK Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
195 L 16.03.2019 17:00 BK Ventspils 97:67 BK Liepaja Olimpiskais centrs "Ventspils" OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
196 L 16.03.2019 17:00 Tartu Ülikool 71:72 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Tartu, TÜ sph OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
197 L 16.03.2019 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 83:95 BK Ogre Rapla, Sadolin Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
025 L 16.03.2019 17:15 Sillamäe Kalev 47:48 Audentese SK/Siili Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
536 L 16.03.2019 18:00 Liepajas Papirs/LSSS 87:57 G4S Noorteliiga Liepaja Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
535 L 16.03.2019 19:00 Läti U16 52:74 Audentese Spordiklubi Jurmala, LAT Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
118 R 15.03.2019 18:30 Betoonimeister/Tskk/SK Nord 85:78 KK Viimsi/Noto Nordi Spordihoone Saku I liiga
007 R 15.03.2019 19:00 Põhja-Sakala vald 55 58:94 TOP Trust 55 Sürgavere spordihoone meesseeniorite mv al 55+
117 R 15.03.2019 19:30 KA Tallinna Kalev/TLÜ 83:57 Paide Viking Window Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
119 R 15.03.2019 20:00 Rapla KK/Kohila 64:85 RSK Tarvas Kohila Spordihoone Saku I liiga
115 N 14.03.2019 17:30 G4S Noorteliiga 75:81 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid Tallinn, Audentese Spordikeskus Saku I liiga
533 N 14.03.2019 18:00 Daugavpils University 73:48 BK Saldus Daugavpils Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
 
... 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Sulge

Ülekanded