ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
623 P 18.09.2022 11:45 TalTech BS/RIM 56:86 Orissaare Sport Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
632 P 18.09.2022 11:45 TalTech BS/Altius 35:59 KK Pärnu Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
612 P 18.09.2022 11:45 Tartu Ülikool II 89:23 TalTech BS/RIM Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
606 P 18.09.2022 12:30 Parksepa SK/Võru 39:37 Tartu Valla SK/Nõo Valga Spordihoone PU13-klassi EMV
203 P 18.09.2022 12:30 TalTech BS/Altius 51:59 Rapla Korvpallikool Keila Kooli Pargimaja TU14-klassi EMV
002 P 18.09.2022 12:45 Pärnu Spordikool 62:67 BC STAR Abja Tervise- ja Spordikeskus TU14-klassi EMV
010 P 18.09.2022 13:00 Audentese SK 81:39 Tartu Ülikool Hundid Tallinn, Audentes (väike saal) TU14-klassi EMV
608 P 18.09.2022 13:15 Tartu Ülikool III 30:65 KK Viimsi U16 Must Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
616 P 18.09.2022 13:30 Nõo 91:64 Keila Korvpallikool II Nõo Spordihoone PU16-klassi EMV
624 P 18.09.2022 13:30 KK Viimsi U15 46:67 Kadrina/Tapa SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
006 P 18.09.2022 14:00 Audentese Spordiklubi/TSK 103:37 SK Nord/Cramo Tallinn, Audentes (suur saal) TU16-klassi EMV
011 P 18.09.2022 14:30 Tartu Kalev 39:57 Audentese SK Tallinn, Audentes (väike saal) TU14-klassi EMV
017 P 18.09.2022 14:30 Rapla Korvpallikool 35:108 Keila Korvpallikool Keila Kooli Pargimaja TU14-klassi EMV
609 P 18.09.2022 15:00 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 79:62 Saku KK Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
625 P 18.09.2022 15:15 Orissaare Sport 37:150 Tartu Ülikool II Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
003 P 18.09.2022 15:15 KK Viimsi/Kesklinna KK/GAG 33:62 Pärnu Spordikool Abja Tervise- ja Spordikeskus TU14-klassi EMV
012 P 18.09.2022 16:00 Tartu Ülikool Hundid 62:47 Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinn, Audentes (väike saal) TU14-klassi EMV
610 P 18.09.2022 16:45 KK Viimsi U16 Must 89:58 Rae Spordikool/ Kiili SK II Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
626 P 18.09.2022 17:00 Kadrina/Tapa SK 71:49 TalTech BS/RIM Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
004 P 18.09.2022 17:00 BC STAR 45:66 Abja Korvpalliklubi Abja Tervise- ja Spordikeskus TU14-klassi EMV
601 L 17.09.2022 10:00 Saku KK 47:97 KK Viimsi U16 Must Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
627 L 17.09.2022 10:00 TalTech BS/Haabersti SK 105:59 TalTech BS/Altius Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
613 L 17.09.2022 10:00 Rapla Korvpallikool 85:45 Rae Spordikool/ Kiili SK II Rapla Korvpallikool PU13-klassi EMV
617 L 17.09.2022 11:00 Tartu Ülikool II 124:48 Kadrina/Tapa SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
401 L 17.09.2022 11:00 Rakvere Spordikool/BC Tarvas 113:32 KK HITO/Toila Rakvere, Rahu hall PU13-klassi EMV
601 L 17.09.2022 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska 33:51 Parksepa SK/Võru Valga Spordihoone PU13-klassi EMV
611 L 17.09.2022 11:30 Nõo 80:79 SK Nord/Cramo 2008 Nõo Spordihoone PU16-klassi EMV
001 L 17.09.2022 11:40 Rapla Korvpallikool 85:46 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
602 L 17.09.2022 11:45 Rae Spordikool/ Kiili SK II 72:74 Tartu Ülikool III Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
628 L 17.09.2022 11:45 Rakvere Spordikool/BC Tarvas II 64:106 KK Pärnu Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
607 L 17.09.2022 12:00 Tartu Ülikool II 52:39 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U13 Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
602 L 17.09.2022 12:30 Viljandi SK/KK QUERCUS 89:19 Tartu Valla SK/Nõo Valga Spordihoone PU13-klassi EMV
618 L 17.09.2022 12:45 TalTech BS/RIM 36:58 KK Viimsi U15 Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
603 L 17.09.2022 13:15 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 52:65 KK Viimsi U16 Must Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
612 L 17.09.2022 13:15 Keila Korvpallikool II 122:25 Sillamäe Nõo Spordihoone PU16-klassi EMV
618 L 17.09.2022 13:15 Rae Spordikool/ Kiili SK II 35:69 KK Pärnu Rapla Korvpallikool PU13-klassi EMV
608 L 17.09.2022 13:45 TalTech BS/RIM 53:26 TSA Kalev Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
402 L 17.09.2022 14:00 KK HITO/Toila 59:54 TalTech BS/RIM II Rakvere, Rahu hall PU13-klassi EMV
619 L 17.09.2022 14:30 Orissaare Sport 58:66 Kadrina/Tapa SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
603 L 17.09.2022 14:30 Parksepa SK/Võru 16:101 Viljandi SK/KK QUERCUS Valga Spordihoone PU13-klassi EMV
604 L 17.09.2022 15:00 Rae Spordikool/ Kiili SK II 39:64 Saku KK Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
629 L 17.09.2022 15:00 TalTech BS/Altius 70:54 Rakvere Spordikool/BC Tarvas II Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
609 L 17.09.2022 15:30 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U13 89:33 TalTech BS/RIM Tartu, TÜ sph (roheline saal) PU13-klassi EMV
613 L 17.09.2022 15:45 SK Nord/Cramo 2008 55:113 Keila Korvpallikool II Nõo Spordihoone PU16-klassi EMV
604 L 17.09.2022 16:00 Tartu Valla SK/Nõo 53:46 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Valga Spordihoone PU13-klassi EMV
620 L 17.09.2022 16:15 Tartu Ülikool II 119:10 TalTech BS/RIM Tartu, TÜ sph (punane saal) PU16-klassi EMV
616 L 17.09.2022 16:30 KK Pärnu 63:82 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU13-klassi EMV
605 L 17.09.2022 16:45 Tartu Ülikool III 58:71 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U16 Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
630 L 17.09.2022 16:45 KK Pärnu 73:55 TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU16-klassi EMV
403 L 17.09.2022 17:00 TalTech BS/RIM II 36:126 Rakvere Spordikool/BC Tarvas Rakvere, Rahu hall PU13-klassi EMV
 
1  2  3
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Homme, 29. september
Ron Laanemaa (18)
Maksim Maksõmiv (40)
Orm Naarits (56)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers