ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
015 P 13.10.2019 13:45 TalTech BS/Altius 52:31 Korvpalliklubi Pärnu Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
004 P 13.10.2019 13:45 SK Nord 20:50 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TMini-klassi EMV
004 P 13.10.2019 14:00 Enteh 88:51 Sillamäe Kalev/Gümnaasium Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
024 P 13.10.2019 14:00 BK Liepaja 90:77 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
009 P 13.10.2019 14:30 TalTech BS/Altius II 29:19 TalTech BS/Kiili SK Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
039 P 13.10.2019 14:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Pullid 18:81 SK Haapsalu Valga Spordihoone PMini-klass EMV
007 P 13.10.2019 14:45 Keila Korvpallikool 56:20 Abja Korvpalliklubi Keila Tervisekeskus TMini-klassi EMV
201 P 13.10.2019 15:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool II 57:88 TalTech BS/Rae SK Tartu, TÜ sph PU14-klassi karikas
002 P 13.10.2019 15:00 Daugavpils 67:50 G4S Noorteliiga Daugavpils Douglas BBL II div
003 P 13.10.2019 16:00 Siauliai 60:67 Tartu Ülikool/Kalev Siauliai Douglas BBL
023 P 13.10.2019 17:30 Latvijas Universitate 65:59 Tartu Ülikool Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
023 L 12.10.2019 Korvpalliklubi Karud 0:20 TalTech BS/Haabersti SK Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
024 L 12.10.2019 Korvpalliklubi Karud 0:20 Rae Spordikool/Lagedi Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
026 L 12.10.2019 Korvpalliklubi Karud 0:20 Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
413 L 12.10.2019 10:00 TalTech BS/Rae SK 81:73 Keila Korvpallikool I Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
040 L 12.10.2019 11:00 KK HITO/BC Karjamaa 36:60 Väike-Maarja RSK Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
414 L 12.10.2019 11:30 BC STAR 53:69 Kose Spordikool Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
025 L 12.10.2019 11:30 DELTA/Nõo/Tartu vald 36:43 TalTech BS/Haabersti SK Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
407 L 12.10.2019 12:00 Rapla Korvpallikool 78:75 KK Viimsi U16 Must/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
001 L 12.10.2019 12:00 KK Viimsi U11/Estover 46:27 TalTech BS/Kiili SK Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
010 L 12.10.2019 12:00 Saku KK 67:23 Sillamäe Kalev Saku valla spordikeskus PMini-klass EMV
018 L 12.10.2019 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 37:50 Rae Spordikool/KK Rae Koss Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
031 L 12.10.2019 12:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 5:78 SK Haapsalu Valga Spordihoone PMini-klass EMV
012 L 12.10.2019 12:00 Sillamäe Kalev 41:34 Audentese Spordiklubi/Siili PK II Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
018 L 12.10.2019 12:00 BC STAR 62:85 Pärnu Spordikool Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
041 L 12.10.2019 12:15 Väike-Maarja RSK 65:27 Kadrina/Tamsalu Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
027 L 12.10.2019 12:45 Tartu Kalevi Palliklubi 50:52 Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
401 L 12.10.2019 13:15 Tartu Ülikooli Korvpallikool 69:86 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
402 L 12.10.2019 13:15 Rakvere Spordikool/Tarvas 61:85 SK Nord 2004 Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
002 L 12.10.2019 13:15 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover 16:40 Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
011 L 12.10.2019 13:15 TalTech BS/RIM 26:91 Tartu Ülikooli KK/Leopardid Saku valla spordikeskus PMini-klass EMV
019 L 12.10.2019 13:15 KK Viimsi U12 Must/Estover 48:40 Audentese SK Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
032 L 12.10.2019 13:15 Tartu Ülikooli KK/Tiigrid 72:21 Orissaare Sport Valga Spordihoone PMini-klass EMV
408 L 12.10.2019 13:30 Rakvere Spordikool/Tarvas II 58:89 Erkmaa KK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
042 L 12.10.2019 13:30 Kadrina/Tamsalu 22:64 KK HITO/BC Karjamaa Kohtla-Järve SK sph PMini-klass EMV
029 L 12.10.2019 14:00 DELTA/Nõo/Tartu vald 69:51 Rae Spordikool/Lagedi Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
415 L 12.10.2019 14:30 Kose Spordikool 87:100 Keila Korvpallikool I Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
003 L 12.10.2019 14:30 TalTech BS/Altius II 55:40 Paide KK7 Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
012 L 12.10.2019 14:30 TalTech BS/RIM 49:32 Sillamäe Kalev Saku valla spordikeskus PMini-klass EMV
020 L 12.10.2019 14:30 KK Viimsi U12 Must/Estover 22:41 Rae Spordikool/KK Rae Koss Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
033 L 12.10.2019 14:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Pullid 57:18 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Valga Spordihoone PMini-klass EMV
030 L 12.10.2019 15:15 Tartu Kalevi Palliklubi 38:41 TalTech BS/Haabersti SK Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
009 L 12.10.2019 15:30 Sillamäe Kalev 14:130 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
004 L 12.10.2019 15:45 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover 33:36 TalTech BS/Kiili SK Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
013 L 12.10.2019 15:45 Saku KK 55:95 Tartu Ülikooli KK/Leopardid Saku valla spordikeskus PMini-klass EMV
021 L 12.10.2019 15:45 Rakvere Spordikool/Tarvas 55:23 Audentese SK Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
034 L 12.10.2019 15:45 Tartu Ülikooli KK/Tiigrid 58:33 SK Haapsalu Valga Spordihoone PMini-klass EMV
416 L 12.10.2019 16:00 BC STAR 83:73 TalTech BS/Rae SK Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
409 L 12.10.2019 16:30 Erkmaa KK 93:66 KK Viimsi U16 Must/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
028 L 12.10.2019 16:30 DELTA/Nõo/Tartu vald 51:56 Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone PMini-klass EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15
 
Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mihkel Filipenko (29)
Mariel Gregor (39)
Mihkel Kirves (23)
Rene Rooneem (29)
Raigo Sooär (35)
Viktor Viktorov (67)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (39)
Tanel Pastarus (39)
Ester Sädemets-Johanson (67)
Sulge

Ülekanded