ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
011 N 22.10.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 60:87 Alexela/Mediq Eesti Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
013 N 22.10.2020 19:30 Tartu Ülikool II 64:70 Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
015 N 22.10.2020 20:10 Sleepit/Retlar 56:50 Korvpallikarud Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
040 K 21.10.2020 19:00 BC Kalev/Cramo 98:88 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
015 K 21.10.2020 19:30 Harku vald 81:77 Baar Balti Jaamas Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
013 K 21.10.2020 19:30 Tabasalu 89:60 West Tallinn Tabasalu spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
030 K 21.10.2020 19:30 Wildix/Esecom 123:73 Altius/Play Arena Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
033 K 21.10.2020 19:30 Rehpol/Palliklubi 73:55 Keila KK/JP Tallinna Õismäe Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
001 T 20.10.2020 17:30 G4S Noorteliiga 65:71 Tallinna Ülikool Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste meistriliiga
016 T 20.10.2020 19:30 IBIS Tallinn/Hausers 86:79 A4 Haldus Sõle Spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
016 T 20.10.2020 20:30 Eelviimased/Fit360.ee 60:50 Paldiski KK/Willenbrock Tallinn, THK Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
003 E 19.10.2020 18:15 Korvpallinaiskond OSK 45:53 Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM Naiste esiliiga
031 E 19.10.2020 18:45 Swedbank 61:52 Raadius Arhitektid Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
002 E 19.10.2020 20:15 Ehton/Föönix 95:55 KK Viimsi Tallinn, Kadaka sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
005 E 19.10.2020 20:15 Jokker 89:76 Keila KK Kadrioru Saksa Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
005 P 18.10.2020 Omniva 63:88 Exmet Tallinn, T.Soku KK Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
405 P 18.10.2020 11:00 KK HITO/BC Karjamaa 73:74 Rae Spordikool 06 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
001 P 18.10.2020 11:00 Rapla Korvpallikool 67:80 Saku KK Rapla Kesklinna Kool PU14-klassi EMV
034 P 18.10.2020 11:00 TalTech BS/Haabersti SK 63:56 SK Nord/Cramo 2 Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
029 P 18.10.2020 12:00 Rapla Korvpallikool 60:89 Rakvere Spordikool/Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
002 P 18.10.2020 12:00 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool 49:44 Kesklinna KK/GAG KK U14 Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
036 P 18.10.2020 12:30 Audentese SK 110:105 SK Nord Aid/Cramo Tallinn, Audentese Spordikeskus PU18-klassi EMV
406 P 18.10.2020 12:45 Tartu Ülikooli KK 87:72 Audentese SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
001 P 18.10.2020 13:00 Tööriistamarket/Lüganuse 65:74 Enteh Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
019 P 18.10.2020 14:00 Keila Korvpallikool 95:46 Delta SK/Nõo Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
026 P 18.10.2020 14:30 Audentese SK 84:87 SK Nord/Cramo 1 Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
015 P 18.10.2020 14:50 TalTech BS/Fenster/TSK 84:61 Rakvere Spordikool/Tarvas II Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
003 P 18.10.2020 15:00 KK Pärnu 53:83 Rakvere Spordikool/Tarvas Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
004 P 18.10.2020 16:00 KK Viimsi U14 Must 43:102 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
010 P 18.10.2020 16:30 Tartu Kalev 42:62 Audentese Spordiklubi/TSK Turu tn spordihoone TU19-klassi EMV
039 P 18.10.2020 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 79:86 Pärnu Sadam Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
002 P 18.10.2020 17:00 BC Narva 105:74 Energia Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
012 P 18.10.2020 17:30 Latvijas Universitate 67:78 BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
007 P 18.10.2020 17:30 Play Arena/Altius 73:105 IBIS Tallinn/Hausers Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
001 P 18.10.2020 18:00 Puhhid 69:76 Sleepit/Retlar Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
003 P 18.10.2020 18:00 Jõhvi Kossutiim 67:47 Sillamäe gümnaasium Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
001 P 18.10.2020 19:00 BC Torm 65:81 Baar Balti Jaamas Tallinn, Sõbra sph Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
001 L 17.10.2020 11:00 Paide KK7 50:45 GAG Korvpalliklubi Paide E-Piim Spordihall PMakro-klassi EMV
002 L 17.10.2020 11:00 KA Tallinna Kalev 31:50 Kesklinna KK Paide E-Piim Spordihall PMakro-klassi EMV
007 L 17.10.2020 11:00 Toila/RHKK 58:31 KK Hito Voka Spordihoone PMakro-klassi EMV
013 L 17.10.2020 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I 47:66 Parksepa SK/Võru Valga Spordihoone PMakro-klassi EMV
014 L 17.10.2020 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II 34:65 Tartu Kalevi Palliklubi Valga Spordihoone PMakro-klassi EMV
019 L 17.10.2020 11:00 Korvpalliklubi Karud 66:53 Korvpalliklubi Pärnu Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro-klassi EMV
401 L 17.10.2020 11:30 Tartu Ülikooli KK 81:62 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU16-klassi EMV
004 L 17.10.2020 11:30 Rapla Korvpallikool 45:78 Pärnu Spordikool Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
011 L 17.10.2020 12:00 KK Hito 35:44 KK HITO/BC Karjamaa Voka Spordihoone PMakro-klassi EMV
020 L 17.10.2020 12:00 Abja Gümnaasium 23:74 Hiidlaste Korvpalliklubi Askus Vändra Gümnaasiumi spordisaal PMakro-klassi EMV
003 L 17.10.2020 12:30 Kesklinna KK 46:44 Paide KK7 Paide E-Piim Spordihall PMakro-klassi EMV
004 L 17.10.2020 12:30 GAG Korvpalliklubi 61:51 KA Tallinna Kalev Paide E-Piim Spordihall PMakro-klassi EMV
015 L 17.10.2020 12:30 Parksepa SK/Võru 32:80 Tartu Kalevi Palliklubi Valga Spordihoone PMakro-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20
 
Sünnipäevad
Täna, 28. november
Ardo Krass (33)
Aldo Maksimov (48)
Mihkel Niine (33)
Merilyn Närep (22)
Priit Pärnala (32)
Raido Villers (38)
Homme, 29. november
Jekaterina Kisseljova (32)
Kristo Seli (31)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

FIBA "mull"