ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
163 R 25.03.2022 19:00 KK Viimsi/Sportland 71:85 BC Kalev/Cramo Forus Spordikeskus Viimsi PAF Korvpalli Meistriliiga
122 R 25.03.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 63:62 Tartu Kalev/Estiko Jüri Spordihoone Saku I liiga
106 R 25.03.2022 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 60:86 Rapla Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
123 R 25.03.2022 19:15 TERE Kadrina Karud 89:90 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
126 R 25.03.2022 19:30 Keila Korvpallikool 90:64 G4S Noorteliiga Keila Tervisekeskus Saku I liiga
246 R 25.03.2022 19:30 Play Arena/Altius 87:62 Exmet Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
124 R 25.03.2022 20:15 Paide Viking Window 99:94 SK Nord Aid/Cramo Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
078 N 24.03.2022 BK Ogre 95:75 Rakvere Tarvas vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
080 N 24.03.2022 Tartu Ülikool Maks & Moorits 83:63 BK Ventspils vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
092 N 24.03.2022 Tallinna Kalev 64:78 AVIS UTILITAS RAPLA vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
108 N 24.03.2022 TalTech/OPTIBET 102:90 BK Ventspils vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
130 N 24.03.2022 VALMIERA GLASS VIA 81:84 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
201 N 24.03.2022 17:30 TalTech/NORDAID 73:60 Tallinna Ülikool Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste meistriliiga
414 N 24.03.2022 17:30 G4S Noorteliiga 67:62 BC Elva CHK/Tartu Ülikool Tallinn, Audentes (suur saal) Naiste I Liiga
121 N 24.03.2022 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium 59:73 TSA Kalev Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
005 N 24.03.2022 19:00 BC Tondi 40+ 61:62 Scanweld 40+ Tallinn, Sõbra sph Meesseeniorite mv al M40
098 N 24.03.2022 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 83:63 BK Ventspils Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 N 24.03.2022 19:15 Sportland 35+ 72:65 Kontsertlavad 35+ Tallinn, Kristiine PMM Meesseeniorite mv al M35
061 N 24.03.2022 19:30 Rae Koss/Rae Spordikool 50:74 Jõgeva VSK Jüri sph (väike väljak) Saku II liiga
094 K 23.03.2022 Rakvere Tarvas 91:79 Latvijas Universitate vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
162 K 23.03.2022 19:00 Pärnu Sadam 90:73 TalTech/OPTIBET Pärnu Spordihall PAF Korvpalli Meistriliiga
103 K 23.03.2022 19:00 BK Ogre 90:76 BK Liepaja Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
114 K 23.03.2022 19:00 Rakvere Tarvas 91:79 Latvijas Universitate Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
240 K 23.03.2022 19:30 Rehpol/Palliklubi 95:84 BC Southwestern Tallinna Õismäe Gümnaasium Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
068 K 23.03.2022 19:40 Keila Korvpallikool II 102:69 KK HITO/BC Karjamaa Keila Kooli Pargimaja Saku II liiga
125 K 23.03.2022 20:00 Tartu Ülikool/Eviko 82:81 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
242 K 23.03.2022 20:00 GoSolar/Omniva 58:57 Kose Morsad Tallinna Südalinna kool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
412 K 23.03.2022 20:15 TalTech BS/Altius 42:57 TSA Kalev Play Arena Naiste I Liiga
039 T 22.03.2022 AVIS UTILITAS RAPLA 61:85 BC Kalev/Cramo vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
091 T 22.03.2022 Tartu Ülikool Maks & Moorits 75:61 VALMIERA GLASS VIA vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
161 T 22.03.2022 19:00 Tallinna Kalev 87:81 KK Viimsi/Sportland Tallinn, Kalevi Spordihall PAF Korvpalli Meistriliiga
048 T 22.03.2022 19:00 AVIS UTILITAS RAPLA 61:85 BC Kalev/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
110 T 22.03.2022 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 75:61 VALMIERA GLASS VIA Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
095 T 22.03.2022 19:30 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 58:69 Haapsalu Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
027 T 22.03.2022 19:30 KK HITO/BC Karjamaa 74:60 Jõhvi Kossutiim Maidla Kooli sph Ida regiooni rahvaliiga
415 T 22.03.2022 20:15 Keila Korvpallikool 86:30 TalTech BS/Altius Keila Kooli Pargimaja Naiste I Liiga
136 P 20.03.2022 KK Viimsi/Sportland 82:83 Pärnu Sadam vaata estlatbl.com PAF Korvpalli Meistriliiga
057 P 20.03.2022 Audentese Spordiklubi 0:20 Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
412 P 20.03.2022 11:00 TSA Kalev 77:50 Pärnu Spordikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
211 P 20.03.2022 11:00 West Tallinn 60:77 BC Connection Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
212 P 20.03.2022 11:00 Alexela/Mediq Eesti 52:45 KK Pelgulinn Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
136 P 20.03.2022 11:30 Tartu Ülikooli KK/Metec 72:62 Rae Spordikool/Kose SK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
079 P 20.03.2022 12:00 KK Viimsi 63:80 TalTech BS/Fenster/TSK Forus Spordikeskus Viimsi PU18-klassi EMV
142 P 20.03.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool 122:58 BC STAR Iisaku Gümnaasium PU18-klassi EMV
080 P 20.03.2022 12:00 Tartu Kalevi Palliklubi 53:90 SK Haapsalu Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
056 P 20.03.2022 12:00 Rapla Korvpallikool 47:71 TSA Kalev Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
213 P 20.03.2022 12:30 Ehton/Föönix 64:54 InvestBK.eu Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
214 P 20.03.2022 12:30 RIM 84:85 Wildix/Esecom Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhja regiooni rahvaliiga weekend II divisjon
001 P 20.03.2022 13:00 Põhja-Sakala 60+ 55:57 Simuna Ivax 60+ Sürgavere spordihoone Meesseeniorite mv al M60
035 P 20.03.2022 13:00 TalTech BS/Altius 88:63 SK Nord/Cramo 2008 Play Arena PU14-klassi EMV
 
... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  ...
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Homme, 27. mai
Henry Aimre (30)
Aleksander Oliver Hint (22)
Taavi Hämarsalu (33)
Kasper Suurorg (20)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa