ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
009 L 19.10.2019 14:45 Saku KK valge 29:101 SK Nord I Saku valla spordikeskus PMakro-klass
007 L 19.10.2019 14:45 Keila Korvpallikool 76:21 Paide KK7 Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
008 L 19.10.2019 14:45 Narva PSK 29:54 Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
421 L 19.10.2019 15:30 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK 85:80 SK Nord 2005/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
005 L 19.10.2019 16:00 Keila Korvpallikool/Lääne-Harju KK 89:26 KK Viimsi U11 Kohtla-Järve SK sph PMakro-klass
010 L 19.10.2019 16:00 GAG Korvpalliklubi 52:41 SK Nord II Saku valla spordikeskus PMakro-klass
017 L 19.10.2019 16:30 SBK Liepaja/LSSS 94:67 Tallinna Ülikool Liepaja Douglas BBL
422 L 19.10.2019 17:00 KK Viimsi U15 Must 33:128 Audentese SK I Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
028 L 19.10.2019 17:00 AVIS UTILITAS Rapla 86:69 TALTECH Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
030 L 19.10.2019 17:00 VEF Riga 80:69 Rakvere Tarvas Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
031 L 19.10.2019 17:00 BK Ventspils 97:61 Tallinna Kalev/TLÜ Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
032 L 19.10.2019 17:00 Jurmala Betsafe 91:53 Latvijas Universitate Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
019 L 19.10.2019 19:00 KK Viimsi 83:68 Alutaguse KK Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
018 R 18.10.2019 19:00 KK Viimsi/Noto 90:59 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
008 R 18.10.2019 19:00 Rapla Korvpallikool 72:64 Korvpallinaiskond OSK Rapla, Sadolin Spordihoone Naiste esiliiga
017 R 18.10.2019 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK 73:84 Paide Viking Window Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
020 R 18.10.2019 19:30 Võrumaa 88:56 KA Tallinna Kalev Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
016 R 18.10.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 69:97 Balteco Jõhvi Spordihall Saku I liiga
201 N 17.10.2019 17:15 TalTech BS/TSK/Fenster 86:61 Reinar Halliku Korvpallikool Tallinn, TalTech Spordihoone PU18-klassi karikas
014 N 17.10.2019 19:00 G4S Noorteliiga 86:67 Tartu Kalev/Estiko Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
013 N 17.10.2019 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK 109:77 Kadrina Karud Tartu, TÜ sph Saku I liiga
015 N 17.10.2019 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON 85:69 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
023 N 17.10.2019 20:30 Keila Korvpallikool 116:61 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Keila Tervisekeskus Saku II liiga
201 K 16.10.2019 17:00 KK HITO/BC Karjamaa 113:48 Reinar Halliku Korvpallikool Kohtla-Järve SK sph PU16-klassi karikas
021 K 16.10.2019 18:40 Terminal Oil 85:70 Tartu Ülikooli Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
027 K 16.10.2019 18:45 TALTECH 94:83 Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
026 K 16.10.2019 19:00 VALMIERA GLASS VIA 68:114 BK Ogre Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
025 K 16.10.2019 20:30 Tartu Ülikool 71:94 BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
022 T 15.10.2019 19:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK 66:92 Tartu Kalevi Palliklubi Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
024 T 15.10.2019 19:30 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 91:75 Rapla Korvpallikool Jüri Spordihoone Saku II liiga
417 P 13.10.2019 10:00 Keila Korvpallikool I 95:80 BC STAR Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
016 P 13.10.2019 10:00 TalTech BS/Altius 41:49 Keila/Kohila/Saue KK Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
001 P 13.10.2019 10:00 SK Nord 15:43 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone TMini-klassi EMV
412 P 13.10.2019 10:45 Rapla Korvpallikool 74:75 Erkmaa KK Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
405 P 13.10.2019 11:00 KK HITO/BC Karjamaa 66:92 SK Nord 2004 Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
005 P 13.10.2019 11:00 Keila Korvpallikool 30:48 Pärnu Spordikool Keila Tervisekeskus TMini-klassi EMV
017 P 13.10.2019 11:15 SK Nord 1 55:28 Korvpalliklubi Pärnu Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
002 P 13.10.2019 11:15 Tallinna Kalev 49:26 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone TMini-klassi EMV
418 P 13.10.2019 11:30 TalTech BS/Rae SK 69:73 Kose Spordikool Jüri Spordihoone PU16-klassi EMV
007 P 13.10.2019 12:00 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover 34:50 Paide KK7 Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
037 P 13.10.2019 12:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 21:80 Orissaare Sport Valga Spordihoone PMini-klass EMV
411 P 13.10.2019 12:15 KK Viimsi U16 Must/TSK 109:78 Rakvere Spordikool/Tarvas II Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
010 P 13.10.2019 12:15 TalTech BS/Altius 76:16 Abja Korvpalliklubi Keila Tervisekeskus TMini-klassi EMV
014 P 13.10.2019 12:30 SK Nord 1 58:37 Keila/Kohila/Saue KK Nord Cramo Spordihoone PMini-klass EMV
003 P 13.10.2019 12:30 Tallinna Kalev 42:38 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone TMini-klassi EMV
406 P 13.10.2019 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool 63:84 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
019 P 13.10.2019 13:00 BC STAR 61:65 Rapla Korvpallikool Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
008 P 13.10.2019 13:15 KK Viimsi U11/Estover 42:41 Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
038 P 13.10.2019 13:15 Tartu Ülikooli KK/Tiigrid 117:6 BC Kalev/Saaremaa Spordikool Valga Spordihoone PMini-klass EMV
008 P 13.10.2019 13:30 TalTech BS/Altius 28:34 Pärnu Spordikool Keila Tervisekeskus TMini-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15
 
Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mihkel Filipenko (29)
Mariel Gregor (39)
Mihkel Kirves (23)
Rene Rooneem (29)
Raigo Sooär (35)
Viktor Viktorov (67)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (39)
Tanel Pastarus (39)
Ester Sädemets-Johanson (67)
Sulge

Ülekanded