ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
003 P 07.11.2021 14:00 Saku KK 65:63 Tartu Ülikool/KVL Ehitus Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
023 P 07.11.2021 14:00 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus 110:45 Paide KK7 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
008 P 07.11.2021 14:00 Jõhvi Kossutiim 77:67 KK HITO/BC Karjamaa Jõhvi Spordihall Ida regiooni rahvaliiga
028 P 07.11.2021 14:30 PÄRNU SPORDIKOOL 69:35 TalTech BS/Altius Abja Tervise- ja Spordikeskus TU14-klassi EMV
027 P 07.11.2021 14:45 SK Nord Aid/Cramo 110:78 Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
064 P 07.11.2021 15:00 Audentese SK 82:47 SK Haapsalu Tallinn, Audentes (väike saal) PU14-klassi EMV
040 P 07.11.2021 15:30 Play Arena/Altius 95:76 Kontsertlavad.ee Play Arena Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
088 P 07.11.2021 16:00 Keila/Saue Korvpallikool 60:69 KK Pärnu Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
056 P 07.11.2021 16:00 Parksepa SK/Võru 51:47 SK Nord/Cramo 2011 Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
058 P 07.11.2021 16:00 Tartu valla Spordiklubi 34:59 TalTech BS/Altius Valga Spordihoone PMini-klassi EMV
026 P 07.11.2021 16:30 Abja Korvpalliklubi 36:43 TalTech BS/Altius Abja Tervise- ja Spordikeskus TU14-klassi EMV
066 P 07.11.2021 17:00 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK 67:61 TalTech BS/Fenster/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
203 P 07.11.2021 17:00 Reinar Halliku Korvpallikool 58:78 Rapla/Kohila Iisaku Gümnaasium PU16-klassi karikas
045 P 07.11.2021 17:00 TalTech/OPTIBET 82:73 AVIS UTILITAS RAPLA Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
046 P 07.11.2021 17:00 KK Viimsi/Sportland 81:69 BK Liepaja Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
043 P 07.11.2021 17:30 TalTech BS/Altius 45:68 Audentese Spordiklubi Play Arena TU19-klassi EMV
046 L 06.11.2021 10:00 Rae Spordikool/Kiili SK II 44:43 TalTech BS/Haabersti SK Jüri sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
009 L 06.11.2021 11:00 TalTech BS/Altius 92:35 Keila Korvpallikool Play Arena PU13-klassi EMV
032 L 06.11.2021 11:00 Rapla Korvpallikool 56:40 KK Viimsi U12 Must/Estover Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
062 L 06.11.2021 11:00 Paide KK7 43:28 Viru-Nigula Hundid Paide Hillar Hanssoo põhikool PMini-klassi EMV
050 L 06.11.2021 11:00 AMG/RULO 83:52 Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
045 L 06.11.2021 11:15 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge 22:53 TalTech BS/RIM Jüri sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
068 L 06.11.2021 11:30 SK Nord/Cramo 2010 43:51 Audentese SK Nord Cramo Spordihoone PMini-klassi EMV
050 L 06.11.2021 11:30 Tartu Kalev 48:110 SK Nord Aid/Cramo Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
205 L 06.11.2021 12:00 KK Pärnu 84:64 Audentese SK Pärnu Spordihall PU14-klassi karikas
063 L 06.11.2021 12:15 Tartu Ülikooli KK/Pantrid 58:35 KK HITO/BC Karjamaa Paide Hillar Hanssoo põhikool PMini-klassi EMV
033 L 06.11.2021 12:30 Viljandi SK/KK QUERCUS 73:26 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Must Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
044 L 06.11.2021 12:30 KK Viimsi U11 Must/Estover 50:42 TalTech BS/Vivasport Jüri sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
030 L 06.11.2021 13:00 Haapsalu 79:77 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
051 L 06.11.2021 13:00 Roofix/SL Ehitus 91:64 Nõo Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
064 L 06.11.2021 13:30 Tartu Ülikooli KK/Puumad 53:31 Viru-Nigula Hundid Paide Hillar Hanssoo põhikool PMini-klassi EMV
048 L 06.11.2021 13:45 Rae Spordikool/Kiili SK II 80:24 TalTech BS/Vivasport Jüri sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
034 L 06.11.2021 14:00 KK Pärnu 30:38 KK Viimsi U12 Must/Estover Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
201 L 06.11.2021 14:00 Orissaare Sport 101:56 KK Viimsi U16 Must Orissaare Spordihoone PU16-klassi karikas
007 L 06.11.2021 14:00 Enteh 51:58 Sillamäe SK Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
065 L 06.11.2021 14:45 Paide KK7 20:48 KK HITO/BC Karjamaa Paide Hillar Hanssoo põhikool PMini-klassi EMV
049 L 06.11.2021 15:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Valge 21:27 TalTech BS/Haabersti SK Jüri sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
052 L 06.11.2021 15:00 YliCool 59:83 BC Estiko/Septicum Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
035 L 06.11.2021 15:30 Rapla Korvpallikool 56:37 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Must Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
066 L 06.11.2021 16:00 Tartu Ülikooli KK/Pantrid 63:11 Viru-Nigula Hundid Paide Hillar Hanssoo põhikool PMini-klassi EMV
051 L 06.11.2021 16:00 TalTech BS/Altius 41:59 Rapla Korvpallikool Play Arena TU16-klassi EMV
203 L 06.11.2021 16:00 Keila/Saue Korvpallikool 82:53 Tartu Ülikooli KK II Keila Tervisekeskus PU14-klassi karikas
047 L 06.11.2021 16:15 KK Viimsi U11 Must/Estover 12:42 TalTech BS/RIM Jüri sph (väike väljak) PMini-klassi EMV
036 L 06.11.2021 17:00 Viljandi SK/KK QUERCUS 53:34 KK Viimsi U12 Must/Estover Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
042 L 06.11.2021 17:00 VEF RIGA 96:84 BK Ogre Rimi Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
044 L 06.11.2021 17:00 Pärnu Sadam 94:71 VALMIERA GLASS VIA Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
053 L 06.11.2021 17:00 BC Elva 84:79 BC Karl Infra Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
067 L 06.11.2021 17:15 Tartu Ülikooli KK/Puumad 37:32 KK HITO/BC Karjamaa Paide Hillar Hanssoo põhikool PMini-klassi EMV
049 L 06.11.2021 17:30 Audentese Spordiklubi 77:57 PÄRNU SPORDIKOOL Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
037 L 06.11.2021 18:30 KK Pärnu 49:33 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U12/Must Rapla Korvpallikool PMini-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  ...
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 9. detsember
Kristo Eisenberg (37)
Marko Savi (44)
Tanel Uudeberg (38)
Homme, 10. detsember
Algis Liblik (38)
Sulge

Ülekanded