ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
011 P 02.02.2020 15:00 Rapla Korvpallikool 69:84 Rakvere Spordikool/Tarvas Alu spordihoone PU18-klassi EMV
011 P 02.02.2020 15:00 BK Jelgava 66:50 G4S Noorteliiga Zemgale Olympic Centre Douglas BBL II div
032 P 02.02.2020 15:30 TalTech BS/Altius 28:23 Keila Korvpallikool Play Arena TMini-klassi EMV
072 P 02.02.2020 16:00 KK HITO/BC Karjamaa 76:84 Tamsalu Los Toros/TALTECH Jõhvi Spordihall Saku I liiga
080 P 02.02.2020 16:00 Erkmaa KK 67:64 Korvpalliklubi Pärnu Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
093 P 02.02.2020 16:00 TalTech BS/Fenster/TSK 87:68 SK Nord Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
175 P 02.02.2020 16:00 BC Kalev/Saaremaa Spordikool 34:113 TalTech BS/NEWOX Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
770 P 02.02.2020 16:00 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid 38:73 BC STAR Tallinna Südalinna kool PU14-klassi EMV
130 P 02.02.2020 16:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 84:34 Kadrina/Tamsalu Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
193 P 02.02.2020 16:30 SK Nord I 94:32 Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
151 P 02.02.2020 17:00 Tartu Ülikool 70:99 BK Ventspils Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
081 P 02.02.2020 17:45 Tartu Kalevi Palliklubi 56:117 Audentese SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
176 P 02.02.2020 17:45 Orissaare Sport 115:25 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
131 P 02.02.2020 18:00 DELTA/Nõo/Tartu vald 54:77 RSKsPORTKUNDA Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
057 P 02.02.2020 19:30 Keila Korvpallikool 79:92 TalTech BS/TSK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
132 L 01.02.2020 10:15 TalTech BS/Rae SK 74:59 BC STAR Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
710 L 01.02.2020 10:30 Saku KK 38:60 TalTech BS/Altius Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
134 L 01.02.2020 11:00 Saku KK 63:66 Korvpalliklubi Pärnu Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
057 L 01.02.2020 11:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK II 23:68 KA Tallinna Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
711 L 01.02.2020 11:45 TalTech BS/RIM 16:48 SK Nord 1 Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
012 L 01.02.2020 12:00 Erkmaa KK 92:75 SK Nord 2005/TSK Kambja sph PU16-klassi EMV
069 L 01.02.2020 12:00 Kose Spordikool 53:65 SK Nord 2004 Kose Gümnaasium PU16-klassi EMV
076 L 01.02.2020 12:00 Rapla Korvpallikool 78:86 Audentese SK I Alu spordihoone PU16-klassi EMV
116 L 01.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK II 51:66 Orissaare Sport Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
784 L 01.02.2020 12:00 TalTech BS/Haabersti SK 75:39 SK Nord II Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
031 L 01.02.2020 12:00 Sillamäe Kalev 75:95 BC STAR Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
135 L 01.02.2020 12:45 Audentese SK II 55:88 Keila Korvpallikool II Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
712 L 01.02.2020 13:00 TalTech BS/Altius 70:20 TalTech BS/RIM Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
713 L 01.02.2020 14:15 SK Nord 1 72:25 Saku KK Tallinn, Kristiine PMM PMini-klass EMV
405 L 01.02.2020 14:30 SK Nord 53:50 TalTech BS/Altius Nord Cramo Spordihoone TU14-klassi EMV
083 L 01.02.2020 15:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 81:61 Keila Korvpallikool I Sõmeru Põhikooli võimla PU16-klassi EMV
117 L 01.02.2020 15:00 TalTech BS/RIM/Haabersti SK 52:70 Orissaare Sport Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
136 L 01.02.2020 15:00 Korvpalliklubi Pärnu 71:47 Audentese SK II Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
001 L 01.02.2020 16:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 83:80 KK HITO/BC Karjamaa Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
053 L 01.02.2020 16:30 KK Viimsi U16 Must/TSK 91:37 KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
137 L 01.02.2020 16:45 Keila Korvpallikool II 46:72 Saku KK Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
163 L 01.02.2020 17:00 TalTech BS/RIM/Haabersti SK 42:97 TalTech BS/Rae SK II Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
149 L 01.02.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 84:105 BK Ventspils Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
150 L 01.02.2020 18:00 TALTECH 76:73 Jurmala Betsafe Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
089 R 31.01.2020 17:45 Balteco 79:100 Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
090 R 31.01.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo 74:68 Tartu Kalev/Estiko Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
005 R 31.01.2020 19:00 Põhja-Sakala 55+ 64:85 TOP Trust Sürgavere spordihoone Meesseeniorite mv al M55
147 R 31.01.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 75:89 BK Ogre Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
088 R 31.01.2020 19:15 Kadrina Karud 106:81 G4S Noorteliiga Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
086 R 31.01.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK 84:62 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
003 R 31.01.2020 19:30 Tuula Dynamo 59:111 Nordauto Ruila spordihoone Meesseeniorite mv al M35
148 R 31.01.2020 19:30 VEF Riga 102:84 VALMIERA GLASS VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
087 R 31.01.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 81:96 KK Viimsi/Noto Jõhvi Spordihall Saku I liiga
410 R 31.01.2020 20:00 Narva PSK 58:74 Parksepa SK/Võru Sillamäe spordihoone Naiste esiliiga
010 N 30.01.2020 17:30 Parim enne 56:48 Vanad Kalad Nord Cramo Spordihoone Meesseeniorite mv al M50
 
... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 31. märts
Howard Frier (44)
Silver Leppik (37)
Sander Raieste (21)
Homme, 1. aprill
Egert Haller (25)
Artur Ikkonen (27)
Mare Illaste (60)
Üllar Kerde (66)
Raido Kuusk (44)
Ilme Toots (79)
Sulge

Ülekanded